Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) szasanyi válasza Gyarmati_ (#1600) üzenetére


szasanyi
félisten

Szuper, de nincs weboldala. Hogyan lehet megtudni részleteket majd az alapján esetleg foglalni? :F Telefonszámot látok csak, de az nyelvtudás híján aligha elég...esetleg mail címet nem tudsz hozzájuk?

(#1602) Gyarmati_ válasza szasanyi (#1601) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

A névjegykártyán lévő mail cím és weboldal se működik?
Berakom még egyszer

[ Szerkesztve ]

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#1603) szasanyi válasza Gyarmati_ (#1602) üzenetére


szasanyi
félisten

Valamiért nem tűnt fel, hogy az is erre vonatkozik. Köszi!

(#1604) bandus


bandus
veterán

lassan ideje elovenni ezt a topikot is, itt a joido. ma szomoruan szembesultem vele, hogy nem csak az euro arfolyam szivat minket, de megnezve a tavalyi 46 helyett mar a kuna arfolyama is 51 felett van. remelem az autopalyat nem dragitjak majd es a krk hid sem lesz fizetos, ennek meg nem neztem utana.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1605) sherlock82 válasza bandus (#1604) üzenetére


sherlock82
senior tag

2017 nyarán voltam Makarskan. Az autópálya matrica kb 10000 ft volt az oda útra, visszafele már nyári szezonnak számító időszak volt addigra 12000 ft volt ugyan ez a szakasz.

Június végére tervezzük az idei nyaralást.

Nem tudom érdemes e minél több kunát váltani, vagy lehetőség szerint fizessek bankkártyával a helyszínen?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#1606) bandus válasza sherlock82 (#1605) üzenetére


bandus
veterán

en ez utobbit szoktam csinalni. revolut kartyaval fizetek mindenhol, ha kell kp, akkor pedig errol veszek fel helyben.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1607) Gyarmati_ válasza sherlock82 (#1605) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Kint sok helyen csak kp-t fogadnak el. Tavaly kifogytunk belőle, aztán Krk városban ott vettem fel, középárfolyamon váltotta. A felvétel ingyenes nekem saját bankcsoportnál.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#1608) bandus válasza Gyarmati_ (#1607) üzenetére


bandus
veterán

szerintem ez azért fejlődött, én nem is emlékszem, hogy pontosan hova volt szükségünk kp-ra, talán strandi étterem, napozóágy bérlés, ilyesmire költöttük el. de a forgalmasabb éttermekben, kávézókban már mindenhol működött a kártyás fizetés.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1609) sherlock82


sherlock82
senior tag

bandus
Gyarmati_

Köszönöm a tippeket.
Váltok mindenképpen pénzt, nem tudom érdemes - e várni egy hónapot. nem gondolnám hogy lejjebb megy az árfolyam.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#1610) szpeti40


szpeti40
addikt

Sziasztok!

Tavaly Krk szigeten voltunk családdal, idén is tervezünk menni Horvátországba, de most valami más részt fedeznénk fel. Ami nagyon tetszett nekem az a Zala Beach Stara Baska.
Szép kristálytiszta víz, lehetett búvárkodni, szikláról ugrálni.
A szállás Klimnoban volt, barátságos, csendes kis város volt, nyugalomra vágyóknak tudom ajánlani.

Ti milyen városokat ajánlanátok még, ahol azért nincs olyan nagy tömeg?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1611) Gyarmati_ válasza szpeti40 (#1610) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Ha nem akartok sokat utazni Zengg jó lehet, lejebb talán Primosten.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#1612) bandus válasza Gyarmati_ (#1611) üzenetére


bandus
veterán

igazából a kérdés, hogy mikor megy. szezonban minden zsúfoltabb, a közeli helyek meg főleg azok. a strand tippért köszi, ezt nem is ismertem, pedig krk-ön elég jól tájékozódok :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1613) szpeti40 válasza bandus (#1612) üzenetére


