Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:03:10

LOGOUT.hu

Amit a Skylake&Kaby Lake-ről tudni érdemes!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) FID válasza szabadoslac (#5296) üzenetére


FID
őstag

Nem nehéz! Csak fölöslegesen akarsz elverni sok pénzt. Mivel nem ügyködsz majd a prociddal stb... Megfelel a legolcsóbb z170es is neked. Extrem6-om van. Tuningot még nem néztem. Az Asrock Z170 Gaming itx Ac lesz a tuning gép. Csak be kellene fejezni az összerakást :DDD

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#5302) sas55 válasza CsonkaImo (#5299) üzenetére


sas55
aktív tag

Nem értem én ezt minek egy korlátozott (alacsony órajelü) procit T-set huzni meg ilyen lapot alá tenni. :(

Eladó Harman/Kardon AVR-355

(#5303) oliba


oliba
őstag

hpeter10: meglestem az a quide-ot, de amit írtak ott nem segített. Legalábbis AIDA-ban lehetetlen kimutatni a különbséget. SuperPi 10 perces számolása lehet, hogy 9 min 59 sec lenne tőle, de az nem érdekel. Azonban érdekes, hogy nem írtak azok csökkentéséről, amit én írtam, pedig az könnyen mérhető még AIDA-ban is...

aok1: ez így teljesen normális. 4,2GHz-en még jelentősebb lenne a különbség :)

szabadoslac: K6 és K6+ ugyan az, csak a hozzá adott tartozék a más.

(#5304) #Morcosmedve válasza sas55 (#5302) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

meg o se tudja igazan mit szeretne

oliba: ez igy van...

© asszongya'hogy

(#5305) CsonkaImo válasza sas55 (#5302) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ő tudja mit szeretne, CPU meg memória OC-ról is szó volt, ahhoz meg nem árt egy jó középkategóriás lap.

(#5306) aok1


aok1
tag

Erről halottatok már?Lefagyást okoz a skylake processzorok hibája.

[link]

(#5307) Milka 78 válasza szabadoslac (#5294) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Simán mehet,még lustább,problémásabb pproci/memóriák tuningolásánál is helyt áll (nekem melós példány mindkettő).Nem fagy,nem nyeklik,nem droppol,stabil,faék egyszerű lap,erős tápszekcióval.
Én is a K6-on gondolkodtam anno,de nem bántam meg,hogy a K4-et választottam.
Szerintem még sok is arra amire használni akarod.

(#5308) aok1


aok1
tag

Na hát ezt kipróbálom,hogy tényleg kifagy-e a rendszer.

"Le kell tölteni és telepíteni kell a Prime95 Windowsra vagy Linuxra írt kiadását
• Az Advanced menüben a Test opciót kiválasztva be kell írni az „Exponent to test” mezőbe a 14942209-es számot,
• Ezután hagyni kell, hogy fusson a teszt, majd percek vagy órák múlva egészen biztosan kifagy a rendszer"

(#5309) keIdor válasza aok1 (#5306) üzenetére


keIdor
titán

Gondolom rendkívül ritka jelenség.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5310) akoska07


akoska07
nagyúr

Aki non-K procit hajt és élt a BCLK tuning lehetőségével,annak érdemes várni az új bios-ok felrakásával. Intel írta,hogy a "hiba" javítására új bios-ok jönnek.

Eléggé necces,hogy így fogja majd elvenni a BCLK tuning lehetőségét.
Vszinű az lesz majd a következő hír,hogy az új bios-okkal eltűnt a non-k proci tuning.
Én ezt gondolom.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5311) SpongyaBob válasza akoska07 (#5310) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ezt én is így gondolom.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5312) demmer123


demmer123
őstag

Raijintek Triton hűtővel mennyire hajlik a proci?

Illetve minden Skylake proci elhajlik ha hűtőt rakunk rá?Vagy csak nagyon kicsit kell meghúzni a hűtőt és akkor nem hajlik meg?

6600k+Asrock z170 Extreme 6

[ Szerkesztve ]

(#5313) westlake válasza akoska07 (#5310) üzenetére


westlake
félisten

Nem fog eltűnni.

