Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) tildy válasza tám. (#300) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi a manó, te dirigálhatsz másoknak, de más neked nem ? :F Nem fura kicsit?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#302) a kopasz


a kopasz
tag

Olyan ez már lassan mint a Barátok Közt.. :DDD :DDD :DDD

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#303) Antilop válasza tám. (#300) üzenetére


Antilop
csendes tag

Van aki dirigálhatna, úgy hívják, hogy moderátor. Sajnos keveset látogathatja a topicot, mert engedi a sok off-ot nem off-ba.

Ez az utolsó hozzászólásod is tipikusan nem témáma vágó volt!

Az lenne témábavágó, ha azt írnád, hogy pl.: utalták az összes elmaradt pénzt!!! Vagy hasonló.

[Szerkesztve]

Az élet nem habostorta!

(#304) tám. válasza tildy (#294) üzenetére


tám.
csendes tag

Te nem vagy norm.....alizálva! Meg Ő se!,Meg más se! Meg senki se!
Én,meg a szégyen! Kár,hogy nincs kedvem röhögni!
Tisztesség? Az mi? Tőlletek még nem láttam,szerintem nem is fogok!
Nőként bánni? Számomra csak emberek léteznek,mindegy milyen nemű! Megőrültél?
Olvasd már el az adatlapomat,mielőtt... már megint,mint mindég!!!!!
Hiszek abban,hogy az Isten nem siet,de nem is késik!!!!! egyszer oda is fog érni hozzátok,ha nem akkor az ördög visz el!

Viszont 1 dologért bocsánatot kérek!
Nem tudtam,hogy ti egy pár vagytok!
Miért nem szóltatok,nem szégyen az,csak kellemetlen!
Na nem nekem! Én elfogadom mások másságát!

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#305) Antilop


Antilop
csendes tag

Hagyjuk a francba az egészet. Azt sem bánom, ha Shakespeare összes művét bemásolod a topicba, mint témába vágó!

[Szerkesztve]

Az élet nem habostorta!

(#306) a kopasz válasza tám. (#304) üzenetére


a kopasz
tag

Fényt kaptál Tám? :C

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#307) Antilop válasza a kopasz (#306) üzenetére


Antilop
csendes tag

LOL :DD

[Szerkesztve]

Az élet nem habostorta!

(#308) tildy válasza tám. (#304) üzenetére


tildy
nagyúr

pff. szépen vagyunk. Egyébként ha már elfogadod mások másságát, akkor fogadd el azt is, ha azt mondják: tévedsz :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#309) a kopasz válasza Antilop (#307) üzenetére


a kopasz
tag

;) ;) ;)

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#310) error(HUN)


error(HUN)
tag

Ezt most hallottam ,máshol:
Ha becsapnak az nem te hibád,de ha másodszor is az már igen.Nekem tetszik.
Az már viszont nem,amikor felnőtt emberek-még ha csak szóban is-egymásnak esnek mint az ovisok.
:( Na jó éjt mindenkinek!

[Szerkesztve]

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#311) Antilop válasza a kopasz (#309) üzenetére


Antilop
csendes tag

Egyébkén van egy hírautós ismerősöm és náluk (még?) rendesen mennek a fizetések. Szerintem, ha az IF-es bili kiborul, akkor csökken a belépési kedv ott is. Azok, akik nem olvasnak ilyen, vagy hasonló fórumot, még nagyon hisznek benne.

Az élet nem habostorta!

(#312) a kopasz válasza error(HUN) (#310) üzenetére


a kopasz
tag

Ez velős volt...öblics egyet.. :O :O

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#313) a kopasz válasza Antilop (#311) üzenetére


a kopasz
tag

3 hónap volva sem lesz nagy változás...max.a matrica lekerül a kocsimról.. :R

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#314) tám. válasza Antilop (#303) üzenetére


tám.
csendes tag

Most láttam itt 1 Zacskó,vagy tasak képű (nem félre érteni!) moderátort,lehet,hogy az előző oldalon kb,és meglehet,hogy éppen engem érintő témához szólt hozzá!
A napokban is itt voltak,2 embert le is tiltottak egy időre!
Mégse lehet akkora baj velem! Na Ők dirigálhatnak!
Egyébként használni akartam azt a bigyót,de nem ment el az írás a sokadik próbálkozásra se! Aztán kiderült,hogy azért nem,mert már elment egyszer bigyó nélkül!
Most használni fogom,de el ne olvassa,aki ezt felvetette,és nagyon ágál miatta!