szpeti40
addikt

Julius vége, augusztus eleje.
Arra a strandra nem is tudom már hogy akadtam rá, talán a Oprna Bay egyik értékelésében, és itt a strand mellett van közvetlenül a parkoló, nem kell még egy túrát lenyomni, meg az út szélén parkolgatni. Érdemes még reggel odamenni, akkor a parkolóban is odaállsz ahova szeretnél.
A víz az kicsit hidegebb, ahogy olvastam az értékelésekben, azért van, mert pont ott folyik a tengerbe egy forrás, ezért ilyen fura homályos foltokban a víz, de szép tiszta.

De ha tudsz ajánlani Krk-ön látványosságokat, azt szivesen fogadom :R
Klimno, Baska, Vrbnik megnéztük tavaly. Vrbnikben is volt egy jó kis strand, igaz ott a parkolás nem olyan egyszerű, meg az extra szűk és kanyargós utcák sem lopták be apa szívébe magukat :D

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1614) penge111 válasza szpeti40 (#1613) üzenetére


penge111
addikt

St. Marek nagyon szép egyik oldala homokos, a másik meg sziklás, búvárparadicsom. Van egy kis romocska is a strand közelében. Itt láttam először tavaly élő tengeri csillagot. Soline kisgyermekek imádják, gyógyiszapos strand, kb az öböl legmélyebb pontja is max a mellkasomig élt, baromi kellemes vize van. Mi 2*voltunk KrK-szigetén és még mindig maradt felfedezni való, a szellemszálloda, Oprna Bay stb...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#1615) szpeti40 válasza penge111 (#1614) üzenetére


szpeti40
addikt

Köszi a tippeket! :R

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1616) Azurooandrew


Azurooandrew
tag

Sziasztok!

Arról van valakinek esetleg konkrét infója, hogy a fizetőkapus rendszer az autópályákon még idén is fennáll? Tavaly év vége fele több cikk is jelent meg arról, hogy itt komoly változások lesznek 2022-től kezdődően.

Köszönöm :R

(#1617) sherlock82 válasza Azurooandrew (#1616) üzenetére


sherlock82
senior tag

Legyen igazad, remélem megszüntetik ezeket a kapukat valamikor :C

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#1618) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Sziasztok!

A héten, a hosszú hétvégén át akarunk ugrani Horvátországba. Melyik településnél lehet a legmelegebb a víz, ahol fürdésre már alkalmas lehet? Crickvencia, Baska, Rovinj. Egyelőre ezt a hármat néztük. De fogalmunk sincs, hogy hova érdemes. Más is szóba jöhet, de Rovinj-tól messzebb már ne nagyon legyen. Köszi a segítséget előre is.

[ Szerkesztve ]

(#1619) szab13 válasza Azurooandrew (#1616) üzenetére


szab13
aktív tag

Szia!
2019-ben úgy volt, hogy 2022-től már nem lesznek kapuk.
Ezt a hírt kapták fel tavaly, persze még most is működnek.
Horvát oldalon 2026-ot olvastam...

(#1620) penge111 válasza rayoliviero (#1618) üzenetére


penge111
addikt

Szia, három közül Baskán jártam többször, még a legnagyobb melegben is igencsak hideg volt ott a víz augusztusban.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#1621) HUTCHDB válasza rayoliviero (#1618) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Minél délebbre menj, mert itt a magyar határhoz közel sajna még nem lehet fürödni.
Ha jól látom 18-19-20 fokos a víz... :O
[link]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1622) rayoliviero válasza HUTCHDB (#1621) üzenetére


rayoliviero
veterán

Okes, kösz a válaszokat.

