Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megnéztem a 16. részt.
Remek volt.
Egészen jók azok a részek, amikben nincs benne az idegbeteg Jessica, és unalmas családja.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#252) VladimirR válasza Algieba (#250) üzenetére


VladimirR
nagyúr

na, en meg epphogy falra tudok maszni linderman-tol
utalom az ilyen teljesen keplekeny fantomlenyeket es tartok tole, hogy meg legalabb az evad vegeig az is marad (de szerintem akar meg 1-2 evadon at is igy hagyjak)

a kiccsaj es a zsaru eseteben azert van ennyi picsogas, mert itt (pl az x-men-nel ellentetben) sokkal tobb hangsuly van fektetve a dramai reszre, s nem csak az akciot toljak (ami akar jo is lehet, ha nem viszik tulzasba, mint a zarunal neha)

egyebkent asszem jovo hetfon lesz a csirlidernek szerepe boven

spoiler
a niki vs jessica harot en maskent latom, szerintem ott fizikailag is kette fognak valni, mint tettek azt par resszel ezelott (ugye a rendor hallotta mindkettojuket)

de nekem akkoris simone kepessege jott be a legjobban - tiszta matrix2

(#253) Algieba válasza VladimirR (#252) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A zsaru telepata. Bár igaz, azt mondta, hogy hallotta.
Na, mindegy.
Niki/Jessica számomra érdektelen. A képessége, a nagy erő meg másra sem jó, hogy öldököljön vele. Uncsi. A színésznő meg gyenge, mint a krumplicukor. Fuj.

Remélem, Linderman minimum valami Luthor féle tök genya lesz. :DDD

Megnéztem a 17. rész ajánlóját.
Akciós lesz. Remek.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#254) VladimirR


VladimirR
nagyúr

Bovebben: [link]

ooo...lol

(#255) Algieba válasza VladimirR (#254) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Igen, ők is különlegesek. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#256) Wolverine válasza VladimirR (#252) üzenetére


Wolverine
félisten

Hmmm. Classic X-képregényben azért dráma is van, mai napig életreszóló nagy kedvencem :)

Algieba, ismerem Mímust is, és látom a párhuzamot is - persze az idén már 44 éves X-Mennel a témát eléggé alaposan kivesézték a Marvelnél, szóval kicsi az esélye annak, hogy ne találjunk bármelyik szereplőre analógiát; ha nem képességben, akkor személyiségben...


Jövő vasárnap tv2-es premier; tartok tőle kicsit. (utána csütörtökönként folytatás)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#257) koxx válasza VladimirR (#252) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

''de nekem akkoris simone kepessege jott be a legjobban''

Simone-nak milyen képessége van?

(#258) brownus válasza koxx (#257) üzenetére


brownus
veterán

ööö, izé a szája?? :B szerk: a szeme is szép :)

a zeroes videó komoly :D

[Szerkesztve]

(#259) szepi79 válasza koxx (#249) üzenetére


szepi79
őstag

Sylar lehet kicsit megszívta ezzel a szuper halló képességgel, majd sokat járhat a fülészetre

ez a képesség inkább előny lesz neki, amint megtanulja használni. gondold el, összecsapás peter és sylar között... és peternek szétmegy az agya a sok felerősített hangtól...


wolverine: melyik a kedvenc részed? :D

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#260) szepi79


szepi79
őstag

ja semmi

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#261) RexpecT


RexpecT
addikt

Tegnap megnéztem a legújabb részt!Nagyon kiraly volt!Arra vagyok kíváncsi hogy Sylar vajon hogy tudja megolvasztani a fémeket, mert elvileg nem ''hő segítségével'' mivel akkor a befőttesüveg amibe belerakta a villáskulcsot elrepedt volna, vagy vmi hasonló!

(#262) szepi79 válasza RexpecT (#261) üzenetére


szepi79
őstag

nem megolvasztja, mivel ez akkor lenne helyes kifejezés, ha hőt alkalmazna. szerintem inkább higannyá változtatja.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#263) I_Am


I_Am
veterán

2 napja kezdtem el nézni ezt az uj sorozatot és annyira beszivott, hogy zsinórban 11 részig fel sem álltam a tv elől. :) (most ért utol párom, szóval ma este a maradék 4 részt is megnézzük)

Kérdés, ezt is 24 részes évadokra tervezik?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#264) RexpecT válasza I_Am (#263) üzenetére


RexpecT
addikt

A Heroes 2007 január 22-én folytatódik és ez az menet 7 részen keresztül fog tartani, majd pedig jön egy öt hetes szünet és április végére, május elejére tér vissza a sorozat a záró 5 epizóddal, ami valóban összesen 23 részt jelent.
Forrás:www.sorozatjunkie.hu
Link:[link]

(#265) burgatshow válasza I_Am (#263) üzenetére


burgatshow
veterán

Privátba akartam tenni.

