Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) <>jana<> válasza kuha (#700) üzenetére


<>jana<>
senior tag

nekem küldött mailt. gondolom ez nem titkos:) megosztom veletek.

magánlevél eltávolítva, a feladó kérésére. NG

kissé fárdt vagyok és 2x olvastam el . nekem egy kicsit kusza az egéssz de várom holnap a hivatalosabb részét.ma úgysem fogom megérteni:)

(#702) Crizal válasza kuha (#700) üzenetére


Crizal
tag

Ez kicsit olyan mint amikor a sivatagban fogytán a vándor vize, és a keselyűk elkezdenek körözni!
Húúúús, csábitó húúúússss! :D

(mod)
VALAKIVOK, jah valaki, már azt is sejtjük, hogy Ibolya :)


[Szerkesztve]

(#703) <>jana<> válasza kuha (#700) üzenetére


<>jana<>
senior tag

nemtudom te mit kaptál,de megvárjuk mi lessz belőle.hátha valakin tényleg segít:)

(#704) kuha válasza Crizal (#702) üzenetére


kuha
csendes tag

Ezzel csak az a bajom, hogy megint olyan érzésem van, hogy nem rajtam, rajtunk, hanem a saját üzletén akar segíteni.
Én köszi, ebből nem kérek!

Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja,hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok!

(#705) Crizal válasza kuha (#704) üzenetére


Crizal
tag

Ez bizony nagyon könnyen elképzelhető!

(mod)

Lehet olyan dolog is hogy a cég új szerződést köt egy másik bankkal refinanszírozásként és a bank tulajdonába kérül az autó

Ez hogy történhetne meg?????
Nem az IF a szerzödő a bankkal! :W :W

[Szerkesztve]

(#706) VALAKIVOK válasza tusi74 (#695) üzenetére


VALAKIVOK
csendes tag

Ha rám gondolsz nem piramis kemény munka, valamikor régen én is estem piramis játék csapdába kemény tanuló pénz volt vagy csak én nem tudtam becsapni senkit????????

(#707) VALAKIVOK válasza <>jana<> (#701) üzenetére


VALAKIVOK
csendes tag

Miért nem érted, néha fáradt az ember de éppen azért írtam a mailt mert az személyre vagyis egy adott személynek szól nem járultam hozzá hogy nyilvánosságra hozd.
De nem baj ha a cég feljelent engem mert azoknak kívánok segíteni akiknek gondja támadt még ha úgy hogy ez számomra bevételt jelent nem tőletek, akkor a balhé a tiéd.
A szólás szabadságnak vannak korlátai is. Ezért aki segítségért fordul hozzám kérem ezt a formát ne tegye. Egy kicsit komolyabban kellene venni a szavakkal való dobálózást, ez nyilvános hely.

(#708) <>jana<> válasza VALAKIVOK (#707) üzenetére


<>jana<>
senior tag

szerintem semmi olyat nem írtál amiből liderül hogy ki vagy és hogy mit szeretnél.csak annyi van benne hogy majd holnap küdesz egy cégest. de ha neked ez személyre szabott akkor sorry

(#709) VALAKIVOK válasza Crizal (#705) üzenetére


VALAKIVOK
csendes tag

Az úgy történhet neked tesz egy ajánlatot mert megteheti és ha te nem fogadod el azonnali hatályal felmondhatja a megállapodást és még te lehetsz a rossz mert ő hívatkozik arra hogy kedvező ajánlatot tett számodra, hogy a helyzet korigálásra kerüljön és megmutassa Ő nem hagyja cserben az ügyfeleit.

(#710) tusi74 válasza VALAKIVOK (#706) üzenetére


tusi74
őstag

Közben látom, ez nem MLM, ez inkább hitelkiváltásnak néz ki.