(#1623) sherlock82


sherlock82
senior tag

Napokban beszéltem ismerősömmel a nyaralásról, és mondta hogy vigyünk magunkkal vizet innivalónak mert H.-ban nagyon drága az ásványvíz, a csapvizet pedig nem javasolják fogyasztásra?
Van ennek valóságalapja szerintetek? :F

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#1624) Gyarmati_ válasza sherlock82 (#1623) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Ha sok helyed van a kocsiban vigyél vizet. Mi 1 zsugorral szoktunk vinni amolyan tartaléknak. Kint drágább a víz, de mást is (pl.: üzemanyag). ;)

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#1625) sherlock82 válasza Gyarmati_ (#1624) üzenetére


sherlock82
senior tag

Én is ezt gondolom, felesleges cipelgetni több 100 km en át a vizet. :U

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#1626) TheMarci válasza sherlock82 (#1623) üzenetére


TheMarci
addikt

Eddig asszem csak Krk sziget szárazföld felöli részén voltam olyan helyen, ahol nem lehetett inni a vizet (szólt a szállásadó, hogy nem vezetékes a víz, hanem valami tárolóból jön), máshol nem lett semmi bajom tőle.

Do You Dream?

(#1627) bandus válasza sherlock82 (#1623) üzenetére


bandus
veterán

9.49 kunaert vettunk tegnap 7 literes vizeket a lidlben, krkon, ez nem tudom sok-e, otthon egyaltalan nem iszunk asvanyvizet.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1628) sherlock82 válasza bandus (#1627) üzenetére


sherlock82
senior tag

Egyáltalán nem sok!
korrekt ár, köszönöm mindenkinek a segítséget. :B

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#1629) szpeti40


szpeti40
addikt

Horvát nyaralásra vannak valami tippek, trükkök, hogy pl fizető kapuknál Revolut kártyával fizetés, mert az olcsóbban vált (ez igaz?) vagy hasonló dolgok?
Érdemes Revolut/Curve kártyákat használni?
Pénzt váltani itthon érdemes előre vagy akár Curve-el kinti ATM-ből kivenni?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1630) sherlock82 válasza szpeti40 (#1629) üzenetére


sherlock82
senior tag

Kapuknál én mindig apróval fizetek mert vissza adni nem nagyon szeretnek, illetve sima bankkártyával fizetek majd.
Viszek kunát magammal ha esetleg nem lehet bankkártyával fizetni.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#1631) szab13 válasza szpeti40 (#1629) üzenetére


szab13
aktív tag

Hazafelé Zágrábnál, érdemes jobbra lemenni a NO CASH , bankkártyás /ENC sávba.
Sokkal gyorsabb mint a készpénzes sor.

(#1632) Gyarmati_ válasza szab13 (#1631) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Igen, aki kártyával akar fizetni és aki enc-t használ. Utóbbival a leggyorsabb dolog.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#1633) szpeti40 válasza szab13 (#1631) üzenetére


szpeti40
addikt

Na igen, ezt tavaly benéztük, utólag láttuk, hogy arra is mehettünk volna.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1634) sherlock82


sherlock82
senior tag

Mi ma jöttünk haza.
Van olyan kapu Zágrábnál ahol csak készpénzt fogadnak el, nincs pos terminál.
Mi mindenhol kunával fizettünk volt bőven váltó pénzünk is.
mondjuk nem értem, hogy 2022 van és a mai napig a kapuknál kell szívni, nincs mindenhol bankkártyás fizetési lehetőség, de jövőre már eu val fizetnek . na mindegy

Zadar és környékén voltunk.
Az idő remek volt, kb minden boltban vagy vendéglőben megtudtuk értetni magunkat a helyiekkel angol nyelven.
Az árak kb Balaton szinten vannak, elvétve drágábbak pár helyen, de ez ritka.
Balaton mellett lakom mielőtt ebből esetleg vita kerekedne, tehát senki pártját se fogom.
ami fura rendelés után az itallal együtt hozzák a blokkot hogy fizess.

még egy érdekesség. Egy étteremben fizetéskor bankkártyát használtam ( 175 kuna ) majd azt vettem észre az otp direkten keresztül hogy 18000 ft ot vontak le átszámítva. Én kb 8000 re számítottam.
Másnap reggelre már csak helyes összeg volt levonva a 18000 ft helyett.
Nem tudom járt e így más is esetleg.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#1635) DrBubo77 válasza sherlock82 (#1634) üzenetére


DrBubo77
addikt

És hogy tapasztaltad, mennyire van szükség még készpénzre?

