Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

Módosítottam egy watchface-t, hogy tudom megnézni hogy nem fogja brickelni a Bipemet ha felteszem?

(#10202) schumy1


schumy1
aktív tag

Sziasztok!

Úgy kell factory resetet csinálni, hogy mifitben leválasztom, és utána órán resetelem?

Gondoltam kipróbálom, hát ha helyrerázódik a pulzus mérése sport tevékenységnél, mert nem nagyon akarja mérni.

(#10203) szpali válasza zeon.hu (#10199) üzenetére


szpali
addikt

downgradelni nem fog

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#10204) Tiger. válasza tothferenc (#10197) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha a mifitt a háttérben van akkor itt is, de ha nincs akkor max az értesítések működnek.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#10205) Dr.NX válasza Aksomatic (#10201) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én nem tudok arról, hogy bárkinek brickelte volna egy watchface a Bipjét.

Elfogadom a sütiket.

(#10206) toto0569 válasza bl4ze (#10200) üzenetére


toto0569
addikt

Köszi! :R
Nekem is a kedvencem!

(#10207) Aksomatic válasza Dr.NX (#10205) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Csak mert lecsereltem az AM/PM jelzőt, hőmérsékletre, és nem biztos hogy jó png-ket másoltam bele

(#10208) Tyca válasza Aksomatic (#10207) üzenetére


Tyca
senior tag

a legrosszabb, ami történhet, hogy hiba történik a resource fájl feltöltés során, és egy gyári face-t jelenít meg. Legalábbis nálam ilyen szokott lenni.

(#10209) Kbali válasza schumy1 (#10202) üzenetére


Kbali
nagyúr

Igen, sorrendileg szerintem ez a helyes - de minden alkalmazásból lődd ki az órát, ha többet is használsz esetleg.

(#10210) dragonfx válasza gyemipapa (#10195) üzenetére


dragonfx
veterán

ja dettó.én is ezért nem húztam le.inkább valami színes színátmenetes trendi :DD

nekem a 8.8as N&F van fenn de már ajánlja a 8.81.et.
szerintem most tök jo lett.látja a éjjeli alvást és pontosabban mint a bandage, mi fit.
bandage.t töröltem is.

N&F képes mi fit nélkül müködni?
én ugy vettem észre nem.okoskodik mindig....alvást pl be se olvassa.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#10211) PubliCat válasza dragonfx (#10210) üzenetére


PubliCat
tag

Működik, csjk a beállításokban ki kell lőni, hoyg nicns telepítve a Mi Fit app. Nálam úgy működik, csak N&F-el.

"Bátorkodjunk a következőket megfelelően használni: , . ; ? ! - "

(#10212) dragonfx válasza PubliCat (#10211) üzenetére


dragonfx
veterán

ha kilövőm csomo adatot nem olvas be....
???

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#10213) PubliCat válasza dragonfx (#10212) üzenetére


PubliCat
tag

Nálam beolvassa, alvást is, lépéseket is, pulzust is, ébrsztőt is.

"Bátorkodjunk a következőket megfelelően használni: , . ; ? ! - "

(#10214) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Holnap érkezik a BIP-em. Geekbuyingon vettem, volt rá kupon.
Lenne pár kérdésem.
Egész nap viselném, érdekel, hogy mennyi a lépésszámom. Emellett futásnál is ezt vinném telefon helyett, a Strava-t használom az edzéseim dokumentálásához.

Van olyan alkalmazás ami automatikusan szinkronizál a Strava-val? Ha kezdetben letöltök több alkalmazást is, amíg el nem döntöm melyik funciói tetszenek leginkább, addig egyszerre több alkalmazás is szinkronizálódhat az órával?

Viber üzeneteket meg tud jeleníteni a készülék?

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#10215) powerwade válasza madmike (#10214) üzenetére


powerwade
senior tag

Igen, pl. Notify & Fitness for Amazfit. Igen. Igen.

(#10216) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Notify-vel cserélek wf-t, multi nyelv átállítva magyarra, mégsem úgy írja ki pl a napokat.
Ötlet?
(Kibírom így is persze, csak ha már magyar vagyok... :D )

#?*@&!

(#10217) PACSA75 válasza PubliCat (#10213) üzenetére


PACSA75
őstag

Nekem is működik hiba nélkül, én már hónapok óta mi fit nélkül használom. Viszont egy ideje nincsenek ékezetek, smile viszont van.

