Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) szepi79 válasza Kanczy (#850) üzenetére


szepi79
őstag

szőkével nem...

szerk: meg a szemöldökéből is kiszedethetne egy egészséges darabot...

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#852) attisx válasza Kanczy (#850) üzenetére


attisx
addikt

De hogy nem... :) :R


(#851): Hehehe... És a fejét is leborotválhatná: a' la Britney ;] :DDD


[Szerkesztve]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#853) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

SPOILER

ez a szavazás dolog pöttyet fura volt... senkinek nem tűnik fel, hogy 36%-ról cirka 2 perc alatt 64-re ugrik a Petrelli-re adott voksok aránya?

a Ted vs Sylar jelenetről meg rögtön az X-Men 3 Magneto-s, kamionos jelenete ugrott be.. Már csak az kellett volna, hogy az autó átszaltózzon Syler fölött :D

még vmi: lehetséges, hogy senki nem fog robbanni, hanem Sylar robbantani fog? bár nem látom, miért tenné.. csak ez a vigyorgós bummm a végén eléggé ezt sejteti..

in asm we trust

(#854) I_Am


I_Am
veterán

Azt hiszem kezd bejönni az elméletem. :DD

És jövő héten dupla résszel fejezik be a sorozatot,
külön öröm a számomra. :C

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#855) Kobe válasza I_Am (#854) üzenetére


Kobe
veterán

mmint az évadot..... :D

(#856) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Mollynak mindenképpen meg kell halnia!

Sylar nem véletlen akarja megszerezni az ő képességét! Ha megkaparintja, akkor bizony nagy szarban lesz mindenki!

Ha meg a Linderman féle cég kezén marad, akkor meg ugye továbbra is be akarják majd fogni a különleges embereket.

Egyébként furcsállom, hogy Ted nem robbantott egyet mikor letartóztatták. :W

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#857) D4rkm4n válasza sghc_toma (#853) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Sylar pont hogy nem akar ártatlan embereket ölni. Pont ez volt a 21. részben! Ott vinnyogott az anyjának, hogy ''Miért tenne ő ilyesmit?''

Mellesleg a 22. részben elkövették a legnagyobb marhaságot! Hiro pár óra alatt megtanul catanával harcolni. Ez több mint irreális! :F

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#858) Kanczy


Kanczy
veterán

Sylar egyszerűen azt hiszi,hogy neki kell felrobbannia,hát véghez akarja vinni :)

Hiro tényleg elég gyorsan tanul,de hát nem véletlenül Super Hiro...ja és a katana-t k-val kell írni ;)

véletlenül se mondanák meg,hogy mi Hiro/a Petrelli-k apjának a képessége...lehet hogy Mr.Nakamura a gyors tanítás erejét birtokolja :C

A Molly üggyel egyetértek,de nem fog meghalni...egyszerűen nem lehet levágatni egy 9 éves kislány fél fejét...kb. az lesz,hogy Parkman örökbe fogadja,és happily ever after :U

ezért az a hirtelen győzelem neve,hogy landslide...semmi extra,aztán hirtelen leomlik egy rakás föld. nem furcsa...van mit tudom én 3 óránként ellenőrzés,12:00-kor még senki nem szavazott Petrellire,15:00-kor meg 9.000.000-an odamentek és mindenki Nathanre voksolt :)

nem olyan furcsa,mint gondolnád

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#859) sghc_toma válasza D4rkm4n (#857) üzenetére


sghc_toma
senior tag

Sylar pont hogy nem akar ártatlan embereket ölni. Pont ez volt a 21. részben! Ott vinnyogott az anyjának, hogy ''Miért tenne ő ilyesmit?''

ja, és rögtön utána megölte az anyját... és most lehet, hogy elpattant benne vmi, és vérengzeni akar, vagy mittomén...

