Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) BBrother válasza MUŁĐER (#199) üzenetére


BBrother
csendes tag

Pont ez lenne a kérdésem...A hír autó is ilyen gáz????
Nekik fizetős hirdetőik is vannak...

Kájvécsikin

(#202) tusi74 válasza BBrother (#198) üzenetére


tusi74
őstag

''de annyira utálok bukni!!!!''

De ha már elbuktál 180.000-et, azt úgy akarod kompenzálni, hogy egy hasonlóan kérdéses vállalkozásba még belenyomsz 170-et??? Hmmmm? :F

(#203) BBrother válasza tusi74 (#202) üzenetére


BBrother
csendes tag

Pont ez az!!A kérdés,hogy hasonlóan kétséges e a hírautó is??
Kockázat nélkül tuti nem lehet pénzt szerezni sehogyan.
Lehet elpasszolom a verdát és újat veszek a hírautónál...Ott talán nincs listaáras kritérium...Nem arról van szó hogy nem birnám fizetni a verdám de nagyooon nehéz lenyelni a békát....

[Szerkesztve]

Kájvécsikin

(#204) Nightmare válasza etnies (#200) üzenetére


Nightmare
senior tag

Akkor most mi a nagy helyzet?Csődöt mondd az ilfero?Mi lesz a befizetett lóvéval és a kocsival, ha nem tudjátok kifizetni a törlesztést?

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#205) BBrother


BBrother
csendes tag

Mennem kell Oktatásra de majd este visszanézem amit reagáltok!!!Üdv::....

Kájvécsikin

(#206) etnies válasza BBrother (#198) üzenetére


etnies
senior tag

Hirautó is ugyanaz, mint az Il Ferro. Ahol ilyen belépési pénz kérnek, ott piramis épül, tanuld meg egy életre.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#207) etnies válasza Nightmare (#204) üzenetére


etnies
senior tag

Én sehogy, egyrészt motorom van, másrészt nem engedtem a családnak, hogy beszálljon ebbe a piramisba. Többieket kérdezd...

"önmagam hite vagyok magamban"

(#208) tusi74 válasza BBrother (#203) üzenetére


tusi74
őstag

''Nem arról van szó hogy nem birnám fizetni a verdám de nagyooon nehéz lenyelni a békát....''

Pedig jobban jönnél ki, ha inkább magad fizetnéd.

(#209) sh4d0w válasza error(HUN) (#178) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs... de 30 napos határidővel bármikor felmondhatja az új autósok szerződését...

https://www.coreinfinity.tech

(#210) szállitó


szállitó
senior tag

annyira szar érzés volt amikor fél évvel ezelött beleirtam egy hasonlo topikba hogy ez piramis játék mert azok a hirdetök akiknek a reklámját az autokra teszik nem tökeerös válalkozások(colagyár -bank - tv csatorna- kozmetikaicég- sportszergyártó- gyogyszergyár) és látszik hogy piramis téma ujabb változata persze kaptam egyböl letolást hogy hülye vagyok klassz dolog ez... aztán karácsonyi ünnepek alatt voltam az unoka tesoméknál boldogan mondta hogy majd vesznek egy kisautot az asszonynak felmatricázva nekik is mondtam amit gondoltam na ott is szépen lehülyéztek meg olyanokat kaptam hogy irigylem hogy nekik jól megy .... itt üzenem lassanként lehet bocsánatotkérni a szüklátású emberkéknek.

(#211) zoó válasza BBrother (#205) üzenetére


zoó
csendes tag

Valahol (lehet, hogy egy másik fórumon, lehet, hogy itt) olvastam, hogy a Hírautónál is áttértek az utalásra. Ez nem jó jel. És állítólag az egyik alkalmazott 3 hónapja nem kapott fizetést.

