Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) bobsys válasza sghc_toma (#550) üzenetére


bobsys
addikt

és azok kijöttek már vagy marad a heti 1rész amikre várhatok?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#552) sghc_toma válasza bobsys (#551) üzenetére


sghc_toma
senior tag

a 19-es volt az e heti.. úgyhogy várnod kell

[Szerkesztve]

in asm we trust

(#553) bobsys válasza sghc_toma (#552) üzenetére


bobsys
addikt

arghhhh.... pedig nagyon rákattantam, kábé 5 nap alatt toltam le ezt a 19 részt :))

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#554) szepi79 válasza szepi79 (#359) üzenetére


szepi79
őstag

srácok, had idézzem magamat (2007/03/06):

szerintem linderman-é az egész ''papírgyár'', túl sok az egybeesés, hogy ne az övé legyen

öcséééém :DDD hallgasatok rám ezután is, ha elméletgyártásról van szó. szóval a bomba fel fog robbanni :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#555) Native


Native
csendes tag

áhh annyira evidens volt h Peter igy éled fel...:)tiszta olyan mintha Claire beleesett volna ;] :DD

(#556) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ha választani kell, akkor Hirora szavazok ki menjen a következő évadra. Qrva jó! :R :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#557) KMan


KMan
őstag

de kibaszott lassu ez a sorozat kb 5 resz ota semmi sem tortenik. szvsz Nathan a legjobb karakter.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#558) szepi79 válasza KMan (#557) üzenetére


szepi79
őstag

errre mondják, hogy ízlések és pofonok... én majd befosok az izgalomtól :)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#559) KMan válasza szepi79 (#558) üzenetére


KMan
őstag

En a TV2-n nezem eddig 8-9 resz ment le.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#560) felenke válasza KMan (#559) üzenetére


felenke
csendes tag

hát tölsd le az összeset 19-ig és akkor már izgulni fogsz :D

(#561) Dufresne válasza felenke (#560) üzenetére


Dufresne
addikt

Na ja azért megindulnak a dolgok a 15-16ik rész felé, a mostani 19ik is elég jó a befejéz sem semmi:)
Bár azért kicsit tényleg vontatott, de mégis talán a legélvezhetőbb a mostani sorozatok közül. Igaz ez az egyetlen amit nézek :DDD Na jó, még a Magnumot is :C

(#562) szepi79 válasza KMan (#559) üzenetére


szepi79
őstag

akkor nemsokára már ott lesz a nagy meccs is, meg peter vs. sylar part 1 :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#563) felenke válasza Dufresne (#561) üzenetére


felenke
csendes tag

én is csak ezt az egyet nézem sztem nagyon jo várom már 30.át :D :P

(#564) brownus válasza tr00p3r (#546) üzenetére


brownus
veterán

[link] hirtelen ezt találtam

(#565) szepi79 válasza brownus (#564) üzenetére


szepi79
őstag

jaja, én se találtam olyat, hogy sylar maradna meg.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#566) felenke


felenke
csendes tag

2nap :D

(#567) Dictator^ válasza felenke (#566) üzenetére


Dictator^
veterán

alig pár óra :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#568) bolondember válasza Dictator^ (#567) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

megnyugodtam, h nem csak én várom tűkön ülve...:)

[Szerkesztve]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#569) Kanczy


Kanczy
veterán

wooohooo...láttam :))

[HIPERSPOILER]

Ez nagyon ütős volt...Sylar kb. már mindenkit kicsinált! (Micah,D.L;Nathan,Claire,Candice)
Peter megismert mindenkit :D

milyen csata lenne az a végén...vááá
Parkman meg köcsög lett,Bennet jóarc...na mégegyszer vááá :))

ez nagyon odab*szott :C :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#570) Kanczy


Kanczy
veterán

[SPOILER]
akkor a linderman képén szereplő csávó sem nathan,hanem sylar? :F:U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#571) fednick


fednick
csendes tag

A presidentesre gondolsz? Attól függ mikor készült, lehet rajta Syular meg Nathan is.
É most néztem meg az új epizódot, és teljesen bezsongtam, hihetetlen jóóóó. Valami extraordinális. Alig bírok várni az új részekre!!!!!
Üdv

i need money, he's a mute.

(#572) Kanczy válasza fednick (#571) üzenetére


Kanczy
veterán

ugye ugye...nagyon ütős :))

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#573) trassher


trassher
addikt

OMG :Y mikor jön a 21-edik rész?? most néztem meg egymás után a 19-20at és nem tudok mit csinálni magammal.

