Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) #16729600 válasza bacsis (#948) üzenetére


#16729600
törölt tag

Omisban nagyon jo a homokos part/strand, bent van egy hangulatos, gyonyoru varoskaban, ellenben nem tartozik az olcso helyek koze.

[ Szerkesztve ]

(#952) kalmanchris válasza bacsis (#948) üzenetére


kalmanchris
tag

Splitben is van homokos strand, a kompkikötőtől nem messze.

(#953) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Szállást hol érdemes keresgetni?

(#954) BlacKSouL válasza bacsis (#948) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Baska, Medulin;
Közelben város: Pula
Szállások keresése: Adrialin, Medulinriviera

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#955) vadászcsiga válasza BlacKSouL (#954) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Baskan mióta nem voltam felszedték a kavicsot és leszórtak homokkal?
Természetes homok sehol nincs.

[ Szerkesztve ]

(#956) BlacKSouL válasza vadászcsiga (#955) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ja értem, ha az aprókavics is tiltott, és a homoknak 1 mm-es szemcseméretnél kisebbnek kell lennie.... hát akkor Tunézia, Spanyolország, Egyiptom, Seychelle-szigetek....

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#957) vadászcsiga válasza BlacKSouL (#956) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Baska partja konkrétan 2cm-es kavicsokból áll. Mindennek nevezhető csak homokosnak nem.
Arra ott van Bunculuka :D

(#958) busman válasza bacsis (#948) üzenetére


busman
addikt

Krk sziget homokos part.
[link]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#959) busman válasza busman (#958) üzenetére


busman
addikt

Pontosan itt.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#960) bacsis válasza busman (#958) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Köszi srácok a gyors segítséget :R
Ez a Krk sziget szimpinek tűnik :K
árak a Magyar balatonhoz képest úgy nagyátlagban hogy helyezkednek el?

(#961) concret_hp válasza bacsis (#960) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem egy dekával nem drágább, amennyivel többe kerülnek a dolgok, annyival nagyobb/jobb amit kapsz.

a sör drágább a boltban is 8-10 kuna aminek az okát nem bírtam megfejteni, főleg, hogy a tömény meg olcsóbbnak tűnik :DDD

ill. van pár anomália, zadarban pl ugyanannál a helynél burek 14 kuna, pizza szelet 10 kuna, előbbi kb. háromszor akkora adag. gombóc fagyi 8 kuna körül, de olyan adag, h itthon akkorát sehol nem kapsz, 38 kunából utolsó nap qrvajó hambit ettünk, nagyon f@sza kilátás mellett pl és elég komoly mérete is volt :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#962) vadászcsiga válasza busman (#959) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jobban megnézve ez is inkabb törmelékes.

(#963) busman válasza vadászcsiga (#962) üzenetére


busman
addikt

Ez homokos part,többször voltam ott.[link]De köss bele nyugodtan,te már kijelentetted,hogy horvátországban nincs homokos part...

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#964) vadászcsiga válasza busman (#963) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De van. Bunculuka 😃

(#965) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

4-en mentünk, 5-en laktunk a szobában: [link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#966) busman válasza BlacKSouL (#965) üzenetére


busman
addikt

Nagggyon komoly.... :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#967) axlfsi válasza vadászcsiga (#957) üzenetére


axlfsi
veterán

Bizony, ahogy irod. Mi mar tobbszor voltunk, mult heten is; aprokavicsos maga a strand, de amint bemesz a vizbe, mar homokos(!). Vegig, legalabbis, amig a kifeszitett halok a ket molo mogott engedi, hogy elussz, homokos a tengerfenek.