Nagyon kíváncsi lennék a hirdetőik fizetnek-e, és mennyit :F

(#212) Shadows


Shadows
senior tag

kéne kocsit venni ill fecoéktól lehet még?? de az én szerződésem írják ők alá az tuti :R :C :W

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#213) <>jana<> válasza szállitó (#210) üzenetére


<>jana<>
senior tag

szerintem a hülyézés pont nem azok szokása volt akik benne vannak... utólag pláne tud mindenki okos lenni.bekaptuk a horgot kb ennyi.miéelött beleugrottun mi is körbenéztünk,de csak rendben kifizetésekről hallottunk meg arról hogy 800 autóval szeretnék ezt csinálni.de mint közben kiderült mindenkinek azt mondták amit hallani akart. a hazudozás az nagyon ment nekik.

(#214) tusi74


tusi74
őstag

A Hírautó honlapján fent van a szerződés amit aláíratnak. [link]

Ebből egy részlet:
''VIII. A szerződés felfüggesztése

1. Szerződő felek rögzítik, hogy a jelen a szerződést reklámszolgáltató a reklámközzétevő előzetes értesítésével maximum 3 hónapos időtartamra felfüggesztheti.

2. Szerződő felek rögzítik, hogy a felfüggesztés időtartama a határozott időtartamba nem számít be.

3. Szerződő felek megállapodása alapján reklámszolgáltató a felfüggesztést megelőzően legalább 8 nappal korábban köteles a reklámközzétevőt a jelen megállapodás IX. pontjában foglaltaknak megfelelően értesíteni.

4. Szerződő felek rögzítik, hogy a szerződés felfüggesztése esetén reklámszolgáltató köteles gépjárművön elhelyezett reklámokat a saját költségén eltávolítani.

5. Szerződő felek rögzítik, hogy a felfüggesztés időtartama alatt reklámközzétevő reklámdíjra nem tarthat igényt.


És egy másik érdekes részlet:
''VII. A szerződés felmondás

Rendes felmondás

1. Reklámszolgáltató jogosult a jelen szerződést 30 napos felmondási idő közbeiktatásával indokolás nélkül írásban felmondani.

2. Szerződő felek rögzítik, hogy a reklámszolgáltató az indokolás nélküli felmondást kizárólag a reklámközzétevő részére megküldött írásbeli értesítésével gyakorolhatja hatályosan.


Vagyis az IlFerro 19, a Hírautó egy híján 20.


[Szerkesztve]

(#215) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Volt valaki aki belinkelt egy másik céget ami pld: borsodit is reklámoz, mondjuk telerakja az autót rendesen, de max: 80e kp. -t ad...

Linkeljed be mégegyszer, el szeretném olvasni... Hátha nem ugyanilyen kamu cég, mint ezek...

Köszönöm előre is...

[Szerkesztve]

(#216) Sensei válasza BBrother (#193) üzenetére


Sensei
tag

Javíthatatlan vagy. :(

Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor.

(#217) tusi74 válasza BBrother (#193) üzenetére


tusi74
őstag

''Kedden bemegyek a bankba felveszek a betétemből 170et.
Szerdán benyargalok a Hírautóhoz és szerződöm 2 évre.
Jelenleg az ifen 150et buktam.....

Akkor viszont 220at dobtam ki az ablakon......
Na erről mi a véleményetek?????''

Csak egy kis helyesbítés: 150+170=320. Azaz 320.000 Ft-ot buknál.

(#218) Sensei válasza tusi74 (#217) üzenetére


Sensei
tag

De ő úgy számolgatott, hogy 2-3 hónapot fizetnek...

Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor.

(#219) tusi74 válasza Sensei (#218) üzenetére


tusi74
őstag

Ja, ja. De a véleményem változatlan. Nem ugranék újból bele olyanba, ahol már egyszer emgégettem magam.

(#220) édi


édi
csendes tag

Leszedtük a matricát!!! És semmi nem látszik!

