Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Solfrutta válasza geprombolo (#450) üzenetére


Solfrutta
tag

Ha USB-s, akkor megpróbálnám átdugni másik portba, vagy a HID eszközt újratelepíteni (eszközkezelőben eltávolítod, és hardverváltozást kerestetsz vele). Esetleg még valami vírus is szórakozhat...

(#452) geprombolo válasza Solfrutta (#451) üzenetére


geprombolo
senior tag

Gyanakszom én is, hogy esetleg vírus, de lehet, hogy a Win7 zavar be valahogy. Amúgy sima ps2-es egerentyű, az alaplap meg fél éves P5Q. Elszállhat úgy az egérport, hogy a billentyűport megmarad? Majd tolok egy víruskeresést, meg egyéb málveer szarok keresését. Ja, usb-s egér megy rendesen, csak az a laptophoz van, anélkül a feleségem visít, mert utálja a tapipadot. Én meg szeretem, még játszodtam is shootert tapipaddal (furi volt, kicsit nehézkes). Ja, eszközkezelővel eltávolítottam, újraindít, felismeri, ugyanaz. :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#453) geprombolo válasza Solfrutta (#451) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nod32 nem talált semmit, SpybotSD szintén, csak sütiket. Azóta be se kapcsoltam a gépet, cd meghajtókat tesztelek-javítok ezerrel. Más 5let, hogy mi lehet a bibi?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#454) z0d1AK


z0d1AK
veterán

kis gépszerelő, az unalmas percekre:
[link]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#455) Pista0001


Pista0001
addikt

CS :C

(#456) z0d1AK válasza Pista0001 (#455) üzenetére


z0d1AK
veterán

ez sem rossz: extrém vízhűtés

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#457) Pista0001 válasza z0d1AK (#456) üzenetére


Pista0001
addikt

:R :C

(#458) 3.Aragorn válasza Pista0001 (#455) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Mintha magamat látnám :D

Nem minden vándorút céltalan...

(#459) bandi210 válasza 3.Aragorn (#458) üzenetére


bandi210
aktív tag

gondoltuk:D

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#460) Solfrutta válasza Pista0001 (#455) üzenetére


Solfrutta
tag

Ez az én monitorommal viccesebb lenne. :DDD Ugye 19" CRT, nem az a felkapkodós fajta. :))

(#461) qdak válasza z0d1AK (#456) üzenetére


qdak
addikt

na csináltam videot: Tuning PC

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#462) geprombolo válasza qdak (#461) üzenetére


geprombolo
senior tag

Öcccsssséééémmmmm!!!!! Széééép! Agyoncsapnak a gányolók, ha a "rendes" topicba nem rakod be... Gratula neked, igazi remekmű. Jó szellős :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#463) qdak válasza geprombolo (#462) üzenetére


qdak
addikt

köszia amuyg nem jol látszik de a passziv vga n is van 1 venti a papir meg ezért van a tetején mert a levegő jött a pofámba mindig ha ment a gép :D amugy max 72 röl max 67 66 ra lenyomtam igy a procit persze ez orthos alatt amugy alatt van a C' ja és jol melegedő fajta procim van :U

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#464) geprombolo válasza qdak (#463) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jöhetnek képek is, hogy majd betehessem a galériába. Előbb-utóbb mindenkinek minden képe ott lesz.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#465) qdak válasza geprombolo (#464) üzenetére


qdak
addikt

oksi csinálkok majd amin jobban láétható lessz!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#466) bandi210 válasza qdak (#465) üzenetére


bandi210
aktív tag

függünk:D szóva várjuk..kicsit télleg ratyi lett ez:S

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#467) geprombolo válasza geprombolo (#453) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na, úgy látom, megvan a ludas. Az egerentyűm chipje lehet a hibás, képes volt hazavágni még ExpressGate alatt is a drivert, pedig az linuxos ugyebár... Kicseréltem az egeret, újraindít és minden megy, mint angyal. Megjegyzem, egerem nem mai, meg nem is noname példány, egy ősrégi scrollos Logitech, sokezer kilométert gurigáztam vele és soktízezer ellenséget tettem ártalmatlanná (a bal fülén kis mélyedés lett, pedig nem vagyok nehéz kezű). Magam 6 éve gyilkolom, hozzám is már használtan került. Most egy ugyanolyan teszi a dolgát, talán kicsit újabb. Logitech forever!
Apropo driver, win alatt úgy hazavágta a drivert, hogy hiába dugtam be helyette ezt a másikat, ez se moccant, azért hittem, hogy valami egyéb hardverhiba. :W

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#468) 3.Aragorn válasza geprombolo (#467) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Én egy Genius NetScroll Eye-t nyüstölök, kb 4 éves lehet. Voltak már vele gondok, CS közben elkezd a karakter önmaga körül pörögni (vicces, ha látod :DDD ) ill. néha elmászik a kurzor valamelyik sarokba. De sokszor öltek már meg miatta... :(
Mondjuk nem hiszem, hogy az egér hibája, mert elég sok mindenen keresztülment (a vezetéknél fogva monitorhoz csapkodás csak egy példa :DDD )
Mióta Népszabadságot használok egéralátétnek (ha már másra nem jó :D ) azóta ritkábban vacakol.

