Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Luis51


Luis51
csendes tag

Én is kaptam SMS-t 20/467-9620 SzombatheLyi számról.
23-27 szemle elmarad.
én szolnokra járok. :R
Megnéztem az oldalukat semmi változás nincs rajta.


[Szerkesztve]

(#452) a kopasz


a kopasz
tag

Én is megkaptam.. :O :O :O

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#453) quitoo


quitoo
csendes tag

Sziasztok.
Úgy látszik,hogy az sms pörgőssebben megy mint az utalás.
A hírekben azt hallani,hogy a febrúári lovét is megkapták páran.Ez igaz?
Mert nekem a januári lóvét február végén küldték és azóta semmi.
És azt olvastam,hogy mostantól akarnak 3 hónapot.és akkor az elmult 2 hónapot meg
benéztük??? :Y

(#454) <>jana<> válasza quitoo (#453) üzenetére


<>jana<>
senior tag

nagyjából a lényeg hogy az eddigieket nemfogod megkapni.most 3 hónapig megintcsak nemkapsz lét.utána talán.no de a mesékben már nemhiszünk ... :(

(#455) prmcsk válasza tusi74 (#450) üzenetére


prmcsk
addikt

Elvégre egyszer élünk, a más farkán...őőőő még kérek egy doboz gyufát ! :DDD

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#456) BBrother


BBrother
csendes tag

Szervusztok!

Én a köv számról kaptam smst:06-20-973-99-01.Én a héten megteszem a feljelentést és részemről lezártnak tekintem ezt az Ifes ügyet.Sz@rok a matricára meg minden nyitok egy pizzériát azt legalább én vihetem csődbe :(( :C

Kájvécsikin

(#457) blunt válasza BBrother (#456) üzenetére


blunt
aktív tag

főleg ha majd több védelmi pénzt kell fizetned érte, mint amennyit a hely kitermel.

(#458) BBrother válasza blunt (#457) üzenetére


BBrother
csendes tag

De tudom hogy az legalább jó helyre megy!!!! :C :C :C És azért kapok is valamit!!!!

Kájvécsikin

(#459) blunt válasza BBrother (#458) üzenetére


blunt
aktív tag

Tényleg jó helyre: A gengszterek zsebébe. :DDD

(#460) attrax válasza prmcsk (#455) üzenetére


attrax
aktív tag

Sziasztok!
Én is áldozat vok(+ még két családtagom akik szintén zenész!)elolvastam a commenteket.
RIA RIA JÉZUSMÁ RIA!Hogy átba***tak bennünket.Tudjátok ez azért fáj,mert ha meg akarom tartani a verdámat ezután is,akkor az már erősen gyomorbavágó lesz.
Jó olcsón eladtam a korábbi vasam mivel már pályáztam az uj kocsira amit mondván úgyis a nevezett cég fog fizetni.Hát ez asszem lefutott.-150-nél járok.

Ha elkerülte volna a figyelmem valami a commentekből:Ma kaptam emilt+sms-t(milyen derék!) amiben írják,hogy nem lesz szemle.Na asszem várok egy pár napot és kapirgálok én is.
Egyébként könnyen lejön,mert az előzőt semmi perc alatt leszedték.
Amúgy is sokkal szebb az autóm így ;)
Azért eléggé el vok keseredve,hogy hagytam magam rábeszélni erre a biznicre (sponzorom dumált rá)Persze neki csengetnem kell a sarat... :W

Unterschreiben

(#461) bszabee válasza zoó (#449) üzenetére


bszabee
csendes tag

Nekem mondta a debreceni matricázó, hogy 2000-áfa.

Jobb ma egy micsoda, mint holnap kedd...

(#462) prmcsk válasza attrax (#460) üzenetére


prmcsk
addikt

''Hát ez asszem lefutott.-150-nél járok''.
Ebben a 150k-ban benne van a ''gyorsba'' eladott régi autód pénzbuktája is ?

Mikor léptél be ? Azért itt elég korán elhangzottak már logikus érvek, a nem mellett,
csak olvasni kellett volna.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#463) kuha válasza BBrother (#456) üzenetére


kuha
csendes tag

BBrother!

ÉN is erről a számról kaptam. Ez aszám az egyik vidéki iroda vezetőjének a száma. Azt nem kérdeztem, hogy melyiké...

Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja,hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok!

(#464) zoó válasza bszabee (#461) üzenetére


zoó
csendes tag

Köszönöm!

(#465) a kopasz


a kopasz
tag

Nem hinném,hogy lesz manitu 3 hónap múlva sem, :( HA CSAK nem arra alapoznak,hogy a hitelre vett autót a tulajok vissza adják a banknak,és igy felére csökken a létszámunk,úgy már nagyobb esély lenne a fenmaradásra... :DDD :DDD

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#466) <>jana<> válasza a kopasz (#465) üzenetére


<>jana<>
senior tag

ilyen hírnévvel max a maffia hirdet ezekkel.... szerintem értelmes cég nemaggya a nevét már hozájuk sajnos.

