Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Kanczy válasza Algieba (#700) üzenetére


Kanczy
veterán

hát nem tudom...lehet,hogy Tedtől lopta el az erejét,és nem a fagyasztást használta,ez csak egy vélemény volt...:))

[Szerkesztve]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#702) Algieba válasza Kanczy (#701) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Már mint Sylar indítja a fagyis harcot, és erre Peter begyújtja a nukleáris powert. :D

Na, kezdek hülye lenni a fülledt, labilis légkör hatására...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#703) Kanczy válasza Algieba (#702) üzenetére


Kanczy
veterán

hmmm...ez már inkább lehetséges :))
meg kéne nézni,hogy tűz volte-,vagy sugárzás...nincs most kedvem kimenni :D

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#704) I_Am


I_Am
veterán

Az új trailer-ben láttátok, mikor Hiro előkapja a kardját Sylar meg olyan furán néz?

Nem lehet, hogy Peter pont akkor gyakorolja az alakváltó képességét? Mert szerintem pont ez lesz, ahogyan Sylar tekintetét látom.

Annyira izgi. :DD

És mi lehet az új képességű kislány annyira fantasztikus ereje?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#705) Kanczy válasza I_Am (#704) üzenetére


Kanczy
veterán

én is nagyon kíváncsi a kislány képességére...mi verheti meg Sylart :))

mondom,szerintem Sylar igazából Peter átalakulva,mivel nem akarja,hogy felrobbanjon a fél város... :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#706) _seth_ válasza I_Am (#704) üzenetére


_seth_
veterán

Hol lehet azt a trailert megnézni?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#707) Dictator^ válasza _seth_ (#706) üzenetére


Dictator^
veterán

[link]

de ha beirod youtubera hogy ''heroes 21'' ugy is kiadja.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#708) Dictator^ válasza I_Am (#704) üzenetére


Dictator^
veterán

ja amugy az leesett mindekinek , hogy ez az a kiscsaj amit parkman a 2.részbe megtalál a házban... itt fedezi fel előszőr a képességét asszem

molly a csaj neve (remélem jól emlékeztem)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#709) RexpecT


RexpecT
addikt

Srácok találtam s01e20-as torrentet... [link]
Ez fake vagy mar tényleg leadták??

(#710) PazsitZ válasza RexpecT (#709) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ezt adták le még ezen a héten hétfőn, holnap lesz a 21. rész amit holnapután lehet majd leszedni szóval nem hiszem, hogy fake.

- http://pazsitz.hu -

(#711) RexpecT válasza PazsitZ (#710) üzenetére


RexpecT
addikt

Uh sorry en mar nagyon keverem a dolgokat... de köszi a kiigazítást!

(#712) Kanczy válasza _seth_ (#706) üzenetére


Kanczy
veterán

nem mintha nem 8 hsz-szel ezelőtt linkeltem volna ;)
hmm...ha tényleg ő az,akkor kezd érdekes lenni a dolog...mondjuk nem hiszem,hogy köze van ahhoz,hogy Parkman ott fedezte föl a képességét :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#713) Dictator^ válasza Kanczy (#712) üzenetére


Dictator^
veterán

ha tényleg ő az? ezt most mire érted?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#714) _seth_ válasza Kanczy (#712) üzenetére


_seth_
veterán

Valóban :B 50-ig visszanéztem görgetve de nem láttam... figyelmetlen voltam akkor :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#715) Kanczy válasza Dictator^ (#713) üzenetére


Kanczy
veterán

hát hogy tényleg ő e az a kislány,aki a fagyasztós ügynél a szekrényben volt?! :)
Seth egyébként jó a képed !

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#716) Dictator^ válasza Kanczy (#715) üzenetére


Dictator^
veterán

a 2 részbe ahol matt megtalálja a kislányt, a cast között van egy :

Adair Tishler ... Molly Walker (nevü kislány Date of Birth:
3 October 1996)

tehát ő a kiscsajszi akit megtalál parkman.. vagy csak fura egybeesés hogy ez is molly akit megtalált, meg az uj hero akit felfedeznek a 21-ben az is molly...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#717) I_Am válasza Dictator^ (#716) üzenetére


I_Am
veterán

És Sylar is ki akarja nyirni a kiscsajt a rendőrörsön, ezt se felejtsük el. tehát túl sok az egybeesés.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#718) D4rkm4n válasza Kanczy (#705) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Kislány? Ez hányadik részben van? Én csak a 20-ig láttam.


