Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) kettes válasza Gebriel (#395) üzenetére


kettes
csendes tag

Nem Zsaru, hanem Hekus!!
A kettő nem ugyanaz.

Én személy szerint Hekus újságot még nemsokat láttam.

Egyébként meg, mit érdekelte Őket, hogy ez bebukik, vagy nem.
Kötöttek egy üzletet, azt mondták 10- vagy húsz autón, vagy akárhányon megjelenik egy hónapra a matricájuk, és cserébe az újságban kapnak hirdetési felületet.

Ki számolta ezután, hogy hány autóra ragasztottak. Szerintem senki. Ez azonban még nem késő, meg lehet számolni, és lehet statisztikákat csinálni, ami akár bizonyíték is lehet.
Szerintem egyébként a Pesti Est valami ilyesmi okból szállhatott ki. Besokalltak a rengeteg Il ferrós autó láttán, amikor tudták, hogy Ők ennek töredékét sem fizették ki.


[Szerkesztve]

(#402) Gebriel válasza kettes (#401) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha nem rosszabb... :(((

(#403) süti5 válasza divot (#397) üzenetére


süti5
őstag

Az arányokat nézd. El lehet sütni ezt 50 autóval, el lehet sütni még 100-zal is, na de 8000-rel?

(#404) divot válasza Gebriel (#400) üzenetére


divot
veterán

Miért kételkedtek volna?
Már tavaly fölkerültek az autókra a matricák, és akkor még nem igazán volt téma a téma.

(#405) shift+ő válasza süti5 (#393) üzenetére


shift+ő
senior tag

Ez a könyvelésből kiderül, lehet hogy befolyt az IF kasszájába a 60K+áfás autónkénti ár, de ez ki is folyt a Pesti Est kiadójának. Így az egyenleg 0, áfa és adó vonazata nincs, viszont van fizetős reklám.

Nem védeni akarom az IF-et, mert éni s látom, hogy ez így nbem jó, de játszunk. Én vagyok az IF védője ta vagy az ügyész, cáfold, hogy nem volt fizetős reklám.

(#406) süti5 válasza divot (#404) üzenetére


süti5
őstag

Miből volt a havi 50? Ez a fő kérdés. Ha erre tudják a választ az IF-sok és az nem a regdíj, akkor okés....ill. fizető hirdető kéne hogy legyen.

(#407) Gebriel


Gebriel
veterán

Egy másik fórumr l:

Köszönöm

Köszönöm az Ilferro Kft nek,hogy létezik. Évekig nézegettem szeretett autómat kereskedésekben, újságban,TV-ben, bárhol. Éltem alehetőséggel és 5000 ft ügyintézési díj ellenében megvehettem a Corollát. Sok hírdetőt és további sok sikert kívánok Magyar illetve romániai terjeszkedésükhöz is.

:Y

MOD:Ja és a hsz ideje:26.03.2007
No comment


[Szerkesztve]

(#408) süti5 válasza shift+ő (#405) üzenetére


süti5
őstag

1. Nem hiszem, hogy havi szinten tényleg lett volna az IF és mondjuk a pesti est között kb. 100 milliónyi pénzmozgás.

2. Ha volt is, akkor feltűnő értékkülönbség eleve megáll, hiszen mondjuk havi négyszeri megjelenésben egy-egy fél oldalas hirdetés áll szemben mondjuk 2000 autóra helyezett hirdetéssel :F

(#410) shift+ő válasza süti5 (#406) üzenetére


shift+ő
senior tag

Fizetős hirdető nem jött, minden jó szándék ellenére sem. :F

Ha te kitalálsz egy kütyüt, ami jó a tyúkszem ellen akkor az nem egyből kezd el hasznot termelni, le kell gyártanod néhányat, marketingelni kell, miegymás költség. Ha van annyi tőkéd és erőd, hogy eljuss addig amíg a tyúkszemírtód elkezd bevételeket termelni, akkor lesz egy nyereséges vállalkozásod. Ha nem tudod tovább finanszírozi a bevezetést, akkor bukott az üzlet, és te is az eddigi befektetésed.

Így járt az IF is, az más kérdés, hogy az ő termékére valójában ezen a piacon sosem volt igény, de ez előfordul néha. Az autóreklám is elhalt a bevezetés fázisában, itt viszont az ötletgazdák, nem a saját anyagi tőkéjüket kockáztatták, hanem a tieteket.