(#10218) dragonfx válasza PubliCat (#10213) üzenetére


dragonfx
veterán

nálam is ha beállítom hogy mi fit.ttel szinkronizálja inditsa aháttérbe amugy nem....

N&F.vel hollehet wf.t cserélni?? :Y fel is tudja rakni az órára?

nekem van szmájli és ékezet is.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#10219) Tyca válasza dragonfx (#10218) üzenetére


Tyca
senior tag

a bin fájlon kattintva fájlkezelőben egyből az a menüpont jön a N&F-ben.

(#10220) PACSA75 válasza Tyca (#10219) üzenetére


PACSA75
őstag

Egy ideje változott a wf csere, kell hozzá az Amazfaces nevű apk.

(#10221) Tyca válasza PACSA75 (#10220) üzenetére


Tyca
senior tag

A N&F változott vagy az óra firmware?

(#10222) zeon.hu válasza dragonfx (#10218) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Így kell:
(Ha a nyelv alatt van "tap to edit" felirat, akkor lehet nyelvet váltani. Bár nálam nem működik.)
(Pro verzió, 8.8.1)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#10223) zeon.hu válasza PACSA75 (#10220) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Notify-hez?
Nálam nincs telepítve az Amazfaces.

#?*@&!

(#10224) dragonfx válasza zeon.hu (#10222) üzenetére


dragonfx
veterán

Koszi megvan kiraly. Es ha n&f.rol mesz watchface weboldalrs felajalnlja a frissitest bandage.bol ezt nem tette meg....
Engem megyozott ez a progi megvettem. 😊☺😃😉

Abba kernek segitseget:
Edzes sablont el lehet menteni hogy gyorsgombbal kezdje?
Runkeeperbol vagy mifitbol a mentetteket at tudom hozni n&f.be?(akkor meg nem volt ora,telovsl mertem,de mentett)??

Erdemes telorol merni az edzest gps.srl vagy ora eleg?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#10225) SharpSA


SharpSA
veterán

Azt vettem észre az utóbbi időben, hogy értesítéskor nem rezeg az óra. Be van állítva sms, hívás, naptár, teendők, stb és nem rezeg, miközben maga az értesítés látható az órán. Kerestem már erre vonatkozó beállítást, de nem találtam. Szerintetek mit, hol lehet tenni, ellenőrizni?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#10226) gyemipapa válasza SharpSA (#10225) üzenetére


gyemipapa
senior tag

DND-t nem kapcsoltad be véletlenül az órán? Egyszer én már jártam így.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#10227) SharpSA válasza gyemipapa (#10226) üzenetére


SharpSA
veterán

Ó hogyaza... Tényleg az volt bekapcsolva, most már emlékszem, hogy a gyerekek nyomkodták... :D
Köszönöm!

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#10228) zeon.hu válasza dragonfx (#10224) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha egyazon formátumban menti, akkor elvileg be lehet másolni a megfelelő mappába.
Ehhez viszont szerintem root kell a telefonra.
Bár lehet, hood van benne import lehetőség, én még nem kerestem.

#?*@&!

(#10229) gyemipapa válasza SharpSA (#10227) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Na örülök, hogy nálad is csak ez volt a gond. Anno én először megijedtem, hogy a rezgőmotorja adta meg magát.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#10230) dragonfx válasza zeon.hu (#10228) üzenetére


dragonfx
veterán

Runkeepert elengedtem.
Mi fit torolve.akkor buktam oket?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#10231) zeon.hu válasza dragonfx (#10230) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha nem volt felhőbe mentve, akkor igen.
(Hacsak nem külön mappába mentenek, amit nem töröl az eltávolítás.)

#?*@&!

(#10232) kuncapetyka


kuncapetyka
újonc

Sziasztok
Egy kis segítséget szertnék kérni. Olvastam eddig is a fórumot és az összefoglalót. A gondom az hogy a hívó fél nevét nem hajlandó kiírni. Mifit és mibandage páros honor 9-en tökéletesen működött. Telefont cseréltem. Huawei mate 20 lite. Minden engedély megadva. Minden értesítést megkapok, tökéletesen megy. Egyedül a hívók nevét nem hajlandó kiírni. Ha a mifitben le van kapcsolva a bejövő hívások értesítése akkor a hívást sem jelzi. Mintha a mibandage-ban ez az egy funkció nem működne.

(#10233) KPistike válasza kuncapetyka (#10232) üzenetére


KPistike
aktív tag

Üdv!