Tobbek kozott ennek is koszonhetem, hogy megtalaltam a MiBand-em egy jol sikerult ugras utan:
Miutan feljottem a felszinre, akkor vettem eszre, hogy kiesett a karkotobol a Band. Kiusztam a partra, elmentem a kocsihoz a parkoloba a buvarcuccert, beusztam vissza a molohoz es (szerencsemre nem sodortak el nagyon a hullamok, pedig ott mindig nagyok vannak) megtalaltam. Kb. 40 percet volt olyan 3-5 - 4m melyen a tengerfeneken es tulelte(!) :C :D

Njvicen pl. (eredetileg itt szalltunk meg, csak par napot atgurultunk Baskara), ahol csupa kavics es szikla, aligha talaltam volna meg ilyen konnyen, ahol tiszta feher a homok a tengerfenek ;)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#968) axlfsi válasza BlacKSouL (#965) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez most komoly?! :Y
Melyik varosban volt pontosan...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#969) BlacKSouL válasza axlfsi (#968) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Banjoléban voltunk, Pulától délre. Isztria.

Első este a tengerpartra sétáláskor már láttunk egyet az egyik kis utcában, ment át az aszfalton a sötétben, fejlámpával vettem észre. Kisebb paranoiát okozott a társaság egy részében. Aztán utánaolvastak, és tudomásul vették, hogy nem olyan, mint amit a filmekből ismerünk. Utána már nem is akarták pépesre taposni.

Bár ez azért később ismét felmerült, amikor a filmben látható példány a nappaliban a kanapé lelógó ágyterítő rojtjai közé futott be amikor a társaság hölgytagja éppen söprögetett. Aztán pohárral meg kartonnal felszedtem, kiraktam, levideóztuk, és az érzékenyebbek megmutatták a háziaknak, akik csak mosolyogtak, hogy szokott ilyen lenni, és a vendégek mindig nagy riadalommal mutogatják, de tényleg nem veszélyes, csak a nagyon érzékenyekre. Végül a fennsíkon, távol a háztól elengedték.

Szóval létezik, ott is él, az eddigi kb. 8 alkalommal ott sem futottam még bele én sem. De csak elővigyázatosnak kell lenni, cipőt-papucsot óvatosan kirázni felvétel előtt, táskákat nem földön tartani a szobákban sem, és lelógó rongyokat, elbújni hagyó tárgyakat kell időnként megmozgatni. Először mindig menekülni próbál, csak szorult helyzetben szúr, inkább a fogóival hadonászik.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#970) kalmanchris válasza BlacKSouL (#969) üzenetére


kalmanchris
tag

Tavaly krk-en a szálláson én is találtam egyet. Igaz az jóval kisebb volt, kb 2-3 centis.

(#971) #16729600 válasza BlacKSouL (#969) üzenetére


#16729600
törölt tag

Tiszta horror, bar aki ezektol mentesulni akar, menjen a sarkkorre.( igaz ott meg a jegesmedve a gaz, az meg raadasul bele se fer a befottes uvegbe es nehez filmezni) :D

[ Szerkesztve ]

(#972) BlacKSouL válasza #16729600 (#971) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kérdeztem utána, hogy megnézzük-e a skorpiókirály 1-2-t, de aszondták kapjam be, és nem néztük ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#973) konyi79


konyi79
addikt

Nekem idén Rab sziget nagyon bejött. Bárhol lehet a szállás szigeten belül, pillanatok alatt bármilyen partot találsz. Lopar pl elég nagy homokos strand, de van a szigeten sziklás, meg kerek kavicsos is.

(#974) #16729600


#16729600
törölt tag

Egy kis kostolo: Mljet Saplunara Velika beach.Fényévekkel megelőz minden eddigi Horvát helyet.Remek idő, pazar környezet, langyos víz, igazi homokos part,Kevés ember.Ez lesz az állando támaszpont ezek utan. :)

(#975) mintapinty


mintapinty
csendes tag

Ho-t idén megint két dolog jellemezte: áremelés és továbbnövekedő embertömeg. Nekem az arányok romlása már beindította a gondolkodásomat, h másfelé kéne nézni. Kár érte, de a 60 eur-nál kezdődő zajos-szagos szállások, a zsúfoltság, a kutya- és kutyaszarhegyek meg a szégyentelen árak kioltják az idilt egy idő után.

Valaki szóljon Crey-nek...