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#315) Antilop válasza a kopasz (#312) üzenetére


Antilop
csendes tag

Ne röhögtess, mert felébred a család! :C :C

Az élet nem habostorta!

(#316) tildy válasza tám. (#314) üzenetére


tildy
nagyúr

Olyan moderátor nincs. Max technikus, de ő nem moderátor.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#317) Antilop válasza tám. (#314) üzenetére


Antilop
csendes tag

Akkor sem olvasom el, ha százan bíztatnak. :))

Az élet nem habostorta!

(#318) a kopasz válasza Antilop (#315) üzenetére


a kopasz
tag

:( :( :(

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#319) zoó válasza Antilop (#311) üzenetére


zoó
csendes tag

Szerintem izgulhatnak a Hírautó vezetői is. Ha a rendőrség a IF-nél talál valamit akkor a többi hasonlóan működő céget is megvizsgálják!
Persze, ha nekik bizonyított fizetős hirdetőik vannak... az más :F :F :F

(#320) tám. válasza a kopasz (#306) üzenetére


tám.
csendes tag

Tudom,de nem örülök neki! A beszólásaidnak viszont nagyon! :)) :DD
Vigyázz ezeknek a figuráknak(itt lent) a használatával,mert tegnao( ?) 2x szólt a moderátor,hogy nem szabad sort rakni belőlük(azt nem tudom miért,nem értek hozzá),mert nem arra való! :( Pontosan ezért zártak ki 2 embert kis időre,mert nem értette meg!
Rakj 1max 2-őt egymás mellé,értjük mi minden jel nélkül a te dumádat! :C
Pedig a tied nagyon kurta,én meg irhatok regényt is akkor se értik,mert nem akarják (,vagy otthon kuss van nekik,ezért itt vergődnek,ha már otthon nem tehetik! :C
Szegényeket ugy sajnálom,hogy korlátozottak! :((( Remélem nem Ők azok akiket egyik este agyba főbe dícsértem,mert jófejek voltak! Nem ,ezek nem lehetnek azok!
Jaj a bigyót el ne feledjem átrakni! Bár én nem látok különbséget,de biztos van és az értő szemüek látják! Én meg biztos ami bizto alapon ezután mindig átrakom ha kell ha nem! :))
Ha nem felejtem el.

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#321) tám. válasza tildy (#316) üzenetére


tám.
csendes tag

Még valamit? Bár ezt sem értem,de abba ne hagyd! :)) :Y

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#322) tildy válasza tám. (#321) üzenetére


tildy
nagyúr

Rá gondoltál? [link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#323) tám. válasza tildy (#322) üzenetére


tám.
csendes tag

Nem! hát tudnék én itt előkotorni bárkit? Még a betüket is csak keresgetem,meg reagálok a baromságaitokra,én hülye!
Érdekes régi csajszi,hogy nem értetted meg,hogy kb 1.2 oldallal visszább láttam.
Most megnéztem újra,mer annyit már tudok/visszamenni/,azthiszem a 284-hsz. volt 15-én!
Hogy ti mikkel foglalkoztok! Mint most ez is itt! Nem hiszem el!
Szeretném ha nem kellene veletek foglalkoznom,hisz annyi érdekességet találnék,ti meg raboljátok az időmet, oktatok,mit miért kellene!,Nekem ehhez se időm,se kedvem,se erős idegrendszerem nincs!meg se kedvem!

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#324) tám. válasza Antilop (#317) üzenetére


tám.
csendes tag

Ezekszerint mégis elolvastad! :Y
Akkor mire volt jó az egész? :(
Költői kérdés volt!
Ráadásul megint elfelejtettem átrakni a bigyót! :(((
Már meg ezért lesz galiba? :F
Pedig ez igy fog menni,ahogy magamat ismerem!
Még a végén felakasztanak!
A csitrik már rég keresztre feszítettek volna,ha rajtuk múlik!
Biztos irigyek rám,mert én szép vagyok Ők meg randák! :Y Belsőleg biztosan!
Ja a bigyót el ne feledjem,mert az mindennél fontosabb! :DD :((( :F


[Szerkesztve]

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#325) tám. válasza a kopasz (#318) üzenetére


tám.
csendes tag

''Ki világos vírradatig''! :DD
''Mindhalálig''...'' :C
Jusztis....! :))
Látod milyen jól elvagyok nélkülük?!
Aztán jönnek és elrontják a játékomat,hát nem....? :F
De igen! :(((



