Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) fujifilm1 válasza Tiger. (#11335) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia,

Valaki itt azt írta anno, hogy a fóliától romlott az érintés érzékelés.
Ez igaz is lehet régen (8 éve??) probálkoztam telefonon foliával és nem szerettem...
meg furán szivárványosan csillogot is...
van tapasztalatod vmi jó fóliával?

(#11352) fujifilm1 válasza Ndruu (#11336) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Hu de kár hogy ezt nem tudtam előbb. elmentem volna simán megkérdezni.
Két tagot hívtam akik hirdettek az egyik youtube-on, a másik facebookon de az egyik már nem foglalkozik vele, a másik nem is válaszolt...
bementem egy pár óráshoz és kérdeztem hogy tudnak e ajánlani valakit de semmi...

szóval köszi, legközelebbre megjegyzem. :)

(#11353) HUNited válasza Ndruu (#11349) üzenetére


HUNited
senior tag

Jó alaposan áttöröltem alkoholos lapkával a keretet és az előlapot is, majd B7000-el körbekentem a kereten azt a kis peremet, amin felül a kijelző. Figyeltem rá, hogy ne maradjanak ki rések. Ezt követően 2-3 órára beraktam a hangfal alá (kicsit nagyobb példány), hogy jól rászorítson.

2 nap múlva kipróbálom hogy beteszem vízbe, ha nem vízálló, úgysem tudom hosszú távon használni (nem fogom levenni minden kézmosásnál, mosogatásnál, esőnél). Úszásnál (pancsolásnál), zuhanyzásnál eddig sem volt rajtam, szóval ez nem elvárás tőle, de pl. ha összekoszoltam (betonkeverésnél, vagy csemperagasztásnál - a közelmúltban SK lakásfelújítás zajlott), lazán folyó víz alatt mostam le, szappannal.

(#11354) HUNited válasza AMDaZERG_1 (#11350) üzenetére


HUNited
senior tag

A kézre vétel megtörtént, egyenlőre jobb mint az új :)

(#11355) huphilko


huphilko
csendes tag

Kérem szépen azokat a felhasználókat, akiknek nem okoz nagy erőfeszítést a mellékelt számlap magyarítása, segítsenek nekem.
https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/16389
Ezen belül a 5c2ff4ebea272_05012019.bin fájlt használom.
Nagyon köszönöm.

(#11356) kagzer válasza huphilko (#11355) üzenetére


kagzer
aktív tag

Ha nem SOS ma vagy holnap délután meg tudom csinálni.

(#11357) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok!

Van lehetőség 2 telefonra is csatlakoztatni a Bip-et? Eddig saját telefonon használtam Mi Bandage-al, de szeretném a céges telefont is csatlakoztatni rá, főleg jól jönne olyan esetekben amikor a hívást egyszerűen nem hallani. Van hogy egyszerre mindkét telefon is nálam van. Ha kell akkor felváltva kapcsolgathatom is a BT-t a telefonokon, egyszerre ne legyen 2 BT bekapcsolva, kérdés egyáltalán neki vágjak-e, vagy nem tudja.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#11358) SztiviVander válasza tonyrulez (#11357) üzenetére


SztiviVander
őstag

Nem tud ilyet. De szerintem egyik se.

(#11359) Attipatti


Attipatti
tag

Sziasztok,

Van lehetőség arra, hogy ha az óráról indítom az edzést, akkor visszaszinkronizálja a telefonra?

(#11360) cappa72 válasza Attipatti (#11359) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én mindig így használom, és igen, szinkronizál.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#11361) huphilko válasza kagzer (#11356) üzenetére


huphilko
csendes tag

Szuper, egyáltalán nem sürgős, köszönöm.

(#11362) Attipatti válasza cappa72 (#11360) üzenetére


Attipatti
tag

Na ez érdekes. Nekem is szinkronizálja az adatokat, de én nem látom hogy ki lehetne böngészni az előző bringázásaimat. Simán a Mi fit appal kellene vagy valami plusz varázslat? Ha a telefonról indítom az edzést akkor rendben van.

