Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hová tűnt hepi endre? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Atticus


Atticus
senior tag

Emberek hová tűnt HEPI ENDRE?

A Rádió 1-ből kiebrudalták... hónapokig sehol sem volt. aztán ment a Danubius-hoz. De pár napja onnan is eltűnt a Reggeli Triós-ból... Maradt helyette Lilu, Lovász, és jött Balázs (Sebestyén Balázs) :O

Mondja meg valaki miért pont az ilyenek maradnak műsoron?
És hová tűnt HEPI ENDRE???
És azt is mondja meg valaki, ha van valami híre, hogy hol tűnt fel újra.
Egyáltalán ismeri valaki rajtam kívül Hepi Endrét?

[link]
[link]
[link]

Átmegyek rajtad, mint a Nílus Karnakon!

(#2) brownus válasza Atticus (#1) üzenetére


brownus
veterán

jajj Te szegény :D
nézd csak: [link]

(#3) #51736960 válasza Atticus (#1) üzenetére


#51736960
törölt tag

Ezek szerint még van olyan ember aki nem internet rádiókat hallgat, hanem valamilyen perverz okból kifolyólag a magyar rádióadókon kínozza magát :) Egyébként nem tudom hová tűnt ez a fazon, de akárhol is van, a többi áljópofa rádiósnak is követnie kellene úgy, hogy soha tobbet az életben ne kerüljenek elő újra.

szerk: elnézést kérek attól, aki szereti :)

[Szerkesztve]

(#4) Atticus válasza #51736960 (#3) üzenetére


Atticus
senior tag

Bizonyára ''áljopofa'' ő is de legalább nem harsányi levente, meg sebestyén balázs kategória. :) bár ugye ez is csak egy szubjektív vélemény...
De a lényegen nem változtat.
Vannak még Hepi Endre fanok rajtam kívül, vagy ez a fajta jó eddig rejtve maradt az emberiség előtt?

Átmegyek rajtad, mint a Nílus Karnakon!

(#5) Pompi válasza Atticus (#4) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hát látod izlések és pofonok.
Én pl. már a TV-s korszakában megutáltam Hepi Endrét. A rádiós, erőltetett mélytorok krákogásos okosságával pedig csak rátett egy lapáttal. Sajnos szinte az összes reggeli rádióműsor lesülyedt a béka segge alá. Nekem talán még leginkább a Harsányi féle Rádió1-es trió a leghallgathatóbb.

A Lovesless féle gondolatmenethez pedig csak annyit, hogy a technikai jelenlegi állása szerint, erősen figyelembe véve a magyarországi viszonyokat még nem megoldott az internetes rádiók autóban való hallgatása :DDD

Feel Good Inc.

(#6) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

IQblaster totyik ez is! :D Mire van az azonnali totyik? :U

Üdv, Dávid

(#7) KrAt


KrAt
veterán

Hová tünt Daemon Hill :D ;]

(#8) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Eltávolították biztos a médiából... ez egy szomorú sztori, ne számítson senki happy end-re...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) brownus válasza Dilikutya (#8) üzenetére


brownus
veterán

:))

(#10) GPG


GPG
csendes tag

valóban a béka hátsófele alá süllyedt a magyar rádióműsorvezetők ''poéngyártása'', de én most felfigyeltem egy adóra, ahol szerintem, hangsúlyozom szerintem tök jó műsorvezetés folyik, mármint nem profi vagy ilyesmi, hanem szórakoztató, legalábbis számomra nagyon. Ez a Radio D*ejay c. adó (92.9) hétköznap délután 4-7-ig tartó műsora. Én nagyon sokat szoktam a két műsorvezetőn röhögni, csak az a baj, hogy úgy tudom, hogy csak Pest megye vagy Budapest körzetében lehet fogni. Szal én se tudom mindig hallgatni, mert originál én sem vagyok pesti...

''Megeddzük testünket és lelkünket egy szilárd, megrendíthetetlen jellemért''

(#11) Pompi válasza GPG (#10) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hát igen, délután kétségkívül nekem is az ex-4-f-club-os srácok, azaz Béres Zoo és Nyalaka jönnek be a legjobban, pont amióta Béres Zoo átment reggeli műsorvezetőből délutániba, azóta haldoklik a reggeli rádiózás. Pedig annak idején feküdtem a Béres Zoo féle Szabi duó produkciókon... igaz akkor még egy másik adón... de hát jönnek mennek ezek a fazonok.

Feel Good Inc.

(#12) Kidus


Kidus
őstag

Ugye nem baj, ha en ezt most bezarom? :)
Ott van erre az OT, esetleg azonnali kerdesek, felesleges uj topic neki.

Assuming Control

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hová tűnt hepi endre? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.