(#976) BullZeye válasza mintapinty (#975) üzenetére


BullZeye
veterán

Akkor rossz helyre mentetek. :)

(#977) Woodslave


Woodslave
nagyúr

mi most Zadarba megyünk. Kiváncsi vagyok nyaralni eddig görögbe jártunk, de meguntam a határon lévő török inváziót. Eddig kétszer voltunk horvátban, egyszer csak egy hosszú hétvégén Opátiában, nyaralni meg Split mellett.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#978) mintapinty válasza BullZeye (#976) üzenetére


mintapinty
csendes tag

Tény h magam is tudnék bökni olyan pontra Ho térképén ahol biztosan kevesebb ember van, de ez egyben azt is jelentené h drágább a szállás, eleve szigetről lehet szó plusz kompköltség. Idén Cres-en voltunk. Mondom magamnak nem zsúfolt. Mégiscsak sziget. A kispályások nem fizetik a kompot, tehát leszűri a mezőnyt. Annyira nem is volt tele mint Krk. De a 60 eurós szállásomnak az előnye mellé jó néhány hátrány is társult. Igazából 55 euróért foglaltam februárban 1 napra értve. Odaérve az ap. falán kifüggesztett árlista már 60 eur-ról tájékoztatott. Nekem még a foglaláskor megadott árat kellett fizetni, de az áremelkedés mint jelenség gyak. a képembe ordított. Nem sorolva minden szolgáltatásnak kúszik az ára felfelé évről évre. Az eu-ban az infláció 0% évek óta. Elfoglalták Ho-t a zsidók? :Y

Valaki szóljon Crey-nek...

(#979) BullZeye válasza mintapinty (#978) üzenetére


BullZeye
veterán

Novemberben lesz egy esküvői kiállítás, mi még 1500Ft-ért vettük meg a jegyet szeptember előtt, most 2100Ft, rohadt infláció meg minden .... Nem is beszélve, hogy ezek a mocskok 2300Ft-ot kérnek a helyszínen egy jegyért!

Ha ki tudják adni 60 euróért, akkor elkérnek 60 eurót, ha nem, akkor lemegy az ára jövőre, ha neked nincs pénzed rá, akkor marad valami egésze más hely. Nem engedhetem meg magamnak Hawaii-t, ezért csak Európa szerte járjuk az országokat. :)

Ennek sok köze nincs az inflációhoz, főleg nem a zsidókhoz, hülye az az ember, aki 5 millióért adja el a házát a rózsadombon 200m2 alapterülettel..

(#980) Woodslave válasza BullZeye (#979) üzenetére


Woodslave
nagyúr

rózsadombon is csak zsidók laknak :U

(bocs csak poén nem bírtam kihagyni :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#981) BlacKSouL válasza mintapinty (#978) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az olasz meg német turistának teljesen mindegy, hogy 60 vagy 80 € a szállás, nem dönti romba a családi kasszát. Bárhol máshol több lenne neki. Tehát amíg nem csökken a kereslet, addig emiatt nekünk is drágulnak a dolgok.
Teszem hozzá, hogy a Velencei tónál vagy Balatonnál kapható 6-700 Ft-os lángos vagy hamburger se azért annyi, mert egy gasztronómiai ínyencfalat, hanem mert a 30 Ft-ba bekerülő lángost, meg a 70 Ft-ba bekerülő hamburgert sőt a 2500-3000 Ft-os, kb. 250 Ft-ba bekerülő hekket is csámcsogva tömi a nép az arcba.

De mondok mást, mi áthajóztunk Velencébe, na ott se indokolja a kurvaszar kávé a hajón a 15 €-s árat, de azok akikkel együtt utaztunk, nem is rebbentették a szemüket a 4500 Ft-os tételen, sőt, a 25-30 €-s szendvicset is tolták az arcba.

Szóval ha nem okés az ár, tovább kell menni, Montenegro sem sokkal, de kicsivel talán még olcsóbb, ugyanúgy Adria, kicsit ugyan vadregényesebb, meg más mentalitás, Albán beütéssel, de sok mindenben hasonlatos HR-hoz, és jó eséllyel az idő is stabilabban nyárias.
Annyi hely van a tenger mellett, de Albániától eltekintve szinte csak drágább mindenhol minden. Spanyolország drágább, Franciország drágább, Olaszország drágább, Szlovénia drágább (mindhárom tengerparti települése) Marad még Neum(SRB), vagy Montenegro, és Görögország, ami megint olyan, hogy ha gáz, lehet olcsó, de a jó helyek ott is drágák. A szigetek is drágák. Törökország meg mint Görög, a jó helyek ott se olyan olcsók. És Olaszország-Albánia között érdemes autózni, afölött már semmi nem lesz olcsóbb, ha utazásra elmegy a fele költség meg idő.