És az árakra tudsz pár példát mondani? Mert nem járok a Balaton környékén, hogy ismerjem az ottani árakat.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1636) sherlock82 válasza DrBubo77 (#1635) üzenetére


sherlock82
senior tag

Bazárokban, meg ilyen szuvenirt áruló helyeken készpénzre van szükség.
Egy hűtőmágnes 15 és 25 kuna közt van kb. Képeslap. 2 - 5 kuna. , Különböző kisebb ajándék tárgyak is minimum ennyi pénzbe kerülnek.
Ahol mi voltunk ott rengeteg un. albán pékség volt , az árak megegyeztek az itthoniakkal.
Volt ott is gyrosos , vagy gyors büfé. Ott is simán elkértek 2 - 3 ft ot egy adag ennivalóért.
Ezeken a helyeken inkább a készpénz ajánlott.

Egy normálisabbnak kinéző étteremben, egy adag tészta vagy egy pizza, 3000 ft körül van átszámítva kb. A hal az kicsit drágább azért 6.-8000 ft ot elkérnek érte ha sütve van vagy normálisan elkészítik, és ne fagyasztott halat kapsz.

Az ital itt se olcsó, főleg az üditő nem.
Szinte minden hol a KArlovackó vagy Pan sört isszák, ezek kb 10 kuna körül kezdődnek.
Itt kb mindenhol lehetett bankkártyával fizetni.

Zadarban ami egy nagyobb város az azért ennél lehet egy kicsit drágább is, viszont az tényleg szép hely. A kávé ugyanolyan normálisan van elkészítve mint itthon, és az íze is kb az mint amire számítani lehet.

A nagyobb üzeletek pl. Lidl hasonló árban van mint itthon, ami viszont feltünt hogy a tonhal konzerv és annak minden válfaja olcsóbb 1200 helyett mondjuk 7-800 ft.
De a kinder csoki termékek lényegesebben drágábbak pl.

Ha valaki apartmanban lakik, érdemes ott főzni, olcsóbban kijössz, de 1 - 2 alkalommal ha valaki elmegy étterembe abban sem fog belehalni azért. Szerintem ennyi belefér a nyaralásba.

Tehát ha valaki nem költ ész nélkül akkor a nyaralás végére úgy érzi magát, hogy szép volt , jó volt, máshol sem lett volna olcsóbb. :)

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#1637) Cicero


Cicero
őstag

Sziasztok, augusztusban ruccannánk ki autóval Rovinj-ba kettesben. Kérdés, aki idén járt már Horvátországban: milyen a tankolás? Ha jól tudom, autópályán piaci áron mérik a naftát, de ha lejössz, a városokban van "támogatott" áron is?
Olyantól kell-e félni, hogy pl. nincs benzin a kúton?

[ Szerkesztve ]

(#1638) TheMarci válasza Cicero (#1637) üzenetére


TheMarci
addikt

Ahol láttam, mindenhol 12.5 volt a benzin, náluk érdekes módon nincs hiány, se sor. :)

Do You Dream?

(#1639) Cicero válasza TheMarci (#1638) üzenetére


Cicero
őstag

Itt azt olvastam, hogy 13,5 kn a hatósági ár, és autópályán nem érvényes (ott a piacival lehet tankolni). Ez akkor nem igaz?

(#1640) TheMarci válasza Cicero (#1639) üzenetére


TheMarci
addikt

Bocsi, rosszul emlékeztem, 13.5 volt. Autópályán nem tankoltam, de nekem ott is a 13.5-ös kiírás rémlik, de a google maps tök jól mutatja az árakat, most ránéztem, és autópályán sem sokkal magasabb. Ha M7 felől jöttök, akkor ne álljatok be az utolsó magyar kutakhoz, mert hatalmas szokott lenni a sor.

