Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59701) JanR válasza Levwi (#59700) üzenetére


JanR
addikt

Fenykepezos, de nem 'okos' a telefonod? Vagy mi gatolja meg, hogy azzal tolts fel kepeket? Szimpla kivancsisag.

(#59702) Levwi válasza JanR (#59701) üzenetére


Levwi
aktív tag

Egy rossz lumia 625 van most, mert a g4-em szervízben van. Ezen meg hiába nyomkodom a feltöltést nem csinál semmit. Okostelefon lenne de valahogy nem érzem, hogy okos.

Huawei P20 Pro Black

(#59703) SoulReaver válasza Levwi (#59702) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azért mert winfos telefon :DDD

(#59704) Levwi válasza SoulReaver (#59703) üzenetére


Levwi
aktív tag

Sokáig 920-am volt nem volt vele gondom de a g4 ég és föld. Csak már egy hónapja odavan. Mondjuk remélem javítás után nem lesz vele gond megint.

Csak hogy legyen valami témához illő is. Ti hogy szoktátok harisnyázni a 90 fokos kábel közbeni sata tápkábelt?

Huawei P20 Pro Black

(#59705) SoulReaver válasza Levwi (#59704) üzenetére


SoulReaver
veterán

Találtam erről egy cikket. ITT

[ Szerkesztve ]

(#59706) mrbig25 válasza Levwi (#59704) üzenetére


mrbig25
őstag

Így.
Értelemszerűen ehhez a csatlakozót el kell távolítani a kábelről.

+SoulRiever-
Tápkábelről van szó.

...

(#59707) SoulReaver válasza mrbig25 (#59706) üzenetére


SoulReaver
veterán

Bocs, a sata maradt meg a rövidtávúba... :D

(#59708) Levwi válasza mrbig25 (#59706) üzenetére


Levwi
aktív tag

Köszi akkor ne is álmodozzak róla, hogy azt megoldom zsugorcső nélkül.

Huawei P20 Pro Black

(#59709) Amilo02


Amilo02
aktív tag

Gondoltam töltök fel egy képet a házról, illetve a belsejéről. Nemrégen esett át egy kis átalakításon :)

[ Szerkesztve ]

(#59710) mrbig25 válasza Levwi (#59708) üzenetére


mrbig25
őstag

Minden megoldható, csak türelem kérdése.

...

(#59711) Levwi válasza mrbig25 (#59710) üzenetére


Levwi
aktív tag

Türelmem az van hozzá csak tudnom kellene, hogy hogyan áll meg a harisnya a csatiban mert nem akarok zsugorcsovet használni, mert nélküle szebb.

Huawei P20 Pro Black

(#59712) imibogyo válasza Levwi (#59702) üzenetére


imibogyo
veterán

Nekem is 625 van és semmi ilyen problémám nincs vele... Már vagy 3000 fotót toltam fel online automatikusan. Csak a OneDrive-ban van perpill 1492 db... Szóval ott más lesz a probléma... :U

[ Szerkesztve ]

(#59713) mrbig25 válasza Levwi (#59711) üzenetére


mrbig25
őstag

Vagy annyira tökéletes méretűre vágod, hogy nem mozdul el a két csati között...
Vagy pedig egy darabban húzod rá a harisnyát és csak abból az oldalából vágsz ki egy kis milliméternyi darabot, ahol a kábelt belenyomod a sata csatiba, a másik oldalról pedig pillanatragasztóval rögzíted.

Vannak megoldások, használd a kreativitást.
Ha megy az angol, akkor ezt is érdemes olvasgatni.

...

(#59714) Levwi válasza imibogyo (#59712) üzenetére


Levwi
aktív tag

Onedrive-ba szépen szinkronizál, de ide valamiért nem tudok fotót feltölteni. Hiába nyomkodom itt a hozzászólás alatt a feltöltés gombot miután kiválasztottam mit akarok feltölteni, semmi reakció. Kb egy hónapja volt hr már újra is indítottam de csak nem megy.