[Szerkesztve]

(#711) VALAKIVOK válasza <>jana<> (#708) üzenetére


VALAKIVOK
csendes tag

Köszi az elnézésedet csak mint amit most írtam abból is láthatod, hogy aki megvásárólta a céget valami terve van de biztosan nem ami nektek a jobb hanem neki

(#712) VALAKIVOK válasza tusi74 (#710) üzenetére


VALAKIVOK
csendes tag

Igen igazad van de én ezt is piramisnak tartom mert ha viszek még valakit stb: stb:
Egyszer ebben a helyzetben visszadobtam a terméket és azt mondtam ezt a sz........ nem terjesztem értékesítésre be is fejeztem.

(#713) Crizal válasza VALAKIVOK (#709) üzenetére


Crizal
tag

Ha a cég az IF, akkor hogy köthetne másik bankkal megállapodást az én autóm refinanszírozására?
Két megállapodásról van szó egyébként:
1 IF és az autósok között (ez lassan elenyészik)
2 Bank és az autósok között (erre semmilyen hatással nincs az IF)
Ezt egy olyannak aki segíteni akar illene tudnia!


[Szerkesztve]

(#714) VALAKIVOK válasza tusi74 (#710) üzenetére


VALAKIVOK
csendes tag

Igen hasonló de minden dokumentumot ismernünk kell mert biztos van benne valami amit először el kell takarítani

(#715) tusi74 válasza tusi74 (#710) üzenetére


tusi74
őstag

Helyesbítek. Ez egy olyannak néz ki, hogy hihetetlen ''üzleti'' ajánlattal lecsapnak az egyébként is rosszul járt emberekre.

(#716) a kopasz


a kopasz
tag

Hy csipet csapat! :R
Van valami hir? :F

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#717) Gebriel válasza VALAKIVOK (#711) üzenetére


Gebriel
veterán

..láthatod, hogy aki megvásárólta a céget valami terve van..

Na ez érdekes lesz......

(#718) Crizal válasza a kopasz (#716) üzenetére


Crizal
tag

Olvass vissza..........megjelentek a megmentőitek! ;)

(#719) VALAKIVOK válasza Crizal (#713) üzenetére


VALAKIVOK
csendes tag

De te tudod milyen megállapodást kötött a cég a bankkal amig a cég támogatja a hiteltörlesztést a bank igazolja, hogy számodra nyújtott hitelt amig van hiteled a te tulajdonodat képező bármit elvihet a bank a hitel fedezeteként figyelj:
2 mill a hiteled az akkori értéke az autónak
fizetsz 80.000 ebből a tőke kb 20.e
3 hónap múlva az autó értéke
1.7 mill de a hiteled csak 60e vel csökkent
amit a bank kér az 1.940 e plusz a kamat a kezelési ktg
de az autót csak 1.7-ért tudod eladni akkor a bank még követel 240e amit behajt.
Ha a bank felmondja a szerződésed akkor van bankokként más más megállapodás a flották között mennyi a minimum ár amiért értékesíteni lehet adott időn belül ha nem kell senkinek akkor újabb csökkenés amivel a tartozás nő.
Mivel senki nem tudja csak a cég vezetője miben állapodtak meg a bankkal ézért kell tartani attól hogy biztosan nem abban ami nektek jó.
Valami oka van mert ki vesz meg egy tartozásokkal teli céget.
Lehet találgatni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#720) a kopasz


a kopasz
tag

A SHELL mint hirdető tényleg lekerült...talán nem véletlenül... :Y
Kik a megmentők??? :U :U :DDD

[Szerkesztve]

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#721) kuha válasza a kopasz (#716) üzenetére


kuha
csendes tag

Köszi!

Válasz ment!

Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja,hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok!