Szerintem nem kellene annyira belemenni az időutazós témába.

Hiro egy szempontból tök fölösleges. Meg is halhat, hiszen Peter is képes időutazásra.

A 20. részben mikor Sylar és Peter összecsap, annyi lenne Peter dolga, hogy megállítja az időt (mert ugye Hirotól átvette ezt a képességet) és tervszerűen feldarabolja Sylart. Még ha addigra át is vette (mármint Sylar) Clairetől a regeneráció képességét, addig halva marad amig nem illesztik össze azt a pár száz darabot, amire Peter felszelné.

Utána akár vissza is lehetne menni az időbe és meg lehetne akadályozni, hogy Peter felrobbanjon. :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#719) Kanczy válasza D4rkm4n (#718) üzenetére


Kanczy
veterán

a második részben,mikor Parkman kimegy a helyszínre,és meghallja egy kislány gondolatait...akit végül a szekrényben talál meg az apja falra fölszögezett holtteste mellett.
beviszik az őrsre,ahol Sylar el akarja tenni láb alól (erről el is feledkeztem,most már nagyon érdekel,hogy milyen ereje van :D)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#720) szepi79 válasza D4rkm4n (#718) üzenetére


szepi79
őstag

Hiro egy szempontból tök fölösleges. Meg is halhat, hiszen Peter is képes időutazásra.


ilyen alapon a fél gárda megmurdelhetne...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#721) bolondember válasza szepi79 (#720) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Hiro nélkül szvsz SOKKAL unalmasabb lenne a sorozat - ő a széria sava-borsa... :DDD

''-You!
-Me?'' :C

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#722) Overlocker


Overlocker
veterán

Sziasztok!

Nincs 2/21-es rész?

(#723) szepi79 válasza bolondember (#721) üzenetére


szepi79
őstag

''-Go, talk to you!
-No, I scare me...''

Overlocker: ma jön ki amcsiban a 21, de az még az első széria; valszeg holnap már töthessük lefelé...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#724) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ha jól látom, már adják a 21es részt az EZTV-n.... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#725) szepi79 válasza bolondember (#724) üzenetére


szepi79
őstag

jaja, este tőcsük lefelé... :D

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#726) bolondember válasza szepi79 (#725) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

milyen este?! :Y ( az én tévémen már 52%nál tart az adás)
Estére már felirat is lesz... ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#727) szepi79 válasza bolondember (#726) üzenetére


szepi79
őstag

munkahelyen nem tudok FTPzni. azért este :O :O :O

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#728) Kanczy


Kanczy
veterán

hát ez annyira nem volt izgalmas...szerintem kicsit lapos volt az egész,de a vége az jó...:D
mondjuk nem is értem teljesen,szóval majd felirattal is meg kell nézni...

következő rész ígérkezik nagyon zsírnak :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#729) bolondember válasza szepi79 (#727) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem is ftp hanem p2p ;)

nálatok nincs senki, aki bevigye a cuccost?!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#730) Kobe


Kobe
veterán

még mindig nem tudom, 21 rész után hogy Niki/Jessica minek kell oda, nekem még mindig inkább tűnik skizofrénnek semmint hősnek, ennyi, a legunalmasabb és legfeleslegesebb szál, mindig átpörgetem azokat a részeket amik vele kapcsolatban vannak....