[Szerkesztve]

(#266) burgatshow


burgatshow
veterán

Na. Megnéztem én is az első részt. Nekem nagyon tetszik! :) Eszméletlen jól eltalálták. :) Kicsit olyan X-Man hangulatú, de valamivel úgy érzem komolyabb, noha ez is egy képregényadaptáció. :)

(#267) sghc_toma válasza burgatshow (#266) üzenetére


sghc_toma
senior tag

...noha ez is egy képregényadaptáció

ebben biztos vagy? létezik képregény is, ez igaz.. de az a sorozattal együtt ''születik''..

in asm we trust

(#268) burgatshow válasza sghc_toma (#267) üzenetére


burgatshow
veterán

Batkameg! Igazad van. Valamit akkor nagyon elnéztem. :U :B

(#269) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

banyek... a 17es rész nem semmi.. eddig talán ez jött be legjobban.. letaglózott, vagy mi...

in asm we trust

(#270) rien válasza sghc_toma (#269) üzenetére


rien
senior tag

ez tényleg ütős volt :Y bár csak 75%-ban értettem, de nem baj, majd holnap megnézem mégegyszer felirattal :)
de miért kellett belerakni azt a f@szt??? hihetetlen...... már kezdtem örülni, hogy kacsa a hír, erre tessék :(

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#271) nunogomes


nunogomes
csendes tag

Niki Sanders (L) :B :B
:))

''Glory gives herself only to those, who have always dreamed of her!''

(#272) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

vélemény : QVAJÓóóó

(#273) I_Am válasza rien (#270) üzenetére


I_Am
veterán

Holnapra nem tuti, hogy lesz felirat, a 16-hoz is kellett 1 hét. ;)

Mostanában lehet lesz időm és annyira beszívott a sorozat, hogy lehet újra beállok én is fordítani a részeket.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#274) RexpecT válasza I_Am (#273) üzenetére


RexpecT
addikt

A 16-oshoz már 07. 02. 20 -n volt felirat!

(#275) RexpecT


RexpecT
addikt

A 17 -es rész Vasárnap ment amcsiban?Eddig nem Hétfőn este volt ami itt Kedd hajnal :F

(#276) I_Am válasza RexpecT (#274) üzenetére


I_Am
veterán

Angol felirat. Magyar tegnap este került fel. Akkor miröl is beszélünk? Vagy el egymás mellett? Mert ugye nem mindenki érti meg hallás alapján az amcsi filmeket.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#277) sghc_toma válasza I_Am (#276) üzenetére


sghc_toma
senior tag

RexpecT-nek igaza van, volt a 16. részhez magyar felirat már 20-án..

in asm we trust

(#278) I_Am válasza sghc_toma (#277) üzenetére


I_Am
veterán

Hol?

Amugy megnéztem a 17-ediket és tényleg nagyon jó lett. Nagyon tekerik a szálakat az alkotók. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#279) ChromeX válasza sghc_toma (#277) üzenetére


ChromeX
addikt

jah felirat általában másnapra vanmiután letöltjükén mindig szedán tudom megnézni addigra jön le. a 17eset már nagyon várom:D:D

SPOILER

csak valamit nem értek még hogy a claier apja meg az emléktörlő csávó miben mesterkednek mik ezek a fegyverek amivel el akarták kapni a láthatatlan embert meg petert de mind1.
egyszerűen nem tudok betelni vele:D:D asszem a tvben is nézem majd

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#280) sghc_toma válasza I_Am (#278) üzenetére


sghc_toma
senior tag

nemtom, hogy honnan szedték, de a koliban az egyik ftp-n már felirattal együtt volt..

in asm we trust

(#281) L|zsidoboz válasza ChromeX (#279) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Előzetes alapján nagyon ''idegen'' lesz a szinkron, pont mint a szökésnél...

Good to be good, but better to be lucky.

(#282) nunogomes válasza L|zsidoboz (#281) üzenetére


nunogomes
csendes tag

Nem is az igazi szinkronnal... felirat rlz :) :R

[Szerkesztve]

''Glory gives herself only to those, who have always dreamed of her!''

(#283) RexpecT válasza I_Am (#276) üzenetére


RexpecT
addikt

Ha a Feliratok.hu-n nézted akkor igen!
A Hosszupuskán nézzetek mindig feliratot >>> [link]

Hősök s01e16 Heroes s01e16 (hdtv-lol) Kenny 2007-02-20 magyar

(#284) ByB


ByB
addikt

Eddig is igen-igen megfogott ez a sorozat, de a 17. rész valami elképesztő volt!