[Szerkesztve]

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#326) popey37


popey37
addikt

Tám, te tényleg lelkes ujonc vagy: az utolsó 100 hozzászólásból 18 a tied. szerintem kissé már unalmas. szedd össze egy hosszuba amit mondani akarsz, ne 3-5 percenként irogass.
vagy tudok jobbat: irj egy könyvet :C

ráadásul össze- vissza irkálsz, még a topic témájához sincs sok köze / mint pl. a 5 utolsó hsz-ed./

Ha szómenésed van, irj magadnak blogot, erre itt senki sem kiváncsi/ legalábbis nem sokan/

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#327) tám. válasza popey37 (#326) üzenetére


tám.
csendes tag

Már te is? Vagy még mindig?
Nem láttad ki kezdte?! Ki mondta,hogy olvasd el! És nekem te se dirigálj!
Mi van itt kérem! azért mert a sok hülye ráér beszólongatni,ninden háttérismeret nélkül,nehogy már én legyek a hibás!
Döntsétek már el hosszúba,vagy rövidbe Írjam!!!
Egyik ezért, a másik az ellenkezőjéről papol?! Meg is őrülnék,ha rátok hallgatnék!
Mindennek mindenhez van köze! Ha jobban megnézed amit írtam az mind válasz valakinek,viszont meglehet,te nem érted! Nem is várom el,hogy megértsd,de akkor ne okíts még te is,amikor dunsztod sincs az egész történetrőL!
Nincs nekem időm könyvet irni,de itt kiprovokálják a reagálásaimat!
Ha nem velem foglalkoznának,nem írnék nekik vissza! Sok az írásom? Én is unom már,sőt fárasztó,de ennyi ....nek hogy lehet röviden,és rikábban válaszolni?!
Ha nem jövök fel egy ideig, akkor a rengeteg,durva megszólításra csak sorban tudok reagálni,ami ezt eredményezi! Most nincs itt senki,én ráérek,hát megírom amit kell,és meg van az az előnye,hogy sorra tudom venni őket és nem vau vauznak közben. Ezt a módszert követem a jövőben is,és nem csak jusztis!
Szómenés? Volt,van lesz,de sokszor leírtam már miért!
Blogot írni? Oké írok,de hiába kérdeztem hogyan kell az ilyesmit,sőt kértem,adjatok tanácsot,segitséget,ilyesnmhez,de nem ,érdekesebb a veszekedés. Most meg korán reggel vered a melled,had lássák az ébredők,hogy milyen király vagy,és hogy amit éjjel felépítettem azt reggel leromboltad! Vigyázz,vigyázzatok nehogy véletlenül jókedvem legyen! Még éjjel se hagytok békén? Az általatok gerjesztett gőzt ki akartam engedni,hogy végre tudjak elaludni,erre jössz te és .... na mindegy! Aki nem kivámcsi ne olvassaSenki sem kényszerít! Ráadásul már a bigyót is használom,tehát látszik,hogy ''nem a témába vág'',de nektek semmi sem elég.Ugylátszik jó támadófelület vagyok,óvtak is tőletek Privibe sokan,merthogy'' itt nem értékelik az őszinteséget'',sőt.Szóltak az elején,hogy támadni fognak,de elismerésüket fejezték ki,hogy vannak még őszinte emberek,és biztattak,h.maradjak is ilyen ,csak veletek vigyázzak! Megmondták,bejött, ez van!
Lelketek rajta! Pont te hiányoztál igy lefekvés előtt,mint púp a hátamra,de majdcsak alakul,mint púpos gyerek a prés alatt!

[Szerkesztve]

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#328) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok!

Azt olvastam az újságban hogy az il ferronak pénzügyi átszervezésen kell átmennie és utána azt is olvastam hogy nem fog tudni fizetni ...

Mi az igazság?

Gondolom vannak a topikban jó néhányan akik 'reklámautók' -kal közlekednek kis hazánk ratyi útjain ...

(#329) tusi74 válasza tám. (#304) üzenetére


tusi74
őstag

''Viszont 1 dologért bocsánatot kérek!
Nem tudtam,hogy ti egy pár vagytok!
Miért nem szóltatok,nem szégyen az,csak kellemetlen!
Na nem nekem! Én elfogadom mások másságát!''