Ebbe én is belefutottam, de megleltem a megoldást: távolítsd el a Mi Bandage-t, és keress belőle 3.6.1-es verziót. Azt feltelepíted, beállítod, hogy jelezze a hívót, MiFit-ben hívás jelzését kikapcsolod - és nem engeded frissülni Mi Bandage-t.

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#10234) kuncapetyka válasza KPistike (#10233) üzenetére


kuncapetyka
újonc

Köszi. Kipróbálom.

(#10235) dragonfx válasza zeon.hu (#10231) üzenetére


dragonfx
veterán

Meg jo hogy lementettem kepekbe 😉
Meg messi napba ott van. 😁

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#10236) madmike


madmike
őstag

Ma megjött a BIP-em.

Eddig tetszik. Egy dolog nem akar működni, ez pedig az időjárás. 0 fokot mutat. N&F-et használom.
várost beállítottam, adatszolgáltató a dark sky (többi nem akar lefrissülni. Mi lehet a gond?

A pulzusmérés sem akar valamiért magától megtörténni, csak ha rányomok, hogy mérjen, vagy ha folyamatos mérésre állítom. Azt nem lehet beállítani valahol hogy milyen gyakorisággal mérjen?

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#10237) zeon.hu válasza madmike (#10236) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Open weather map-ra állítsd!
Kell hozzá API key, az oldalukon regisztrálj és kapsz.

#?*@&!

(#10238) fecus


fecus
őstag

Megjött az új telefon. Leadtam a cserét. Újra be kell laknom az órát.
Mi most a legnagyobb karakterekkel rendelkező magyar ékezetes betűkészlet és fel tudom tölteni csak a MiBandage segítségével? Emojik nem kellenek.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#10239) powerwade válasza zeon.hu (#10237) üzenetére


powerwade
senior tag

Ez csak Notify&Fitnessel megy? A gyari MiFitben nem talalok provider valtoztatast... a ketto egyutt meg nem megy, nem?

(#10240) zeon.hu válasza powerwade (#10239) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Gyári nem megy nálam, illetve ki vagyok jelentkezve belőle.

#?*@&!

(#10241) SharpSA válasza gyemipapa (#10229) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, azóta is rezeg amikor kell. Csak az volt a becsapós, hogy rezgett a telefonról lecsatlakozáskor és hogy mozogjak már egy kicsit.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#10242) kirusz1


kirusz1
őstag

Hello.lecsatlakoztattam a bipem.ujracsatlakozás óta ha üzenet jön angolul irja hogy uj üzenetem van.erre lenne vslakinek ötlete?köszi előre is

(#10243) bl4ze válasza madmike (#10236) üzenetére


bl4ze
veterán

Mi Bandage-ban mindkettő megy, és nem kell key. Én azt használom: nagyon jó.

.:. bl4ze .:.

(#10244) kirusz1 válasza kirusz1 (#10242) üzenetére


kirusz1
őstag

Még az időjárásnál a számot se mutatja + ha menüből nézrm angolul irja ami edfig magyar volt

(#10245) madmike válasza bl4ze (#10243) üzenetére


madmike
őstag

abban is van strava szinkronizálás?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#10246) bl4ze válasza madmike (#10245) üzenetére


bl4ze
veterán

nem tudom: arra nem használom.

.:. bl4ze .:.

(#10247) snooze


snooze
veterán

Frissült a mifit,betükészlet javitva!

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#10248) PACSA75 válasza Tyca (#10221) üzenetére


PACSA75
őstag

Ha jól emlékszem felajánlotta a firmware frissítést (az órára) ezután egyszerűen nem engedett wf t cserélni, majd letöltöttem az AmazFacest és így már minden rendben.

[ Szerkesztve ]

(#10249) PACSA75 válasza zeon.hu (#10223) üzenetére


PACSA75
őstag

Igen, notify hez, ha neked még engedi a régi módszerrel cserélni a wf t, akkor valószínűleg nem frissítetted az óra firmware-t (amit a Notify ajánlott fel).

(#10250) fecus


fecus
őstag

MiFit 4.0.0; Firm V1.1.5.24; Mibandage 3.9.0; Gadgetbridge 0.32.1; LGV30; Android 8.0.0
Nem megy a karakterkészlet frissítése.
MiFit-ben láthatóvá téve, a videó szerint beállítva a Gadgetbridge de a keresés nem találja az órát.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.