Redmi Note 7

(#574) Kanczy válasza trassher (#573) üzenetére


Kanczy
veterán

hétfőn

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#575) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nem tud vki egy norális public torrentet? ahol van némi sebesség?

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#576) I_Am válasza Woodslave (#575) üzenetére


I_Am
veterán

privatebay

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#577) bolondember válasza Woodslave (#575) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

van egy olyan, h eztv... privátban esetleg többet..

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#578) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hát nem tudom, megnéztem, jó volt meg minden, csak túlontúl x-men fíling volt..

de azért várom a folytatást... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#579) brownus válasza Woodslave (#575) üzenetére


brownus
veterán

[L]isohunt.com[/L]

(#580) Kanczy


Kanczy
veterán

nem értem,hogy parkmannek,illetve Sylarnak miért jó az,ha fajirtást rendeznek...addig rendben van,hogy Hiro-t el akarják kapni,mivel egy rakás embert megölt,de hogy nagy általánosságban miért kell eltüntetni őket a Föld színéről,azt nem vágom! :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#581) bolondember válasza Kanczy (#580) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Sylarnak azért jó, mert így tuti nem lesz vetélytársa, aki esetleg kiállhatna ellene... ÉS legyőzhetné...
Parkman meg csak egy mezei katona, aki parancsokat teljesít...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#582) Kanczy


Kanczy
veterán

időközben olyan teóriákat találtam ki,hogy némelyiket még én sem hiszem el...:D

szerintem ez a leghihetőbb :

-mivel Hiro nem tudja,hogy Peter a bomba,ezért azt gondolja,hogy Sylart kell megölnie...jövőbeli Pete tudja,hogy ő robbant,ezért szerintem visszamegy majd az időben,(valszeg ismeri candice-t)és amikor hiro leszúrja sylart,akkor az Peter lesz átalakulva :)

másik :

-a jelenben linderman már sylar átalakulva,és az előbb említett okok miatt akar város robbantani (közben rájöttem,hogy nem lehet,mivel Candice Nikiként adja Micah-t Lmannek)

-Nathan és Peter a jövőből visszament Hiro gyerekei :D [ez csak fun]

a többit inkább le sem írom :C

egyébként a köv. részben elvileg kiderül,hogy kicsoda a ,,fiúk'' apja igazából,és hogy mit történt vele...magyarul biztos,hogy nem átlagpolgár,és valószínűnek tartom,hogy még él +van ereje :)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#583) bolondember válasza Kanczy (#582) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Kész üldözési mánia...:) Összeesküvés-elmélet gyáros!
:DDD

Engem az nem hagy nyugodni, h vajon Peterék anyjának mi lehet a képessége... És, persze, ha belegondolunk: azt már rég átvette Peter, mégcsak nem is tudva... :U :F

A sebhely... A sebhely... Ha regenerálódik - akkor miért is van még mindig ott a (kijelenthetjük, h alaternatív) jövőbeli Péterke arcocskáján?! :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#584) Petike168 válasza bolondember (#583) üzenetére


Petike168
aktív tag

A jövőbeli Peter elvileg nem találkozott Clair-el ennek köszönhetően nincs birtokába ennek a képességnek!

(#585) bolondember válasza Petike168 (#584) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de akkor honnan tudja ''Nathan'', h ő Claire IGAZI apja?!
És igenis kellett vele találkoznia, mert Sylar annó nem ette meg a szürkeállományát a bálon...

Ellentmondás-szagot érzek! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#586) Dictator^ válasza Petike168 (#584) üzenetére


Dictator^
veterán

mivaaaaaaan????

azért él claire mert peter annó megmentette, mert hiro szolt neki a jövöből (vonatos időmegállitás jelenet asszem 4 rész vége)

[Szerkesztve]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#587) bolondember válasza Dictator^ (#586) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mondom, ELLENTMONDÁS-szag... :))

szerintem annyira belekeveredtek az egész időutazásos-alterantív jövős dologba, h elvesztették a fonalat!

viszont: SPOILER! érdeke volt Péter megjegyzése Nikolettára, h Dzsesszika testvérét, h is intézte el...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#588) I_Am válasza bolondember (#585) üzenetére


I_Am
veterán

Ácsi.