Szóval lehet, hogy néha hibázik az egér, de még így is jól osztom vele a halált. Ha már itt tartunk, az utód egy Razer DeathAdder személyében kíván manifesztálódni, csak kár, hogy a megfelelő pénzmag még nem áll rendelkezésre...

Nem minden vándorút céltalan...

(#469) geprombolo válasza 3.Aragorn (#468) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az én kis régi (meg a mostani is) egerem golyós, de a helybenpörgést láttam már a laptop optikai egerével, csak elindítottam és pörgött...................................... Aranyos, amikor valaki kívülről nézi multiban, hogy Jackót játszol végtelenítve. LOL :DDD :DDD :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#470) 3.Aragorn válasza geprombolo (#469) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Aranyos, és baromi idegesítő...

Nem minden vándorút céltalan...

(#471) geprombolo válasza 3.Aragorn (#470) üzenetére


geprombolo
senior tag

jaja búgócsiga :)) :)) :)) :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#472) Solfrutta válasza 3.Aragorn (#468) üzenetére


Solfrutta
tag

Én egy A4Tech X660D-t nyüstölök lassan egy éve. Ugye lézeres érzékelő, ha csak kicsit emelem fel, akkor ugrál a kurzor. Elég vicces tud lenni a remegő Gordon Freeman. :DDD Amúgy teljesen meg vagyok vele elégedve, ár-érték arányban verhetetlen (2000 forint volt).

Akinek van duplaklikk gomb az egerén: játékban használta valamikor is? :D Win alatt nagyon hasznos hogy csak egyszer kell kattintani, de játékban talán egyszer használtam eddig, hogy kipróbáljam.

[ Szerkesztve ]

(#473) pee13 válasza Solfrutta (#472) üzenetére


pee13
senior tag

enyémen van 2 gomb, winben böngésző előre vagy hátra, játékban általábín bash, késelés futás vagy hasonlók..

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#474) Nkboy válasza geprombolo (#441) üzenetére


Nkboy
senior tag

Most látom, hogy bekerültem a gyűjteménybe. Köszönöm a megtiszteltetést! :R

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#475) geprombolo válasza Nkboy (#474) üzenetére


geprombolo
senior tag

A megtiszteltetés az enyém is, örömömre szolgál, hogy kigyűjthetem a remekműveket :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#476) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Gyerekek nemtom hogy vagytok vele, de úgy tűnik, hogy a Gigabyte elkészítette az univerzális CF-SLI csatlakozót
Szerk.: Jé, az asus is :DDD
Szerk.2: De fantáziadús a gyerek, dvd hengerből hangulatvilágítás

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#477) pee13 válasza z0d1AK (#476) üzenetére


pee13
senior tag

ezt a dvd dolgot megcsinálom.. :DDD
sz: melegszik a páka : o

[ Szerkesztve ]

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#478) pee13 válasza pee13 (#477) üzenetére


pee13
senior tag

[link]
[link]
:U

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#479) z0d1AK válasza pee13 (#477) üzenetére


z0d1AK
veterán

nekem kicsit másabb ötlet jutott így az eszembe erről, de meglátjuk majd h mien lesz:))

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#480) 3.Aragorn válasza Solfrutta (#472) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Az A4Tech új, tripla kattintós gombos egerei kapcsán annak idején létezett egy teszt, ahol CS-ben (hol máshol :D) tesztelték a lövések pontosságát egyes lövésnél, automatán rövid sorozatoknál, és az új tripla kattintós gombbal. Hát elég érdekes eredmények születtek. Az egyes lövés a legpontosabb ugye, de nem elég gyors. A kört a sorozatlövő módban leadott rövid sorozatos lövés nyerte. Pontosabb volt, mint a 3katt gombos megoldás. :U
Szóval a megoldás ötletes az A4Tech-től (vagy annak marketingeseitől), de aki kicsit is gyakorlottabb FPS játékos, nem fogja használni, mert a sima bal gombbal jobbakat lő. És ekkor a belógó plusz gomb még zavaró is lehet. Persze Windows-ban jól jöhet, de ott meg kit érdekel. :DDD

Ha kicsit rákeresel, biztos megvan az a cikk valahol.

Nem minden vándorút céltalan...

(#481) geprombolo


geprombolo
senior tag

Srácok, van valakinek egy felesleges s478-as alaplapja? Ha elég kicsi, akkor MTH-s alapanyag lesz belőle... :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#482) 3.Aragorn válasza geprombolo (#481) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Működő?

Holnapra megnézem neked...

Nem minden vándorút céltalan...