Más kérdés, ha tőled elkérnek 180K-t, utána jársz-e az összeg súlyának megfelelően a befektetésnek. Tized ennyi enmergiával kiderülhetett volna a turpiszság, mint ami a bukott pénz utáni futkosásra fog elmenni.

[Szerkesztve]

(#411) süti5 válasza shift+ő (#410) üzenetére


süti5
őstag

Jól írod, hogy itt a regdíjat használták fel kockázati tőkeként.....
Innentől kezdve meg....
További futkosásra nekem nem megy el már lóvé...

(#414) tám. válasza Gebriel (#392) üzenetére


tám.
csendes tag

8 ezer 1 matricázás ,ezt biztosan tudom! Legalább is Székesfehérváron annyi!

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#419) tám.


tám.
csendes tag

Nem találtam ki semmit,csak te nem tudsz a sorok között olvasni! :(
Látom azért,ha nem igy akkor úgy,de célbatalált! Ezt akartam elérni,csak azthittem hamarabb befejezed,mert neked kell befejezned!Nem csak azért,mert én nem veszíthetek,
hanem mert TE KEZDTED! Ez nálam nem kiabálást jelent,csak kiemelést,mivel egyelőre örülök,ha megtalálom a betűket,mást még nemtudok,kivéve amit itt segítettek néhányan!
Akit szánnak,annak az nem fáj,de aki szánakozik az kész van,tehetetlen,és persze szenved!
Mond kislány,miért bünteted magad? :((( :F
Szivesem elbeszélgetnék veled élőben,mert szeretem leellenőrizni,hogy jól éreztem-e jellemet!

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#421) Gebriel


Gebriel
veterán

Állok elébe,de te nem tudod kivel kezdtél,mert különben meg se szólalnál, nemhogy fenyegetnél

Biztos vagy benne?
Mit szeretnél mit mondjak el rolad???[kép][/IMG]
Név,cim,telefonszám??? ;]

[Szerkesztve]

(#423) tusi74


tusi74
őstag

''És ahogy montam korábban én elfogadom mások másságát,sőt kiállok értük,mellettük,annak ellenére,hogy,személyesen nem ismerek ilyet''.

Na akkor hogy tisztába tegyük. Tildyvel még soha életemben személyesen nem találkoztam. Viszont nagyon régóta topicolunk itt mindketten. És ha hiszed ha nem, volt már olyan más jellegű téma, ahol ellentétes véleményen voltunk. De azt érvekkel támasztottuk alá, nem sértegetéssel. A PH! egy jól működő közösség évek óta, ahová Te mint újonc jöttél. Tehát Neked kell a közösség életéhez alkalmazkodni, és nem a közösségnek hozzád. És pedig itt nem dívik a másik sértegetése. Ez alapvetően egy informatikai fórum, és mint informatikával foglalkozók vitatjuk meg az informatikához nem szorosan kapcsolódó témákat. Úgyhogy ha megkérhetlek alkalmazkodj az itteni szokásokhoz, és rengeteget tanulj, olvass. Pl. hogy a mondtam-ot ne montamnak írd.




[Szerkesztve]

(#426) Crizal


Crizal
tag

Tessék lemaradtam valamiről (Süti valószinüleg erre gondoltam reggel a személyeskedésnél ;) )

Az például nem lehet, hogy az IF felsorolja azokat az indokokat amit hetekkel ezelött a fanok (jobb mint a plakát, sok helyre eljut stb stb). Majd hozzáteszi, hogy ő olyan korrekt volt, hogy akkor is fizetett (a cég vagyonából) amikor nem voltak fizetős reklámok. A regdíj felhasználása a cég bármely kötelezettségére nem ütközik semmilyen szabályba!
Ez persze csak fikció. Az IF tisztességtelen magatartása és a piramis építés, számomra egy percig sem volt kérdés.Most a védekezését próbáljuk modellezni!

(#427) süti5 válasza Crizal (#426) üzenetére


süti5
őstag

Már arra is gondoltam, nem kéne itt a neten tippeket adni a védekezésre...:)
Viszont, rögzítve van a szerződésben, mire kell a regdíj, mit fedez stb. Rajta van az általuk adott számlán is asszem.
Tehát ebből fizetni a reklámdíjakat még mindig merész húzás.

(#428) Crizal válasza süti5 (#427) üzenetére


Crizal
tag

Szerintem a védekezésük kész van hónapok óta. Akik peren gondolkodnak segíthet, ha végigvesszük mire lehet számítani.(sok jóra szerintem nem).

