Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) pee13


pee13
senior tag

ha elkészülök a speedcore géppel a 2009-es mth-ra, akkor akár az is megeshez, hogy kiviszem a hangcuccomat , de akkor mindenki engem fog hallani :DDD

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#402) z0d1AK válasza pee13 (#401) üzenetére


z0d1AK
veterán

hehe:))
régebben néztem, h mi a fenéért oan drágák ezek a fadobozos hangfalak, meg házimozik, annyira csak nem nagy szám...
Aztán most szilveszterkor megtudtam:) ahol voltam buliban ilyen cucc volt körbe a falon, és keresztapám házimozija a 15x15cm-es hangfalakkal valóban elbújhat, olyan hangja volt azoknak a cuccoknak, h nem igaz...
Azóta megértem, h miért kerülnek annyiba, amennyibe:) :R

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#403) pee13 válasza z0d1AK (#402) üzenetére


pee13
senior tag

ez nagyon nem volt drága (mondjuk nekem az volt, csak a többihez képest), 24k-ból kijött az erősítő a falakkal.

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#404) Pista0001 válasza pee13 (#403) üzenetére


Pista0001
addikt

Ha azt nézzük hogy ezer éves sztereó holmi létére egy árban van az új alap kompakt házimozikkal akár drágának is tűnhet. Meghallgatás után aztán kiderül hogy bagó érte annyi pénz, a teszkós házimozi meg elmehet a p.csába. :)

(#405) pee13 válasza Pista0001 (#404) üzenetére


pee13
senior tag

ahogy tetszik mondani :K
van teszkóházimozim, hát az egy kalap lótrágya.. nem részletezem miért, akinek van hasonló az tudja.. ezelőtt egy videoton apollót használtam, 2x3,5W. haver kiröhögte, elhoztam, nem röhögött többet.. szegényt le kellett cserélnem, mert nagyon beteg volt ez egyik oldala.. és mivel nem értek a lovakhoz, és mivel muterék szobájában nincs hangcucc..

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#406) geprombolo válasza z0d1AK (#402) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nekem egy Orion HS282-es hangfalpárom van, nagyon tetszik a hangja, :C nem cserélném el egy 5.1-es akármire, akárminek is hívják, akár márkás, akár nem. Nem teszteltem, mert nincs mivel összehasonlítsam, csak szeretem, hogy természetes hangja van. Szerintem.
Mi, teszkós sz.r? Ha 150.16-os lenne, nem 5.1-es, akkor se kéne. Nájlon, igénytelen, vacak hangszórókkal. Brrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!! Hífííííííííííí!!!!!!!!! Inkább lófí....ng.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#407) z0d1AK válasza geprombolo (#406) üzenetére


z0d1AK
veterán

keresztapámnak valami ilyen van:

tényleg jó, meg nem is teszkó, mert thomson, csak hát azért a szilveszterihez képest ég és föld.
már-már élmény volt hallani, és valóban betöltötte a hang az egész szobát!
mondjuk a házigazda szülei kő-gazdagok voltak, ez látszott a ház többi tárgyán is, így gondolom az a hangfalcucc is 100 felett volt:), emg ha jól emlékszem az 7.1-es volT:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#408) geprombolo válasza z0d1AK (#407) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mi? 7.1-es fa cucc? Húúúúúúúúúúúúúúú! :R Ha szép nagy fa dobozok, meg valami jófajta, akkor riszpekt :R , persze juttathatna nekem is a lóvéjából. :DDD Ja, egyébként igazi High-end hangfalpár az 2000-3000 euró (mondjuk két Denon csúcsszupi), erre jön ugyanennyiért az erőlködő, meg persze a hifi, mert azt ilyen mezei cuccal felesleges meghajtani.... Szóval totálban 8-10 ezer, csak alapból. Kőgazdag nyugatiéknál. A fene a gusztusukat! :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#409) z0d1AK válasza geprombolo (#408) üzenetére


z0d1AK
veterán

nemtom milyen márka volt, de azt tudom, h meg is fogott, h körbe volt rakva a nappali vele:)
és kurva jól szólt
és valóban, ők is a kő-gazdagékhoz tartoztak;) :W :R :DD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#410) pee13 válasza geprombolo (#408) üzenetére


pee13
senior tag

én lehet csinálok egy quadrofont majd ha egyszer baszott gazdag leszek.. de nem ám teszkó, még egy vidi erősítő, közös hangerőpoti, és még egy pár hs280 :K az lenne ám az igazi.. mondjuk így is csak egyedül hallgatom szinte, anyámnak fáj tőle a feje.. :DDD ablak rezeg meg minden..