Huawei P20 Pro Black

(#59715) MasterMark válasza Levwi (#59714) üzenetére


MasterMark
titán

Na igen, az azért más.

Switch Tax

(#59716) seniman válasza Levwi (#59702) üzenetére


seniman
addikt

Nekem 520-assal simán ment. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#59717) Levwi válasza seniman (#59716) üzenetére


Levwi
aktív tag

920-al nekem se voltak gondjaim. Közben csak megemberelte magát és feltöltötte a képeket persze már kétszer is. Kész vicc ez a telefon.

Na szóval így állok éppen


Majd rakok fel még képeket ha készen van meg majd ha be lesz építve bár még hiányzik pár módosítás házon belül, hogy meglegyen az összhang, de majd pénz kérdése lesz minden.

Huawei P20 Pro Black

(#59718) imibogyo válasza seniman (#59716) üzenetére


imibogyo
veterán

Na most direkt kipróbáltam... :P :DDD

SZERK: látom már Levwi-nek is ment. Semmi extra amúgy, nem egy szélvész a feltöltés, csak várni kell türelemmel (8-15 másodperc, szar nettel 20-25) és akkor rendben működik, kameráról, onedrive-ból, meg úgy bármiből. :K

SZERK 2: én fordított utat jártam be... :B

[ Szerkesztve ]

(#59719) Levwi válasza imibogyo (#59718) üzenetére


Levwi
aktív tag

Engem biztos útál a wp amiért leváltottam androidra, és most így áll bosszút, hogy szivat.

Szerk: Még tegnap este fel akartam tölteni, de nem akarta most nyomkodtam egy párszor semmi majd észrevettem, hogy a tárhelyemen több a foglalt terület. A kis kedves tegnap este óta csak képes volt feltölteni ezt a 3 képet. :W

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro Black

(#59720) maniacc93 válasza imibogyo (#59718) üzenetére


maniacc93
tag

Ilyen egerem volt regen, nagyon szerettem. :)) Meg a cs 1.6-ot uztem vele sok-sok even at! Koszi a nosztalgiat :C

Igertem kepeket korabban, jelenleg itt tartok de meg nincs kesz. Meg sok mindenre varok, hogy megerkezzen, de addig is itt van par kep. Rengeteg kep van, az egesz szoba felujitasarol, de ahhoz uj blogok kene irni. Majd ha kesz lesz lehet felrakom az osszes kepet egy blogba.

Atfestettem a billentyuzetet meg az egeret is, igy vegre passzol a tobbi cuccomhoz.

Egyenlore ennyi eleg, majd ha ha minden kesz lesz akkor jelentkezek.

[ Módosította: radi8tor ]

Ha nem ersz el itt, irj emailt! - kissricsi0125@gmail.com

(#59721) SoulReaver válasza maniacc93 (#59720) üzenetére


SoulReaver
veterán

Kellemeskis környezet :) Gondolom csak most van ilyen szép rend :D

Egyébként az egered meg a bill, az milyen típus?

(#59722) maniacc93 válasza SoulReaver (#59721) üzenetére


maniacc93
tag

Most sincs rend, az asztal alatt dobozok meg szerszamok vannak, mert meg varok jo par dolgot :D De egyebkent ezt a szobat rendben tartom :))

Bill: Logitech G710
Eger: Logitech G502

Ha nem ersz el itt, irj emailt! - kissricsi0125@gmail.com

(#59723) SoulReaver válasza maniacc93 (#59722) üzenetére


SoulReaver
veterán

:R

Köszi szépen!

Nagyon tetszik ez az egér!