Play nice!

(#5314) MPowerPH


MPowerPH
félisten

ASRock Fatal1ty Z170 Gaming K6 laprol van itt valakinek tapasztalata? :)

Don't Tread On Me

(#5315) totya1980 válasza MPowerPH (#5314) üzenetére


totya1980
tag

Szia.Jó kis alaplap ilyet használok.

(#5316) Unteroff


Unteroff
aktív tag

Üdv!
Még csak érdeklődés, kérdés lenne, nem is biztos, hogy ráveszem magam egy gépfejlesztésre. A mostani GTX 760-ast akarom egy GTX 970-re kicserélni valamikor idén, első félévben. De akkor már ki kellene cserélnem azt az FX-8320-ast is egy intelre(plusz deszkacsere is már), amely vagy i5 4xxx-es vagy 6xxx-os.
Ha utóbbi, akkor már előkerül a DDR4-es lapok is, viszont nekem van 3x4GB DDR3-as, 1600mhz-s RAM-om.

Kérdés, ha utóbbi proci jönne szóba (pl.: i5-6500), akkor ajánlottabb DDR4-esre fejlesztenem? Vagy jól érzi magát egy DDR3-as deszkával is az új 6xxx-es procik? Nagyon sok cuccot nem akarok venni/cserélni/eladni, szóval sokat nem akarok nagyon vele babrálni.

Előre is köszönöm a választ! :R

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

(#5317) CsonkaImo válasza Unteroff (#5316) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha hosszútávra tervezel én mindenképp belevágnék a Skylake-be. DDR3-as ramokat még mindig elég jó áron el lehet adni, illetve kevés 1151-es lap van ami támogatja. Én i5 6600K-t vennék, itt hardveraprón, bazárosoktól már 75k körül lehet kapni, bontatlanul 3 év garanciával.

(#5318) WaterWawe válasza Unteroff (#5316) üzenetére


WaterWawe
őstag

Én úgy tudom hogy csak akkor lesz működőképes hogyha 1.35V-on mennek a DDR3-mas ramok. Úgy viszont elég lassúcskák lesznek. Szerintem cseréld le azokat is. :R

(#5319) oliba válasza MPowerPH (#5314) üzenetére


oliba
őstag

En is ilyet hasznalok es en meg nem futottam hibaba

(#5320) demmer123


demmer123
őstag

ASRock Fatal1ty Z170 Gaming K6 vagy Asrock z170 Extreme 6 ?

Miben különböznek egymástól? Ha extreme 6 veszem az is jó?

6600k mellé lenne.

(#5321) oliba válasza demmer123 (#5320) üzenetére


oliba
őstag

Egyik piros, másik fekete :D Mindkettő jó

(#5322) -FreaK- válasza demmer123 (#5320) üzenetére


-FreaK-
veterán

Compare

A Gaming K6-on Killer LAN van, ami miatt én az Extreme6-ot venném (Intel LAN)

(#5323) Habugi válasza -FreaK- (#5322) üzenetére


Habugi
addikt

"Killer LAN" ... :C

Nagyon szeretem a "gyómunkás/napközis" marketinget.. ;]

Elképzelem ahogy random trendi FPS nokedli multijában 5fraggel előrébb végez az ember a Killer LAN okán/miatt, esetleg azért ezt a nevet kapta mert konstans 30%-os packetlosst generál, netán minden egyes UTP kábel bedugás mellé szertartás szerű áramütés jár.., esetleg tényleges LAN-on Nukeol mindenki mást a hálózatban.. :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5324) kenwood válasza szabadoslac (#5276) üzenetére


kenwood
veterán

Teljesen rossz az elkepzeles.
Ha szamit a teljesitmeny,akkor ne T procit vegyel.
A T procik elsodleges felhasznalasi terulete a kis tapos minipc.
Itt nagy elony,hogy integralt vgaval egy 100 watt alatti tap is eleg hozza.

A tuning teljesen nonszensz,ezek gyarilag "lefele vannak tuningolva".

Asztali gepbe,amit nem csak hetkoznapi celokra hasznalsz,hanem jatszani,vagy eroforrasigenyes programokat szeretnel futtatni,nem ajanlott.