Az egészben pedig az a legszebb, hogy az alapötlet miatt bármeddig ''húzható'' a sorozat, újabb hősök bevonásával. Remélhetőleg ezzel nem élnek vissza készítők és nem válik tőle kevésbé színvonalassá a sorozat soha! :R

(#285) Yooha


Yooha
aktív tag

SPOILER!!!!!!!


Most akkor Bennett aput kiírták? De miért? És a haiti is szökevény lett? Vagy ő törölte a maga ellen szóló bizonyítékokat és marad?
Amúgy nagyon jó rész volt, fel sem tünt, hogy a szereplők alig fele szerepelt.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#286) brownus válasza Yooha (#285) üzenetére


brownus
veterán

nem írták ki, csak a memóriavadász, és claire-ről való emlékeit töröltette ki. (talán másét is) ő megy vissza dolgozni, és parkman lesz az új segítője, és ehhez muszáj volt meglőni. ja, igen, mindketten szökevények lettek. ugye azt adták be eric-nek( nemtom, hogy hívták a filmben?), hogy a memóriavadász eltitkolta benett előtt, hogy mit tud a lánya....

(#287) Yooha válasza brownus (#286) üzenetére


Yooha
aktív tag

Hát úgy érzem, ezt újra meg fogom nézni, legalábbis a végét, mert ez nekem magas. Vagy fáradt vagyok most átgondolni. Eric-en 5 percig gondolkodtam hogy ki, aztán rájöttem, hogy a ''kis gnóm eric roberts'' :D Így már világos.
Hja, Sulu is benne van rendesen, vajon ő is hero? Ha Hiro az, akkor nem kizárt..

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#288) brownus válasza Yooha (#287) üzenetére


brownus
veterán

jó lesz a szerepre, kis geci feje van. néztem is rendesen, hogy de ismerős aztán felismertem.
hmm, kár, hogy nem (tudták) mahone-t megszerezni erre a szerepre :D bár a pb egy évvel korábban indult

(#289) The DJ


The DJ
addikt

Sziasztok! A Prison Break mellett úgy döntöttem elkezdem ezt a sorozatot is, mert az eddigiek alapján elég bejövősnek tűnik, namármost a gond az az, hogy nem tudom hol lehetne az elejétől elérni :U Torrenteket néztem, de ahol kerestem ott nem nagyon volt már seeder az első részekhez nekem meg azok is kellenének...ha valaki tudna kicsit segíteni priviben azt megköszönném :B

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#290) L|zsidoboz válasza The DJ (#289) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

TV 2 most kezdi el vetíteni.

Good to be good, but better to be lucky.

(#291) brownus válasza L|zsidoboz (#290) üzenetére


brownus
veterán

most mit szemétkedsz?? :D

feltöltöm neki ftp-én, ha tud adni egy elérhetőséget:)

(#292) g4dg3t válasza Yooha (#287) üzenetére


g4dg3t
senior tag

En is igy voltam vele, de most hogy elolvastam a HSZ-eket mar osszeallt a kep :) Ez a 17-es resz tenyleg dobbenetes volt!

mas: szeretnek irni egy Firefox kiterjesztest, ami kis popupokkal figyelmezteti a usert ha uj epizod jon ki a kedvenc sorozataibol. Ehhez szuksegem volna egy RSS feed-re ami mindig tartalmazza a friss listat. Nem szeretnem ''kezzel'' gyartani az XML-t, jo volna ha mar egy meglevo RSS-t tudnek haszalni. Ha vki tud ilyet, plz privi :R

(#293) L|zsidoboz válasza brownus (#291) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

nem lehetett kihagyni ;]

Good to be good, but better to be lucky.

(#294) Native


Native
csendes tag

sziasztok:)nekem nagyon tetszik a sorozta, d enem tudja valaki h honnan lehetne letölteni, mert csak az elsö 12 rész van meg...:( és szeretném tovább, ha valakinekmegvan jelentkezzen...

(#295) L|zsidoboz válasza Native (#294) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

torrent ;)

Good to be good, but better to be lucky.

(#296) Native


Native
csendes tag

jo csak nem vágom h h vannak ezek a letöltösdik.. mert nem szoktam letölteni:/ :B

(#297) L|zsidoboz válasza Native (#296) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

[link] ;)

Good to be good, but better to be lucky.

(#298) VladimirR válasza g4dg3t (#292) üzenetére


VladimirR
nagyúr

faszom, privat

[Szerkesztve]

(#299) I_Am válasza Native (#296) üzenetére


I_Am
veterán

Akkor honnan van meg az elsö 12? :))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.