(#59724) spanglee001 válasza SoulReaver (#59723) üzenetére


spanglee001
addikt

és a legjobb egér :K végig próbálgattam már jó pár típust, de ez a legjobb, bár még 2 db gomb elférne rajta, de ne legyek telhetetlen :DDD . a saját padjával meg verhetetlen a szenzor, nálam teljes lett a logitech szett :B

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#59725) SoulReaver válasza spanglee001 (#59724) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hmmm, annyi pénzért jónak is kell lennie. :)

MediaMarkt ban most ez az egér, meg a g910 bill, Csak 68k... :DDD. Ebből csak az egér 20k.

A zalmannak van hasonló egere, az is jócucc lehet, mert drága :)

[ Szerkesztve ]

(#59726) spanglee001 válasza SoulReaver (#59725) üzenetére


spanglee001
addikt

hát nem biztos, hogy mindíg a drága a jó :N
a cyborg strike7 bill és a rat 7mmo, duplájába kerül és nekem sem és másoknak sem igazán vált be, a bill nagyonjó a szoftver fagy bugos fos és nem is javítják wtf :F
az egér hihetetlen kényelmes a legjobb funkciókkal, de a szoftver fos, az érzékelő fos, az anyagminőség fos, kiesnek a gombok, de az már nem garizható, mert fizikailag esnek kis a gombok, tehát fizikai sérülés :O :F a logitechnél nincsenek ilyen problémák :R

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#59727) SoulReaver válasza spanglee001 (#59726) üzenetére


SoulReaver
veterán

Na majd, ha lesz rá felesleges pénzem, akkor az egeret tuti megveszem! Meg valami jó egérpadot, mert a mostani egy steelseries, de nagyon koszolódik, meg érdes a felülete, sokszor azt veszem észre, hogy darabos a mozgás, miközben armored warfare-ban célozni próbálok..

(#59728) abridabri válasza spanglee001 (#59724) üzenetére


abridabri
veterán

Nekem is olyan logi egerem van , de azert a legjobbnak nem mondamam :)
Nekem tovabbra is a Microsoft Intellimouse 1.1a es a 3.0 a favorit , csak kar ,hogy mar nem lehet kapni oket ujonnan.

(#59729) Fr3eWar válasza abridabri (#59728) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Miért ne lehetne? EBay...

Ma lehet nekiállok a költözésnek a 350D ből az InWin 303-ba. Jelen infóim alapján szerda környékén jön meg az EK szettem. Addig max csinálok léghűtéses tesztet is a 303-ba.

(#59730) abridabri válasza Fr3eWar (#59729) üzenetére


abridabri
veterán

koltozes elott nezz szet a 303 foruman , hatha talalsz jo otleteket a tiedhez ;)

Ebay meg brutalisan bonyolult ,nincs nekem 3diplomam ,hogy kulfoldi rendelessel szorakozzak :B

[ Szerkesztve ]

(#59731) Levwi


Levwi
aktív tag

Na végre végeztem. Ezt sikerült kihoznam a kis vasból. Ha van valami észrevétel szívesen fogadom.

Huawei P20 Pro Black

(#59732) abridabri válasza Levwi (#59731) üzenetére


abridabri
veterán

Szep, es gondolom csendes is a BQ ventikkel ;)

(#59733) Grózi válasza Levwi (#59731) üzenetére


Grózi
veterán

Kis portalanítás ráférne.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#59734) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Portalanítás ,mindent bevetve.... :))

(#59735) Levwi válasza abridabri (#59732) üzenetére


Levwi
aktív tag

jah jah elég csendes csütörtök óta minden délután harisnyáztam. már lassan harisnyával álmodok.
Mondjuk még nincs kész mert hiányzik az msi gaming lap a teljes összhatásért, de egyenlőre megteszi.

Grózi: A portalanítás az másik projekt egyébként havonta mindig ki szoktam porolni.