(#429) a kopasz válasza süti5 (#427) üzenetére


a kopasz
tag

Szevasztok! :R
Van valami új hir a cégről? Matrica levételről? :(
Köszike :DDD

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#430) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Hát srácok ez a Hír autó még sz@rabb, mint a Ilferro, ezek is áttértek az utalásra, ráadásul sz@rabbak a feltételek, mint a p@r@$zt Ilferronál:

'' Amennyiben Ön rendelkezik saját autóval és azt szeretné ebbe a reklámozói tevékenységbe bevinni, akkor a legfontosabb feltétel, hogy az autó ne legyen 5 évnél idősebb. Meg kell tenni napi 40 km-t avagy havi 880 km-t. A feltételek ugyanazok mint az új autó vásárlásnál. Az Ön saját autójára kétfajta lehetőséget kínálunk: kettő ill. négy éves szerződést tudunk biztosítani.
Mindkét esetben van egy egyszeri regisztrációs díj, ami tartalmazza a matricák legyártását, felrakását, ill. cseréjét.
- A két éves szerződésnél 170.000 Ft-t kell befizetni és cégünk havi 30.000 Ft-t ad az ügyfélnek garantáltan két évig.
- A négy éves szerződésnél 340.000 Ft-t kell befizetni és cégünk havi 40.000 Ft-t ad az ügyfélnek garantáltan négy évig.


De érdekes, mert megtaláltam, amit kerestem, mert ez úgy tűnik komolyabb cég lehet, mint ez a másik kettő, ráadásul nincs belépési regdíj sem, sem pedig matrícázási költség: [link]

Cáfoljatok, meg, ha nem így van szerintetek, mondjuk rendesen telenyomatják a havi 40-50e Ft -ért az autót, de legalább rendes hírdetökkel...

Véleményetek erről a cégről, van -e valakinek ilyen céges reklámautója :F

Írjon már róla nekem, ''+'' ''-'' véleményeket :F AUTÓREKLÁM Kft :F

[kép]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#431) Crizal válasza HoReSz1975 (#430) üzenetére


Crizal
tag

Egy baj van csak! Ezek fiktív hirdetések! Ha minden jól menne, ilyen lenne egy hirdetés. De nem megy jól! :(

[Szerkesztve]

(#432) HoReSz1975 válasza Crizal (#431) üzenetére


HoReSz1975
őstag

De ez most létező cég gondolom és rendesen fizet, vagy nem :F

(#433) Crizal válasza HoReSz1975 (#432) üzenetére


Crizal
tag

Csak regisztrációt fogadnak. Reklám egy szál se. Tehát pénz se. Ez nem piramis, de nem is működik.

(#434) HoReSz1975 válasza Crizal (#433) üzenetére


HoReSz1975
őstag

3000Ft a regisztráció, útána keresnek meg és matrícázzák az autót fel. A 3000Ft -t az első találkozásnál kérik el...

[link]

[link]

[Szerkesztve]

(#435) Peat;) válasza HoReSz1975 (#430) üzenetére


Peat;)
veterán

Lejjebb görgeted az oldalt van sörreklám is. Az azért elégérdekes egy autón, ott biztos van vmi plusz jutalék az autó tulajnak, mert mindig szondákat kell fújnia a zsaruknál :)

(#436) Crizal válasza HoReSz1975 (#434) üzenetére


Crizal
tag

OK De nem garantálnak reklámot a kocsidra! És eddig nem is nagyon raktak senkinek (pontosabban egyáltalán nem raktak). 3000 nem nagy pénz, de nem is kapsz érte semmit! Azonkivül, hogy regisztrálnak. :(

(#437) Gebriel válasza Crizal (#436) üzenetére


Gebriel
veterán

Regisztráljon csak 100 ember egy hónapban az mindjárt 300.000Ft
Hmmm...Nem is rossz üzlet ;]

(#438) Crizal


Crizal
tag

Valahol olvastam (lehet, hogy itt), hogy a következő szemlén leveszik az oldalreklámokat, de az IF marad elöl. :Y Azért ehhez pofa kell! :(

(#439) a kopasz válasza Crizal (#438) üzenetére


a kopasz
tag

Ezt hol olvastad? :Y :Y
Ez komoly? :( :(

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#440) kuha


kuha
csendes tag

Sziasztok!