(#221) a kopasz válasza édi (#220) üzenetére


a kopasz
tag

Nem az én cégemmel szedetted le..na szép :O

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#222) édi válasza a kopasz (#221) üzenetére


édi
csendes tag

Szerinted invesztálnánk még ebbe az egészbe bármennyit is? Eleget buktunk már!
Nem akarok neked konkurencia lenni,de mi is szívesen vállalunk matricaleszedést. :)

(#223) a kopasz válasza édi (#222) üzenetére


a kopasz
tag

;) ;) levédtem már... ;)

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#224) e.vid válasza tám. (#179) üzenetére


e.vid
senior tag

''Na végre! Már használod azt a bizonyos gombot,ami mutatja,hogy kihez szólsz!... Tekeri,tekeri a szöveget lefelé,keresi az új hozzástólást…''


Te viszont megtanulhatnád végre off-ba tenni a nem a témához kapcsolódó hsz-ást...

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#225) tám. válasza Nightmare (#188) üzenetére


tám.
csendes tag

Ha kicSit vissza olvasol,vagy felmész az Il ferró honlapjára,megtudod,de szerintám már is selyted!
Vannak sokan,akik nem olvasnak újságot,internetjük nincs,tb. Ezek szegények csak azt látják,hogy mennyi matricás autó gurul az utakon,és ha megkérdezett valakit eddig,az nem monddhatott mást mint mi,hogy eddig fizetett!
A tályékozottabbak,már nem lépnek be az biztos! Itt is lehülyézik az embert,amiért hisz/hitt. Hónapok óta ez megy! A cégnek meg nincs fizetős reklámoztatója,ez vezetett ide!
Itt panpogtak sokan,hogy mi belépők vagyunk az oka,hogy mások is belépnek,meg hasonló baromságot! Voltunk már mi minden,csak akasztott ember nem!
És most is fújják a magukét,de hogy mit érnek el vele? SEMMIT! azt állítják,hogy azért teszik ezt,hogy másokat megvédjenek,nehogy igy járjon! Ó a megmentő sereg! Nem fogják fel,hogy a legtöbb belépő nincs itt, sőt alig akad,aki feljár ide kérdezni,azoknak is a zöme már akkor kérdez amikor belépett.
Tegyük fel,hogy 8000 ügyfél van matricázva,itt a fórumon legyen fent 800 ember,(a fele sincs)Ennek a 3/4 része benn van a ''buliban''az a pármaradék ember meg itt menti a belépőket közöttünk,akik már bent vagyunk,)1-2 kivétellel)!
Mindig ezt momdtam ne itt mentsen,és minket pocskonidiázzon menjen oda ahol tényleg van kiket lebeszélni,ami lehetetlen! De ők azóta is a mi ideginket eszik azzalhogy minket győzködnek,most pl.matricakaparás a mániájuk,erről akarnak mindenkit megyőzni.
Nem értem! Korábban is,ezután is mindenki azt csinál amit akar,hába duma!
Most,hogy nagy a hírverés,azt hinné az ember,nem fognak belépni,s lám mégis van ilyen,és nem hinném,hogy hülye,csak hozzá nem jutott el a hír! Mer van akinek kenyérre sem jut,nemhogy újságra! ezek persze,hogy belépnek,mert pénzt remélnek.Erre kapjuk mi a fekete levest,hogy mi a más pénzéből élünk! Lehet,sőt.biztos,de mit tehettünk volna, amikor most incs mit tenni! lebeszélnék én mindenkit a belépésről,akár országos utazást is tennék,de hohy találnék meg egyetlen embert is,aki matricáztatni akar!? Ez őrület!

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#226) tám. válasza BBrother (#192) üzenetére


tám.
csendes tag

Nem kell ehhez tudni semmit,simán függesztgethetnek amíg csak akarnak,mert a szerződést úgy találták ki,hogy mindem eshetőségre jó legyen(nekik)! Az új terved felejtős,egykuta mindkettő! aza tulaj emitt tanult bele,aztán lelépett,megcsinálni a hir autót.

[Szerkesztve]

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#227) tusi74 válasza tám. (#225) üzenetére


tusi74
őstag

''Mer van akinek kenyérre sem jut,nemhogy újságra! ezek persze,hogy belépnek,mert pénzt remélnek.''