(#731) Kanczy válasza Kobe (#730) üzenetére


Kanczy
veterán

részben igazad van...eddig semmi nem történt vele,aminek köze lenne a robbanáshoz...mindenki valamilyen módon kötődik hozzá,de ez a család semmiben...és kb. összesen 10-szer láthattuk,ahogy használja az erejét...(jó mondjuk nathan is 3-szor,de ő legalább fontos)de legalább van +1 jó csaj a sorozatban :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#732) Dilikutya válasza D4rkm4n (#718) üzenetére


Dilikutya
félisten

Peter nem csak másik hős közelségében veszi át annak képességét, míg Sylar véglegesen, miután megölte?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#733) szepi79 válasza Dilikutya (#732) üzenetére


szepi79
őstag

eleinte így gondolta peter is, aztán rájött, hogy nem kell a másik közelében lennie, elég, ha arra összpontosít, milyen érzés volt, amikor a másikkal volt. (mondjuk ez alapján nem tudom, hogy tudta regenerálni magát, amikor claire kihúzta az üvegeta fejéből... talán azért, mert ha közel van egy másik hőshöz, akkor automatikusan is alkalmazza a képességet?)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#734) Kanczy válasza szepi79 (#733) üzenetére


Kanczy
veterán

így kell lennie...mikor claude-dal először találkozott,Peter látta őt (láthatatlan volt),pedig még nem is ismerte,és ha az érzései alapján kapta volna meg az erejét,akkor semmi nem történt volna :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#735) D4rkm4n válasza szepi79 (#733) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Szerintem ugyanúgy örökre szerzi meg a képességet és nem is kell nagyon koncentrálnia a képesség eredeti tulajdonosára ahhoz, hogy használni tudja.

Most néztem meg a 01x21-et! SPOILER veszély!

Szóval Peter találkozik Teddel. Érdekes, mert kapásból felizzik a keze... ;]
Szóval kirobbanó hangulat lesz. :DDD

Bár kicsit furcsának tartom, hogy Sylar annyira érzelgős lesz, csak mert megtudja (tévesen) hogy fel fog robbanni és hogy kinyír pár millió embert.

Azt viszont valaki mondja el nekem, hogy Hiro szüntette meg az idő stoppot mikor le akarta vágni Sylar búráját, vagy Sylar? Csak mert elvileg ő ilyesmire nem képes...

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#736) szepi79 válasza D4rkm4n (#735) üzenetére


szepi79
őstag

Szerintem ugyanúgy örökre szerzi meg a képességet és nem is kell nagyon koncentrálnia a képesség eredeti tulajdonosára ahhoz, hogy használni tudja.

pedig #16 vagy #17ben még ezt mondja...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#737) D4rkm4n válasza szepi79 (#736) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Az akkor van, mikor még gyakorolja a képességek irányítását. :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#738) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Látom Péter gyereknek visszanőtt a levágott tincse... Ez ám a ''sponteniaus regeneration''... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#739) Kanczy válasza bolondember (#738) üzenetére


Kanczy
veterán

én is azt néztem...sétál,sétál normális hajjal ~> kitört belőlem a ,,hogy nőtt vissza a haja?'' kérdés :D

szerintem egyszerűen csak elmúlt az időmegállítás...Hiro nem bólintott,Sylar meg le volt fagyva,szóval nem értem...

Molly-nak pedig nincs olyan jó képessége,mint amire számítottam! (gondolom koncentrálós agykiégetős :D)

Sylar-ről is kiderült,hogy ember,nagy pacsi az NCB-nek,mivel szerintem jó,hogy megmutatták az emberi oldalát...mondjuk azért elég nagy változás,hogy egyszer még fejtetőket vág le,hogy speciális legyen,utána meg megkérdezi az anyjától,hogy miért nem elég mezei órásnak lenni?! :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#740) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Én csak azt sajnálom, h minden maradék puskaport az utolsó részre tartogatnak...
Ők tudják, de szvsz nem jó taktika...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#741) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

izé, ö.

még jó, h fél órája megnéztem inglis nyelven. Ugyanis fenn van a hosszú fegyveren a felirat. már akit érint, gondoltam szólok... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#742) felenke


felenke
csendes tag

nah megtudtuk, h sylar megeszi az emberek agyát :D
a rész végülis nem volt annyira jó , de a vége az kibaszott jó , tehát, a maradék 2-rész, tuti nagyon jó lesz .
Peter, megtudja álitani nem fog robani, a végén látszik hogy kivilágosul a keze :Y ;]