Na ide figyelj! Mint már írtam, jó lenne, ha visszábbvennél, és a hülyeségek írását befejeznéd. Nem vagyunk egy pár, attól, hogy egyetértünk,miért lennénk azok.

Csak már nagyon régi fórumtagok itt ellenben Veled, aki becsöppensz egy helyre, és a minimális szabályokat, amik ott érvényesek nem vagy hajlandó betartani.

Miért velünk van bajod???? Miért nem azzal foglalkoztál eddig, hogy ne legyél rászorulva más pénzére az autófenntartásban. Most megszűnt a pénzt adó kút, és most azokra haragszol, akik látták, hogy ez piramis. Mélységes szánalmat érzek irántad, hogy egy ilyesmibe beleugrottál, és még Neked áll feljebb, mikor bedőlt.


[Szerkesztve]

(#330) Crizal


Crizal
tag

Olvashatatlan sz@r lett a topik! Most, hogy már mindenki azonosan ítéli meg az IF-t, parttalan személyeskedéssé vált a vita! :(

(#331) tpst


tpst
csendes tag

Csupán azért regisztráltam ide, hogy elmondhassam a saját véleményemet az Ilferróval kapcsolatosan.
Magyarok, mi balekok. Megint bedőltünk agy hülyeségnek!
Természetesen, amikor én is beléptem ebbe a ''kétes üzletbe'' számítottam arra, hogy nem jótékonykodásról van szó, milliomos én nem leszek ettől. Sajnos államunk gondoskodik róla, hogy ilyen jellegű ügyeskedők kihasználják a naiv embereket. Nem őket hibáztatom - így magamat sem. Már lemondtam arról, hogy valaha is viszontlátom a pénzem, bár a remény hal meg utoljára. Magamban szitkozódhatok, átkot szórhatok a bitang ilferrósokra, sokra nem megyek vele, csak remélem, hogy a természet valamilyen módon besegít, hogy a lenyúlt pénzzel mégse legyenek olyan boldogok!
A magam megnyugtatására mgeszépítettem az autómat, azaz leszedtem azt a ronda matricát. Nem vártam a csodára. Legalább régi (új) fényében tündököl a kocsim, biz'Isten jobb érzés mutatkozni az úton így vele.

(#332) Crizal válasza tpst (#331) üzenetére


Crizal
tag

De most komolyan! Az államnak ehhez mi köze? Milyen állami beavatkozásra vártál volna? Egy felnött embernek, kell annyi belátási képességgel rendelkeznie ami az ügyei viteléhez szükségeltetik! Ha valakit megszédít a ''könnyü pénz'' ígérete, magára vessen!
Nem kell ''gondoskodó'' állam, felelős józan polgárok kellenek!

(#333) kettes


kettes
csendes tag

Azt hiszem, hogy most tényleg össze kellene fogni mindenkinek, aki beugrott ebbe az ''Üzletbe'' és együtt megpróbálni kitalálni valami építő továbblépési lehetőséget.

Valami olyant kellene kitalálni, amiben van is legalább halvány szikrányi eredményre esély. Igaz ugyan, hogy egy jó csomóan azzal érveltek korábban a kétkedőknek, hogy tudják mibe vágták a fejszéjüket, tudták, hogy rizikós, és amennyiben bukik, akkor nem fognak kiabálni, hanem tudomásul veszik a buktát.
Ennek ellenére Én továbbra is azt mondom, hogy nem szabad annyiban hagyni, hogy egyesek kihasználva mások hiszékenységét sok-sok milliókat haszáljanak gátlástalanul.

Kellene valaki, aki összefogja mindazokat, akiknek jó ötleteik vannak, és együtt lépni. Tudom, hogy ez is pénzbe kerül, de még mindíg kevesebbe, mindta átmegy mondjuk a Hirautóhoz, aminél szerintem ugyanez a végkifejlet várható.

Nem itt a fórumon kell egyébként ezeket megtárgyalni, mert az is nyilvánvaló, hogy a másik oldal is ugyanúgy olvashatja, így elé tud menni, hogy megakadályozza.
Ha szemlére havonta mindenki rá tudott áldozni pár órát az életéből, szerintem ez ugyanúgy megérne pár próbálkozást.
(Polgári perben Én nem sok reményt látok, mint már többször írtam. Itt csak akkor van szikrányi esély, amennyiben valóban csalás történt, és ezt be is lehet bizonyítani. Sima polgári peres eljárásban mondjuk nagyjából a három milliós törzstőke lesz az, amit a bíróság szét tud osztani a hitelezőknek, levonva persze az eljárási költségeket, illetve az esetleg elmaradt adókat. A cégvezetők széttárják a karjukat, sajnálkoznak egy kicsit és ennyi. Szerintem egy kezdő joghallgató egy kezdő könyvelővel karöltve teljesen tisztára tudja mosni az összes pénzügyi dokumentációjukat, hogy bele se lehessen kötni.)