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#411) z0d1AK


z0d1AK
veterán

nah, fel akartam enni tesztelgetni a win7-et, de már a telepítő elején meghasalt :DD :W :C

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#412) Pista0001 válasza geprombolo (#408) üzenetére


Pista0001
addikt

A Denon, Marantz, Roksan és társai még csak nem is high end, csak a kommersz (Sony, Panasonic, ilyesmik) és az igazi high end közti kategória. Nevezzük inkább simán csak prémiumnak :) Az igazi high end cuccokat neves tervezők egyenként saját kezűleg készítik.

Aki hallotta már az audiofil kifejezést az tudja miről beszélek. :K

[ Szerkesztve ]

(#413) Zefír


Zefír
őstag

Hogy kine maradjak a témából :DDD
Nekem egy Dimarson 5.1em van ami most nem éppen üzemel mert a dvd-m meghalt :(
De különben télleg frankó hangja van. Csak géprekötve szar.se volt.
Én nem fogok költeni hangfalra most is egy kis mp3 fülesből tolom az I Doser marihuánát és ez is elég hatásos :DDD

És Pee leszólta a házimozim..... :((( Ezért még kap a sznob fejére... :DDD

Szerk: Ezen múltkor olyat röhögtem :D
Pee rámír msnen hogy adjam el neki a gépemet.... ÉS azaz öszeg amit ajánlott érte....Elgondolkodtató összeg volt. :DDD

10K.......Hát az a vicc hogy a ramok meg a cpu hűtő került együtt 10kba... :K
De Pee rulez és alkudozzunk és kunyizzuk el a másik DVD-jét :C :C :R

Mert azt is be akarta húzni...

[ Szerkesztve ]

(#414) pee13 válasza Zefír (#413) üzenetére


pee13
senior tag

te fasz, baromkodtam:D amúgy sznob a jó édes apukád, egyszerűen csak szeretem a zenét, a retrót, és ez nekem megér ennyi pénzt.. dvd-t meg azért kunyiztam, mert lehet csak pár forintnyi alkatrész kell benne cserélni, és már lenne is egy végfokom... :DDD

[ Szerkesztve ]

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#415) Zefír válasza pee13 (#414) üzenetére


Zefír
őstag

Te mindig csak baromkodsz :DD

(#416) pee13 válasza Zefír (#415) üzenetére


pee13
senior tag

hmm. beszívott négyes:D

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#417) geprombolo válasza pee13 (#414) üzenetére


geprombolo
senior tag

Apropó retró, a múlt héten szereztem be az Omega egyik válogatás lemezét, olyan darabokkal, mint az Álomarcú lány, A fegyverkovács fia, meg egyéb nyalánkságok. :C :C :C :C A Sony erősítőmmel (integráltas, de baromi jól szól), meg a HS282-eseimmel hallgattam, csak simán piánóba, nehogy az asszony agyhúgykövet kapjon.... :DDD ...bezzeg a szomszéd tolhatja a "cigányzenét", vagy nevezhetjük lakodalmas rokkkkkknak is (tényleg, mi köze a rockhoz?), az nem zavarja annyira, én meg szenvedjek, amikor olyan szívesen megtolnám vagy 2x30-al :O . Ja, régebben néztem a Falat a Pink Floydtól, Dts hanggal, ugyanezekkel a hangszarókkal, adtam a szájára a villanyórának keményen, totál extázis volt. :Y

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#418) geprombolo válasza Pista0001 (#412) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na jó, akkor kőgazdagék ha high-endet akarnak, kivágnak nem 10, hanem akár 50000 eurót is mellényzsebből, hogy felvághassanak az audiofil cuccukkal, de vajon tényleg megéri? Fülileg értem, mert az ember füle romlik idővel, így mire beszerzed a cuccost, addigra a prémium kategória is több, mint elég, mert a hallásod nem a régi. Kevés ember van abszolút hallással. Főleg felnőtt. A gyereknek meg majdnem mindegy mit hallgat, Halász Jutkát élvezheti kétkazettás magnón is méd in kína.
Azért kösz a kiigazítást. Most jut eszembe, nagy vágyam egy elektrosztatikus hangfalpár, állítólag iszony jól szól. Persze kell emellé spéci lámpás, nagy impedanciájú erőlködő is, de ha már álmodozunk...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#419) Zefír válasza pee13 (#416) üzenetére