Do You Dream?

(#1641) sherlock82


sherlock82
senior tag

Ami nem autopalya ott mindenhol olcsóbb ott a benzin.
Sor nem szokott lenni , üzemanyag pedig mindig volt.
M7 mo.-n elèg zsúfolt a nyâri időszakban.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#1642) flash-


flash-
veterán

volt már valaki Horvátországban nyaralni vonattal ?(EC)

Splitbe van ec vonat,ezen gondolkodtam a vonat ugye az útiköltség miatt merült fel.
Viszont akkor ha megérkeznénk splitbe onnan nagyon másfele már nem tudom jó ötlet e lenne tovább menni valami bevett fürdőhelyre,vagy maga split is jó-ajánlott?

Esetleg inkább Zagrab ig el vonattal és keressek Zagrab közeli vároban fürdőhelyet?ha igen akkor mit?

fő cel a tengerben fürdés,de ha van a közelben valami jó más program is a fürdés mellett (látnivalók) az mégjibb
vagy egyéb európai ország ahol van tenger inkább jobb ötlet vonattal?
nem ragaszkodom Horvátországhoz, csak laikusként úgytudom olcsó a többihez képesr és hát van vonat..

vélemény?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1643) Gyarmati_ válasza flash- (#1642) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Split szép hely, attól nyugatra kicsivel ott van trogir az szerintem a legszebb városka. Kicsivel délre omis. Splitből akár hajóval is el lehet ezekre jutni és jópár szigetre is.
Makarska sincs messze ami mellett ott van a biokovo nemzeti park.

[ Szerkesztve ]

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#1644) TheMarci válasza flash- (#1642) üzenetére


TheMarci
addikt

FB Horvátország csoportban írtak tavaly többen is beszámolót a vonatos útról.

Do You Dream?

(#1645) flash- válasza TheMarci (#1644) üzenetére


flash-
veterán

köszönöm mindkettőtöknek! utána nézek

egyébként árban (elgalábis mintha a médiában hasonló maradt volna meg bennem) talán sokat drágult, vagy még mindig megéri-partyba van a más európai tengerparti országokhoz képest?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1646) sherlock82


sherlock82
senior tag

Ti hallottatok arról valamit hogy elbontják esetleg a kapukat az autópályán ( Horvátországban ) ?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#1647) Gyarmati_ válasza sherlock82 (#1646) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Már mi is várjuk, de még nem olvastam róla hogy tényleg megcsinálják.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#1648) sherlock82 válasza Gyarmati_ (#1647) üzenetére


sherlock82
senior tag

most nézetegettem pár webkamerát és úgy tűnt elbontották a bódékát amiben a pénz szedők ültek de ez semmire nem garancia.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#1649) bandus válasza flash- (#1642) üzenetére


bandus
veterán

nekünk is ez a terv idén, ha nem lesz addig autónk, vagy ha lesz valószínű akkor is, csak repülővel mennénk. splitből át lehet kompozni bármelyik szigetre: brac, hvar, korcula. kocsi nélkül a komp is sokkal olcsóbb, a szigeten meg lehet bérelni autót ha kell, amúgy meg ott a taxi :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1650) sherlock82 válasza bandus (#1649) üzenetére


sherlock82
senior tag

Tavaly néztem a spliti vonatot, ha jól emlékszem Fonyódon is fellehetett szállni, az közel van hozzánk.
De valami elég komoly ár jött ki egy főre, úgy emlékszem kocsival 4 fő az olcsóbb.
Ezt tavaly júliusban néztem.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#1651) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Idénre tervezünk egy horvátországi lakókocsis nyaralást. Erről szeretnék érdeklődni, hogy van-e tapasztalat ezzel kapcsolatban. Két helyet néztem eddig, Rab sziget San Marino kemping, de itt állítólag megszűnt a lakókocsis nyaralás, illetve Észak-Dalmácia a másik, itt is elég jónak tűnnek a feltételek.
Ha valakinek van ilyen irányú tapasztalata és megosztaná, azt megköszönném.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#1652) sherlock82 válasza Flowtation (#1651) üzenetére


