Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24024) Intruder2k5 válasza #41133696 (#24022) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az a baj, hogy a rézérpáras hálózattal nehéz versenyképesnek maradni, mert egyrészt erősek a jelenlegi technológiai korlátok, másrészt az üzemeltetési költsége sem kicsi. Márpedig az Invitel hálózatának döntő többsége ilyen, így ahol van is konkurencia, az minden bizonnyal korszerűbb rendszert is használ, vagy ED3 koaxot, vagy optikát, tehát élből előnnyel indulnak a versenybe az Invitel-lel szemben. Illetőleg ilyenkor szokott jönni még például az ügyfélszolgálat minősége, a szervizháttér, ami az Invitel-nél kétségtelenül jó, legalábbis amikor én az ügyfelük voltam, elég gyors volt a hibaelhárításuk. Hardveres (modem) hibákat néha órákon belül javították (cserélték), szoftveres problémákat pedig rögtön orvosoltak, miközben vonalban voltam még a hibabejelentővel. Amúgy mivel nemsokára lejár a UPC-s hűségem, nézegettem az Invitel ajánlatait (nem, nem akarok váltani, csak fel kell készülni a konkurencia ajánlatából az ártárgyalásokra), és sokat javult a pozíciójuk a korábbihoz képest, de hát egyrészt a hideg kiráz az IPTV gondolatától, másrészt még a hálózatkorszerűsítés után is csak 30Mbps-t tudnak kínálni nekem VDSL-en, ami kevés, így aztán a lehetősége sem merül fel bennem, hogy szolgáltatót váltsak.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.