(#722) VALAKIVOK válasza tusi74 (#715) üzenetére


VALAKIVOK
csendes tag

Negatív ember típus ha ég a házad nem oltod el mert a víz is pénzbe kerül vagy eloltod és így megmarad a házad

(#723) divot válasza a kopasz (#720) üzenetére


divot
veterán

A Shell soha nem volt hirdető - a cég píárfőnöke nyilatkozta, hogy nem is tudtak erről az egészről, aztán némi nyomozás után derült ki, hogy valamelyik Suzuki kereskedés partnere a Shell-nek és az Il Ferro-nak is, így került föl az autókra a reklám.

Tehát még ez is átkúrás volt. :W

(#724) Gebriel válasza VALAKIVOK (#719) üzenetére


Gebriel
veterán

Valami oka van mert ki vesz meg egy tartozásokkal teli céget.
Lehet találgatni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hmmm...akitöl nem tudnak elvenni semmit??? ;]

(#725) Crizal válasza VALAKIVOK (#719) üzenetére


Crizal
tag

A cég nem támogatja a hiteltörlesztést! Az autós kifizeti a havi részletet és egy másik megállapodásból fakadóan kapott eddig pénzt az If-től! A bank és az IF között a jutalék kifizetés után megszünt a kapcsolat e szerződés tekintetében!
A többi amit irtál maszlag, az minden hitelre igaz nem kell, hogy IF-es legyen! :(((

(#726) a kopasz válasza VALAKIVOK (#722) üzenetére


a kopasz
tag

Ha valami közölni valód van IDE ird,ne privátba.. :R

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#727) VALAKIVOK


VALAKIVOK
csendes tag

Ne vegyetek kenyeret mert növelitek a pék bevételét.
Ne menjetek sehova ne tegyetek semmit akkor nem is történik veletek semmi.
Lehet most olyan személyek vannak itt akik jól jártak mert azért kaptak valaminnyi pénzt még jól is jártak mert valójában tudják törleszteni a hitelt de ha már fizetnek is valamennyit legalább a regisztráció díja visszajött, esetleg még plusz is. Én segíteni akartam mindenki saját maga dönt mindenről a cég sem kényszerített senkit arra hogy ugorjon fejest a dologba, még arra is hivatkozhat hogy a kifizetett támogatás valójában a befizetett összeg vissza fizetése volt a támogatás pedig a 3 hónap várakozási idő után lép érvénybe.

Ha minden olyan szépen működik miért lázadoztok, miért beszéltek róla miért lázadoztok a cég ellen. Én nem lázadozom van egy adott helyzet amelyben tudok segíteni azok számára akik ezt a helyzetet orvosolni szeretnék az hogy a munkámmal nyereségre teszek szert ti az elvégzett munkátokért ezekszerint nem kértek munkabért de jó nektek akkor miből vesztek kenyeret amivel a pék bevételét növelitek modjátok el nekem. Mert most támadás ért az biztos nem is kicsi, de mivel úgy mondják a kenyere javát már megette ezért újat nem hallhat.
Én is igy vok vele, újat már biztosan nem hallok már talán szüleimet is emlegettétek.

(#728) a kopasz válasza VALAKIVOK (#727) üzenetére


a kopasz
tag

:O :O :O :O :O
Ird ki ide a mobil számod,max.aki akar felhiv..ennyire 1x-ű... :C

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#729) VALAKIVOK válasza Crizal (#725) üzenetére


VALAKIVOK
csendes tag

A cég írásban tájékoztatott téged arról, hogy Ő nem áll kapcsolatban a bankkal? Akkor ki intézte a hiteled a gépjármű kereskedés? vagy te voltál személyesen a bankban és intézted?

(#730) Crizal válasza VALAKIVOK (#727) üzenetére


Crizal
tag

Miért nem írod le, hogy milyen jellegü segitséget igérsz? Jogi? Anyagi? Erkölcsi?
Rébuszokba beszélsz és csodálkozol, hogy nem ugranak a nyakadba! :(

Azt mondod, hogy egyénileg kell megvizsgálni minden szerződést! Miért? Fenn volt (van) a neten, mindenki olvasta! (Te nem?)