Most lehet szemétnek fogsz tartani, de aki így áll, az ne akarjon a s@gge alá kocsit.
Meg van egy mondás, addig nyújtózkodj, míg a saját takaród ér, ne addig ameddig a másé, mert még megfázhat a lábad.

(#228) error(HUN) válasza BBrother (#192) üzenetére


error(HUN)
tag

Hali,1.én újautós szerződést kötöttem [link],és ebben nincs szó semmilyen három hónapos szüneteltetésről.
2.Hogyan lehet a határozatlan időre szóló szerződést meghosszabbítani 3 hónappal?
3.Eddig mé semmilyen értesítést,levelet,e-mailt nem kaptam az ILFERROtól.
Jó lenne valaki olyan is írna ide,aki már volt az irodában mostanában,elmondaná mi újság,sajnos most én nem tudok felugrani ''asztalt verni''.

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#229) tám. válasza sh4d0w (#209) üzenetére


tám.
csendes tag

Rendkívüli esetben bármikor felmonhatja! Rendkívüli,tág fogalom sokmindenre rá lehet húzni, és rá is fogják!

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#230) tusi74 válasza error(HUN) (#228) üzenetére


tusi74
őstag

Ebben még rosszabb van. Nemhogy tologatás, hanem:
''5.5 Megrendelő és Ügyfél jogosult a Szerződést indokolási kötelezettség nélkül 30 napos felmondási
határidővel a másik Félhez címzett írásbeli nyilatkozatával felmondani.''


[Szerkesztve]

(#231) édi válasza a kopasz (#223) üzenetére


édi
csendes tag

óóóó,az semmit nem jelent. A mai világban mindent lehet! ;)

(#232) error(HUN) válasza tusi74 (#227) üzenetére


error(HUN)
tag

Nem személyeskedek,de én dolgozni járok kocsival napi 30 km-t.De szegény vagyok,és ha nem lenne kocsim még szegényebb lennék.Te milyen eszközzel közlekedsz?
''Meg van egy mondás, addig nyújtózkodj, míg a saját takaród ér, ne addig ameddig a másé, mert még megfázhat a lábad.''Nem a ''más''pénzén vettem autót,hanem a sajátomon.Én dolgoztam érte.Szerintem aki más pénzén vett autót annak meg sem fordult a fejében,hogy matricával tompítson a borsos havi kiadásain.

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#233) error(HUN) válasza tusi74 (#230) üzenetére


error(HUN)
tag

Nem érted?Nem mondták fel senkinek a szerződését.Vagy tudsz ilyent?

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#234) prmcsk válasza édi (#220) üzenetére


prmcsk
addikt

Valszeg nem volt ideje ''ráöregedni''. :DDD

Mióta is volt fennt ?

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#235) tildy válasza tám. (#225) üzenetére


tildy
nagyúr

Neharagudj, de az embernek illene szétnéznie, tájékozódnia, mielőtt nem kis összeget valakinek a kezébe nyom:U Akármiről is van szó.

Errorhun: A szerződést nem felmondani kell, hanem elolvasni, és ha elfogadod , akkor aláírni. Vagy te olyat írsz alá, amiben azt sme tudod mi van?

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#236) tusi74 válasza error(HUN) (#232) üzenetére


tusi74
őstag

Én is autóval közlekedem, és én is szegény vagyok. De!

Olyan autót vettem hitelre (de közel sem 0 %-os kezdővel), amit úgy kalkuláltam, ha 1 svájci frank 2x annyi forint lesz, mint a vételkor, a törlesztőrészletet akkor is tudjam fizetni, ha a fizetésem egy petákkal sem nő. Eszembe sem jutott, hogy a törlesztőrészleteket helyettem más fizesse.

A más pénzét úgy értettem, hogy itt az igazi vesztesek azok, akik a törlesztőrészleteket az IlFerro és társai nélkül nem tudják fizetni, és 0%-ra vettek mondjuk 3 milláért autót. Kamattal együtt a tartozásuk 4 milla lehet. De engedtek a csábításnak.
Ráadásul drágábban vették az autót, ergo a hitelük is magasabb. A bank nem fog 3 hónapot várni a pénzére.