Aztán ott vannak a távolabbi helyek. Mondjuk Egyiptom. Ott aztán van a sokak által imádott és alapfeltételként megadott homok. Meg lehet búvárkodni, meg ötcsillagos svédasztal, meg mittudomén. Másfélszeres vagy kétszeres árakért.

Szóval lehet agyalni azon, hogy miért drágul minden ott, miközben meg itthon már évek óta ugyanannyiba kerül minden....ja várjunk. Nem. Itthon is minden drágul, pedig.. nincs is infláció. Sajnos az árak ezt nem tudják...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#982) mintapinty válasza BlacKSouL (#981) üzenetére


mintapinty
csendes tag

Egésznapos hajókirándulás 2013 Krk ebéd nélkül: 150 kn/felnőtt

vö.

Egész napos hajókirándulás 2015 Cres ebéddel: 300 kn/felnőtt.

Egy nyavajás mirelit hal kruplival nem tolhatta meg ennyire 2 év alatt. ;]

Figyi... Vágom amit írsz. Meg értem is a kereslet kínált metódust. Kicsit magasan vagyok képezve fogtechnikából is. Elismerem. Nem titkolják amúgy sem h mit kérnek a szolgáltatásokért. Lehet előre tájékozódni. Nem kell odamenni ha nem tetszik. Sajnos az is igaz h ez van a legközelebb és annyira nem rossz h 0-t érjen. Őszintén szólva személy szerint fizetnék még többet is csak ne lenne kitömve ilyen szinten a tengerpart. És ez se új keletű, mert min 10 éve veszettül sok a turista. A német-osztrák turisták között is amúgy a többsége sem a felső 10e tagjaiból kerül ki. Az arányérzékem szerint a 45 eurós átlagár jobban képviselné egy szagos-zajos horvát apartman szolgáltatását. Ez beszélt belőlem.

Valaki szóljon Crey-nek...

(#983) #16729600 válasza mintapinty (#982) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nekünk idén sikerült egy antiszoc / néptelen helyet találni.Mljet szigete, Saplunara falu.Délutánig egy kér ember volt a strandon,( vagy senki ) utána ha már összeverődtünk 15-en az már zsúfoltságnak számított.Igaz messze van és drága is ,ellenben nincs hering effektus.Jövőre is oda megyünk. :K Ez a kép délelőtt 10 körül készült kb.

(#984) mintapinty válasza #16729600 (#983) üzenetére


mintapinty
csendes tag

Mljet? Ok. Most nem azt mondom h nem jó és azért tudja is azt a nyugodtságot amit írsz, mert a legdélebbi sziget. :) Tehát statisztikailag is az a papírforma h oda kevesebben járnak. Mégis a befektetett pénz-enrgia érték arány, ami keresendő részemről. Megmondom őszintén Cresen is találtam helyeket ahol már el-ellenne az ember. Közelebb van Dugi-otok mint Mljet, ami szintén ígéri a nyugodtabb nyaralást. Ez a szigetekre alapból igaz. Mármint a kompos szigetekre, mert a híddal összekötött szigetek ugye semmivel sem nehezebben megközelíthetőbbek mint a szárazföldi partok. Most úgy 300k ból kijöttünk 10 napra 2 felnőtt 1 gyerek. Mennyivel ér többe Ho? Kinek mennyivel... Nekem semmivel. :(

Valaki szóljon Crey-nek...