Ha ugyanazt tudna,mint a sima 6600,akkor minden proci 35 wattos lenne.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5325) -FreaK- válasza Habugi (#5323) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ugye nem most hallottad először hogy létezik ilyen? :D (Ha igen, akkor sok meglepetés fog még érni a "gamer" hardverek között! :D )

Nekem is hasonlóak voltak az első gondolataim róla, aztán kicsit olvasgattam utána, a marketing tényleg azt állítja róla amit leírtál, a valóság meg az hogy az Intel jobb mindenben nála (igaz a különbségek minimálisak).
Bizonyos dolgokat amúgy a szoftveres réteg számol úgy tudom, az Intel-el szemben, ahol a hardver, emiatt legalább a CPU terhelése "Killer"...

u.i.: Az Asus Pro Gaming-el is úgy volt elsőre, hogy a neve miatt ilyet semmiképpen, de aztán meggyőztek, hogy itt legalább nincs hátránya a hozzá adott dolgoknak :)

[ Szerkesztve ]

(#5326) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Az a 6700K, amelyik 4.8ghz 1.455v, 4.9ghz 1.47v full stabil, es 5.0ghz 1.485v -al FireStrike stabil, az mennyire jo vagy nem jo? Nagyon nehez jot talalni, es eddig ez volt a legerosebb. Volt olyan, ami 4.8GHz-n mar nem is bootolt.

Don't Tread On Me

(#5327) akoska07 válasza MPowerPH (#5326) üzenetére


akoska07
nagyúr

Így van. Nehéz jót találni.

De legalább megy a tiéd tesztekre 5GHz-en.
Elvileg egyik sem lesz stabil léggel 5GHz-en.
Az a baj a 4.8GHz 1,455V pont határeset,ahogy nekem a 4.9GHz volt.
1.45V a max ami adható léggel 24/7.

[link]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5328) demmer123 válasza akoska07 (#5327) üzenetére


demmer123
őstag

6600k 1.200mv viszi stabilan a 4,4ghz? Vagy átlagba mennyin mennek 4.4ghz a 6600k?

(#5329) Milka 78 válasza demmer123 (#5328) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nincs átlag,marha nagy a szórás.

(#5330) akoska07 válasza demmer123 (#5328) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem rossz proci,de nem mondanám kiemelkedőnek.
Lehet kis állítgatással menne 4.5GHz-en is azzal a fesszel.

Csak a volt 6700K procimból tudok kiindulni,az elég jónak számít.
Extrém tesztek alatt is ugyanúgy hozta amit kellett,mint nálam vízzel.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5331) demmer123 válasza Milka 78 (#5329) üzenetére


demmer123
őstag

De szerinted 1.200mv vinné a 4,4ghz?Neked mennyin van?

(#5332) Milka 78 válasza demmer123 (#5331) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Itt csomó proci 1.300-1.320v-n viszi a 4.5-öt és van akinek 1.240-1.280 között van meg.Van olyan is aminek 1.380v kellett a 4.5-höz.
Nekem az előbbi verzió van ami az életbe nem menne 1.200v-n 4.4-et cserébe viszont 1.400v-n is hűthetö marad ibt alatt.

(#5333) Unteroff válasza CsonkaImo (#5317) üzenetére


Unteroff
aktív tag

Áh, nem akarok nagyon procit húzgálni, a FX-et se nagyon rángattam, már a legelején intellel kellett volna belevágni. Meg úgy terveztem még két éve, hogy összerakok egy gépet, aztán majd 2-3 év után max egy vga csere... De akkor már tényleg jobb lenne egy hosszútáv. De minek nekem K-s proci? Kellene, ha ki akarok hajtani egy 970-est? No meg ha jól gondolom, kell egy biztosabb deszka is alá...

