Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) Ignisvvt


Ignisvvt
csendes tag

Újabb akció. Vodánál most 377, Honor PAD X9-el. A hét elején még nem volt hozzá tablet.
Meg is rendeltem. :)

[ Szerkesztve ]

(#2152) Kamarásss válasza Ignisvvt (#2151) üzenetére


Kamarásss
junior tag

Alzánál: fekete, újszerű, 256 ezer...

(#2153) T. I. válasza Kamarásss (#2152) üzenetére


T. I.
senior tag

Már el is vitte valaki? 😑

(#2154) Ignisvvt válasza Kamarásss (#2152) üzenetére


Ignisvvt
csendes tag

Hűség hosszabítás, 20 havi kamatmentes. Az újszerű pedig ilyen értékben nálam nem releváns.

[ Szerkesztve ]

(#2155) nikkor válasza Sztyepadzso (#2143) üzenetére


nikkor
aktív tag

Megcsináltam. Éppen most.
Elsőre jónak tűnik.
Köszönöm az ajánlást.

(#2156) vlesi69 válasza nikkor (#2135) üzenetére


vlesi69
senior tag

Youtube Prémium.

(#2157) vlesi69 válasza Ignisvvt (#2151) üzenetére


vlesi69
senior tag

Ez igen ritka hogy a Voda így leárazza.

(#2158) ADAM1337 válasza vlesi69 (#2157) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Gondolom eddig se nagyon fogyott, illetve jön a magic6 pro már a lite kint is van sok tesztelőnél.

(#2159) knox83 válasza ADAM1337 (#2158) üzenetére


knox83
senior tag

Kíváncsi leszek az újra. Túl nagy dologra nem számítok, dynamic island helyett magic capsule, új szenzor és sd gen 3.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#2160) ADAM1337 válasza knox83 (#2159) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ahogy lestem középen lesz a kapszula, sd 8 gen 3. Igen az új szenzor.

(#2161) fpatrik17 válasza Ignisvvt (#2151) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Ez azért most fájt kicsit. Vodás vagyok, de 460+-ért sokalltam. Másfél hete vettem Emagtól 350-ért :(((

• Honor Magic5 Pro •

(#2162) vlesi69 válasza ADAM1337 (#2158) üzenetére


vlesi69
senior tag

Mint a Xperia 1 V 650-ért adta Voda de levitte 570-re. Ezek réteg telefonok, bár a Honort vehetjük a Huawei utodjának?, és lesz olyan népszerű mint a Huawei volt, aztán az amcsik megint beleszólnak.

(#2163) Fifi válasza Ignisvvt (#2151) üzenetére


Fifi
őstag

Majdnem elcsábultam, de eszembe jutott, hogy a Vodafone-os készülékek is C430-s régiósak. Kár mert az otthoni szolgáltatás mellé, főleg kamatmentes részletre verhetetlen áron lenni így.

(#2164) knox83 válasza vlesi69 (#2162) üzenetére


knox83
senior tag

Az nagyon csúnya lenne ha újra megtörténne.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#2165) Ignisvvt válasza vlesi69 (#2157) üzenetére


Ignisvvt
csendes tag

Aki RED-re veszi, ebből még kap 21e Ft kedvezményt, plusz a Honor PAD. A P40 Pro sorsát kell ezek után eldönteni. Fiók lakó lesz, vagy megveszi-e valaki.

[ Szerkesztve ]

(#2166) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Sziasztok!
Fólia kérdéssel fordulnék hozzátok. Többen írták Alin rendelhető fóliát [link] , de valaki tesztelte is már, hogy milyen? Minőségi? Tartok tőle, nem védi ütés ellen a kijelzőt...
Régebben üvegfóliákat rendeltem a P30ra, patikán védte is a kijelzőt, de erre képtelenség használható módon feltenni... (Több félét próbáltam már)

Szóval a fő kérdes, a linket fólia tényleg jó?
Pánikban a Slim Store fóliáját dobadtam fel a gari miatt!

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#2167) vlesi69 válasza Ignisvvt (#2165) üzenetére


vlesi69
senior tag

Karcsú a 21 ezer kedvezmény főleg Red előfizetésre! Régebben sokkal többet engedtek új telefon vásárlásakor hűségre, de ez igaz a többi szolgáltatóra is. Egy jó akciójuk volt de nem sokáig, a Huawei P50 Prot 220-ért vettem meg. Ha hívnak vagy küldik a emailt semmi kedvezményt nem adnak pedig 1998 óta vagyok Vodás.

(#2168) spileraaa válasza Maffia91 (#2166) üzenetére


spileraaa
senior tag

Nekem úton van kíváncsi vagyok milyen lesz. A hét folyamán talán meg is érkezik.