Meg ez a fenyegetőzés............ne is haragudj :( :( :( :(

(mod)

Még annyira sem vagy tájékozott, hogy tudd én nem vagyok IF fan (pedig ezt itt talán mindenki tudja ;) )

[Szerkesztve]

(#731) a kopasz válasza Crizal (#730) üzenetére


a kopasz
tag

Én is tudom... :R
Csak 1 akta kukacka lehet.. :DDD :DDD

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#732) VALAKIVOK válasza a kopasz (#728) üzenetére


VALAKIVOK
csendes tag

Gondolod ennyi támadás után? Már valahogyan úgy vagyok vele mindig is akartam segíteni azzal amit csinálok motívált a nyereség is mert élni kell valamiből de régen biztosítási üzletkötő is voltam és soha nem értette a vezetőség miért kötök olyan sok kicsi biztosítás én azt válaszoltam engem érdekel az is hogy tudják e fizetni mert ha káruk van legalábblegyen lakás biztosításuk valamennyi kártérítést kapjanak ez motívált nem az hogy rábeszéljem őket a nagyra és egyszer csak ne tudják fizetni a pénzüket így sem kapják vissza soha.
Én ember is vagyok átlag ember

(#733) VALAKIVOK válasza Crizal (#730) üzenetére


VALAKIVOK
csendes tag

Talán erkölcsit is tudok mert abban vagyok a legjobb kétszer egymás után néztem végig a fiam haláltusáját és mind a kétszer közölték órái vannak hátra. Kibirtam!

(#734) Crizal válasza VALAKIVOK (#732) üzenetére


Crizal
tag

''Én ember is vagyok átlag ember''

Az írásaidból lassan nekem úgytűnik, inkább egy szent! :D

(mod)

Ez a beírás még az előbbi írásod előtt készült! Van amivel soha nem viccelnék! :R


[Szerkesztve]

(#735) a kopasz válasza VALAKIVOK (#733) üzenetére


a kopasz
tag

Ennek semmi köze ehez!(IF) :W :W :W

[Szerkesztve]

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#736) ngabor2


ngabor2
nagyúr

2 magánlevél-részletet eltávolítottam. mint a nevéből is kiderül, a feladója nem szeretné, ha publikus lenne. konkrétan nem kérte (legalábbis nem találkoztam a kéréssel), de a levéltitok itt is él. legyetek szívesek ezt tiszteletben tartani.

(a 2 levélrészlet megvan nálam, tehát ha kell, vissza tudom állítani, de biztosra merem venni, hogy a feladó ehez nem járulna hozzá.)

(#737) VALAKIVOK


VALAKIVOK
csendes tag

Nem olvastam csak véletlenül kerültem erre az oldalra, nem is érdekel Ő mit csinált azt tudom én mit csinálok, felkérésre teszem amit teszek de nem az Ő felkérésükre tudod van egy igen régi ismerősöm aki megkeresett elmondta röviden a történetet nem néztem utánna adtam neki tanácsot betartotta és megnyugodott mert Ő a havonta kapott pénzre alapozta mert még volt lakás hitele.
Azt tanácsoltam neki vegyen fel kedvezményes kamatozásu jelzáloghitelt fizesse ki az autót a bank még levonta a meglévő hitelét és most ugyan annyit fizet mint eddig fizetett a lakásra és nyugodtan alszik és van egy autója is de előtte felkeresett ett ügyvédet a tanácsomra mert akkor éppen mi nem értünk rá. Mi fizettük ki az autóját is mert hogy csak egy hitele legyen a házé mert nem kapott volna hitelt.Pedig már húsz éve nem láttam segítettem.

(#738) divot válasza VALAKIVOK (#737) üzenetére


divot
veterán

Véletlenül nem kerülhettél, csak úgy, ha rákerestél az Il Ferro-ra.