(#467) a kopasz válasza <>jana<> (#466) üzenetére


a kopasz
tag

:C Amig szar van légy is akad pár... :C

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#468) <>jana<> válasza a kopasz (#467) üzenetére


<>jana<>
senior tag

vaze azthittem hogy én vagyok a leg optimistább ember a földön,ezekszerint tévedtem :D :DDD

(#469) hnono


hnono
csendes tag

Helló!
Ezt mi is megszívtuk.Arről nem szól az sms,hogy a matricát ki kaparja le.Nem tudom nekem vannak fenntartásaim ezzel az sms-es értesítéssel.Ez ám a modern világ,majd a munkahelyemről is sms-ben rúgnak ki? Bár a lényegen nem változtat.

(#470) kicsitryny


kicsitryny
csendes tag

Hali nektek!
Én eddig a percig se sms-t, se emailt nem kaptam.
Miért?
Biztos mert a névsor végén vagyok,( ezt mondták az egyik irodából telefonon, ezért nem kaptam még meg az utalást)
Elég lyukas ez a takaró!!!

[Szerkesztve]

(#471) <>jana<> válasza hnono (#469) üzenetére


<>jana<>
senior tag

matrica nem egy nagy kaland.mosd le a járgányt.majd hajszárítóval melegícsd fel sebbenzin,lakkbenzinnel mosd le a maradék ragacsot. polírpasztával fényezd össze a felületet nemfog látszani a betű helye sztem 1 óra alatt meglehet csinálni.

(#472) <>jana<> válasza kicsitryny (#470) üzenetére


<>jana<>
senior tag

ne reménykedj sztem.

(#473) kicsitryny válasza <>jana<> (#472) üzenetére


kicsitryny
csendes tag

miben ne reménykedjek? nekem is van matricám, azt is le kellene takarítani!!

(#474) hnono válasza <>jana<> (#471) üzenetére


hnono
csendes tag

Köszi,szerintem neki állunk hamarosan,gondolom ebböl az üzletből már nem lesz semmi.Bár a magyar vér még mindig dolgozik,ami azt súgja:A remény hal meg utoljára.

(#475) <>jana<> válasza kicsitryny (#473) üzenetére


<>jana<>
senior tag

reggel a sógoromnak azt igérték hogy a szemlén mindenki kap egy időpontot hogy leszedjék a matricát.ezzel szemben pár órával később már küldik az üzenteket hogy elmarad a szemle.vajon miért? csak nem mert ennyi autóról milliós tétel lenne nekik levakartatni? :( :((

(#476) attrax válasza prmcsk (#462) üzenetére


attrax
aktív tag

Izé, ok 130 minusz ,azaz 1* csengettek eddig.Januárban léptem be amikor még szinte verekedtek az emberek hogy sorra kerüljenek a szerződéskötéskor.Akkor még semmi híre nem volt annak hogy becsődölnek.A régi vasam meg egy kicsit beteg volt aztán így meg se sirattam hogy túl kellett adnom rajta.Meg ugye kárpótolt az uj(1.5 éves)gép.
Logikus érvek...utólag :F

Unterschreiben

(#477) <>jana<> válasza hnono (#474) üzenetére


<>jana<>
senior tag

sokan mondják hogy nemszabad leszedni mert erre játszik az ilferro és utána szerződést bont velük.ha most bont legalább nemteszi tönkre a fényezést a nap szerintem. 3 hónap múlva nembiztos hogy ellehet majd tüntetni a nyomát.

(#478) hnono


hnono
csendes tag

Hát ha már így vannak a dolgok,akkor legalább a tájékoztatás lenne korrekt!Ha most sem korrektek,akkor a jövőre vonatkozóan sem lehet semmi jóra számítani.Ez tiszta rettegés foka,csal lelki terrorr van a bogár evés helyett.

(#479) Mitics


Mitics
tag

Sziasztok!
Úgy ahogy sikerült átfutnom az elmúlt 24 órát. Többen írták, hogy mennek perelni, de egy dolgot nem olvastam még: ''én már bepereltem őket!''

(#480) Mitics


Mitics
tag

Ki mit gondol? Most azoktól kérdezem, akik benne lennének egy csoportos perben!!!
1. azonnal per
2. megvárni a rendőrségi vizsgálatot ami asszem még 1-1,5 hét az eredményig

(#481) Mitics


Mitics
tag

vagy esetleg lemaradtam valamiről és már vannak többen akik perelnek?

(#482) Medve59 válasza <>jana<> (#477) üzenetére


Medve59
tag

Érdekes eddig, mindenki azt mondta, hogy simán el lehet tüntetni a matrica nyomait! :F

Nem tom, mitom én.

(#483) Medve59 válasza Mitics (#480) üzenetére


Medve59
tag

És mivel szeretnéd beperelni öket?

Nem tom, mitom én.

(#484) Mitics


Mitics
tag

azt nem az én dolgom eldönteni hanem a szakemberé

(#485) Medve59 válasza Mitics (#484) üzenetére


Medve59
tag

Szerintem nem csináltak semmi jogelenest.

Nem tom, mitom én.

