Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#156) admi99


admi99
csendes tag

Sziasztok!

Igazából nem is törölve lett a mappa, hanem a Win 10 varázslatosan eltüntette nekem! :)
A helyzet pedig ez lenne:

Volt az az asztalomon egy "Minden" nevezetű mappa, amiben szinte mindent tartottam, kivéve az egyetemmel kapcsolatos dolgaimat. (Hála istennek)
A mappában volt rengeteg képem, emlékek, hobbi képek, "munkák", filmek, és stb, lényegében MINDEN, amit a laptopomon tároltam (kivéve alkalmazások).
Ilyen mappák voltak a "Minden" mappában, mint például "programozás", "hobbi", "foci" , "Videók és képek", stb.
Még Jan. 3-án ha minden igaz megvolt a mappám, mivel még szerkesztgettem benne képeket! Tegnap (Jan 4-én) nem is figyeltem, hogy megvan-e, mert nagyon lekötött a tanulás, de szerintem megvolt, mert miért is ne vettem volna észre, ha a legtöbbet használt mappám nincs az asztalon. (Kb. 5 mappám meg 5 ikonom van asztalon). Ezek után ma tanultam a laptopomon(Lenovo Legion y520 hátha segít valamiben) és utána folytattam volna a képeim szerkesztését. Látom, hogy eltűnt a mappa. Programozást tanulok egyetemen, hülye mégsem vagyok, mondom csak nem töröltem ki. Lomtárban természetes nem volt, miért is lett volna. Jan 2-án volt egy Windows frissítés, de az nem törölhette ki, mivel még 3-án megvolt. Olvasgattam róla, és több helyen is előfordult, sőt sokan írták, hogy velük is ezt csinálta a Win 10. Azt írták, próbáljam meg a Recuva nevezetű appot, az elvileg visszahozza a végelegesen törölt dolgokat is. Vagy 1 óráig keresgettem benne, és körülbelül a sok 100 vagy akár 1000 dolgom közül 30 képet találtam meg(nem néztem végig mindent, mert 30 000 fájlt talált a recuva, többsége chrome cache ből törölt lényegtelen dolgok), amikből 3 volt visszaállítható, a többi 27 unrecoverable volt és az ok, amiért törölve lett ELVILEG, overwritten with xyz. Olyan fájlokkal volt ELVILEG felülírva, amiket már régen nem használtam és egy teljesen más mappában voltak, amiket már mint említettem, régen nem nyúltam.

Aki segít, annak nagyon megköszönném, végtelenül fontos lenne, rengeteg emlékem, képem, személyes dolgom stb. volt benne ami igen fontos lenne számomra.

Kérlek segítsetek!

Aki teljes megoldást tud adni, és visszatudom szerezni az egész mappám, azt pénzjutalommal és rengeteg köszönettel ajándékozom meg!

Köszönöm mindenki segítségét!

Kérlek osszátok, írjatok, segítsetek!

KÖSZÖNÖM!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.