Update: Megtaláltam. :-) én vagyok a bamba. :-P

[ Szerkesztve ]

(#11363) Gloob válasza tonyrulez (#11357) üzenetére


Gloob
addikt

Nem tudja. A megoldás a kétkártyás telefonban rejtőzik!😀

Samsung Galaxy A52S

(#11364) robaGB10


robaGB10
tag

Első fitneszóra vásárlás előtt állok. A bip már egy elég régi konstrukció. Teljesen átlagos felhasználasra még mindig jó vételnek számít? Vagy inkább egy gts?

(#11365) gyemipapa válasza robaGB10 (#11364) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Lassan két éves konstrukció, nem véletlen, hogy kezdetek óta nagyjából tartja az árát tartja az árát.
Szerintem ár-érték arányban verhetetlen, Már ha csak a GPS-t és az akár másfél hónapos üzemidőt nézzük is. Persze aki búvárkodni, vagy mindenáron úszni akar benne, annak nem ajánlott.
Én több mint egy éve használom, és nem gondolkodom a lecserélésén, mert ami jobb, szebb lenne, árban a többszöröse.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#11366) robi212


robi212
tag

Sziasztok,

Biztos elkerülte a figyelmem, de hogyan lehet az órával felvett aktivitást útvonallal, km-el - szőröstül-bőröstül szinkronizálni a Mi Bandage-el (sima free verzió)?
Nyomtam egy Adatszinkronizálást az Aktivitásban, de nem történt semmi, az órában továbbra is 1 item not synced van.
És ha van rá mód a felvett útvonalat is ki szeretném nyerni.

Plusz még egy kérdésem lenne: a számlapot - szintén ezzel az appal - úgy lehet cserélni, ahogy az Összefoglalóban a Mi Fit-el le van írva?

Köszi szépen.

Ha a Vasembert felcseréled Bádogemberre, már nem ugyanazt a filmet nézed.

(#11367) Martean


Martean
lelkes újonc

Sziasztok! Ennél a watchfacenél meg lehetne oldani azt, hogy bal felül a dátumot úgy mutassa, hogy hónap és nap? Szőrszálhasogatásnak tűnhet, de engem nagyon zavar, hogy a legtöbb face fordítva írja a dátumot.

(#11368) toto0569 válasza Martean (#11367) üzenetére


toto0569
addikt

(#11369) Martean válasza toto0569 (#11368) üzenetére


Martean
lelkes újonc

Köszönöm szépen! Már csak valahogy rá kell varázsolni az órára. Az majd egy külön nap lesz szerintem, míg rájövök hogyan kell. :W

(#11370) oba válasza Martean (#11369) üzenetére


oba
addikt

Itt van egy korábbi hozzászólásom a témában, hogy hogyan lehet nagyon egyszerűen felrakni az órára ezeket [link] kiegészítve ezzel [link]

(#11371) tonyrulez válasza Gloob (#11363) üzenetére


tonyrulez
őstag

Kár érte :)

4 8 15 16 23 42

(#11372) slimstevie


slimstevie
csendes tag

Sziasztok
iphone esetén az összefoglalóban belinkelt font mellett használ valaki másmilyen fontot? Sajnos a hosszú ő és ű nem működik jól. Köszi

(#11373) Jabby válasza kagzer (#11356) üzenetére


Jabby
őstag

Esetleg ha a pulzus helyére menne a lépésszám, s az akkut a jobb felső sarokban kiírná százalékban, az szuper lenne .-)

(#11374) ka64


ka64
tag

ISziasztok!
Elvesztem a modellek közt. Különböző néven láttam az órát: bip, bip 2, lite, lite 2. Ezek mind különböző verziók vagy csak a szokásos kuszaság a megnevezésekben?
A feleségem részére keresek amatőr futáshoz (inkább kocogáshoz) GPS-es órát. Most mi band 3 -at használ, ezért jött képbe a bip. Megfelel-e erre a célra (melyik verzió)? Szempont, hogy ne legyen túl nagy és legyen (viszonylag) pontos a gps!
Ugyan ahhoz a fiókhoz kapcsolódhat-e egyszerre két óra? A bip csak a futáshoz kellene, egyébként a mi band 3-at viselné.
ka64

(#11375) Degeczi válasza ka64 (#11374) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A Lite-ben nincs GPS.