Vlesi69
Nálunk orange kínálatban akkor a 232 ezer forint jó árnak számít ennyi volt a leg alacsonyabb ára fekete pénteken 1 hétig.
Akkor sikerült 268 ezer forintért egy ilyen városrlotol bontatlanul megvegyen

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#2169) ystuc válasza Maffia91 (#2166) üzenetére


ystuc
tag

Én ilyet vettem. Tökéletesen sikerült felrakni.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#2170) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok, egyelőre elköszönök, teszek egy kis kitérőt az iOS világába, bár aztán az sem kizárt, hogy rövid időn belül visszajövök. Meglátjuk
Jó és problémamentes használatot, ez egy igazán jó készülék :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2171) nikkor


nikkor
aktív tag

Sziasztok!
Nektek melyik QR kód olvasó vált be?

(#2172) Kovaratis válasza gretzky77 (#2170) üzenetére


Kovaratis
őstag

Visszaírsz ha van tapasztalat? Én is szemezek...

(#2173) gretzky77 válasza Kovaratis (#2172) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia persze, korábban már próbálkoztam vele, de most kicsit több időt hagyok az iOS-nek hátha meg tud győzni. Igazából ma vitték el a Honort, igy teljesen ma költöztem át bele. Ha van konkrét kérdés nyugodtan irj rám

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2174) ystuc válasza nikkor (#2171) üzenetére


ystuc
tag

Gyári. Minek másik?

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#2175) knox83 válasza gretzky77 (#2170) üzenetére


knox83
senior tag

Nézd, nincs ezzel gond :) csajomnak i15pm van, szoktam nyomkodni és nem olyan rossz.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#2176) gretzky77 válasza knox83 (#2175) üzenetére


gretzky77
veterán

Rossznak nem mondanám,de azért ezer év Android után szokni kell erősen!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2177) spileraaa


spileraaa
senior tag

ma megjott a folia es az egyik tok is
igy mar neki foghatok hogy belakjam

erre a mate 20 pro ep roszkor mondta be az unalmast
csak a huawei felirat jelenik meg
neha sikerul elohozam ezt a 4 leheteoseg is
update and recover system
factory reset
restart
power off

restartot valasztva sem kell eletre
ilyen esetben hogy tudom lementeni rola az adatokat?

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#2178) vlesi69 válasza nikkor (#2171) üzenetére


vlesi69
senior tag

A gyári, bár ritkán használom.

(#2179) nikkor válasza ystuc (#2174) üzenetére


nikkor
aktív tag

Köszönöm. Nem tudtam, hogy van gyári. :B

(#2180) ystuc válasza nikkor (#2179) üzenetére


ystuc
tag

A roló lehúzása után a gyorsindítók között Beolvasás néven találod meg.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#2181) knox83


knox83
senior tag

Eddig teljesen meg voltam elégedve a kamerával. Próbaképpen csináltam egy képet a kivilágított Megyeri hídról és konkrétan kékes a kép. Pedig az telibe zöld..
[kép]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#2182) spileraaa válasza Maffia91 (#2166) üzenetére


spileraaa
senior tag

SmartDevil UV Full Glue Screen Protector nekem megjött tegnap de szerintem tovább fogom adni mert túl bonyolultnak találom és a folyadék miatt veszélyesnek is nem merek neki fogni
ez csak annak jó aki elégé jártas benne szerintem főleg hogy meg videó sincs hozzá csak leírás

így más fólia után nézek addig is marad a gyári

Nillkin tok szerintem viszont nagyon jó ép annyira szorul a kamera védő hogy a helyén maradjon vagyis ezt nem tekintem negatívnak mert két kézzel 2-3 másodpercen belül le tudom húzni teljesen

viszont egy negatívuma van a vezeték nélküli töltés nem működik rendesen elindulni elindul de elég hamar megszakad utána újra indul újra megszakad vagyis ezzel a tokkal nem igazán lehet úgy tölteni

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#2183) njnl válasza spileraaa (#2182) üzenetére


njnl
aktív tag

Semmi bonyolultság nincsen benne, évek óta használok ilyen fóliákat. Tele az aliexpres és a YouTube is videókkal. Lefelé hajló kijelzőnél nem találtam még jobb megoldást mint a ragasztós.

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#2184) spileraaa válasza njnl (#2183) üzenetére


spileraaa
senior tag

Ehhez nem találtam videót. Nem tudok anélkül eligazodni a leírás alapján. Elég sok mindent adtak vele a keretet se tudom a 2 bevágás melyik felén kell lennie eleve miért van rajta az a 2 bevágás nem sok értelmét látom miért nem egyforma körbe .
Ha lenne Spigen fólia az nekem nagyon bevált az előző telfonnál.

