Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) HoReSz1975 válasza divot (#521) üzenetére


HoReSz1975
őstag

Autókereskedés 332.000Ft -t fizetett az If -nek az 5 éves szerződésért. Azért mondták nekem, hogy garnitúra téli gumi+felni az SX4 -hez, vagy If... De án barom azt a fucking If -et választottam...

(#552) HoReSz1975 válasza a kopasz (#525) üzenetére


HoReSz1975
őstag

Éppen ezért kell odaállitani, én biztosan megyek 23. -a & 27. -e között, de lehet, hogy tényleg már csak üres irodát találunk.... :F :U

(#553) kuha válasza a kopasz (#544) üzenetére


kuha
csendes tag

Na jó, de ha a szemle elhalasztva, akkor mikor szedik le a matricákat?

Gyorsulásira nem emlékszel, mit mondtak? Marad, vagy sem?

Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja,hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok!

(#554) shift+ő válasza Rover623 (#550) üzenetére


shift+ő
senior tag

Nekem nem biztos, hogy megérne 100 milliót, hogy ezután utáljon és haragudjon rám 8000 ember, nem kicsit nagyon.

(#555) HoReSz1975 válasza kuha (#553) üzenetére


HoReSz1975
őstag

Szerintem megpattannak mindenhol, azért írják ki, hogy elhalasztva, vagy félnek, hogy a tömeg letépi a szájukat.

De ha komoly cég lenne és tényleg működőképesnek akarnák magukat hitetni, akkor nem halasztanának el semmilyen szemlét...

Meg fognak pattanni :( :(( :(((

[Szerkesztve]

(#556) kuha válasza süti5 (#548) üzenetére


kuha
csendes tag

Süti5!

NEkem azt ''írja a honlap'', hogy a szemle elhalasztva! :U

Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja,hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok!

(#557) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Mondjuk ez jó kérdés, hogy akkor mikor szedik le a matríycákat, mert hogy minek hordjuk, hogy ha nem fizetnek :F , minek csúfitja az autóinkat... :F

Le kellene szedniük... Vagy legalább annyit közölnének, hogy őnhatalmulag ezt és ezt leszedhetik a poruljárt emberkék... :(

[kép]



[Szerkesztve]

(#558) SzalaiG válasza shift+ő (#554) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ezt Te sem gondolod komolyan. :Y

(#559) süti5 válasza kuha (#556) üzenetére


süti5
őstag

Oldalt igen, de a villogó részben az van amit írtam:)

(#560) kuha válasza süti5 (#559) üzenetére


kuha
csendes tag

Igen, látom már!! Bocsi! :R :R

Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja,hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok!

(#561) shift+ő válasza SzalaiG (#558) üzenetére


shift+ő
senior tag

De hidd el komolyan gondoltam. Nem ér meg 8000 ellenséget ez az összeg. És akkor még ki tudja mi lesz a vége.

(#562) +++


+++
csendes tag

Hónap elején valaki azt irta ezen a fórumon, h neki utalt az if.Valami cycás reggel. Vele mi van?? Még mindig állitja h utaltak neki??
Csak azért kérdem mert ma azt az infót kaptam h valaki kapott pénzt.

(#563) divot válasza +++ (#562) üzenetére


divot
veterán

Mégis miért utalnának egy-egy embernek? :W

(#565) +++


+++
csendes tag

én egy autos cégnél dolgozom.Ma beszéltem a céges jogászunkkal azt mondta vigyem el neki a szerződést és megmondja hagytak e valamijen joghézagot ahol támadni lehet őket.Kérdésem ha ő lát valami reményt a perelés mellet akkor őssze fogunk? Bár szerintem csak nyerjük a pert de pénz az nemigen lessz,de ha egy kicsit is az orruk alá lehet tenni akkor már megéri.

(#566) zoó


zoó
csendes tag

Sziasztok!

Pár másodperc és az mtv 2-n a híradóban beszélnek az Il Ferróról!!!

Az m1 ismétlése.

