Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) ->Balázs<- válasza attrax (#948) üzenetére


->Balázs<-
csendes tag

jaja

(#952) Crizal válasza kettes (#947) üzenetére


Crizal
tag

A visszamenőleges felfüggesztés már csak azért is érdekes mert ez egy reklámszerződés, ahol megtörtént a teljesítés! Mondhatja, hogy kénytelen fizetési haladékot kérni és kis megértést vagy valami ilyesmi! De felfüggeszteni, egy egyik oldalon teljesült szerződést!????

(#953) attrax válasza Crizal (#952) üzenetére


attrax
aktív tag

Szóval aki adja az arcát szív! A kva annyukat!

Unterschreiben

(#954) Crizal válasza ->Balázs<- (#950) üzenetére


Crizal
tag

Nincsenek reklámozók időtlen idő óta (soha nem is voltak). Ahhoz, hogy május aktív legyen, ebben a hónapban felkellene ragasztani az új matricákat! Erre semmi esélyt nem látok! :(

(#955) ->Balázs<-


->Balázs<-
csendes tag

mennyit igérnek ezek:D

mondjuk a riporter csajt megdugnám:)

(#956) a kopasz válasza Crizal (#954) üzenetére


a kopasz
tag

Szaros senkiházi cég ez! :W EZT VISZONT MI TUDJUK!!!! :R :R :R

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#957) tildy válasza a kopasz (#944) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát , khm, ezeknek szerintem már reszeltek. Bár az ügyvezető azt ígérte, júniusban már fizetnek. Csak a szó elszáll ugye...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#958) ->Balázs<- válasza a kopasz (#956) üzenetére


->Balázs<-
csendes tag

hát én vállalnám az arcomat. mi köze hozzá?

(#959) a kopasz válasza tildy (#957) üzenetére


a kopasz
tag

.az irás marad... :O :O

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#960) édi válasza ->Balázs<- (#950) üzenetére


édi
csendes tag

Nem hiszem el,hogy még mindig reménykedtek! Szerintem jobban járnátok ha ti is leszednétek a matricát,mert semmi értelme tovább rajta tartani.

(#961) ->Balázs<- válasza tildy (#957) üzenetére


->Balázs<-
csendes tag

igértet már kaptunk. majd kíváncsi leszek rá

(#962) a kopasz válasza ->Balázs<- (#958) üzenetére


a kopasz
tag

én is vállalnám,akármikor és akárhol főleg egy ilyen csicska ellen.. :W
Hol van az leirva,hogy nem nyilatkozhatok? :W
Ki ez? :W

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#963) ->Balázs<- válasza édi (#960) üzenetére


->Balázs<-
csendes tag

miért szedném le???????
akkor tuti megbontanák a szerződést!
és ha kritizálni akarsz minket, akkor inkább menj aludni :(((

(#964) ->Balázs<-


->Balázs<-
csendes tag

jajaja
igen
én nyilatkoztam volna neki és még valószínű átjött volna pár haver is. szólásszabadság van vagy mi és demokrácia.
én merem vállalni az arcomat és majd a 8000 ember is fogja, amikor szétszedik az irodát.
mert biztos van közöttünk 1-2 olyan igazi falusi 140 kilós talpraesett fickó, aki nem hagyja majd szó nélkül. de egyenlőre várni kell, mert még köt a szerződés

(#965) a kopasz válasza ->Balázs<- (#964) üzenetére


a kopasz
tag

majd próbálok árnyékban állni max.. :R :R

[Szerkesztve]

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#966) édi válasza ->Balázs<- (#963) üzenetére


édi
csendes tag

Bocs,nem kritizálni akarlak,de nem látjátok,hogy semmi esély nincs arra,hogy valaha is fizessenek?! Mi leszedtük, mielőtt még nagyobb kárt tett volna a napsütés. Elég volt,hogy 180-at buktunk.

(#967) AmunRa


AmunRa
aktív tag

Obi van Kenobi.
Gyanus volt nekem a banda. Gondolkodtam én is, hogy nem érné e meg a dolog, de nem szerettem volna maricás autót meg ált. az ilyen de faxán járok dolgok nem működnek. Láttam egy fiatal srácot itt nálunk a a péknél Primera-val, Il Ferros matricával.
Nagyon gizda volt. Valószínüleg mostanság nem annyira, lehet, hoy meg sincs már az autó...

(#968) tildy válasza a kopasz (#962) üzenetére


tildy
nagyúr

Biztos rontod az üzletet ;] (Bár azt hiszem, azon már nincs mit rontani... )
Így meg aztán felmondhatják neked rendkívűlivel is, és akkor már tényleg esély sem lesz arra, hogy fizessenek.
Bár így se sok, szerintem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#969) a kopasz válasza édi (#966) üzenetére


a kopasz
tag

Levetted?? :U

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#970) ->Balázs<- válasza édi (#966) üzenetére


->Balázs<-
csendes tag

ne hüyléskedj már. szomszédomnak 2 év után sem lehetett látni. nagyon sok idő és napsütés kell ahhoz, hogy látszódjon. több, mint 2 év!!!!
és még utána is el lehet távolítani polírral, úgyhogy ez a pár hónap tök mindegy. nincsenek olyan napsütések egyébként sem még.