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

(#5334) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Na sziasztok.
Egy ideje már szögre akasztottam a cipőt és kiszálltam a mókuskerékből. :B
(pedig hajdanán még nagyon ment a Q6600 idejében az FPO vadászás, aztán egy kisebb összeg elszórása egy tripla radis vízre, obsidian 800D-be, meg 2600K az akkori friss 7950-el egyetemben stb stb)

Mivel nem volt időm, se kedvem játszani sokáig, elég volt számomra a jelenleg is meglévő FM2-es konfig (A75 PRO4 + 6600K@4200) amin vigan mentek az erős APU miatt a HD filmek, és pár régebbi játék is (CS:S, Alien stb) egész tűrhető részletesség mellett akár még FHD-ba is.
De 4 mag ide vagy oda, hiába SSD és a közelébe sincs még a hétköznapokba sem a régi 2600K@4000-hez képest. Észreveszem netezés közben is, főleg ha 10-15 lap van megnyitva, hogy szegény proci rottyon van.
Mivel most megint történt magánéletemben némi változás, és újra belém bújt a kisördög, hogy kéne valami erősebb gép. Nem akarok megint abba a hibába esni hogy több mint 500K-t ölök csak hw-be mint az obsidianos időszakban, de azért kéne egy kellően erős Inteles gép, amivel játszatni is tudok ha úgy adja.

Futottam pár kört, és pár napja próbálom elkapni a fonalat mi merre, mert mióta már nem foglalkozom aktívan a számtech világával és csak a meglévő garanciákat intézem a régi eladások kapcsán, rá kellett jönnöm bizony a 2600k óta nagyon sok víz lefolyt a Tiszán :D

A jelenlegi FM2-es platformot nem is érné meg, de amúgy nem is igazán lehet hova fejleszteni, tehát ez eladásra fog kerülni, és úgy döntöttem kell egy inteles gép. Nézegettem a használtakat, de sokkal olcsóbban nem jönnék ki mint ha Skylaket vennék, na meg hát igazából mivel nekem úgy mond megéri a váltás akkor már evidens, hogy új cuccokat vennék inkább, nem pedig Haswellt vagy Broadwellt.

Csak procit, lapot memóriát cserélnék első körben, minden más maradna a régi gépből (adatlapomon a cuccok) Egyelőre integrált vga lenne, és megvárnám a nemsokára érkező vga-kat és akkor néznék abból is valamit így már szabad lenne az út bármilyen game előtt.

Ezeket néztem ki:
Cirka ~113K-ba állna meg a dolog - a mostani konfig ára. (kb 40-45K)
Intel Core i5-6500 3.20 GHz Box 52.500
16GB/2400 DDR4 KINGSTON HyperX Fury Black CL15 KIT 25 200
ASRock s1151 Z170 GAMING K4 Fatal1ty 34 900

Viszont lenne itt pár kérdés.
1: Érdemes lenne e K4 helyett K6 lapot venni? (10k-val lenne hosszabb)
2: Prociból érdemes e megvennem ezt a 6500-at, vagy elég a 6400-is (5k-val olcsóbb lenne ami igazából nem tétel) de mivel tuningolni akarnék úgy is érdemesebb e ezt a pénzt mondjuk inkább a memóriára költeni és venni esetleg még minimálisan megtoldani, és venni inkább egy 2800 vagy 3000-es kit-et?

Előre is bocsi ha hosszúra sikeredett :P
Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5335) -FreaK- válasza Shkiz0 (#5334) üzenetére


-FreaK-
veterán

Szia!

1: Ezt csak te tudod eldönteni, hogy megfelelőek-e neked a csatlakozók meg az extrák, egyéb tekintetben nem sok különbség van. A tuningot nem ez fogja korlátozni.

2: Ár/érték arányban szerintem mindenképpen 6500, alap órajelekben elég sok különbség van, míg árban alig, a 6400-hoz képest.

2/b.: A Memóriában szerintem felesleges a 3000-est venni, a szintetikus tesztprogramokon kívül nem sok helyen jelentkezik az előnye 2666-2800-as sebesség fölött. Bizonyos munkafolyamatoknál még kijöhet az előnye, de ha csak játékos gép lesz, akkor szvsz nem érdemes 200Ft-nál többet költeni rá.

Egy dolgot vegyél figyelembe: Amíg nincs diszkrét VGA-d, addig nem fogsz tudni tuningolni, mert a non-K OC-nál nem megy az IGP(azt hiszem ha már az olyan bios-t felrakod, akkor sem).