(#985) #16729600 válasza mintapinty (#984) üzenetére


#16729600
törölt tag

400 kuna a kompreturjegy egy normál verdára+2 fő ( blöki ingyen van ), ami simán kigazdálkodható egy Neum-i tankolással, cigi és pia készletezéssel. :) Másrészt Mljeten full homokosak a strandok, nem apró kavics, nem sóderbánya ,nem sitt törmelék, amit én kifejezetten rühellek :) Nem sorban fekszenek az emberek 2 centire egymástól , mint a paradicsomos konzervben a heringek. A víz 28 fok körüli állandóan,plusz szinte garantált a meleg. A sziget maga egy zöld gyöngyszem, tele fákkal ,erdőkkel, növényekkel.Ez nekem simán megéri a plusz költséget, nem csoda, hogy egy rakás celeb kedvenc visszajárós helye.

(#986) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Sziasztok,

Kicsit halott a topik, de hátha. :)
Nászutunkat tervezzük Horvátországba, autóval mennénk, szállodát keresünk ellátással, inkább csendesebb, falusias helyen, homokos (?) stranddal, autóval 1-2 óra távolságban elérhető látványosságokkal, nem az ország legtúlsó végében. Nekem eddig Baska a legszimpatikusabb. Tapasztalatok? Ötletek?
Köszi!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#987) szab13 válasza DNReNTi (#986) üzenetére


szab13
aktív tag

Szia!

Baska nagyon szép hely de szerintem nem nyugis. (de persze lehetnek nyugis részei)
A városi strand nyüzsis, apró kavicsos, stranddal párhuzamosan sétálóutca mindenféle boltokkal.
Krk szigeten látványos lehet még Vrbnik, KRK város, Stara baska vadregényes strandja, esetleg a Biserujka-barlang.
Szép hely a KRK sziget de szerintem "mediterránabb" a déli régió, akár Sibenik és Split közti rész vagy Mali Losinj.

Pl.: Primosten gyönyörű, vannak nyugis részei, nem túl nagy, közel van Sibenik, Trogir, Split esetleg Omis

üdv Szabi

(#988) DNReNTi válasza szab13 (#987) üzenetére


DNReNTi
őstag

Köszi a választ, Primosten tényleg nagyon jól néz ki. :C

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#989) szab13 válasza DNReNTi (#988) üzenetére


szab13
aktív tag

Primostentől a Krka Nemzeti park sincs messze , csodás hely :K

(#990) venember83


venember83
nagyúr

Mivel a keresés nem hozott sikert, hátha így: nem tudtok-e Dubrovnyik viszonylagos közelében (max. 150-200 km-re) olyan szállást (apartmant), ami viszonylag megfizethető négy ember számára 7-10 napra nyáron július elején? Nincsenek nagy elvárások, legyen tenger mellett, meg mondjuk száznyolcvan-kétszázezer alatt erre az időszakra. Hátha vannak tapasztalataitok. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#991) #16729600 válasza venember83 (#990) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hát, ha esetleg jó nagyon olcsón 130 km re Dubrovniktól fasza összkomfortos 6 személyes faház kempingben, akkor tudok ajánlani egyet. :K Mondjuk mi csak ismerősökhöz ugrottunk be oda látogatóba, maga a kecó jó, ellenben kavicsos a part.[link]

[ Szerkesztve ]

(#992) venember83 válasza #16729600 (#991) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez nagyon jónak tűnik, köszönöm szépen! Rendkívül olcsó is ráadásul. Mivel közös nyaralás lenne a szülőkkel, nem mondhatom egyértelműen, hogy ide megyünk, de eddig kb. befutó ez a hely. Jó az elhelyezkedése, olcsó, közel van a tengerparthoz.

(#993) #16729600 válasza venember83 (#992) üzenetére


#16729600
törölt tag

Kotortam neked 2 képet, amit tavaly csináltam a helyszínen.Ezek mindenképpen jobbak, mint a promó anyagok, mert a valóságot ábrázolják.A kecók teraszai a tengerre néznek pazar kilátással és kb 5 lépes a távolság a víztől. :K Mi barátoknál voltunk egy napot itt tavaly úton Mljet felé.