Zefír
őstag

:DDD azaz:D

(#420) KillHates válasza Pista0001 (#412) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én ilyen Bösendorfer hangfalat szeretnék, elég lenne kettő. Nem kellene több, szerintem így is elég jól szólna... Egyetlen baja, hogy 7.900,- Euro a pár.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#421) bandi210 válasza geprombolo (#418) üzenetére


bandi210
aktív tag

háát..asszony..mennnyé el a 200km-re lebvő boltba egy kiló kenyérért oszt tojjad neki!csak vissza ne forduljon 199km-ről hogy meghallotta a zenét:D

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#422) KillHates válasza geprombolo (#418) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hidd el megéri. Rajzolni lehet a kommersz cuccok és a high-end között a hangzás különbséget.
Ez olyan mint egy sima 1000 forintos optikai egér és mondjuk egy MS Sidewinder X6-os között a különbség. Csak kb 20 frag körönként :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#423) KillHates válasza geprombolo (#417) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem anno 2db 1kW-os Reflex-em volt. Azzal kiválóan lehetett idomítani a szomszédokat. Volt hozzá egy szolid Castone 1200W-os végfokom. Régen bulikat szerveztünk és onnét voltak a cuccok. Ezek a szabadtéri hangosítás legszolidabb elemei voltak

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#424) Pista0001 válasza geprombolo (#418) üzenetére


Pista0001
addikt

Ágoston Lajos: Audiofil erősítők építése (ajánlás). A lényeg itt le van írva.

geprombolo, KillHates: Álmodni nagyot kell... :K

(#425) KillHates válasza Pista0001 (#424) üzenetére


KillHates
nagyúr

És vigyázni, hogy ne legyen a bili az ágy mellett :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#426) KillHates


KillHates
nagyúr

Zef ápdétel:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#427) 3.Aragorn válasza geprombolo (#418) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Hidd el, hogy nem romlik. Legalábbis nem úgy, ahogy te gondolod. Lehet, hogy idővel (évtizedek zenehallgatása után) kicsit hangosabbra kell tekerni, mert romlott a fül, de a zene tisztaságát így is meghallja. A klasszikus vájt HiFi-s fülről beszélek. Neki nagyon nem mindegy, hogy milyen minőségben hallgatja, amit hallgat. Mert ég és föld a különbség különböző hangminőségek között. Ez már életforma, és tapasztalataim szerint olyan kór, ami az idő múltával csak egyre inkább elhatalmasodik az emberen. Kezdetben elég a kisrádió a számítógép mellett, onnan szól a recsegős mp3, majd az mp3-makat jobb minőségűre cseréljük, majd kis erősítő - hangfal pár kell, majd az mp3 már nem is elég kell a FLAC, APE, stb aztán ahogy a pénztárca engedi komolyodik a dolog, és elindulunk a HiFi útján, egyre komolyabb berendezésekre költve pénzünket. És amikor már a milliós HiFi rendszerek sem elegek a kifinomult hallásunknak és van rá keret, jöhet a HighEnd...
Aztán ki hogy oldja meg. Akinek nincs ennyi pénze, vagy beéri kevesebbel, vagy elkezd bütykölni. Édesapám pl eléggé ért az ilyesmihez. Erősítőit, előerősítőit stb mind maga építette, vagy alakította át. Van otthon profi stúdiómagnó (rendes szalagos), lemezjátszó, CD, DVD, minden ami kell. A rendszer felépítését nem részletezném, csak annyit, hogy sztereó hangfalpár van megtámogatva egy saját építésű mélyládával. És hát igencsak durván jól szól! Nekem még nagyon sokat kell várnom, hogy ehhez hasonló hangrendszert tudhassak magaménak. Boltban ezt a hangminőséget több millió forintnál kezdik el mérni... :U
Szóval annyit akartam ezzel mondani, hogy a vájt fül nem romlik el. Inkább még tisztább hangokat akar :)

Nem minden vándorút céltalan...