(#11376) dioka7


dioka7
senior tag

Sziasztok!
Ma reggelre nekem is levált a kijelzőm. A baj az, hogy mindez éjjel történt és (gondolom) ahogy forgolódtam le is szakadt a szalagkábel. Szóval van egy jól működő órám kijelző nélkül.... :O :O
Ergo, most vennem kellene egyet. Mostanában nem nagyon tájékozódtam, hogy milyen modellek jöttek ki, de egy 15perces guglizással nem találtam semmit, ami ugyanezt tudná. Ez lehet? 2 éve használom, és azóta semmi nincs ami ugyanezt tudná? Ami nekem kell, AOD, mert sokszor kesztyűben dolgozom és nem tudom mindig böködni a kijelzőt, meg a kezemet sem emelgetni. Illetve, hogy az értesítéseket megjelenítse. Ezen kívül, minimum 1 hetet bírjon ki az aksi, de inkább többet. Tényleg nincs semmi, ami ezt a 3 dolgot egyesítené, úgy, hogy közben jól is néz ki? (MiBand-em volt régen, de az szvsz elég csajos) Nagyon megköszönöm, ha tud valaki tippet adni, hogy mire lehetne váltani. Ha már kényszerből muszáj új órát vennem... :F

(#11377) dioka7


dioka7
senior tag

Közben felvetődött bennem, hogy ha raknék bele egy új kijelzőt, működhetne tovább. Esetleg valami tipp, hogy hol lehetne venni csak kijelzőt? (Ali-n, ebay-en nem találtam...)

[ Szerkesztve ]

(#11378) Degeczi válasza dioka7 (#11377) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Roncsolás nélkül nem szedhető szét egy jó példánya, ezért nem forgalmazzák külön, nem lenne értelme.
Max. ha olyantól megveszed, akinek szintén szétesett és nem akarja megragasztani.

(#11379) SztiviVander válasza dioka7 (#11377) üzenetére


SztiviVander
őstag

Nem kapsz külön kijelzőt. Vegyél egy ugyanilyet vagy egy lite-ot, ha nem hiányzik az a pár funkció amit az nem tud.

(#11380) gyuri2008 válasza dioka7 (#11377) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ment egy pü :K

(#11381) Fall-N


Fall-N
veterán

Vagy vegyél egy Mi Band 4-et, az kb. fele ennyibe kerül és már színes AMIKRE kijelző van abban is.

(#11382) SztiviVander válasza Fall-N (#11381) üzenetére


SztiviVander
őstag

Leirja mi az igénye erre javasolsz valamit ami kb felében sem egyezik:C Amúgy mi a töcs az az "amikre kijelző"? :DD

[ Szerkesztve ]

(#11383) gyuri2008 válasza SztiviVander (#11382) üzenetére


gyuri2008
veterán

:C :DD

(#11384) Fall-N válasza SztiviVander (#11382) üzenetére


Fall-N
veterán

A hülye billentyűzet írta át. AMOLED kijelző akart lenni.

(#11385) SztiviVander válasza Fall-N (#11384) üzenetére


SztiviVander
őstag

Néha nem árt olvasni is, nem csak írni:DDD

(#11386) szebe válasza dioka7 (#11376) üzenetére


szebe
őstag

Ebben az árban nem nagyon fogsz ilyet találni.
Drágábban ott a Huawei Watch GT meg az Amazfit GTR

Értesítés megjelenítése alatt mire gondolsz? Csak az app-ot szeretnéd látni, amin üzennek, vagy az üzenet elejébe is beleolvasnál? Ha csak előbbi, akkor érdemes körülnézni a hibridek között is, pl Withings Steel HR/Garmin Vivomove HR.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#11387) Fall-N válasza SztiviVander (#11385) üzenetére


Fall-N
veterán

Át szoktam nézni csak most siettem. :DDD Egyébként szeritem olcsón tényleg jó a Mi Band 4, mert hasonló a tudása már a Biphez csak az always on, ami nincs.