Huawei P20 Pro Black

(#59736) TechN7ne válasza TechN7ne (#59734) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem a legjobb

(#59737) abridabri válasza Levwi (#59735) üzenetére


abridabri
veterán

Sajnos porosodni is fog mint allat, negativ haznyomas (3kifujo ventid van es csak 2 befele) behuz minden port pci slotoknal pl.
youtube

(#59738) SoulReaver válasza TechN7ne (#59734) üzenetére


SoulReaver
veterán

De jó, hogy ilyen kevés vezetéked van :)

(#59739) core i7 válasza abridabri (#59737) üzenetére


core i7
addikt

Szóval akkor érdemes a több befele venti mint a kifele? (Nekem 2 befele van 1 kifele (14cm Thermaltake Pure))??

(#59740) abridabri válasza core i7 (#59739) üzenetére


abridabri
veterán

igen, az az idealis ha tobb levego megy be mint ki. Akkor nem fog ugy porosodni a gep.

(#59741) SoulReaver válasza abridabri (#59737) üzenetére


SoulReaver
veterán

Miért nincsenek ilyen videók magyaroktól? :)

Akár PH is csinálhatna videós teszteket. Én vevő lennék rá.

(#59742) core i7 válasza abridabri (#59740) üzenetére


core i7
addikt

Akkor megnyugodtam :)

(#59743) TechN7ne válasza SoulReaver (#59738) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Jó ez a kis tápocska ,legalábbis eddig bevált ,elég halk és nem is cicereg stb. ,remélem marad. :R

[ Szerkesztve ]

(#59744) SoulReaver válasza abridabri (#59740) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én már nem tudok hova rakni befele szívó ventit. Ami az odd fiókban van, azt is eltakarja elől a takaró lemez.

(#59743) TechN7ne

Nekem a moduláris jobban bejött :) Csak egy harisnyás vezetéke van, de a ház jól elrejt mindent :)

(#59745) core i7

Menne, csak a táptakaró az kell és azalatt van egy hely, meg a vinyók alatt is.Oda meg nem sok értelme lenne.

[ Szerkesztve ]

(#59745) core i7 válasza SoulReaver (#59744) üzenetére


core i7
addikt

Alulra se megy?

(#59746) abridabri válasza SoulReaver (#59744) üzenetére


abridabri
veterán

alulra be kell fernie egynek, meg a felso ketto kifujobol az egyik tok folosleges, ami a procihuto elott van , csak elszivja a levegot a cpu huto elol ;)
Nem csak a ventik szama szamit , el lehet erni pozitiv nyomast kevesebb beszivova ventivel is , csak akkor a fordulatszamokkal kell jatszani , a kifujok lassabbra allitva kevesebb levegot szallitanak ,igy mar lehet atbillen a merleg az erosebb de kevesebb szamu befujok javara. fustolovel vagy cigifustel jol lehet tesztelni :)

Ha meg nem zavar a por akkor ne torodj vele ,hagyhatod igy is ,nem lesz semmi bajod a negativ nyomasotol se :)

[ Szerkesztve ]

(#59747) SoulReaver válasza abridabri (#59746) üzenetére


SoulReaver
veterán

De alulra nem tudom berakni, mert a táp takarót használom ,csak a képen épp nincs rajta,. mert takarítottam :)

(#59748) core i7 válasza SoulReaver (#59747) üzenetére


core i7
addikt

Minek az a táptakaró? Szép az a táp had látszódjon

(#59749) SoulReaver válasza core i7 (#59748) üzenetére


SoulReaver
veterán

A vga támasztóm pont úgy van csinálva, hogy azon van és kitámasztja szépen a vga-t. Ha kiveszem, akkor csinálhatok újat :)

(#59746) abridabri

De lehet lerakom a felsőből az egyiket, ahogy javasoltad. Majd kitalálok valamit támasztónak.

[ Szerkesztve ]

(#59750) Levwi válasza abridabri (#59737) üzenetére


Levwi
aktív tag

Az oldalsó venti kifújásra volt állítva először, de megfordítottam mert így valamiért hűvösebb a videókártya. Esetleg van őtleted hogy kellene berakni a ventiket, hogy ne porosodjon annyira, de a szellőzés is jó legyen és ne főjön meg a 280x-em?

Huawei P20 Pro Black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.