in asm we trust

(#860) szepi79 válasza Kanczy (#858) üzenetére


szepi79
őstag

egyszerűen nem lehet levágatni egy 9 éves kislány fél fejét

még hogy semmiben nem értünk egyet?! ebben igenis egyetértünk! épp ezért nem lehetett molly felnőtt, mert egy felnőttet le lehet lőni, le lehet vágni a fejét, de egy cuki kislánynak egy epizód alatt fel kell gyógyulnia a halálos kórból :DDD

sghctoma: ez a szavazás dolog pöttyet fura volt... senkinek nem tűnik fel, hogy 36%-ról cirka 2 perc alatt 64-re ugrik a Petrelli-re adott voksok aránya?

miért kéne feltűnnie? akkor összesítették a szavazatokat...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#861) D4rkm4n válasza sghc_toma (#859) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Az anyját nem direkt ölte meg.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#862) D4rkm4n válasza szepi79 (#860) üzenetére


D4rkm4n
őstag

De ha számítógépen folyik a szavazás, akkor szerintem arról is felméréseket csinálnak, hogy a napnak melyik szakában hányan szavaztak.
Ez a dolog (is) sántít a sorozatban.

A legnagyobb talány akkor is az, hogy Sylar úgy jut-e a képességekhez, hogy betankolja az áldozatok agyát, vagy valahogy máshogy?

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#863) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Én még nem láttam a hétfői részt.
De ezek szerint Sylar betankolta Ted agyát.

Ööö. Véletlenül nem Niki kölyke bolondítja meg a számítógépeket és írja át a szavazati eredményeket?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#864) Native


Native
csendes tag

de:) Szerintetek mindenképp robban valaki?azért az nem volt semmi ahogy DL belenyúlt Lindermann agyába...egyböl bevérzett a szeme :))

(#865) Bibby


Bibby
addikt

Sylar nyilván agyat eszik, ezt mindenki tudja már, csak éppen egy ilyen sorozatban azért ezt nem mutatják...

Egyébként arról talán nem is volt szó a topikban, hogy az alakváltós néni mit művelt Micah-val, mikor minden szobába benyitva ugyanott volt... azt hogy csinálta? :F Nem semmi kis képesség.

Ελευθερια η θανατος

(#866) Native


Native
csendes tag

nem lehet h minden szoba ugyanoda vezetett vissza? :F

(#867) Kanczy válasza Native (#866) üzenetére


Kanczy
veterán

persze,de hogy...?!

bemész [-|-] <~ ezen az ajtón,akkor ok,hogy visszajutsz...de ha az azzal szembeni ajtón mész be,akkor miért jutsz megint oda? :U

#865 : alakváltós néni mit művelt Micah-val?! De perverz itt valaki! ;)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#868) I_Am válasza Kanczy (#858) üzenetére


I_Am
veterán

A landslide, elsöprő győzelmet jelent. ;)

Tudod a földcsuszamlás elsöpör mindent. :)

A hirtelenséghez annyi köze van mint a Pápának a kung-fu-hoz. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#869) I_Am válasza Kobe (#855) üzenetére


I_Am
veterán

Valamilyen szinten a sorozatot is, hiszen a következő évad akárcsak a 24 egy kerek egész lesz, új hősökkel, új tennivalókkal.

Tehát nem olyan lesz mint a prison break vagy a lost, hogy folytatásos évadok, hanem mindegyik egy külön sorozatnak tekinhető, csak a címük egyezik.

Azt olvastátok, hogy a következő évad nagyon nagy durranás lesz? Állitólag hosszabb is lesz (30 vagy 33 részes) és a ''szünetben'' lesz egy 6 részes mini series, ahol mindegyik részben egy külön hőst fognak bemutatni, önálló epizódként. A végén lehet szavazni, hogy melyik kerüljön be a sorozatba, tehát a közönséget is bevonják a szálak szövésébe, ami egyedülálló kezdeményezés. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#870) Native válasza Kanczy (#867) üzenetére


Native
csendes tag

miért szerinted repülö emberek vannak :)) :)) :)) :)) ?

(#871) szepi79 válasza Native (#870) üzenetére


szepi79
őstag

mér, nincsenek?

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#872) Gausz


Gausz
aktív tag

Hi
Csak későn kapcsolódtam be hozzátok, nem tudom, hogy volt-e már téma. Suresh miért nem ölte meg Sylart, amikor a lakásában Peterre támadt Sylar, Suresh meg úgy nekilökött egy valamit, hogy az elájult? Előtte nem sikerült, mert Sylar megállította a golyót, de akkor adott lett volna a ziccer...