Nem akartalak megsérteni, nem állt szándékomban, csak arra reagáltam, hogy nincs kenyérre újságra pénze, és most az Ilferro-tól várja a pénzt. Hát könyörgöm, azért az autó, főleg a csili-vili, nem létszükséglet.

(#237) tám. válasza e.vid (#224) üzenetére


tám.
csendes tag

Ténleg!
Én segíteni akartam,ill segítettem a srácnak,és örömömet fejeztem ki,hogy használni kezdte!
Te meg jössz osztani az észt,vagy beszólni,nekem helyette?
Én bármit szivesen fogadok,kértem is már segitséget,aztán vagy kaptam,vagy nem.
Tudom,hogy megtanulhatnám csinálni amit irsz ,meg sok minden mást is,de mi van ha nem tudom,miről beszélsz,azt se,h.mit jelent,azt se hogy hol van és sorolhatnám!
Majd mindent megtanulok egyszer,de egyelőre örülök,hogy egyéltalán idáig eljutottam!
Valami rémlik a'' nem a témába vágól'' dologról,de gondolom,ha olyan nagy bajt csináltam volna,akkor már kitíltottak volna innen,de még csak nem is figyelmeztetett senki,aki illetékes! Egyébként meg nem muszály senkinek elolvasni,senki írását!!!!
Na ilyen értelmes,piszkálódós,roszindulatú,a kákán is csomót kereső fazonokról beszéltem! jönnek,jönnek,és kárognak! Hogy lehet igy bármit is tanulni,ha nem segít aki tudna! ráadásul reagálásra kényszerít,mert ezt a p...lanságot nem lehet szó nélkül hagyni!Így a meareadék időmet is elveszi,hangulatot kelt és tanuljunk!
Gratulálok! Szégyeld magad!

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#238) tusi74 válasza error(HUN) (#233) üzenetére


tusi74
őstag

De bármikor felmondhatja.

(#239) tildy válasza error(HUN) (#232) üzenetére


tildy
nagyúr

Akinek nincs pénze, az ne vegyen autót, vagy ne új autót vegyen. Nekem pl. havi 3-13 ezrembe van az autó, benzinnel együtt!!! Igaz 13 éves, de napi munkábajárásra is megfelelő lenne, ha arra használnám. Szóval, miért kell akkor a népeknek új autó? Igaza van tusinek, én is csóró vagyok, nem véletlen , hogy öreg autót vettem. Azt még fenn tudom tartani, nem úgy , mitn egy újat.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#240) édi válasza a kopasz (#223) üzenetére


édi
csendes tag

Egyébként mennyiért vállalod a matricaleszedést? Csakhogy legyen viszonyitási alapom. ;)

(#241) error(HUN) válasza tildy (#235) üzenetére


error(HUN)
tag

A szerződést közjegyző véleményezése és elolvasás után írtam alá,mint gondolom sokan mások.Sok tizenéves kocsim volt előtte,naponta szereltem és bosszankodtam,többe került alkatrészileg,mint egy-két másik roncs.Most elhatároztam,hogy vége.A kocsit 10%kezdővel vettem (nem ingyen),alap fehér Suzuki.Jelenleg +40 ezer az ILFERRO-s mérlegem,de nem szeretem ha becsapnak.
Tud valaki olyanról akinek felmondták a szerződését?

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#242) tám. válasza tusi74 (#227) üzenetére