(#567) error(HUN) válasza a kopasz (#547) üzenetére


error(HUN)
tag

Hi,bocs de úgy látom lemaradtam valamiről.Megírnád egy kicsit részletesebben ezt a matricalevételt?Meg a többit...Én tegnep kaptam sms-t (???),amiben honlapra invitálnak stb.
Érdemes személyesen felkeresni az irodát? :F

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#568) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

úgynéz ki laskaiék elszámoltak valamit,nagyon rájuk száll a rendörség is. lehet hogy ezt nemfogják megúszni.eggy miliárdot kéne úgy előkotorni nekik hogy nem fog senki reklámozni addig.na erre kiváncsi leszek hogycsinálják :(

[Szerkesztve]

(#569) Medve59 válasza Mitics (#491) üzenetére


Medve59
tag

Azt nem értem, hogy mért kéne megfingatni őket, de sok sikert a perhez. Csak nehogy többe kerüljön a leves, mint a hús. Szerintem ők már jó előre gondoltak mindenre. De te tudod a te saját magánügyed, hogy mikor hol és mit teszel, ne is hagy, hogy bárki befolyásoljon.

Nem tom, mitom én.

(#570) <>jana<> válasza Medve59 (#569) üzenetére


<>jana<>
senior tag

elvileg mindent a szerződés szerint csinálnak eddig.szerintem egy pernek esélye sincsen :(

(#571) Medve59 válasza a kopasz (#501) üzenetére


Medve59
tag

:D :D :D :R :D :D :D

Nem tom, mitom én.

(#572) Medve59 válasza <>jana<> (#570) üzenetére


Medve59
tag

Végre valaki, eről beszélek. Boxutcába terelték a dolgokat.

Nem tom, mitom én.

(#573) a kopasz válasza Medve59 (#571) üzenetére


a kopasz
tag

na?? :F

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#574) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

csütörtökre igértek sajtótájékoztatót addig várok, utána kaparok én is és eggy életre elfelejtem a reklám bizniszt:)

(#575) zoó


zoó
csendes tag


HOVÁ TŰNT A SHELL? :W


[link]

(#576) <>jana<> válasza zoó (#575) üzenetére


<>jana<>
senior tag

ez eltünt :O

(#577) Medve59 válasza wwenigma (#505) üzenetére


Medve59
tag

Igen, lemaradt egy mondat (ebben a formában életképtelen, túl magas a kifizetett pénz).

Nem tom, mitom én.

(#578) error(HUN) válasza <>jana<> (#574) üzenetére


error(HUN)
tag

Ki igért,mikor és hol lesz a sajtótájékoztató?Kösz. :R

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#579) süti5 válasza <>jana<> (#570) üzenetére


süti5
őstag

Most közölték hogy felfüggesztik a szerződést.
Mi is van a februári-márciusi reklámpénzekkel?

(#580) a kopasz válasza süti5 (#579) üzenetére


a kopasz
tag

hol mondták?

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#581) süti5 válasza a kopasz (#580) üzenetére


süti5
őstag

Hol bakker a honlapon, nem? :D Kint van már egy hete kb:))

(#582) Medve59 válasza a kopasz (#573) üzenetére


Medve59
tag

A kamazzos hozzászolásodon röhögtem.

Nem tom, mitom én.

(#583) <>jana<> válasza error(HUN) (#578) üzenetére


<>jana<>
senior tag

a sógorom volt bent és ott mondták hogy csütörtökön sajtótájékoztatót tartanak,addig nemmondanak semmit.

(#584) error(HUN) válasza <>jana<> (#570) üzenetére


error(HUN)
tag

1.Felek kötelesek a kapcsolattartásra kijelölt személyekben történ ő változást egymásnak haladéktalanul,legfeljebb 72 órán belül írásban bejelenteni.
2.Jelen megállapodást felek határozatlan id őre kötik.
3.A szerződés lejárta után, vagy amennyiben a szerződés megszűnése, Reklámozó hibájából történik, a matricák okozta elváltozások helyreállítása, Reklámozót terheli.
4.A Szerződés módosításához és/vagy kiegészítéséhez a Felek által cégszerűen aláírt írásbeli megállapodása szükséges.
Tényleg mindent a szerződés szerint csináltak?