(#971) édi válasza a kopasz (#969) üzenetére


édi
csendes tag

Úgy emlékszem ezt már megbeszéltük valamelyik nap. Nehezményezted is,hogy nem veled szedettem le. :)

(#972) ->Balázs<- válasza édi (#966) üzenetére


->Balázs<-
csendes tag

ha leszeded a matricát, akkor csak gratulálni tudok. ez a legrosszabb, amit tehetsz, mivel így biztosan megszakítják veled a szerődést ez miatt és ilyenkor pénz sem jár vissza;) úgyhogy ügyes vagy:) ez tuti szerződésbontás a te hibádból! remélem, rajtad kívül még 7000 ember leszedi önszorgalomból és akkor már csak 1000-en maradunk, és ennyi embernek már tudnak utalni:D

(#973) a kopasz válasza édi (#971) üzenetére


a kopasz
tag

Tényleg.. :R
De amúgy pár hónap még nem a fényezés vége,polir sok mindent lehoz,nekem elhiheted.. :))

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#974) ->Balázs<-


->Balázs<-
csendes tag

a matrica leszedéssel 0 lesz az esély arra, hogy fizessenek. bár így sem sok, de legalább valami....

(#975) édi válasza ->Balázs<- (#970) üzenetére


édi
csendes tag

Oké,minket ezzel ijesztgettek,és valahogy nem szerettünk volna nagyobb kárt csinálni rajta.
Egyébként meg a Házonkívülben is azt mondta egy fickó,hogy nyomot hagyhat az UV. De ne így legyen!

(#976) ->Balázs<- válasza édi (#975) üzenetére


->Balázs<-
csendes tag

nyomot hagy évek után!!!! de nem 2-3 hónap után. mondom, szomszédomnak 2 év után sem látni semmit!!!!! és nem garázsban tartotta!!!!!

(#977) édi válasza a kopasz (#973) üzenetére


édi
csendes tag

Elhiszem neked! Én mint nő,nem értek annyira hozzá. Egyébként meg már mindegy,leszedtük. Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok,hogy mi lesz ebből az egészből. (Bár ha azt gondoltam volna,hogy van esély,valszeg nem szedtük volna le a matricát.)

(#978) a kopasz válasza édi (#977) üzenetére


a kopasz
tag

Sajnálom,hogy igy döntöttetek... :O
Mi volt rajta? :F
180e buktál? :((

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#979) édi válasza a kopasz (#978) üzenetére


édi
csendes tag

Gyorsulási! És igen 180-at,ha nem számolom az üzemanyagot a szemlére. Oda-vissza 200km. :((

(#980) tám. válasza tildy (#934) üzenetére


tám.
csendes tag

Felezze be aki kezdte! Nem ''tök mindegy''!
Soha senkire se mondtam olyat ami ne lenne igaz!!!!!
Bírná a kis gyomrod,hogy én kérjek bocsánatot tőled,az előzmények ismeretében!
A lelki békém már soha se lesz meg,lelked rajta!
Ne játszd a mártirt,akár vállalod akár nem te kezdted,mégpedig úgy,hogy nem is hozzád szóltam!
Na kedves Crizál,ilyenkor hol vagy? Neki dumálj ne nekem!

[Szerkesztve]

''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

(#981) édi


édi
csendes tag

Na,úgy látom mindenki elment aludni,úgyhogy én is léptem.

(#982) a kopasz válasza édi (#981) üzenetére


a kopasz
tag

pápá :R

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#983) édi válasza a kopasz (#982) üzenetére


édi
csendes tag

nem is alszol? Te új autót hoztál?

(#984) a kopasz válasza édi (#983) üzenetére


a kopasz
tag

5 éves Renault-ot toltam be 2 évre... :O

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#985) édi válasza a kopasz (#984) üzenetére


édi
csendes tag

Mi 3 éves Octáviát. És az a röhej,hogy onnantól nem fizetnek,hogy beléptünk. Ilyen a mi szerencsénk. :W Hát bosszantó,de nem tudunk mit csinálni,legfeljebb levonjuk a konzekvenciát és tovább lépünk.

(#986) a kopasz válasza édi (#985) üzenetére


a kopasz
tag

Én 30e kaptam vissza... :R
Még nem vettem volna le..