Ez amit így össze írtál szerintem megfelel, esetleg ram-ban nézd meg a 2666 vagy 2800-ast, ha nem sokkal drágább akkor az még megérhet valamennyit (de nem sokat).

[ Szerkesztve ]

(#5336) Dtomka válasza Shkiz0 (#5334) üzenetére


Dtomka
veterán

Jó volt olvasni ezt a kis regényt :).
DE! CPU hűtőt is venned kell, de nem mindegy, hogy melyiket. Azért mert végzetesen meghajolhatnak az Intel Skylake processzorok egyes hűtők alatt

+ most egy ilyen dolog is kiderült: Hibát találtak az Intel Skylake processzorban
Ezeket csak azért linkeltem, hogy képben legyél, mert mint említetted nem követted a számtech. világát.

1: Érdemes lenne e K4 helyett K6 lapot venni? Szerintem igen. Azon már van usb 3.1.
2: Prociból érdemes e megvennem ezt a 6500-at, vagy elég a 6400-is Inkább a 6500 vedd, az 3.2 Ghz ketyeg míg a másik csak 2.7 Ghz

de mivel tuningolni akarnék Az tudom, hogy régebben csak K-s procikat lehetett OC-ni.(de jól tettem anno, hogy 2500k-t vettem :)) A Skylake-nál lehet a BCLK -t növelni ezért a non K -s procikat is lehet tunigolni.
De lehet, hogy nem sokáig mert bios frissítéssel akarják ezt "orvosolni". Ezt olvastam valamelyik topicban.

" és venni inkább egy 2800 vagy 3000-es kit-et" Szerintem ahhoz a konfighoz elég a 2400 MHz-s ram. Bár ha CL14 -es vennél az jobb lenne.

Én is tervezem/terveztem lecserélni a 2500k-t 1 6700k ra, de az ára nem igazán csökken. Még mindig túlárazott, sajnos. :(((

(#5337) #Morcosmedve válasza Dtomka (#5336) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Igen, de IGP nem lesz, ha tuningolja BCLK-val.

Shkizofr...:

Alaplapot eldöntöd, szerintem a K4 is elég.
2800C15-ös (btw. C14-es lenne az igazi gyári időzítés, az órajeléhez...) alá nem mennék,
mivel kb. egy árban van 3000C15-el, utóbbit venném.
6500-as legjobb ár/értékű CPU azerintem, az jó választás.

A jobb lap es proci kb. 20-22k-val dobná meg az árat, melyből az utóbbit tartom fontosabbnak.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#5338) Milka 78 válasza Shkiz0 (#5334) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szerintem is elég a K4.Még mindig a procin múlik szinte minden oc terén,de pl nekem is egy problémás darab jutott,de a k4-el ki tudtam rugdosni belőle 4.6-ot.Jelen esetben a blck tuning is az asrockba megy legjobban (bár ez még nagyon béta dolog).
Én 2666c16-os Vengeance LPX/red-et használok@3200c16-on,így azt mondanám,hogy egy ilyen szettből sok mindent ki lehet hozni,felesleges a 3000 (bár abból meg kijöhet a 3333mhz is).
Arany középútkén lpx 2666-ot mondanék és az 1 kattintással megy 3000-en is.

[ Szerkesztve ]

(#5339) #Morcosmedve válasza Milka 78 (#5338) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Mi lesz, ha valakinek nem fog menni? :D

© asszongya'hogy

(#5340) Milka 78 válasza #Morcosmedve (#5339) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Általában 3200-t mennek.Nekem rugdosni kellett a 3200-höz tehát én megint kifogtam egy harcosabb darabot,de ugye 3100xmp-ben nekem is megvan.Ha mindezt beleszámolom a 3000-még egy vajas kenyérben is összejön :D
Ellenben tény,hogy az oc mindig lutri :K

[ Szerkesztve ]

(#5341) #Morcosmedve válasza Milka 78 (#5340) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

:) na így igen!