Van egy adott jövőkép, amiben Hiro-nak nem sikerült megölnie Sylart. Azért vágta meg Peter arcát, mert Ő robbant volna titkolták. Azért is nem regenerálódott mert nem találkozott előtte Claire-el. Aztán ''besötétetedett'' New York-ban.

A jelenben játszódó dolgok és a jövőbeli kapcsolatok, csak ''átfedések'' a tér-idő kontinuumban, amiket Hiro okozott, hogy megtörve azt találkozott és beszélt saját magával is.

Tehát amit az előző részekben láthattunk az már egy másik jelen, mint amire a jövőben emlékeznek. Sylar meg nem robbanhat fel, mert nem ismeri és nem találkozott még a rádióaktív sráccal, aki most Parkmann-el és Benett-el van. Tehát a következő két részben ezzel a találkozással számolni kell. És mivel láthattuk mi történik akkor, mikor valaki felidegeli a rádióaktív srácot, csak úgy lehet megoldása a dolognak, ha Sylar elkapja a haiti-i figurát. Csak hogyan szerzi meg a képességét? Mert csak az a képesség lehet amivel a rádióaktív gyerek ellen elérhet valamit, hogy elvegye a képességét.

Tehát lehet, hogy Peter akar majd robbanni, de Sylar-nek akkor milyen szál jut majd a történetből?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#589) Native


Native
csendes tag

úristen:)nem rég néztem meg, hát ez valami hihetetlen jo volt!!!!de az elméleteitekbe teljesen belezavarodtam :B

(#590) Kanczy válasza I_Am (#588) üzenetére


Kanczy
veterán

-csakhogy nem feltétlenül kellett felidegelnie ted-et,akár hátulról is megskalpolhatta :)

-mellesleg Peternek találkoznia kellett Claire-rel,mivel a robbanás után regenerálódott

-az,hogy Hiro megöli-e Sylart,teljesen mindegy a robbanás szempontjából,mivel nem ő robbant,hanem Peter

:U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#591) felenke


felenke
csendes tag

izé a 21. rész hétfön jön? :B

(#592) Kanczy válasza felenke (#591) üzenetére


Kanczy
veterán

igen

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#593) Native


Native
csendes tag

és én nem leszek itthon :O

(#594) Kanczy


Kanczy
veterán

hmmm...most a ,,six months ago''-ban látom,hogy Hiro adja Charlie-nak a könyvet! :)
paradoxon ftw! :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#595) Woodslave


Woodslave
nagyúr

le vagyok taglózva, egyszerűen hihetetlen :Y :R :C :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#596) Kanczy


Kanczy
veterán

na jó még egy utolsót írok : úgy látszik parkman feleségének,és fiának is van ereje,mivel mikor beszél bennet-tel,akkor megkérdezi,hogy vannak... ~> bennet bújtatja őket = mutáns

Niki előzőleg mindig feldühödött,ha Micah-t szivatni akarták,de mikor Peter megmondja,hogy ő ,,ölte'' meg Micah-t,mégis nyugodt tud maradni :U

Jessica eltűnt,de Niki szuperereje megmarad? :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#597) szepi79


szepi79
őstag

srácok, peter mindig is tudta, hogy ő fog robbani, azóta, hogy kiengedték a kapitányságról a focimeccs után. sosem volt úgy, hogy sylar fog robbani, az csak nathan beetetése volt a világ számára.

viszont ha peternek van sebhelye, az azt jelenti, hogy sosem mentette meg clairt, akkor viszont hogyhogy él még clair??? fuckomba má bele, úgy fel vagyok dobódva, mintha 200 kávét nyomtam volna intravénásan (nekem csak most sikerült megnézni)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#598) Woodslave


Woodslave
nagyúr

igen ennek a ''jövőnek'' úgy lett volna értlelme, ha Claire nem él. Akkor viszont nem robbanhatott fel Peter, mert ugye meghalt volna.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#599) Woodslave válasza Woodslave (#598) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bár az adott időpontban már megmentették, ezért Hiro egy ilyen alternatív jövőbe nem mehetett előre..Jajj :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#600) brownus válasza Woodslave (#598) üzenetére


brownus
veterán

sztem nem peter robban(/t volna) fel, hanem az általa generált bomba. mint amikor a vízforralós gyerek bennet házában nagyon zaklatott lett és már félig elégette a házat.

bár mivel peter nem tudta kontrollálni az erejét lehet, hogy mégis felrobbant.... majd kiderül:)


spoiler s01e20:



viszont érdekes, hogy mohinder nem jött rá, hogy az elnök maga syler.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.