tám.
csendes tag

Nem tartalak szemétnek de valami másnak igen!
Se erőm,se kedvem ezredszer leÍrni valamit,csak azértmert nindig jön egy új, akinek fogalma sincs semmiről, ami mások körülményeit illeti,de ítélkezik észnélkül!
Annyi eszed azért csak lehetne,hogy eszedbe jusson az,hogy esetleg kocsi nélkül esélye sincs munkához jutni,mert a környéken lehetetlen! És ugye szeretné,már, ha nem kellene segélyből élni,meg'' mellesleg'' azt is szeretné,hogy ha pénzhez jut talán meg tudja menteni a GYERMEKE ÉLETÉT!!!!
Nesze neked tanuld az internetes jeleket,miközben másra sem jut idő, meg reagáljak hasonló értetlen, szűk látókörü embereknek!?
Soha senkinek nem kívánnék rosszat,de vigyázzatok, Isten keze messzire ér!
Senki semmit nem uszhat meg büntetlenül!!!!!
Mondom ezt,én aki nem vagyok vallásos,ill az arany középuton vagyok!
Valami nagy rendezőnek állnia kell az egész mögött!

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#243) tusi74 válasza tám. (#242) üzenetére


tusi74
őstag

''Soha senkinek nem kívánnék rosszat,de vigyázzatok, Isten keze messzire ér!
Senki semmit nem uszhat meg büntetlenül!!!!!''

Ácsi, ácsi, lassan 4 éve vagyok PH! tag, és amint látod, már nem újonc státuszban vagyok, de még fenyegetni itt nem fenyegettek. Főleg nem egy újonc! Itt a PH!-n ez nem szokás. Úgyhogy, ha megkérhetlek egy kicsit vegyél vissza a tempóból!

Nem ítélkezem senki felett, egyszerűen felelőtlennek tartom, aki ebbe beleugrott, főleg, mint korábban írtam a 0 kezdővel önerő nélküli embereket, főleg, ha kisgyerekek vannak otthon. Mindenkinek joga van hülyének lenni, de nincs joga a családjának a sorsát a vásárra vinni.
És nagyon is szomorú okból írkálok ebbe a fórumba. Egy nagyon jó barátom érintett az ügyben, 0 -val vette a vadiúj verdáját 20 éves lakáshitellel együtt, és mindenféle észérvű ráhatás ellenére beleugrott. És most választhat. A lakását törleszti, vagy a kocsiját. Mindkettőt nem tudja, ugyanis ő az ''ingyen autóra'' alapozott. És ha elveszi a bank a kocsiját, reál használtértékén, még így marad egy milla különbözet, amit fizethet a banknak.

És szerinted az a szűklátókörű, aki látta, hogy piramis, hiszen nem volt igazi hirdető, és aki meg hitt a meseautó álmában, az pedig a táglátókörű. Hát igen érdekes hozzáállás az élethez.



[Szerkesztve]

(#244) error(HUN) válasza tusi74 (#243) üzenetére


error(HUN)
tag

''Mindenkinek joga van hülyének lenni, de nincs joga a családjána a sorsát a vásárra vinni. ''
Igaz, viszont kinek van joga másról itéletet mondani,vagy más családjáról itéletet mondani?
Szerintem a jóember nem csak saját magának vette a kocsit,hanem a családjának is....

[Szerkesztve]

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#245) tám. válasza tusi74 (#243) üzenetére


tám.
csendes tag

No comment! :(

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#246) e.vid válasza tám. (#237) üzenetére


e.vid
senior tag

Tényleg?

''Én bármit szivesen fogadok,kértem is már segitséget,aztán vagy kaptam,vagy nem.
Tudom,hogy megtanulhatnám csinálni amit irsz ,meg sok minden mást is,de mi van ha nem tudom,miről beszélsz,azt se,h.mit jelent,azt se hogy hol van és sorolhatnám!''


Off topic/gomb használatát már előttem más is javasolta:

''Csak hogy tanulj valami újat. Amikor hozzászólást írsz, és nem tartozik a fórum témájához, válaszd ki alul az off topic kapcsolót az ok gomb mellett. Mindenki tudni fogja, hogy másról van szó, és megkíméled őket attól, hogy oldalakat olvasgassanak feleslegesen hasznos, témábavágó információ reményében...'' [link]


De Neked nehogy már megmondja bárki is, hogy mi a szokás a fórumokon:

''Ki nem sz... le azt agombot is /azért köszi/! miért kellene előre jeleznem,hogy másról lessz szó?'' [link]


''Gratulálok! Szégyeld magad!''