[ Szerkesztve ]

(#11388) jan herz válasza dioka7 (#11376) üzenetére


jan herz
tag

Nekem meg ma délután tűnt fel, hogy lifeg, egyenlőre kapott egy kis celuxot, holnap keresek valami telefon szervízt, ahol vissza ragasztják.

Az utód kérdése bennem is felmerült, de igazán nem találtam még kedvemre valót........

[ Szerkesztve ]

(#11389) dioka7


dioka7
senior tag

Üdv. Gyuri2008-nak köszönhetően, remélhetőleg megoldódik a dolog. Előre is köszönöm neki!!! :R :R
Fall-N: írtam, hogy milyen okból nem OK az amoled, és a MiBand sorozat bármely tagja. De azért köszönöm a tippet! :R
szebe: nagyon megszoktam már azt a pár soros "részletezést", szóval az jól jönne az értesítésnél :D

Ja és maradnék olyan óránál ami a MiFitbe gyűjti az adatokat, mert már 3 éve gyűlnek ott a lépések, alvások, és a mérlegnek hála a súlyok is. Szóval, ha lehet gyártót sem váltanék.

[ Szerkesztve ]

(#11390) keszo


keszo
őstag

Sziasztok!

Hogy lehet kikapcsolni az órán, hogy a csukló mozgásra ne kapcsoljon be a háttér világítás?

Köszönöm előre is a segítséget

Üdv

Attila

(#11391) Tyca válasza Degeczi (#11378) üzenetére


Tyca
senior tag

egy hajszárítóval és tapadókoronggal meg lehet próbálni a szétszedést

(#11392) gyuri2008 válasza keszo (#11390) üzenetére


gyuri2008
veterán

A beállításokon belül információk megtekintése menü pontban.

[ Szerkesztve ]

(#11394) keszo válasza gyuri2008 (#11392) üzenetére


keszo
őstag

Az volt az érdekes, hogy ez nálam ki volt kapcsolva.
Be kapcsoltam, hogy ütemezett majd egyből ismét ki és megoldotta.

Köszönöm szépen még egyszer.

Attila

(#11395) gyuri2008 válasza keszo (#11394) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szívesen ;)

(#11396) xedos válasza dioka7 (#11377) üzenetére


xedos
addikt

Kolléga talált talán ebay-en vagy Alin, ahol van alkatrész hozzá, csak nem éri meg...
Vadász olyat akinek más hibája van. Az enyém beázott és megette a kijelző csatiját - de az alaplap egy része át lett forrasztva egy nem indoló BIP-be és jó lett :-)

(#11397) BalanceR


BalanceR
addikt

Sziasztok,
Egy ideje vettem észre, hogy az aktuális hőmérséklet, nem jelenik meg az órán..
Próbáltam több WF-t mindegyik produkálja.. a min/max érték oké, de az aktuális üres...
Ötletek, hogy mi okozza? :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#11398) kinder93 válasza BalanceR (#11397) üzenetére


kinder93
aktív tag

Szerintem appban keresd a hibát. Melyik appot használod?

(#11399) BalanceR válasza kinder93 (#11398) üzenetére


BalanceR
addikt

A legfrissebb éredeti Mifit, és bandage a hívószám kijelző miatt...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#11400) Rhia


Rhia
csendes tag

Sziasztok!
Amikor a gombbal "felébresztem" az órát, az animáció után éppenhogy tapasztalható kis fényerő növekedés. Órán belül állítható a fényerő, de csak minimális, alig látható a különbség a minimumtól a maximumig, ezzel eddig nem volt gond. Most legnagyobb fényerőre állítva alig tér el az alvó állapot fényétől. Napsütésben továbbra is jól látható és minden egyéb funkció működik, de kicsit sötétebb helyen nehezen látható. Fél töltöttségnél jár, töltőre tettem, újraindítottam, de nem segített. Vízben nem volt, sérülés nem történt, 3 hónapja újonnan vettem.
Van valakinek ötlete, mi lehet a gond, ill. mi lehet az oka?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.