(#873) szepi79 válasza Gausz (#872) üzenetére


szepi79
őstag

erre a kérdésre van válasz, idézek a brian élete c. filmből:
''mert irva vagyon, azért.''

azt is kérdezhetnéd, hogy tudta a doki bá kiütni sylart azzal a látszatra is nem több mint 2 kg. összsúlyú, könnyített fából készült fakerettel, de én inkább azt ajánlom, ne feszegessük a témát :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#874) Gausz válasza szepi79 (#873) üzenetére


Gausz
aktív tag

Meg az a kedvencem, hogy senki nem mond meg senkinek semmit, ''mert írva vagyon'':), hogy így tovább tart minden, és sosem oldódik meg :D Nem lennének annyira max 3 főre klikkesedve, gyorsabban el tudnák intézni Sylart. Mindenki tudja, hogy a másik is akar csinálni vmit, meg csinálja is, de az már totál nem érdekli őket, hogy mi az.

(#875) brownus válasza Gausz (#872) üzenetére


brownus
veterán

mert még a kábszer hatása alatt volt. ennyi.


majdnem mindenkinek: írjátok már ki, hogy melyik rész kib@szott spoilere az! vagy egy kedves mod írja ki a címbe mint a filmes topikba. én kurvára nem vagyok kíváncsi az előzetesekre addig míg nem tudtam megnézni.

(#876) szepi79 válasza brownus (#875) üzenetére


szepi79
őstag

egyszerű az ügy: legtöbben nem a TV2-s kiadást nézzük, hanem nyitva hagyjuk a parabola-antennánkat, hogy hátha elcsípi az amerikai adást. ami be is szokott jönni. és hát ámérikábá' minden hétfőn este jön ki 1-1 új rész, de az időeltolódás miatt addigra nálunk már kedd van. szóval ha valaki elkezd beszélni egy részről ''spoiler'' alatt kedd-szerda körül, akkor a friss epizódról van szó, ezután már ki sem szoktuk tenni a figyelmeztetést.

de a probléma magától megoldódik jövő héten, amikor is vége lesz az első szériának, tehát a jövő héten még spoilerezünk egy jót, aztán még 1-2 hétig dumálgatunk róla, végül a törzsgárda elhagyja a topikot és maradnak a TV2-s emberek. nos, azt hiszem, ezt jól összefoglaltam.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#877) brownus válasza szepi79 (#876) üzenetére


brownus
veterán

az egyszerű az lenne ha kiírnátok, hogy spoiler... ha kiírjátok :P

(#878) felenke


felenke
csendes tag

Peter-nek, még találkoznia kéne molly-val, és akkor már nem lehetne megálitani, jah meg hiro-val :D
Amugy, kiváncsi lennék, mi lenne ha niki/jesicca 2-sel találkozna :DDD

Meg azt nem értem, ugye amikor sylar-el találkozott 2* is , hogy az ö képeségét,miért nem vette át ... vagy, csak akkor megy, ha tudja mi a képesége, és ugy gondol rá? :))

Amugy, Sylar mikor ölte meg, a láthatatlan embert? :Y
És, hogy ki ne maradjon! Mondtam, hogy tudja majd irányitani a képeségétt, és nem robban :D :D
Ennyi volt felenke lelépett ! :C

(#879) szepi79 válasza felenke (#878) üzenetére


szepi79
őstag

Peter-nek, még találkoznia kéne molly-val, és akkor már nem lehetne megálitani, jah meg hiro-val

hiro-val már találkozott, amikor future hiro visszament az időben, hogy a ''szévdöcsírlíder'' gondolatmagot beültesse a fejébe.

Meg azt nem értem, ugye amikor sylar-el találkozott 2* is , hogy az ö képeségét,miért nem vette át

átvette tőle is...kiabált már peter is olyan erősen, hogy 1-2 ember hátraesett tőle... pl. pont sylar...

vagy, csak akkor megy, ha tudja mi a képesége, és ugy gondol rá?

sztem igen, ezért nem csinált még minden olyan dolgot, amit sylar tud.