Keresd a hibát :DDD

© asszongya'hogy

(#5342) -FreaK- válasza #Morcosmedve (#5341) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ezt láttam tegnap én is, mondom biztos én vagyok a hülye, hogy nem találom a 1402-t.. :D

(#5343) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

(#5336) Dtomka
(#5337) hpeter10
(#5338) Milka 78

Köszi nektek.
Akkor marad CPU terén a 6500, lapból számomra elég a K4, nem igazán hiszem hogy megéri kiadnom 10k-t a K6-ért mert érdemben a 3.1 usb szólna mellette de nem számítok rá, hogy ebből előnyöm lenne a közeljövőben látva azt a 3.0 is milyen lassan terjedt el.
Memóriából akkor nézek valami combosabbat. (ha kinéztem párat jövök hozzátok kérdezni melyiket vennétek a sok közül :P)

Közbe olvasom itt. hogy ha BCLK-ot emelek akkor le kell mondjak az alaplapi vga-ról?

Illetve még 1 kérdés. Sajnos nincs a lapon PCI port, és nekem még van egy PCI-os Xonar D1 amivel meg voltam elégedve.
A K4-en lévő alaplapi hangkari mennyire jó? Fejlődtek ezek valamit az utóbbi időben, hozza mondjuk a D1 szintjét? Mert ha nem akkor cserélni kéne azt is egy PCIe modellre.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5344) #Morcosmedve válasza Shkiz0 (#5343) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nincs mit!

"Közbe olvasom itt. hogy ha BCLK-ot emelek akkor le kell mondjak az alaplapi vga-ról?"

Én is direkt írtam az előbb! Sajnos az nem megy, ha OC-zol, OC BIOS-al.

Szerintem nem rosszak, de nem imserem az ASRockét...

HSM: én Asus-t hallottam, az szerintem elég szép, csak a hangerőt nem tudom, én tiltom egyből a gyárit, van PCIe karim. De igaz, egy próbát meg ér, azzal nem veszt semmit. :)

(BTW. Ön itt? :D)

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#5345) HSM válasza Shkiz0 (#5343) üzenetére


HSM
félisten

Kb. ugyanez az ALC1150 "prémium" cucc volt a Gigabyte Z97X Gaming 5 lapomon, dinamikus, zajmentes, de hamis. Leginkább dobozhangnak mondanám. A hangfalamat meghajtani elment, de fülessel fájdalmas volt hallgatni. Ha magasak az igényeid, nem biztos, hogy szeretni fogod. :N Mondjuk kipróbálni ingyen van. :D

(#5346) sas55 válasza Shkiz0 (#5343) üzenetére


sas55
aktív tag

Kevéske lesz az alaplapi hang én is bedőltem a headphone amp-nak aztán maradt a recon. Tényleg doboz hangja van a 1150-nek.

Eladó Harman/Kardon AVR-355

(#5347) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Üdv Urak!

Csatlakoznék a klubhoz egy i7 6700k-val.

Most fogom beüzemelni, viszont Sandy Bridge óta eléggé kijöttem az OC-ból, így majd segítségért jelentkezem. :R

(#5348) HSM válasza #Morcosmedve (#5344) üzenetére


HSM
félisten

Egy kissé vájtfülű ismerősöm ugyanezt fogalmazta meg az Ő Asus Maximus lapján lévő ALC1150-ről. :DDD

Amúgy csak puszta technikai érdeklődésből néha olvasgatok itt a topikban.
Nekem ha minden igaz, hétvégére összeáll az új masinám, egy Asus X58 lap, egy i7-970-es hatmagos proci és 12GB 2000Mhz CL9 Tri-channel ram személyében. Ja, és egy Tahiti-LE csipes Sapphire 7870 XT-vel és az elmaradhatatlan Auzentech X-fi hangkarimmal. :))
Nekem ezek a Szkájlékek drága mókák lennének.

[ Szerkesztve ]

(#5349) HSM válasza HSM (#5348) üzenetére


HSM
félisten

Mármint ugyanazt, amit írtam a Gigáról. Szép, de kissé hamis. Csak ma nem nagyon megy az értelmes fogalmazás. :B

(#5350) sas55 válasza CsonkaImo (#5347) üzenetére


sas55
aktív tag

hajrá.. :R :R

Eladó Harman/Kardon AVR-355

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.