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#987) édi válasza a kopasz (#986) üzenetére


édi
csendes tag

Hát,legfeljebb mégegyszer szívunk. De a frász se vár még 3 hónapot vagy 2-t. Az a baj,hogy annyira nem mondanak semmi biztatót,erről a Körmendiről (vagy,hogy hívják),már ne is beszéljünk. És mi az,hogy nem nyilatkozhatnak az ügyfelek? Felháborító!!! Hol van ez leírva!? És egyáltalán! Ááá,ez egy nagy rakás sz.r.

(#988) lám-lám


lám-lám
csendes tag

Sziasztok!
Senki sincs újautós?Nekünk nincs a szerződésünkben ugyebár a 3 hónap...De mi sem szedjük le...Szerintem nem indult ez piramisnak, csak mivel senki nem reklámozott,mégis egyre többen beléptek, az lett belőle.Mondjuk amikor elszabadulni lázszott a létszám, le kellett volna állítaniuk...

(#989) n_stolz


n_stolz
tag

sziasztok!
röviddel ezelőtt tervezgettem, hogy veszek 1használt kb 4éves autót, és felmatricáztatom az il ferronál, a havi díj a cégtől fedezte volna a kocsi részletét, szal kaptam volna ''ingyen'' 1kocsit...
már ki is választottam, de szerencsémre akkor durrant ki az ilferro lufi és nem szálltam be.
tudtok ajánlani másik céget, amely megbízható(bb)?
n_stolz

n_stolz

(#990) lám-lám válasza n_stolz (#989) üzenetére


lám-lám
csendes tag

Hello!
Nagyon úgy tűnik, hogy senki sem akar reklámozni, persze cégek vannak többen is, akik matricáznak.Csak ezek után még ennyire sem lesz reklámozó...Nézd meg a autóreklám24-et, vagy a reklamauto.webfocus.hu-t.Ők elég őszintén leírják.



[Szerkesztve]

(#991) divot válasza jani30 (#883) üzenetére


divot
veterán

''3 hete még nyugis volt a dolog...''

Ezt komolyan nem hiszem el árpilis 19-i dátummal beírva. :W

(#992) <>jana<> válasza a kopasz (#978) üzenetére


<>jana<>
senior tag

szerintem ha netántán feltámad hamvaiból ez a cég valaha is akkor bemegy az első matricáshoz és pár ezer forintér csinálnak ujj matricát,még csak az ilferronak sem kell szólni róla.nekem a hátuljáról csak a polírpaszta tüntette el a nyomokat 4-5 hónap után. nemvagyok benne biztos hogy nem fog ujra előjönni nyár végére:(

(#993) tpst


tpst
csendes tag

Az ''ügyvezető igazgató'' ígér fűt-fát.
Apropó ügyvezető: ez a senkiházi ''ügyvezető-igazgató''-nak nevezi magát, persze lehet, hogy csupán 8 általánosa van.
Ha végiggondoljuk: február óta megy az időhúzás. Kezdték 1 hónapos türelmi időt kérve. Közben a látszat kedvéért, hogy azért jól megy a cég csináltak egy szemlét, amit most visszamenőleg töröltek. Hogy is van ez?
Most ugyebár a júniust ígérte, hisz az még kicsit odébb van. Szóval bűzlik itt minden, kár abban reménykedni, hogy ez valaha is rendbejön.

(#994) a kopasz válasza <>jana<> (#992) üzenetére


a kopasz
tag

Ez sem 1 rossz megoldás,erre még nem is gondoltam.. :R

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#995) Crizal


Crizal
tag

Semmi reális esélyt nem látok a feltámadásra. Eddig sem özönlöttek a hirdetők, most meg rossz média visszhangja van a cégnek! Ha látna is benne valaki fantáziát, most biztos nem fog szerződni. :(

(#996) a kopasz válasza Crizal (#995) üzenetére


a kopasz
tag

TV 2-t nézzétek!!
Apró pénzért ki tudja...csak zajlik valami a háttérben.. :(((

[Szerkesztve]

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#997) Crizal válasza a kopasz (#996) üzenetére


Crizal
tag

Valami zajlik természetesen, menekülés a törvény és a tömeg elől!

(#998) tpst válasza a kopasz (#996) üzenetére


tpst
csendes tag

Mi volt a TV2-n? Nem láttam, sajna

(#999) a kopasz válasza tpst (#998) üzenetére


a kopasz
tag

ÁÁÁ komolyan nem néztétek? :F
Basszus! :W
NEM IF volt,hanem az a srác aki mostanában megzenésiti az SMS-eket,egy kis dilis csávó,de nagyon komolyat alakitott...remélem tudjátok kiről beszélek.. ;)

Mi lesz itt Júliustól?? SEMMI.. :-)cumi a köbön..

(#1000) shift+ő válasza Crizal (#997) üzenetére


shift+ő
senior tag

Feltámadásra semmi esély, eddig sem tudtak hirdetőket szerezni ezután még kisebb az esélye.

Ezt ma fotóztam, már láttam máskor is: [link]

Miért nem ilyenekkel kezdték? Bár ennyiért akkor is nehéz lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.