(#428) Zefír válasza KillHates (#426) üzenetére


Zefír
őstag

Nah kösz xD :C :C

(#429) bandi210 válasza 3.Aragorn (#427) üzenetére


bandi210
aktív tag

nem romlik hanem egyre igényesebb lesz..röviden:D és nem mindig a bolti legdrágább a legjobb...

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#430) 3.Aragorn válasza bandi210 (#429) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Valóban, rövidebben is megfogalmazhattam volna, de akkor nem jön át a feeling ;]

Nem minden vándorút céltalan...

(#431) pee13 válasza KillHates (#426) üzenetére


pee13
senior tag

hááááá xD :DDD

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#432) geprombolo válasza 3.Aragorn (#427) üzenetére


geprombolo
senior tag

Sztem romlik, nemrég teszteltem a hallásomat, 18 KHz fölött már mehet 1KW-al is, nem hallom. A fiaim 19-20-nál fogták a fülüket, hogy halkítsam le, mert hangos és sípol. És csak 35 vagyok!!!!!!!! :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Lehidaltam. Pedig ügyeltem a hallásomra. Azt, hogy a hallásom mennyire differenciált, azt nem tudom mivel tesztelni, de az mp3-asokat rég száműztem, mert úgy szar, ahogy van. Mindíg vágytam egy hifi cuccra, ezért van a két HS282-es, hifi NAD lemezjátszó, meg a Sony TA-FE370 erőlködő.
Ja, és utálom a kábeltévén a sok gyenge hangminőségű tévécsatornát (élén a hallmarkkal), mert az is digitális sűrítés és komoly minőségvesztés árán oldották meg, hogy több nyelvű sztereó hang jön át ugyanazon a frekisávon.
Ja, ha megtalálom, felteszem a tesztet, hátha más is kíváncsi a hallására...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#433) Solfrutta


Solfrutta
tag

Írtam #367-ben a 6os elosztós incidensről. Azóta volt olyan, hogy magától bekapcsolt a gép sleepből (ilyenkor amúgy csak bekapcsológombbal lehet bekapcsolni, egérmozgatással nem), és teljesen megbolondult rajta az oprendszer. :Y Ma pedig a tévé és a dvdlejátszó kapcsolt be, teljesen magától standby módból... nagyon csúnya dolgok lehetnek itt a hálózatban, valami ötlet?

gépromboló: anyám 40 éves és hallja a 19KHz-et. Én 16 évesen meg totálisan immunis vagyok rá, hallom, de egyáltalán nemzavar. :U

[ Szerkesztve ]

(#434) pee13 válasza geprombolo (#432) üzenetére


pee13
senior tag

várjuk, jöhet. én áprilisban leszek 15, asszem még van hallásom:D viszont egyik fülemet 2x másikat 1x szúrták fel, azóta halkabb minden.. de nagyon jól hallom hogy megy a gép, pedig szabályosan síri csöndben kellene működnie.. (táp-silent blade, proci-hyperTX@450rpm, videó-passzív, házventi-12es yate loon elindulásig szabályozva..) amióta megvan a hs-280, azóta egyre jobban igénylem a 320kbps mp3-mat.. sal szórós méretezetlen doboz valahogy nem adott ki magából minden szösszenést.. winamphoz i használok egy minőségjavító progit, és nagyon sokat használ. telóm fülesét már nem is bírom hosszasan hallgatni, kevés mély kevés magas.. asszem kezdek audiofil lenni.. :O
szerk: [link] ezt tessék meghallgatni, nekem kiviszi a fülemet, pedig tök halkra van véve..

[ Szerkesztve ]

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#435) Pista0001 válasza pee13 (#434) üzenetére


Pista0001
addikt

ez benne szólt a fejemben :Y :Y :Y

(#436) 3.Aragorn válasza pee13 (#434) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Az a jó, amikor a monitorod ad ki hasonló hangot. Nálunk volt már ilyen :K

Nem minden vándorút céltalan...

(#437) 3.Aragorn válasza geprombolo (#432) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Persze, így fizikailag romlik, gyengül, viszont kifinomultabb lesz. Ezt magyaráztam.

Nem minden vándorút céltalan...