[ Szerkesztve ]

(#994) venember83 válasza #16729600 (#993) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyon jól néz ki. Most próbáltam foglalni, de egy ezereurós alapdíjat számol fel a rendszer ház foglalása esetén. Írtam e-mailt, de tőled is megkérdezem: nem tudod véletlenül, hogy a barátok mennyit fizettek? Körülbelül legalább. Kicsit bezavar ez az alapdíj, mert az oldal foglalási részén nem ír semmit erről az összegről. Talán garancia lenne? Mert ha ezer euró plusz személyenként 12 euró éjszakánként, akkor messze nem tűnik annyira olcsónak, bár az tény, hogy rendkívül tetszetős maga a hely.

(#995) #16729600 válasza venember83 (#994) üzenetére


#16729600
törölt tag

Felhívtam a barátomat, átküldte a foglalásukat, ők szept.07-15 ig voltak € 296-ért.Sajnos ez ahogy nézem főszezonban ( booking.com) az általad megjelölt időpontra 1000 eur környéke egy hétre.Mondjuk dél-dalmáciában szeptember az teljesen jó időpont a nyaraláshoz.Beszarás hőség van még akkor is és meleg a víz. :K Told el addig és akkor tényleg nevetségesen olcsó ez a 300 eur. 8 éjszakára.

(#996) venember83 válasza #16729600 (#995) üzenetére


venember83
nagyúr

Köszönöm a segítséget, de most már nemigen van ilyen opció szeptemberben sem, hatszáz eurós árak vannak már most sajnos.

(#997) #16729600 válasza venember83 (#996) üzenetére


#16729600
törölt tag

Sajnálom, tavaly bővítették a helyet, ezek szerint hamar felkapott lett és elkapkodták.Ami még a régióban van és közvetlen vízparti faházas rendszer az a Camp Galeb Omis-ban.[link]Ez full homokos vízpart és szerintem lényegesen szebb is, mint Zivogosce.( 230 km-re Dubrovnik ),Mi itt már 2X voltunk, nagyon jó hely. A raftingolási lehetőség a Cetinán meg egyedülálló, ellenben ez se olcsó és ahogy nézem a napokban kell foglalni, hogy legyen bármikorra is szabad hely.Itt van 360 fokos virtuális képtár róla.[link]

[ Szerkesztve ]

(#998) lsc


lsc
nagyúr

Éppen kint vagyunk /Zára/, egy "jó tanács" már megdőlt vagy legalábbis árnyaltabb lett. Ugye azt írták több helyen hogy váltani otthon, ez forintnál lehet hogy igaz, viszont aki eurót akar átváltani kunára nehogy otthon tegye, ott ugye először forint majd úgy kuna, otthon is váltottunk 300 eurót itt is, otthon a dupla váltással 2050 kunát, itt kint nem biztos hogy a legjobb helyen de ugyanannyiért 2160 kunát kaptunk. Így annyi hogy otthon eurót kunára nagyon nem éri meg.

Eddig egyébként az időjárás ellenére /ma esett, nincs túl jó idő/ tetszik, mindenütt kedvesek, nagyon tört angollal mindenütt elboldogultam, az árak sincsenek nagyon elszállva. Szerdán hajózunk egy napot, majd lehet megírom milyen volt.
Pár kép:

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#999) xors


xors
senior tag

Sziasztok!
Zengg városában volt már valaki közületek? Mi ide megyünk júli végén. Homokos tengerpart ahogy látom ezen a környéken nem nagyon akad, de majd keresünk.
Továbbá még tervbe van a Krka nemzeti park meglátogatása, nagyon jó helynek tűnik, és ott biztosan lehet majd fürdeni is.
Határnál ellenőrzéssel vannak tapasztalatok? Pl kanna benzin, rekesz sör egyebek mennyire jelentenek gondot?

(#1000) lsc válasza xors (#999) üzenetére


lsc
nagyúr

Határon semmi gond nem volt, megnézték a személyiket és ennyi. Nyers húst ne akarj vinni, de konzervet, szalámit és hasonlót mi vittünk, nem volt gond azzal sem. Vásároltunk ottani boltokban, ott is vettünk finomat itthoni árakon. Ott is van egyébként spar, lidl is, meg vannak saját hálózataik is, pékségek meg szinte 50 m-ként.

Az élet kegyetlen .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.