Ezt az sms-t most kaptam, az il ferrótól:
''Kérjük Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a szerződéseikkel kapcsolatban látogassák meg a weboldalunkat! Az ápr. 23-27-ig tartó szemle elmarad.Köszönettel: IlFErro :o :o

Hát komolyan, rámentem az oldalra, azt hittem, írnak valami új, értelmes infót, de semmi, még mindig az van kint, hogy lesz szemle...
Erre felhívtam a telefonszámot, egy ürge vette fel, foggalma sincs az egészről, ő vezeti az egyik vidéki irodát, és azt mondta, ezek szerint többet tudok, mint ő, és mindjárt hívja a főnökeit.
Azt mondta, hogy valóban úgy volt még néhány órája, hogy jövő héten szemle, utána leszedi az IF a két oldalsó matricát, és csak a motorháztetőn marad ebben a három hónapban.

Szerinte akkor az sms lehet igaz, és hogy 1-2 napon belül fennt lesz a honlapon is.

Na, most akkor mi van???

Ha kap valaki sms-t, akkor hívja már fel azt a telefonszámot, kíváncsi vagyok!

A fickó azt mondta még, azért nem tud arról, hogy az ő számáról kaptam, mert van valami csoportos sms küldési lehetőség, 1000 db sms / telefonszám, és az övé is meg van adva.
Hát nem tudom, ehhez a részéhez nem értek!

De várnám a Ti ötleteiteket is!

Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja,hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok!

(#441) e.vid válasza a kopasz (#439) üzenetére


e.vid
senior tag

Itt írták: [link]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#442) süti5 válasza kuha (#440) üzenetére


süti5
őstag

Én is kaptam sms-t, a fenti szöveggel.

(#443) a kopasz válasza kuha (#440) üzenetére


a kopasz
tag

Én még semmit sem kaptam...
Itt nem kis KÁOSZ van úgy látom.. ;]

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#444) a kopasz válasza e.vid (#441) üzenetére


a kopasz
tag

:R

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#445) kicsitryny válasza süti5 (#442) üzenetére


kicsitryny
csendes tag

Sziasztok!
Én még nem kaptam semmit, pedig tudják az email címemet is, meg a telefonszámomat is.

(#446) Szalmiák


Szalmiák
csendes tag

Én is kaptam sms-t, a gömbvillám cikázhatna arra.. :W

(#447) a kopasz


a kopasz
tag

Az én számom titkos biztos.. :DDD :DDD :DDD :DDD

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#448) süti5 válasza a kopasz (#447) üzenetére


süti5
őstag

Csak a fontosabbaknak küldenek :DDD

(#449) zoó


zoó
csendes tag

Sziasztok,

az SMS-t én is megkaptam, erről a számról 20/221-4824.
Ma voltam bent a szombathelyi IF irodában. Azt hittem már bezártak, mert az utca felőli kerítésen egy hatalmas Il Ferro molinó szokott kifeszítve lenni. Na az már sehol... :O
Az irodában még bent voltak (persze ügyfél sehol, érdekes is lenne), azt mondta a csaj, hogy mindenkit telefonon hívnak, mikor mehet a matricát leszedetni. Szerinte még várjunk, csak azt nem tudom mire :F
Mikor mondtam neki, hogy információim szerint üres a cég számlája, erre nem mondott semmit. (persze a részleteket nem kötik az alkalmazottak orrára)
Egyébként a matrica eltávolítást is valamiből ki kell fizetni, ha jól emlékszem azt írta valaki 2000 Ft/autó.
Ha mondjuk 3000-en leszedték a 8000-ből akkor a maradék 5000x2000= 10.000.000.

Lehet, hogy erre mennek el az elmúlt két hónap regdíjai! :W
Vagy a matricázóknak sem fognak fizetni, közlik, hogy kiürült a kassza? :Y

(#450) tusi74 válasza Gebriel (#407) üzenetére


tusi74
őstag

'' Éltem alehetőséggel és 5000 ft ügyintézési díj ellenében megvehettem a Corollát. Sok hírdetőt és további sok sikert kívánok Magyar illetve romániai terjeszkedésükhöz is.''

Végül is nem volt kispályás. :D Évekig csak vágyakozott az autó után, aztán nem volt jó ám neki egy 2 millás, rögtön egy 4 milleresbe (most néztem Toyota árlistát, a legolcsóbb Corolla 3,9M) tette be a fenekét. Naná, hogy hitelre, amit más fizetett. Remek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.