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#2185) njnl válasza spileraaa (#2184) üzenetére


njnl
aktív tag

Ezeket a folyadékokat ne úgy képzeld el, mint egy rendes ragasztót. Ez inkább egy uv fényre keményedő kitöltőanyag ami a lekerekedő kijelzőknél elősegíti a minél későbbi felválást. Uv fény előtt simán lemosható, utána pedig ledörzsölhető, mint valami szilikon.

Miután letakarítom a telefont visszarakom rá a tokot. Mivel a fóliát ezeknél a kijelzőknél a magasabb tok megtudja nyomni így biztosra megyek és nem akkor rakom fel a telefonra amikor már kész van. Legyen teljesen szöszmentes. A kijelző közepére nyomod az összes folyadékot, buborék ne legyen benne, én volt, hogy másfél tubussal nyomtam rá nehogy kevés legyen. Az üvegfóliát rárakod és hagyod, hogy szétterüljön a folyadék. Nyomással irányítható minden irányba, viszont nem kell túl erősen mert akkor, ahogy visszarugózik a fólia úgy húzza magával a folyadékot. Szóval szépen szétoszlatod, ami kifolyik feltörlöd papírral, engem egyáltalán nem zavar ha a tok széléhez odafolyik, legalább tömít ott is. Ha mindenhol egyenletesen van akkor pedig pár perc alatt végig viszed felette a hozzá kapott uv fényt ami szépen bekeményíti az anyagot.
Ez bármikor felszedhető, letörölhető. Semmilyen problémát nem okozott nekem. 🙂

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#2186) vlesi69 válasza knox83 (#2181) üzenetére


vlesi69
senior tag

Autóból, üvegen keresztül biztos nem is lesz jó.

(#2187) AlfaGyuri69


AlfaGyuri69
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#2188) osonte válasza gretzky77 (#2170) üzenetére


osonte
senior tag

Szia! Sok sikert az iOS világában, nekem nem sikerült megszokni, de lehet én nem adtam elég időt neki, szóval Neked sikerülhet. :)
Én viszont csatlakozom egy zöld verzióval a topic-hoz (bár még a futárnál van, Vodás beszerzés), egy Samsung S23+ -al próbálkóztam 10 napig, de kamerás fronton csalódás volt és a szemem sem bírta a kijelzőn az alacsony PWM-et (még mindig migrénem van pedig több napja nem használom).
Szeretném Tőled kérdezni, hogy a Honor-nak külső DAC/AMP-al milyen hangja van (tesz hozzá valami effektet, ha igen ki lehet kapcsolni)? Látom Neked is komolyabb FiiO rendszered van, gondolom telefonnal használtad. Előtte-előtte Xiaomi 13/13T Pro volt, ahol mindent kikapcsoltam, ami a hangba belenyúlt és gyönyörű volt a hangzásuk, viszont a Samsung az átkozott DRC tömörítésével teljesen élvezhetetlenné tette a zenét pl.: Tidal-nál, persze Poweramp-ban ki tudtam kerülni és jobban szólt, de én inkább Tidalozok...

Előre is köszönöm a választ. :R

(#2189) gretzky77 válasza osonte (#2188) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia köszi a kívánságokat! Korábban használtam már iOS-t és akkor elég hamar feladtam, mondták is ismerősök,hogy lehet kevés időt hagytam neki! Igazából akkor elsődleges telefonként nem is fogtam be, most több időt kap és már ez az egyetlen készülékem, így egyelőre biztos marad. Elég sűrűn cseréltem telefont, sokminden megfordult a kezemben és, hogy teljesen őszinte legyek kicsit ráuntam az androidra, úgy gondoltam kell egy kis változás. Vannak dolgok amiket szokni kell még, de azért nem egetrengetőek. Az egyik pl pont a kis fiio dac/ampot érinti, iOS alatt nem állítható a low/high gain így nem kapcsolható. Elvileg megjegyzi a droid alatti beállítást, ezt még tesztelgetnem kell. Sztem a Honor hangban nem nyúl bele, de előtte S23 Ultrám volt és ott sem tapasztaltam, hogy hozzányúlt volna a hanghoz. Tidalom jelenleg nincs, Spotify, deezer és apple music van jelenleg, de csak probaverziòk, meglátjuk mi marad. Komolyabb fiio rendszernek azért túlzás mondani sztem, de a fülest kifejezetten szeretem hangzásilag. Telefonról használom igen, pont ezért is kellett ilyen kisebb egybe cucc! Ha van kérdésed még nyugodtan keress! :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2190) njnl válasza gretzky77 (#2189) üzenetére


njnl
aktív tag

Sok sikert hozzá 🙂
Én fél év nyúzás után adtam fel az IOS-t (13 Pro) és váltok vissza droidra, valószínűleg maradva a Honor (Huawei) vonalon.