sherlock82
senior tag

Nekem az a tapasztalatom, hogy a kempingekkel sok baj nincs.
Nem az a szocreál érzés van mint amit én elképzeltem az agyamba hanem lehetőségekhez képest modern.
Én több helyen voltam már, de ahhoz képest hogy mire számítottam a camping szó hallatán kellemeset csalódtam.
Szerinte bármerre indulsz alaposan körülnézel akkor nagy baj nem lehet.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#1653) enddav


enddav
aktív tag

Egyedül valaki ment már ki a tengerhez?

[ Szerkesztve ]

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#1654) sonar


sonar
addikt

Sziasztok,

Hamarosan mennénk nyaralni, de nem tudom, hogy hogy most hogyan vannak az autópálya díjak?
kapu rendszer van még vagy hogyan kell fizetni? :R

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#1655) enddav válasza sonar (#1654) üzenetére


enddav
aktív tag

Aha kapus rendszer, kártyával vagy készpénzzel tudsz fizetni.
Van még az ENC nevű cucc, ami egy horvát útdíj fizető eszköz, olyan mint a kamionosoknak van, raksz rá előre pénzt és abból vonja le mindig.

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#1656) sonar válasza enddav (#1655) üzenetére


sonar
addikt

Köszi!
keresgélve találtam ENC bérbeadó céget. enc.utdij.hu/
Próbálta már vki?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#1657) Gyarmati_ válasza sonar (#1656) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Szia, honnan mész, ha Letenye felől az első enc értékesítési pont Varasdnál van, a készülék annyiba kerül mint a bérlése. Ha a kapukat leszerelik akkor is tovább használható az egyenleg erejéig.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#1658) gergo5991


gergo5991
őstag

sziasztok, augusztus 15 körül még mennyire zajlik a turista fő szezon? mennyire lesz zsúfolt minden? mit tudnátok ajánlani Split ben és környékén programnak?
Nem az én stilusom a tengerparti nyaralás, fogalmam nincs mit lehet ott csinálni egy hétig.. a tengerpartot megunja az ember 1-2 nap alatt szerintem

Vagy egy Pula és környéke jobb választás lenne?

[ Szerkesztve ]

(#1659) IntelKiller7 válasza gergo5991 (#1658) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Az ovarosban lehet nezelodni, meg par kornyekbeli strandra atnezni. De kb ennyi.
Mi Trogirban voltunk 2 eve, nem volt nagy szam. Es nem is foztek olyan jol mint pl Novaljan.
Pedig 10 napig minden nap etteremben ettunk kb. Szoval eleg sok helyet kiprobaltunk.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1660) hódmaci válasza Gyarmati_ (#1657) üzenetére


hódmaci
senior tag

Pontosan Varasdban Hol és mikor tudom megvenni?
Már csak azért mert éjszaka érkezem Horvátba és így igen számítana a nyitvatartási idő. :D

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#1661) Gyarmati_ válasza hódmaci (#1660) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Ha jól tudom reggel 6-tól nyit esete 6 vagy 8-kor zár. Esetedben így ott nem tudod megvenni.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#1662) hódmaci válasza Gyarmati_ (#1661) üzenetére


hódmaci
senior tag

Fizető kapuknál sem lehet vásárolni?
Gyér az angolom.
Mit is tehetek a A4 T.S. VARAŽDIN 3 számú fizetősávnál? (lap vége fele)

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#1663) TheMarci válasza hódmaci (#1662) üzenetére


TheMarci
addikt

Fizetőkapunál csak fizetni tudsz, magát a készüléket a mellette levő épületben tudod megvenni: [link]

Do You Dream?