Amugy, Sylar mikor ölte meg, a láthatatlan embert?

öööö... soha? miből gondolod, hogy megölte? amikor a zsarucsajjal beszélt, akkor nem láthatatlanná vált, hanem elment. amikor láthatatlanná válnak az emberek, akkor ezt mindig kis légbuborékszerűségekkel jelezték eddig, már amikor ez fontos volt.


szerk: brownus kedvéért: SPOILER! :DDD

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#880) PazsitZ válasza Bibby (#865) üzenetére


PazsitZ
addikt

Spoiler
1X21
Az alakváltós néni azt mondta: azt hitetek el veled amit akarok , amiből én azt szürtem le, hogy úgy ''változtat alakot'', hogy elhiteti az emberekkel hogy mit lássanak. Tehát mikor a srác rohangált, valószinű csak 1 ajtón ment ki-be. Csak azt hitte hogy járkál több szobába...
Tehát a nő képessége szvsz, hogy mást láttat az emberekkel mint a valóság.

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#881) brownus válasza szepi79 (#879) üzenetére


brownus
veterán

köszike, máris jobb:D

(#882) PazsitZ válasza Kanczy (#858) üzenetére


PazsitZ
addikt

spoiler
1X22

A kardozás megtanulására lenne egy ötletem, mikor kardoztak lelassította az időt. Tehát talán ők 1-2 napig kardoztak, közben meg egy fél óra telt el valós időben ami idő alatt a haverja azt hitte Hiro feladta és lelépett.

A Micah, meg kb. azt csinálta, hogy nyomott 1 ''virust'' a gépbe, hogy mikor valaki szavaz, Petrellinek íródik be akármit nyom. Ha mindenki nevében ''egyszerre ő'' írja be a szavazatokat, mégkönnyebben kibukott volna, hogy már szavaztak x millió ember nevében, pedig valaki meg csak azután ment a fülkébe :F .
Szóval akkortól mikortól feltörte a rendszert, minden szavazat P.-nek ment, akárki akármit nyomogatott...


[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#883) Woodslave válasza PazsitZ (#882) üzenetére


Woodslave
nagyúr

SPOILER


sőt, lehet, hogy megállította. Amikor Peterrel találkozik a metrón, akkor mindenki áll, csak Peter tud mozogni..
Micah-s ötlet jó lenne, de mintha pörögne a számláló amikro tartja a kezét a kisrác, bár egy időben qrva sokan szavaznak az USA-ban, szóval jó a tipp

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#884) felenke válasza szepi79 (#879) üzenetére


felenke
csendes tag

igen találkoztak ... de, én ugy gondolom, hogy tudja használni hiro képeségét .. :)

amikor mondta a csajnak, hogy nem a sima ember ,vagy mit , és abba a pillanatba fordult meg a zsaru nö, és már sehol ezért érdekes ... :Y

(#885) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

SPOILER

Hát, Mr. Linderman is ráfaragott. De nézzük a jó oldalát: Sylar már nem fogja megszerezni tőle a gyógyítás képességét. ;]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#886) szepi79 válasza D4rkm4n (#885) üzenetére


szepi79
őstag

az meg mégis minek kellett volna neki? :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#887) Woodslave válasza D4rkm4n (#885) üzenetére


Woodslave
nagyúr

SPOILER



DL meghalt vagy sem? Mert ha igen, akkor a jövő megint nem stimmel, mert ott Sylar birtokolja DL képességét.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#888) I_Am válasza Woodslave (#887) üzenetére


I_Am
veterán

Spoiler & teória:

Talán ha halott akkor is meg lehet enni az agyát? :D

Vagy pedig mivel megfogta a vérző sebét DL azzal a kezével amivel belenyúlt Linderman fejébe, átvette a képességét a vére és a sejtek által.