Más:Ami még nekem furcsa , linderman és nathan anya . Én még azt is el tudom képzelni, hogy peter és nathan, linderman gyerekei . Mert mondta az anya hogy sok mindent nem tud rola , meg beszélt is linderman-el, tehát itt valami furcsa van sztem . :)

(#743) Bibby válasza felenke (#742) üzenetére


Bibby
addikt

Nem értem miért nem tetszett annyira a rész, ez nemcsak a pergő akcióról szól, hanem a történetről...
Szerintem csak félrenézed hogy kivilágosodik a keze, nem lesz az ilyen egyszerű.

Ελευθερια η θανατος

(#744) Kanczy válasza felenke (#742) üzenetére


Kanczy
veterán

én is ezt mondom,de már milyen rég :))
gondolom tudjátok,hogy a maradék 2 rész egyben lesz leadva...legalábbis amennyire én tudom :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#745) bolondember válasza Kanczy (#744) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ó.
Link? vagy inkább úgy kérdezem: mennyire biztos ez?! (igazából jó hír.... - kevesebbet kell rá várni! :R )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#746) felenke válasza bolondember (#745) üzenetére


felenke
csendes tag

[link] itt ugy van irva hogy, nem egyszere... de nem tudom, valami linket dobhatnál.

Bibby:nem értem, 5. oda tekertem a végére, és mindig olyan, mintha visza nyerné az eredeti szinét, a keze . de lehet rossz a szemem ;)
Meg amugy is, 2 napja még van a robbanásig . :))


Elvileg ezt irja kb az angol oldal a kövi részröl már mind a landslide-ról : Angela Petrellit kényszerítik, hogy nagyobb szerepet játsszon Nathanban, Peter, és Claire élet. A Nathan és Peter apjának a halálával kapcsolatos igazságot végül az igaz azonosságával egyetemben felfedik. Amikor Nathan azt találja kint, hogy neki alkalma nyílhat arra, hogy váljon több mint polgármester őt szembesítik egy olyan döntéssel, amit neki csinálnia kell. Választási napként közeledik néhány megpróbál távozni NYC HRG és Matt megtanulnak egy másik meglepő titkot. Valamint Sylar eszi egy másik hős agyát. Hiro apuvisszatérései
-minden esetre érdekes :U


[Szerkesztve]

(#747) sghc_toma válasza felenke (#742) üzenetére


sghc_toma
senior tag

Én még azt is el tudom képzelni, hogy peter és nathan, linderman gyerekei .

olvass képregényt! a war buddies részek alapján eléggé valószínűtlen*, hogy a Petrelli tesók Linderman gyerekei lennének...

*tulajdonképpen nem kizárt, csak semmi értelme nem lenne...

még vmi: Peter keze szerintem is ''normalizálódik''.. mondjuk nem is vártam, hogy most felrobban...

[Szerkesztve]

in asm we trust

(#748) felenke válasza sghc_toma (#747) üzenetére


felenke
csendes tag

furcsa is lenne ha már most robbana , mert a 23.rész cime : Az, hogy hogyan lehet leállítani egy felrobbanó embert.
én azért gondolom ezt mert , linderman-ek vanak képeséggei amit megkaphatak ,
másik meg az hogy, peter és nathan, apjárol nem tudunk semmit , azt sem hogy volt-e képessége ...
a képregényt nem olvasom, és még egy részét se olvastam el, mert filmbe jobb sztem. :)

(#749) sghc_toma válasza felenke (#748) üzenetére


sghc_toma
senior tag

ha olvasnád a képregényt, most tudnád, hogy volt-e vmi képessége Peter-ék apjának ;)
szvsz érdemes olvasni, jó sok háttérinfó, érdekesség van benne...

in asm we trust

(#750) Dictator^ válasza D4rkm4n (#735) üzenetére


Dictator^
veterán

spoiler:
(imdb-n 23ig részig nem szerepel a haiti man) valószinüsitem, hogy syler valahogy megölte, és igy tudott kijönni az időmegállitásból..vagy ha nem igy akkor passz :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.