(#483) z0d1AK


z0d1AK
veterán

a cora igyekszik meghódítani a kocka vásárlóit:

[link]

Katt rá

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#484) pee13 válasza z0d1AK (#483) üzenetére


pee13
senior tag

PHOTOSHOP!!!
vagy nem? :(

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#485) z0d1AK válasza pee13 (#484) üzenetére


z0d1AK
veterán

hát egyáltalán nem!
A képet a debreceni CORA egyik büféjénél készítettem péntek délelőtt!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#486) geprombolo válasza z0d1AK (#483) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mi történt a képfeltöltővel? Nekem azt írja, hogy unknown database, ma este nem először és nem csak a te esetedben. Leesett a szerverük?
#482 3.Aragorn :R :R :R

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#487) Solfrutta


Solfrutta
tag

Készülnek a mostani házam átalakításának tervei, csak lassan. :D [link] Egyelőre elég kezdetleges, de a fő motívum már megvan, ez matricázva lesz ha minden jól alakul.
Vélemény?

Direkt nem a másik topicba tettem, mert nem akarom hogy gány legyen a végeredménye. :DDD Csak beszéljünk róla... :))

(#488) 3.Aragorn válasza geprombolo (#486) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Van egy működő, ami öcsém gépében van most :))
Nem hiszem, hogy repesne az ötletért, hogy kikapjam belőle :DDD

Van egy nem működő (nekem még nem sikerült bele életet lehelni eddig)
ac97(alc101), I845D/ATX(478), JBL 9f299000396, mpga478
Ezeket az adatokat sikerült lehalásznom róla. Ha gondolod, próbáld ki, hátha nálad megy.

Valamint: van még proci, proci hűtők, ha érdekel...

Ha valami érdekel, írd le, és akkor felviszem magammal Pestre holnap. (azaz ma, hétfőn:) )

Nem minden vándorút céltalan...

(#489) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Sőt, találtam még egyet. Szintén nem tudtam életet lehelni belé, viszont ez ilyen kisebb fajta szabvány. (mATX)

Ő lenne az.

Egy próbát megér...

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#490) 3.Aragorn válasza Solfrutta (#487) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Látom, az ábrát már sikerült kidolgozni. :)) Még a formai design ha kicsit részletesebben el lenne készítve... Csak így tovább!

Jó kis ház lehet belőle. Ha jól látom, egy midi házra dobnál rá egy "emeletet"?

Nem minden vándorút céltalan...

(#491) z0d1AK válasza geprombolo (#486) üzenetére


z0d1AK
veterán

sztem meghalt
felnyomom majd máshova akkor:))

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#492) Solfrutta válasza 3.Aragorn (#490) üzenetére


Solfrutta
tag

Nem midi ház, nagytorony, csak a SketchUp-ban hülyén sikerült megcsinálni az osztást. A forma a valóságban is ilyen egyszerű lesz, előlapot újat építek, és hófehérre lesz festve a ház. A részletesebb terveket meg még csinálom, csak ki kell találni. :)

(#493) 3.Aragorn válasza Solfrutta (#492) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Így már értem.

Nem minden vándorút céltalan...

(#494) geprombolo válasza 3.Aragorn (#489) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszi, :R a kérdés most az, hogy én mikor tudok felmenni Pestre, mert nem egyszerű a meló mellett. :F

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#495) 3.Aragorn válasza geprombolo (#494) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Hol laksz?

Nem minden vándorút céltalan...

(#496) geprombolo válasza 3.Aragorn (#495) üzenetére


geprombolo
senior tag

Esztergomban. Netán lesz utad errefele?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#497) 3.Aragorn válasza geprombolo (#496) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Nem, csak Pest és Kiskunhalas között mozgok. Gondoltam megkérdezem, hátha útba esik. És akkor leszállnék nálad, odaadnám, ami kell, meginnánk egy sört, és mennék tovább a következő vonattal. :)

Tényleg, amúgy mi kell, mi érdekel? Mert akkor Pestre csak fölviszem, mert az mégiscsak közelebb van. Előbb utóbb csak jársz arra.

Nem minden vándorút céltalan...

(#498) Pttypang


Pttypang
veterán

Csöndesen jelen..!

Everybody lies.

(#499) Pista0001


Pista0001
addikt

Hali!

Ismeri valaki a FarCry lelki világát? Gondoltam kipróbálom magam FPS-ben, meg kíváncsi voltam hogy hogyan is néz ki, de az egerem (Genius NetScroll, ilyen sima golyós) a játékban nem működik, csak a menüben. :F

(#500) 3.Aragorn válasza Pista0001 (#499) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Játszottam már vele, még az egy-gyel. Elég jó volt. De amikor szörnyekre kellett elkezdeni vadászni, abbahagytam, mert nem tetszett.
Úgy emléxem egér-bill. kombóval kell menni.

Nem minden vándorút céltalan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.