Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2185) njnl válasza spileraaa (#2184) üzenetére


njnl
aktív tag

Ezeket a folyadékokat ne úgy képzeld el, mint egy rendes ragasztót. Ez inkább egy uv fényre keményedő kitöltőanyag ami a lekerekedő kijelzőknél elősegíti a minél későbbi felválást. Uv fény előtt simán lemosható, utána pedig ledörzsölhető, mint valami szilikon.

Miután letakarítom a telefont visszarakom rá a tokot. Mivel a fóliát ezeknél a kijelzőknél a magasabb tok megtudja nyomni így biztosra megyek és nem akkor rakom fel a telefonra amikor már kész van. Legyen teljesen szöszmentes. A kijelző közepére nyomod az összes folyadékot, buborék ne legyen benne, én volt, hogy másfél tubussal nyomtam rá nehogy kevés legyen. Az üvegfóliát rárakod és hagyod, hogy szétterüljön a folyadék. Nyomással irányítható minden irányba, viszont nem kell túl erősen mert akkor, ahogy visszarugózik a fólia úgy húzza magával a folyadékot. Szóval szépen szétoszlatod, ami kifolyik feltörlöd papírral, engem egyáltalán nem zavar ha a tok széléhez odafolyik, legalább tömít ott is. Ha mindenhol egyenletesen van akkor pedig pár perc alatt végig viszed felette a hozzá kapott uv fényt ami szépen bekeményíti az anyagot.
Ez bármikor felszedhető, letörölhető. Semmilyen problémát nem okozott nekem. 🙂

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.