(#334) error(HUN)


error(HUN)
tag

Egyszer betörési helyszinelésre siettem,mire odaértem példás rend és tisztaság fogadott.Kérdésemre a tulajdonos elmondta,hogy olyan nagy volt a felfordulás és a kosz,szépen kitakarított és helyreállított mindent.Most viszont megtenné a feljelentését és beolvasná az elvitt tárgyak listáját.Még hazafelé is nevettem a kocsiban....Pedig nem volt tudatlan,és nem ez volt az első neki.Hát vegyétek le a matricát nyugodtan. :C

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#335) Crizal válasza kettes (#333) üzenetére


Crizal
tag

Nem hiszem, hogy lehet olyan ötlet, amire nincsenek felkészülve már eleve! Semmi valós esélyt nem látok az anyagi károk megtérítésére (az erkölcsire sem).
A rendőrség vizsgálódik, ha bizonyitható a csalás vádemelés lesz, de pénz valószínűleg nem!

(#336) error(HUN) válasza Crizal (#332) üzenetére


error(HUN)
tag

Hát igen,sokan így gondolják,''magyar'' létükre.Ezért kell fizetni többszörösen az úthasználatért,a betegellátásért,a tanulásért,a nyugdíjjért,és nálunk ezért szavazhatnak meg vezetőnek olyan embereket,akiknek a hozzáértését a pénzügyi helyzete határozza meg.Ezért nem vagyok büszke a magyarságra,mert az ''állam''nekem még nem jelentett előnyt semmilyen helyzetben.Tömeges kivándorlás->volt már rá példa,és aki kinnfelejtette magát nem bánta meg.Most sem.

[Szerkesztve]

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#337) Kusi válasza error(HUN) (#334) üzenetére


Kusi
csendes tag

Sziasztok.1x irtam ide akkor is csak hogy elmondjam hogy most Romaniaba is mukodik az Il Ferro.Ha jol veszem eszre a forumotokbol is akkor kesz ''osszedolt a piramis''.Kinezek az ablakon es mostmar tudom miert van itt ez a ceg.Nalatok lebukott es nincs mar mit csinalni kessz nem fizet senki es o sem tud mar fizetni.Debreceni ismerosom nem kapott penzt mar tobb mint 2 honapja es meg most is merik allittani hogy fog kapni de mar nem hisz benne csak fel leszedni a reklamokat nehogy ezek az okosok meg azzal is visszaeljenek es bepereljek.Tehat akkor a romanokra is ez var?A nagy pofara eses nem?Relativan itt most nagyon jol megy a ceg a honap elejen annyi Il Ferro-s kocsit lattam hogy nem hidtem a szememnek.Koszi hogy elmondhattam.Sziasztok

(#338) error(HUN) válasza Kusi (#337) üzenetére


error(HUN)
tag

Hi,új kocsikon vagy használtakon láttál stemplit?

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#339) lakisoft válasza error(HUN) (#334) üzenetére


lakisoft
veterán

ez jó ... :D

(#340) g@bo válasza Crizal (#332) üzenetére


g@bo
nagyúr

az a baj, ha az ''állam'' már hónapokkal ezelőtt komolyabban rávetette volna magát a ferrora, akkor azok már akkor tuti kidőltek volna, viszont, nagypofával mentegetőztek volna, hogy a bót jól ment, csak a lejáratókampány miatt csődöltek be.

a magyar hülye tehet róla, hogy 2006 ban is benyalja a piramis bulikat.

'' otthon végezhető másolási munka '' kb ilyen, a mai napig benyalják... holott ~15 éve megy a hülyítés.

(#341) Crizal válasza error(HUN) (#336) üzenetére


Crizal
tag

Utoljára reagálok erre! Ha az állam beavatkozott volna, micsoda vísítás lett volna az eredmény ''most végre kaptunk volna lehetőséget, hogy mi is keressünk a ''reklámbiznicből'' és ez a szemét állam nem engedi meg. Pfujjj''

Egyébként egyetértek, valóban semmi nincs ingyen! Akkor nem is vagyok magyar?