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#585) attrax


attrax
aktív tag

1 csilliárdot nyúltak le a ge***ládák...
ááááááá
Nekem már csak MAXI A vezető virít az autómon de lehetett volna mondjuk MAXI a férfi
vagy MAXI az átba***ott vezető.Holnap már csak MAX lesz aztán hamarosan semmi.Még autó sem(lehet) :((

Unterschreiben

(#586) <>jana<> válasza error(HUN) (#584) üzenetére


<>jana<>
senior tag

a három hónapos felfüggesztésről beszélek.amíg az le nem jár eséjed sincsen szerintem.utána meg nem lessz kivel pereskedni:(

(#587) error(HUN) válasza süti5 (#581) üzenetére


error(HUN)
tag

[link] Hol???????

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#588) zoó


zoó
csendes tag

Még egy link:

[link]

(#589) error(HUN) válasza <>jana<> (#586) üzenetére


error(HUN)
tag

Akar a fene pereskedni,de ezt magyarázom már vagy századszor,hogy átolastam betűre a szerd-t,és nincs ilyen három hónapos szünet benne!!!!

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#590) süti5 válasza error(HUN) (#587) üzenetére


süti5
őstag

Cégünk átmenetileg olyan pénzügyi helyzetbe került, hogy a szerződésekben egyébként is biztosított, 3 hónapos szerződés felfüggesztési jogával kénytelen élni.

Ez van a címlapon....nem érthető?

A használtautósoknak van ilyen a szerződésben, az újautósoknak valóban nincsen.

[Szerkesztve]

(#591) error(HUN) válasza zoó (#588) üzenetére


error(HUN)
tag

:R :R :R

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#592) error(HUN) válasza süti5 (#590) üzenetére


error(HUN)
tag

Én azért értetlenkedem ennyire,mert nekem újautós szerz-em van.Akkor ezek szerint nekem nem függesztik fel 3 hónapra?

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#593) süti5 válasza error(HUN) (#592) üzenetére


süti5
őstag

De, azt mondták egy cikkben hogy szerintük újautósokra is vonatkozik....bár ezt én sem értem, hogyan....

(#594) Büfésnéni


Büfésnéni
újonc

Én ma beszéltem a debreceni irodával,nem hajlandóak kiadni a felfüggesztésről egy hivatalos papírt és nem akarják kifizetni a márciusi összeget sem. Még mindig állítják, hogy a februárit kiutalták. Beszéltem egy ügyvéddel aki szerint a szerz. megtámadható, de sok időbe kerülne a pereskedés és anyagilag is megterhelő lenne. Közzületek értesítettek már valamilyen formában(pl.: sms) vagy megkaptátok már a februári elmaradást? : :W

(#595) ssass


ssass
csendes tag

Sziasztok!Az ügyfelek értesítése történhet csak SMS/ill.sajtó közlemény útján?
Februárit nekem sem utaltak.A februárban utalt pénz a januári volt.Persze elszámoló irat nem volt mellékelve.pl.megtett km.stb.

[Szerkesztve]

(#596) csini30as


csini30as
csendes tag

Sziasztok!
Az előző héten írtam, hogy a Menőreklám Kft.-nél van lehetőség szerződésikötési díj nélkül matricát felhelyezni. Pénteken elküldött levelemre tegnap megérkezett a válasz, mely a következő volt:


''Tisztelt Hölgyem!