(#486) Mitics válasza Medve59 (#485) üzenetére


Mitics
tag

lehet. csak azt sajnálom, hogy közülünk 99% nem ért se a joghoz. csak a találgatások mennek. de senki nem tett eddig semmit. sajnos nekem egy szál ismerősöm sincs akit legalább megkérdezhettem volna ez ügyben. de biztos vagyok benne, hogy többen vannak itt akiknek van szakember ismerősük. nagyon hasznos lennének ezek a tapasztalatok.

(#487) Mitics


Mitics
tag

nagy számok törvénye alapján biztos van a 8000 ügyfélből több is, akik ma vagy holnap pert indítottak/indítanak. erről kéne nekünk tudomást szereznünk.

(#488) Mitics


Mitics
tag

na mi van? mindenki csicsikál? :)

(#489) Medve59 válasza Mitics (#486) üzenetére


Medve59
tag

Semminemű rosszindulat nem vezérel, és még csak kárörvendés sincs bennem, de azt gondolom, hogy az Ilferroból semmilyen eszközzel nem fogtok tudni pénzt kicsikarni. Bárkinek bármilyen ismerőse van. Ezt mondom azért mert általában ezeknek, a sztoriknak mindig ez a vége. Valóban akkor kelet volna gondolkodni, mielőtt belevágtok, én már elég sokszor csalódtam ilyen téren. Épen ezért eszem ágában se volt belevágni egy ilyen dologba. ''Csodák nincsenek'' (Legalábbis ilyen csodák) túl egyszerű, lett volna pénzhez és autóhoz jutni. Komoly reklámszakemberek szerint is halott ügy az autóreklám.

Ennyi! :R

Nem tom, mitom én.

(#490) tám. válasza Gebriel (#421) üzenetére


tám.
csendes tag

Mondtam már sokszor,hogy bármit bármikor,stb!
Engem már senki,semmivel se tud meglepni,és mindig mindent vállalok!
Tertisd ki az egészet,fel vagy hatalmazva!
Olyat senki se tud előhozni amit magam is el ne mondanék,meg nem mutatnék,ha kérnék!
Sejtem, miről van szó nyomozó! Nagykaland! Nem a te érdemed,nem véletlenül került oda!
Zsarolni akartál?Engem nem lehet,nincs mivel!
Csak bátran, elő a farbával!

[Szerkesztve]

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#491) Mitics válasza Medve59 (#489) üzenetére


Mitics
tag

Arra már nem reagálok (ne haragudj) hogy mit hogyan kellett volna csinálni. megtörtént, ez van. azzal kell foglalkozni hogy most hogyan tovább! szerintem meg ha csak egy pici esély van rá, igenis meg kell fingatni őket és ha csoportosan csináljuk, relatíve olcsón megússzuk

(#492) Mitics


Mitics
tag

Jaj hülyeséget mondtam! Elnézést! Múlt héten beszéltem a DAS-től egy ügyvéddel, aki azt tanácsolta, hogy ha csoportos per indul, minden képpen érdemes csatlakozni!! :DD

(#493) a kopasz válasza Mitics (#492) üzenetére


a kopasz
tag

Én benne lennék a perben is akár.. :((

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#494) tám. válasza a kopasz (#493) üzenetére


tám.
csendes tag

Ha itt vagy jelezz vissza!
talán tudok mondani valami újat,de csak neked! Írok privát levelet neked,ha bármit magtudok!

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#495) a kopasz válasza tám. (#494) üzenetére


a kopasz
tag

oksa... :DDD

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#496) HoReSz1975 válasza Luis51 (#451) üzenetére


HoReSz1975
őstag

Ha elmarad, ki veszi le a matrícákat az autokról, hiszen megígérték, hogy minden autóról leveszik a szünet ideje alatt. Biztos le akarnak lépni, vagy be vannak sz@rva a lincseléstől a parasztok... :(( :( :(((

(#497) Mitics


Mitics
tag

holnap visszanézek. hátha valaki megtette a lépést és ''tagokat'' toboroz!

(#498) a kopasz válasza HoReSz1975 (#496) üzenetére


a kopasz
tag

Senki sem mondta,hogy leveheted...nekem nem mondták.. :(

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#499) VirsLee válasza Mitics (#491) üzenetére


VirsLee
őstag

Esélyetek egy van. Megfogjátok azokat az embereket, akik ezt kitalálták, és válogatott erőszakot alkalmaztok... Ha nincs meg az ember, nincs mit tenni. Perelni hülyeség, mert azon kívül, hogy valakit bűnösnek találnak, valószínüleg, nem a szervezőket semmi értelme. Pénz ebből nem lesz, kivétel persze, ha a két főkolompost valaki elkapja, és elveszi tőle az alapvető emberi jogait... Az még segíthet, más nem...

(#500) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Szerintem megvárták amíg rengeteg ember belépet 2006 vége & 2007 -ben és utána a régi tulaj kimarkolta a milliárdos lóvét és már rég kimentette a pénzét egy külföldi titkos számlára. Szerintem a rendes tulaj(ok) már az országban sincsenek :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.