(#739) kuha válasza ngabor2 (#736) üzenetére


kuha
csendes tag

Értettük, elfogadjuk, de kérdeznék: ha nem teszem idézőjelembe, és leírom, hogy mit írt, + a telefonszámot is megadom, akkor talán nem vetted volna le??? Pár nappal ezeleőtt röpködtek itt a telefonszámok, amikor az sms-eket kaptuk...
Pedig abba sem biztos, hogy beleegyeztek a tulajok, mégsem lett eltávolítva.
Nem a csomót keresem azon a bizonyos kákán, nehogy félreértst, csak érdekelne...

Ennyi erővel az e-mail címemet sem kellene publikussá tenni, és akkor nem találnának meg privátban ilyen e-mailekkel. Azt már csak érdekesség képpen, hogy vajon miért nem privát üzenetet küldött, és miért e-mailt??? Hisz a privát üzenet küldése is bőven elegendő lett volna, hogy csak én lássam... :F :F

[Szerkesztve]

Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja,hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok!

(#740) a kopasz válasza VALAKIVOK (#737) üzenetére


a kopasz
tag

:o :o :o
Ez még mindig OFF topic.. :C

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#741) ngabor2 válasza kuha (#739) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akkor megmondom őszintén: pár napja nem jártam itt. ha azt látom, akkor valszeg azt is kiszedem. az idézőjel nem számít, a személyes adatok talán annál jobban. igen, bele lehet kötni a moderálásba, lehet mondani, hogy jogtalanul szedtem ki más hsz-ából annak részletét. utólag nem fogom megkeresni azokat az sms-eket, de újakat ne tegyetek ki.

(#742) VALAKIVOK válasza Crizal (#734) üzenetére


VALAKIVOK
csendes tag

Köszönöm pedig hidd el most már amit írok nem is a szóban forgó témáról szól még mindig itt ülök az irodában és veletek beszélgetek pedig még 150 km vezetek hogy haza érjek és reggel 4-kor kelek. Végül is véleményt cseréltünk

(#743) kuha válasza ngabor2 (#741) üzenetére


kuha
csendes tag

Vettük, majd igyekszünk! :R

Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja,hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok!

(#744) a kopasz válasza ngabor2 (#741) üzenetére


a kopasz
tag

Reggel mit mondtak a hiradóban??? :F

[Szerkesztve]

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#745) BBrother


BBrother
csendes tag

Szép jó estét mindenkinek!!
Olvastam vissza pár oldalt, miről megy itt a ködösítés?ki ment meg kit?mitől?
Ki ne maradjak a buliból!!!Mennyit kell befizetni?? ;) Bennevagyok!!! ;)
De viccen kívül mizu?????

Kájvécsikin

(#746) a kopasz válasza kuha (#743) üzenetére


a kopasz
tag

Reggel mit mondtak a hiradóban?? :U

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#747) ngabor2 válasza a kopasz (#744) üzenetére


ngabor2
nagyúr

1: nem tudom, nincs tévém, nem nézek híreket, hallgatni is csak rövideket szoktam.
2: valszeg reggel se mondtak levéltitkokat a híradóban, mert ott még könnyebben megüthetik magukat a nagyobb nyilvánosság miatt.

(#748) a kopasz válasza BBrother (#745) üzenetére


a kopasz
tag

Semmi új...kaki dobálás... :DDD

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#749) Crizal válasza VALAKIVOK (#737) üzenetére


Crizal
tag

Na most már értem! Sz@r hitelt lehet cserélni jobbra! Miért kellet ennyire titkolózni?

(#750) BBrother válasza a kopasz (#748) üzenetére


BBrother
csendes tag

Abban van üzlet igazán!!!Szippantós kocsi,hogy eddig erre nem gondoltam!!! :B
Elnézést,tudom semmi okom rá de iszonyatosan jó kedvem van!
Valamit csepegtethetnél erről a megmentős dologról!

Kájvécsikin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.