(#1664) hódmaci válasza TheMarci (#1663) üzenetére


hódmaci
senior tag

És ott 24h vannak?
Magyarországon nem lehet venni?
Illetve még egy kérdés:
Megéri ENCvel foglalkozni?
Mármint nem anyagilag hanem kényelmileg.
Nem sok utazásról lenne szó. Vagyis inkább az egyszerűség miatt szeretném.
Illetve vannak ismerőseim is akik horvátba szoktak utazni így akár kölcsön is tudjuk egymásnak adni.

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#1665) TheMarci válasza hódmaci (#1664) üzenetére


TheMarci
addikt

Az általad linkelt oldalon ott van az irodák nyitvatartása. Itthon sztem nepperek árulják, ezt passzolom, ha ott veszed, akkor a te nevedre szól, gondolom egyszerűbb regisztrálni, vagy ha baj van vele cserélni, stb... Nekem a kényelem miatt érte meg, nem kell a kapuknál, kártyával, pénzzel bíbelődni, elég áthajtani.

Do You Dream?

(#1666) Goose-T


Goose-T
veterán

Sziasztok!

Letenye mellett nyaralunk a családdal éppen, és arra gondoltunk, hogy valamelyik nap le kéne ugrani a tengerpartra. Reggel indulnánk autóval, este érkeznénk. Euró nincs nálunk, csak bankkártya. Olyan helyre mennénk, ahol van parkolóhely, kajálda és WC is, mert szálláshelyünk értelemszerűen nem lesz. Jó lenne, ha Letenyétől indulva 3 óra hosszánál nem tartana tovább az út. Ismertek olyan konkrét strandot, ami megfelel ezeknek a feltételeknek?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1667) Gyarmati_ válasza Goose-T (#1666) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Novi vinodoloski.
Közel a parkoló, van több jó büfé, tiszta wc sok a fás rész és napozni is bőven lehet. Kártyás fizetés nem mindenhol megoldott, váltásatok Letenyén, vagy vegyetek fel kint automatából.
Ha ide mentek ezt az éttermet javaslom.
Van lidl is közel a strandhoz, és a pici sétáló utca is hangulatos.

Ha Zengg felé mentek szebb az út a tengerpart közelében.

[ Szerkesztve ]

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#1668) Fred23 válasza Goose-T (#1666) üzenetére


Fred23
nagyúr

De akár Krk is szóba jöhet, hídpénz sincs már.

(#1669) Goose-T


Goose-T
veterán

Köszi a tippeket! Végül csak Crikvenicáig mentünk, mert nagy volt a dugó az autópályán, 4 és fél óra volt az út csak oda. Főleg Zágráb környékén volt nagy forgalom, reggel fél nyolc körül értünk oda a hat órai indulás után, biztos akkor ment mindenki dolgozni a fővárosba. A visszautat már 3 órán belül letudtuk.

Hihetetlen, de megint bevonzottunk egy csattanást. Nemrég az M7-esen a mögöttünk lévő autóba csattantak bele hátulról egy torlódásnál, most meg valamelyik alagút bejáratánál csattantak egy bazi nagyot kb. 50 méterrel mögöttünk. Egyre több a hülye az utakon. :(

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1670) flash-


flash-
veterán

Horvátország nyaralás szép kártyával.
ez mennyire ajánlott-megbízható? szép kártyával mennék valahova (eu tengerpart) ezt találtam..
[link]
egyéb szép kártyás külföldi megoldás esetleg, ami megbízható?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1671) bandus válasza flash- (#1670) üzenetére


bandus
veterán

nincs ilyen, én ezekkel is nagyon szkeptikus vagyok. valószínűleg a szállásadónak vannak magyarországi és horvátországi szállásai is, és ezzel trükközik. de egyébként nem erre találták ki, nem akarok hülyeséget írni, de szerintem még illegális is.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.