Köszönöm! Nem fogom!
Sajnállak…


[Szerkesztve]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#247) tusi74 válasza error(HUN) (#244) üzenetére


tusi74
őstag

MInt írtam, nem ítélkeztem. Te dobtad fel, hogy nincs pénze kenyérre, újságra, és várja a pénzét. És mint Tildy is megerősítette, ennek a szegmensnek nem szabad autóhiteles mókába beleugrani. Főleg arra alapozva, hogy majd valaki fizeti helyette a részleteket.
Egy másik fórumon megszólalt egy autókereskedő, és elég érdekes névvel illette a 0-ás kezdővel autót vásárolni szándékozókat, de inkább nem írom le. Pedig ő érdekelt lenne benne, hiszen a bank a felvett hitel után fizet neki jutalékot, mégis lebeszél(né) az ügyfeleket róla, de azok hajthatatlanok. Pedig nagyon rizikós 8-10 évre 0-val beleugrani, főleg deviza alapú hitelbe.

(#248) error(HUN) válasza tusi74 (#247) üzenetére


error(HUN)
tag

Még egyszer leírom,mert látom elkerülte a figyelmedet:
A kocsit 10%kezdővel vettem (nem ingyen),alap fehér Suzuki.Jelenleg +40 ezer az ILFERRO-s mérlegem,de nem szeretem ha becsapnak.
Tehát nem kenyérre kell a pénz,(mert van egy másik ugyanilyen kocsim is,csak az nem matricás)én eddig nem is írtam ilyent(Hogy honnan vetted?
Más.Még egyszer kérdezem :
1.Van valaki,akinek felmondtál már a szerződését?
2.Értesítettek már valakit is levélben,e-mailben,bárhogy?
3.Volt mát valaki az irodában?
Mert eddig mindenki hozzászólt már,csak aki tényleg érintett az ügyben az nem.Észt osztani én is tudok,köszi nem kell több.De tényleg,mostmár az önkéntes tanárnénik helyett valami információ-jellegű hozzászólás sem ártana. :W

[Szerkesztve]

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#249) tusi74 válasza error(HUN) (#244) üzenetére


tusi74
őstag

''Szerintem a jóember nem csak saját magának vette a kocsit,hanem a családjának is....''

Ok, de nincs meg neki az a havi bevétele, hogy a törlesztőrészletet a cég esetleges bedőlésekor is fizetni tudja. és már akkor sem volt meg, amikor beleugrott. Ezt nagyon sokan láttuk, és kézzel lábbal próbáltuk lebeszélni, hiszen ahol csak Pesti Est, meg Il Ferro-s reklámok vannak, ott nincs igazi nagykutya hirdető. És azért ehhez nem kell különösebb jogi, pénzügyi végzettség, hogy átlássa.

Egy felelősen gondolkodó ember úgy aklkulál, ha a létező legrosszabb anyagi helyzetét veszi, is tudja a hitelét fizetni a futamidő végéig. Önmaga! Mindenféle segítség nélkül.

Az autókereskedésben beütnek különböző futamidő kezdőrészlet párosítást, és ki lehet választani a legjobb ajánlatot. Ami hosszú távra megfelelő.

MOd: Innen vettem: ''(#225) tám. válasza Nightmare (#188) üzenetére
007-04-15 15:07:23

''Mer van akinek kenyérre sem jut,nemhogy újságra! ezek persze,hogy belépnek,mert pénzt remélnek.''

De látom, ezt nem Te írtad, ezért bocs. Egyébként nem rólad írtam, hogy kenyérre kell, hanem általában próbáltam rávilágítani, hogy ők az igaz vesztesek. És bizony ők egy légvárban ''hittek''.

[Szerkesztve]

(#250) kicsitryny válasza error(HUN) (#248) üzenetére


kicsitryny
csendes tag

Jó a kérdés!
Volt már valaki a szolnoki irodába, mert bizony az nekem is csak 2 x 130 km, s feleslegesen nem szivesen kocsikáznék fel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.