(#438) geprombolo válasza 3.Aragorn (#437) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ha kifinomul, akkor rendben... Itt a teszt, egy kicsit le kell tekerni az oldalon hozzá. Rosszul emlékeztem, csak 18-ig van a teszt, rajtam kívül mindenki sikít a 18-ra, hogy neeeeeeee, én meg nem tudom, hogy hallom-e. A 17 az fáj nekem is.
#433 Solfrutta Nem ártana megnézesd a teljes hálózatot egy villanyszerelővel, mielőtt valami végleg elszáll, ez abban az esetben, ha a tévéd nem az elosztóról megy, hanem egy másik konnektorról csinálja a hibát. A wint meg tedd újra, az is lehet megoldás. Több ötletem látatlanban nincs, de ha írsz egy privit részletesen a dolgokkal, lehet, hogy világosabban fogok látni, sokat foglalkoztam villanyszereléssel.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#439) pee13 válasza geprombolo (#438) üzenetére


pee13
senior tag

aztaQ.. majndem megsüketültem..

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#440) Muki94


Muki94
aktív tag

Sziasztok!
Énis csatlakoznék a gány szakkörhöz :))
Itthon volt egy csinos, de évek óta nem használt kazetta játékos.Gép kell bele.... azhát!
bele akartam sűríteni még a tápot is, hát sikerült.
A táp háza majdnem negyedére lett vagdosva, forrasztva, a táp ágak meglettek hosszabítva.
Beszéljenek inkább a képek:

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#441) geprombolo válasza Muki94 (#440) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hali!
Isten hozott közénk, de a szakkör odaát van, itt csak cseverészünk, amint látod mindenről, ami off. kérjük inkább oda a képeket, előb-utóbb bekerül a gyűjteménybe is, ahol mindenki együtt láthat minden gányt és remekművet. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#442) bandi210 válasza Solfrutta (#433) üzenetére


bandi210
aktív tag

engem sem..mindig csak nézek hogy suliban ha valaki órán hülyeségből elindítja ezt a baromságot a többség ordít hogy kapcsold ki meg minden mert fáj tőle a fejük..fura..nekem valahogy nem fáj tőle:D ;]

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#443) bandi210 válasza Pista0001 (#435) üzenetére


bandi210
aktív tag

náklam hatás nulla:D annyi hangja van (az is csak a füles bal felén)mintha egy ilyen utcai áramelosztó nagyépület mellett mennék el..annak van ilyen hangja:D

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#444) bandi210 válasza geprombolo (#438) üzenetére


bandi210
aktív tag

mint mondottam nulla hatán(ja megvan a hiba oka..nem volt benyomva rendesen a jck..)na mondjuk maxi hangerőn azért megérzem(na és az már olyan hogy rajtam van és a konyvtárban mindenki visít:D)

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#445) geprombolo válasza bandi210 (#444) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kínozod az embereket? Ráduszítom a zsarukat! ;] ;] ;] ;] ;] Tudod, a könyvtár arra való, hogy az ember csendben olvasson... a hangsúly a csenden van :D

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#446) bandi210 válasza geprombolo (#445) üzenetére


bandi210
aktív tag

csend..hát nekem csend..és mit érdekel hogy mi fáj nekik:DD ;]
zsaruk jöhetnek:D majd azt mondom kovács piata vok..nem ismerek senkit..nem is vagyo itt:DDD

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#447) geprombolo válasza bandi210 (#446) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hollowman :)) :)) :)) :)) :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#448) geprombolo


geprombolo
senior tag

Órák óta midenki ezerrel gányol, csak én takarítok. :O :O :O Senki nem ír semmit se ide, se amoda...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#449) Solfrutta válasza geprombolo (#448) üzenetére


Solfrutta
tag

Én SketchUp-ban gyártok újabb és újabb gépházakat, alternatívák hogy mit építsek. :D Közben még gépet is szereltem, ehh... Elég régi gép, 1500as P4, 256 ram, de nagyon lassú, vajon miért? A HD Sentinel adta meg végül a választ, egy 9,5 gigás vinyó van a gépben, 211 bad sectorral. :Y Az okos szervizes kicserélte az amúgy jól működő de vírusos 40 gigás vinyót erre a hulladékra... :(

(#450) geprombolo


geprombolo
senior tag

Gyerekek, winfos alatt behal az egerem rovid ido utan. Mi lehet a baj oka, valakinek 5lete? Jelenleg Expressgate alol irok, azert nincsenek ekezeteim. Itt megy minden, mint angyalka.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.