Írnál tapasztalatot a 15 Pro Max fotós, főleg éjszakai képességeiről a Honorhoz képest? ( 13 Pro szánalmas volt egy Huawei P30Pro után). Ha hosszabb akkor nyugodtan jöhet pm-ben is. :)

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#2191) Ignisvvt válasza fpatrik17 (#2161) üzenetére


Ignisvvt
csendes tag

Uhhh..., ez nekem is fájt volna. Én lebeszéltem magam (P40 Pro még egészséges), amíg meg nem jelenet a tablet pluszban.

(#2192) Ignisvvt válasza vlesi69 (#2167) üzenetére


Ignisvvt
csendes tag

Igen, tudom, én is régóta vagyok náluk. Ráadásul flottás, igy nincs is benne minden készülék a kedvezmény listában (pl Motorola).

(#2193) Ignisvvt válasza knox83 (#2181) üzenetére


Ignisvvt
csendes tag

Szélvédőn keresztül nem releváns, főleg este.

(#2194) osonte válasza gretzky77 (#2189) üzenetére


osonte
senior tag

Én is csak 2 hónap esélyt adtam neki, pedig volt egy új 14PM és egy szintén új Watch8, sokat is buktam rajta eladáskor. Viszont néha elgondolkodok, lehet elhamarkodtam az eladást... A hardver nagyon rendben volt. Viszont a 15PM az még most is csábító, majdnem rendeltem is amikor megjelent. Szerintem sokkal jobb lehet, mint a 14PM, főleg a súly, illetve az USB-C és előnyei miatt. Köszönöm a választ, ennek örülök, hogy nem nyúl bele a hangba a Honor. Lehet a Samsungnál az Ultra jobb kimenettel rendelkezik/nem erőlteti a DRC-t vagy bármi, hiszen az drágább is, mint az S23+ volt. Tidalt szerintem érdemes kipróbálni, én is végigjártam azokat, amiket Te írsz és a legjobb hangot a Tidal drágább előfizetése adta (érdemes összefogni családi csomaggal, még úgy emlékszem nekem is van szabad helyem, ha érdekel írj rám privátban, egy hónapot még adhatok is ajándékba, persze csak ha érdekel). Nekem például a Spotify alapból olyan mély/magas kiemelt hangzást ad, bár ez az igény inkább legtöbbször és sok zene van rajta, a Tidalon nincs minden, de azért ott is sok van. Ami meg nincs ott, akkor YouTube Music, na ott minden van, szerintem vállalható a Premium előfizetéssel a hangja. :)
Az átlaghoz képest mondhatni komolyabb a rendszered, mert sokan csak 3-4 ezer Ft-os vagy még olcsób Alis adaptert vesznek, illetve max. 10 ezres fülest vagy BT irányba mennek el. Sokan dicsérik a KA3-at és FiiO fülesek is elég jól szólnak. :K
Köszönöm mégegyszer! :R

(#2195) gretzky77 válasza osonte (#2194) üzenetére


gretzky77
veterán

Nincs mit igazán, most van 1 hónap Tidal nekem is, korábban aktívan használtam amíg LG V szériát nyúztam. Lesz majd valamelyik este kis időm akkor összehallgatom az appokat, bár nem biztos, hogy a fülem megvan hozzá! De tény, hogy ez a kis fiio füles nekem nagyon betalált és külön tetszik, hogy 4.4-es csati is van rajta amit a KA3 is tud!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2196) knox83 válasza Ignisvvt (#2193) üzenetére


knox83
senior tag

Akkor megnyugodtam :D nem gondoltam hogy ennyire számít.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#2197) knox83 válasza osonte (#2194) üzenetére


knox83
senior tag

Csajomnak i15pm van, szerintem már kiidegeltem azzal hogy folyamatosan elveszem tőle és hasonlítgatom a képeket, videókat ;] nagyon minimális különbség van ha van. Az iphone kialakítása szép lett idén, kivéve azt az előlapi love islandot, na azt nem tudom hova tenni. Nem hiszem el, hogy nem tudják akkorába megoldani mint pl Honorék.. még a maxnál csak csak de a kisebb pronál ormótlan.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#2198) petszol


petszol
tag

Sziasztok. Segítségre lenne szükségem. Lehet hogy lejárt lemez. P30 Pro - ról váltanék. Yetteles flottás beszerzés lenne a lehetőség. A yetteles telefonokon melyik verza van fent? 430 vagy 431? Olvasgattam a fórumot lehet ezen át siklottam. A telefon amúgy nagyon tetszik, bár a kamerasziget nekem nagyon fura a p30 pro - hoz képest.

Üdv: Petszol

(#2199) bokarcsi71 válasza petszol (#2198) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

A C430-as van az enyémen, Yetteles.

(#2200) petszol válasza freeapro (#905) üzenetére


petszol
tag

Szia. Yettelnél 430 vagy 431 - el kaptad a telefont?

Üdv: Petszol

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.