Szerintem egyik sem, mert ahogyan a jelen változik, úgy változik a jövő is, amit viszont nem mutatnak párhuzamosan.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#889) szepi79 válasza Woodslave (#887) üzenetére


szepi79
őstag

sztem meghalt, eléggé élettelennek tűnt. de attól még syalr meghamikázhassa az agyát nekije... amúgy az a jövőkép már rengeteg helyen eltért a mostani valóságból kialakulható képtől, ilyeneken már ne akadj fel.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#890) D4rkm4n válasza I_Am (#888) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Szerintem egy hullának hiába eszi meg az agyát. :U

A lényeg, hogy Sylart távol kell tartani Clairetől. Amíg nincs meg a regenerációs képessége addig nincs gond. Egyébként ha belegondolsz, akkor a jövő akár azért is lehetne olyan, mint amilyennek a 20. részben láttuk, mert az onnan névze múltban ugyanazt csinálták a szereplők mint amit most!

Ergo nem változik semmi.

Hiszen Isaac Mendez is megmondta: a jövő ellen nem lehet harcolni! ;]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#891) szepi79 válasza D4rkm4n (#890) üzenetére


szepi79
őstag

Szerintem egy hullának hiába eszi meg az agyát.

mert ugye akiknek kinyitja a koponyáját, az mind túléli :)

Egyébként ha belegondolsz, akkor a jövő akár azért is lehetne olyan, mint amilyennek a 20. részben láttuk, mert az onnan névze múltban ugyanazt csinálták a szereplők mint amit most!
de, változik. pl. peternek már nem lehet sebhelye, mert már találkozott claire-el.

Hiszen Isaac Mendez is megmondta: a jövő ellen nem lehet harcolni!

ő nem azt mondta, hogy ő már belefáradt? hm.. meg kell nézzem még1x azt a részt....

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#892) brownus válasza Woodslave (#887) üzenetére


brownus
veterán

SPOILER e22




nincs azzal gond, az a jövő sok-sok múltból is kiindulhatott, ilyeneken hülyeség filózni sztem.
ez a rész is jó volt. tetszett, hogy bennet ilyen határozott volt:) viszont hiro kardmesterré válását máshogy képzeltem el. én vissza mentem volna párszáz évet és ott szamuráj hacukában tanultam volna:D
DL meghalt sztem


Viszlát : jó az a ctu-s változat:) és kíváncsiságból (és mert free leech volt:D) a 1080i-t leszedtem, ''becsíkozva'' tudom csak lejátszani, ezért is szedtem le gyorsan a ctu-sat, mert csak ez volt fent. sajna nem vágom ezeket a kódolási biszbaszokat.... bsplayer, km player sem játssza le rendesen. mit tegyek? a legfrissebb klite-ot feltettem tegnap, azzal még nem néztem meg.

(#893) dabadab


dabadab
titán

Nincs meg valakinek a tegnapi resz? (v. az ilyen kerdesekert automatan bannoljak az embert? :) )

DRM is theft

(#894) Integra válasza dabadab (#893) üzenetére


Integra
titán

miért?
valaki felvehette vhs-re... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#895) szepi79 válasza dabadab (#893) üzenetére


szepi79
őstag

Nincs meg valakinek a tegnapi resz? (v. az ilyen kerdesekert automatan bannoljak az embert? :) )

jaj, ne butáskodj, a ban mindig manuális :DDD

egyébként szerintem az itt jelenlévők közül azoknak, akik az új részről dumálnak... nos hogy is fogalmazzak szépen... nos ők sikeresen felvették VHSre :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#896) brownus válasza szepi79 (#895) üzenetére


brownus
veterán

hehe:D

dabadab: átmásoljuk neked is? alámondással kéred vagy felirattal? :)

(#897) ftc válasza dabadab (#893) üzenetére


ftc
nagyúr

talán felvette még a hdd játékos :D

(#898) szepi79 válasza brownus (#896) üzenetére


szepi79
őstag

a pro7 (vagy sat1, kinek melyik verzió van meg) levegyük róla? :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#899) I_Am


I_Am
veterán

[kép]

De szééép.... :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#900) D4rkm4n válasza I_Am (#899) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ezen a DVD-n egyben van rajta az összes rész, vagy itt is külön epizódonként?

Mert akkor a dévédé fele a ''Previously on Heroes...'' :(

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.