Először is köszönjük az érdeklődését, a hír igaz a végleges formába a hét második felében fog kerülni, de egy-két támpontot már most is tudunk nyújtani Önnek.
Cégünk , a Menő Reklám Kft.a z Ilferróval kapcsolatos kifizetési problémákról értesülve és ezúton is együtt érezve az Ilferró ügyfeleivel, megpróbál részükre és csak is részükre kialakítani egy nagyon kedvező pénzkereseti lehetőséget, azaz egy nagyon kedvező reklámszerződést. (2000-2500 ügyfélig előreláthatóan)
Az ügyfélnek csak a matricázás és a Reklámszerződéssel felmerülő egyéb költségeket kell kifizetnie, melynek összege maximálisan Kb. 28.000 Ft lesz, vagy kevesebb, de semmiképpen sem több. Kilométer megkötés és szemlézés nem lesz a felhelyezett reklámmal kapcsolatban. Valószínűleg egy autózálogház reklámanyagát fogjuk a gépkocsikon elhelyezni. A havi reklámdíj úgynevezett jutalékos rendszerben fog kifizetésére kerülni (GARANTÁLTAN!), melynek összege akár havi több 10.000 Ft körül is lehet. A reklám szövege a következő lesz: ''Autózálog, ahol az autó Önnél marad'' (Mellékelve erről egy illusztrált képet is küldök), ezen kívül felkerül a Cégünk telefonszáma is gépkocsinként más-más mellékkel. Pld. ha az ügyfél Reklámszerződési azonosítója a 217 lesz, akkor így fog kinézni: 06 30 746 80 71/217-ES MELLÉK. Így tudja cégünk nyomon követni, hogy melyik ügyfele gépkocsiján elhelyezett reklám által érkezett hívás. A hívásokat ügyfelenként dokumentáljuk, az ügyfeleink bármikor lekérdezhetik, ellenőrizhetik. Ha az érdeklődőnek hitelt folyósít a Reklámozó (autózálogház), akkor Önnek a ténylegesen felvett hitel 2%-át fizetjük reklámjutaléknak. Maximálisan 3.000.000Ft hitelt lehet felvenni, 3.000.000Ft hitelénél értelemszerűen az Ön reklámjutaléka, 60.000Ft. Cégünk számos ügyfelének a gépkocsiján már fent van az említett reklám és nem ritka a napi 2-3 hiteligénylő hívása sem ügyfelenként. Az információk mint írtam csak támpontok, a végleges formáján még dolgozunk. Amennyiben komolyan érdekli ez a Reklámszerződés,bővebb felvilágosítás végett kérem keresse fel jövő héten Budapesten az irodánkat a következő címen: Bp. XI.ker. Gazdagrét, Gazdagrét-tér 5, vagy hívja ügyfélszolgálatunkat az alábbi telefonszámokon: 06 30/557-62-52 illetve 06 30/ 557-29-15.

Tisztelettel,

Menő Reklám Kft.
2007-04-16''

Szerintem nagyon korrekt ajánlat, ma már telefonon is beszéltem velük. Az a huszonvalahányezer forint szerintem nem sok. Nem hülyitenek. Igaz, hogy havi pénz fixen nincs, de még mindig jobb mint várni az ilferrós semmire. Ha havonta csak egy hitel menne ki az autómon látott reklám által, akkor is talált pénz, nem? És ami nekem a lényeg: Nem röhög ki a fél város az Ilferrós matrica miatt :Y

Később még leszek, csak segítenem kell a lányomnak megcsinálni a matekleckét. Ja, amúgy ő is szőke, ezért nem tudom mikor érek vissza :C

[Szerkesztve]

(#597) error(HUN) válasza Büfésnéni (#594) üzenetére


error(HUN)
tag

Februárban utalták a januári pénzt,azóta semmi,értesítés egy sms... :W

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#598) zoó válasza csini30as (#596) üzenetére


zoó
csendes tag

Azért drukkolunk a matekhoz :DD és mérjük az időt :C

Ez tényleg korrektebbül hangzik, bár eddíg még csak olyan menőreklámos autót láttam amin saját magukat hirdették :F

Én írtam a petvik autóreklámnak (ha jól emlékszem ott sincs belépési díj), ők csak annyit válaszoltak, hogy felvettek a nyilvántartásba, és ha lesz igény az autómra értsítenek. Ez volt kb. 2 hónapja... :((

(#599) attrax válasza csini30as (#596) üzenetére


attrax
aktív tag

Hajaj már megint fizetni kéne?...Azért igéretes :)

Unterschreiben

(#600) kettes válasza süti5 (#593) üzenetére


kettes
csendes tag

Nem akarom védeni az Il ferrót, azt hiszem, hogy ezt már bizonyítottam párszor, de jelen esetben valamilyen szinten igazuk van.

Valóban nincsen benne az új autós szerződésben a három hónapos felfüggesztési idő, azonban az benne van, hogy a szerződést bármelyik fél 30 napos felmondási határidővel bármikor indokolás nélkül felmondhatja.
Kvázi ebből levezethető, hogy még ugymond kezet lehet nekik csókolni, és meg lehet köszönni nekik, hogy nem szüntetik meg a szerződést, csak átmenetileg felfüggesztik, így meghagyják azt a lehetőséget, hogy ha rendeződnek az anyagi dolgaik, akkor tovább fogják fizetni a törlesztési hozzájárulást.

Milyen rendesek, Nem??? ( A végét azért nem gondoltam komolyan. Ez is csak egy hatalmas nagy etetés, de jogilag szerintem nem támadható)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.