A felelős, józan állampolgárok ott is megjelennének, hogy nem lehetne olyan vezető akiknek a hozzáértését a pénzügyi helyzete határozza meg.

(#342) error(HUN) válasza Crizal (#341) üzenetére


error(HUN)
tag

Egyetértek,a kommunizmus elve már az első falat mammutnál megbukott,lehetetlen is lenne.
Ne is legyen ingyen,másnak is élni kell valamiből.De akkor tőlem se irigyelje senki ha egy kicsivel több jut.(''mindenadó'').Én még 18 hónapot voltam katona (ingyen),Magyarországon.
A felelős,józan állampolgárokért tettem sokmindent.Érdemes?

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#343) shift+ő


shift+ő
senior tag

Az államot hibáztatni bűnbak keresés, a saját felelősség áthárítása. Ha az állam korlátokat épít, akkor az nem csak ezeket a cégeket akadályozzák, hanem azokat is akik valóban tisztességesen szeretnének működni.
Egyszerű a történet, bő 2 éve szinte ugyanezt megcsinálta a hartenergo, azok még kamuból sem reklámoztak, emiatt el tudják ítélni a cég vezetőit. Az IF-es csapat tanult az elődök hibáiból, és legalább látszaból folytattak reklámtevékenységet, ezzel a törvényesség látszatát keltették.
Már régóta mondogatja sokmindenki, hogy a nagy nagy nyereség általában nagy kockázattal is jár. Aki biztosra akar menni, annak sajnos tudomásul kell venni, hogy a haszna ezzel fordított arányban kevesebb lesz. Tehát ha valaki nagy nyereséget ígér, akkor vizsgáljuk meg komolyan mi van a háttérben, miből tudja ezt a nyereséget realizálni. Aki ezt megtette nem lépett be.

Továbbra is az a véleményem: az IF a belépők nélkül sehol sem lenne.

Nem az a gonosz, aki már előre látta a véget, hanem aki ezt felépítette.

Szerintem egy értelme van/lesz pert indítani a cég ellen, erkölcsi jóvátételt kaphat az aki veszített, de szeritnem anyagi kártérítést már nem.

[Szerkesztve]

(#344) sh4d0w válasza error(HUN) (#336) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Bocs, de Crizal-nak teljesen igaza van; felelősen gondolkodó állampolgárok kellenek. Az ''állambácsi mindent jóvátesz'' időknek már 17 éve vége. A vezetők megválasztás teljesen más tészta...

https://www.coreinfinity.tech

(#345) error(HUN)


error(HUN)
tag

Na jó,látom nem egyezünk.Kimegyek egy kicsit a térre elfoglalni a TV-t,kiabálom közben,hogy hajrá fradi,és szétverek mindent ami az utamba kerül.Én felelős magyar állampolgár vagyok.Most megyek,megműtetem a térdemet míg csak egyszer vonják a fizetésemből...

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#346) Sensei válasza tildy (#316) üzenetére


Sensei
tag

De van ilyen moderátor. ;) [link]

Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor.

(#347) tám. válasza tusi74 (#329) üzenetére


tám.
csendes tag

Magadnak,magatoknak csináltad!
Nem kell mentegetőzni!Kit érdekel ki,kivel,mióta,meddig,miért?! :(
Nekem hába beszélsz! Soha sem mérgezném a lelkem haraggal! :(
Ez mind neked,nektek okoz gondot,nem nekem! :C
Vigyázz belene ne ess a mélységbe,sajnálnálak,hiányoznál valakinek mévsorolvasáskor!


[Szerkesztve]

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#348) divot válasza Crizal (#341) üzenetére


divot
veterán

Ráadásul az IF rendkívül ügyesen úgy tett, mint ha tényleg akarna reklámozni, így még a bírósági eljárás végeredménye is kérdéses.

(#349) shift+ő válasza tám. (#347) üzenetére


shift+ő
senior tag

Egy bocs csajok sokkal egyszerűbb és rövidebb. :)


És megint nem nyomtad meg a bigyót. :DDD


[Szerkesztve]

(#350) Crizal válasza divot (#348) üzenetére


Crizal
tag

A magánvéleményem szerint, ennek a történetnek itt a vége. Profin csinálták végig, nem nagyon van rajta fogódzó. Már régen is leírtam, ha most fizetnek az az első hiba lenne amit elkövetnek! Sajnos nem hibáztak most sem! :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.