Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) geprombolo válasza Tv (#50) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jól szóltál. Van egy-két ember, aki belátogat és növeli a hsz-ei számát. Ha ezt csinálja sok helyen, akkor hamar magas ranghoz jut, pedig talán egy értelmes szót nem írt sehol. Láttam a topikban egy-két ilyen fazont, de általában senki nem vette méltatta őket szóra, így elhallgattak. Ami az ajándékokat illeti, offos témával nem lehet őket megnyerni, a számláló felpörgetése meg nem biztos, hogy pont az ezt elkövető malmára hajtja a vizet, sőt, előfordulhat, hogy Kill barátunk beleun és annyi, nincs több ajándék.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#52) Solfrutta válasza geprombolo (#49) üzenetére


Solfrutta
tag

Már gondolkoztam azon, hogy egy blogban összesítsem az itt (bocsi, odaát) összegányolt cuccokat, csak rettenetesen sok időbe telik.

Ez jó ötlet lennefelhasználónként össze lehetne gyűjteni a gányokat linkekkel, kis ízelítő képekkel. Érdemes lenne megcsinálni, ha 2-3 ember gyűjtené ki az anyagot, akkor nem is tartana olyan sokáig, én segítek ha van rá szükség.

(#53) bandi210 válasza sly105 (#10) üzenetére


bandi210
aktív tag

jaja alig 15 órát nem nétem ide....ilyet...na mindegy...akk bezár a másik?
akk itt kell gyakni:S

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#54) Racecam válasza bandi210 (#53) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nm z be, ott is leh gyakni, ha cs nm off a hsz.-ed.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#55) Maximinus


Maximinus
csendes tag

Hát ez nem semmi..... jó ideje sajnos nem tudtam belesni hozzátok, és vagy 200-300 Hsz-t kellett elolvasnom mire nagyjából megértettem mi van itt. Nem igazán értem miért csípi mások szemét egy jó topik, ahol az ember megoszthatja "munkásságának" eredményeit, és azt jól ki is tárgyalhatjuk. (legyen az bármi) Arról nem is beszélve, hogy jó a csapat, igen vidám társaság, és ennek hangot is ad. Miért baj ez???
Ugyan én még nem tartozom a régi "motorosok" közé, nincs is sok Hsz-em, mert inkább csak olvasója vagyok a témának. Annak viszont nem látom értelmét, hogy két Topikot olvassak össze azért, hogy teljesen érthető legyen minden.
A Párom is ezen mérgelődik, hogy van egy-két idióta, akik náluk az Adófórumot próbálják kikezdeni. Persze nem sok sikerrel, mert ők nem hagyják annyiban. Ok, érem, ott más a leosztás, de ami igaz az igaz.

Ja, még annyi, hogy ezzel nem Zefír kollegát akarom bántani, mivel nem is tudom pontosan mi is lett leírva (ill. törölve) és így nem tudok véleményt formálni róla.

Ne haragudjatok kicsit hosszú lett, de ez le kellett írnom.

Remélem ez a Topik is kiforrja magát, és dupla annyi Hsz lesz benne, mint az előzőben annyi idő alatt.

A bombázó repülőgép találati pontossága nagyon jó. Mindig eltalálja a földet.

(#56) geprombolo válasza Solfrutta (#52) üzenetére


geprombolo
senior tag

Te vagy az én emberem! Csak azt nem tudom, mikor leszünk vele készen? Szeretném felajánlani erre a célra a Picasa albumomat, mindenkinek jutna egy saját album, ott mindenki megtalálható lenne (amíg befér az 1 gigába, aztán tárhelykeresés...) Szóval kérek minden gányolót, segítsen minket, hogy együtt látható legyen minden remekmű, egy helyen. Várom a leg régebbiektől a leg frissebbekig. A képeket, persze névvel ellátva (csak saját remekműveket várok) a master.andus@gmail.com címemre várom, onnan rakom őket át a hozzá tartozó Picasaweb albumba, megőrizve az örökkévalóságnak. A képekhez jöhetnek rövid kommentárok, hogy világos legyen, hogy mit is látunk. Előre is köszönöm a közreműködést.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#57) Racecam válasza Maximinus (#55) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezt már annyiszor leírtuk, de most még egyszer, Mindenkinek:

Egy topic arról kell, hogy szóljon, ami a címben megjelölt témája. Ez eddig teljesen egyértelmű, nem képezi vita tárgyát, hiszen ezért nyitották. Egy felhasználó, aki idetéved a fórumra, vagy a topicba, azért néz be oda, mert a címe alapján, mi másért, információhoz szeretne jutni, vagy pusztán csak olvasgatni szeretne a témáról. Joggal várhatja el, hogy egy ilyen (különösen szakmai) topic ne legyen tele mindenféle oda nem illő, értelmetlen, sokszoros, egyszavas postokkal, amelyeknek a témához semmi köze ezzel megnehezítve, adott esetben lehetetlenné téve a téma áttekintését.
Ez a többség érdeke. Tudomásul kell venni, hogy a fórum nem chatszoba és nem is úgy működik. Eredeti funkciója nem közösségépítés, hanem információszerzés.
Viszont óriási igény van rá, hogy a fórumozók közösséget is alkossanak, megismerjék egymást más oldalról is, kötetlenül beszélgessenek az élet dolgairól, bármiről, ami csak eszükbe jut. Éppen ezért, támogatjuk azt, hogy a közösségi témák között (a Fáradt gőzben), ilyen un. chat-topicokat hozzanak létre, amelyeknek nincs konkrét témájuk, így bármiről folyhat a szó. Ilyenek például az ON, Éjszakai műszak, XY város adok-veszek beszélgetek, baráti körös topicok.
Ezek a megfontolások vezettek minket, amikor a szabályokat ilyen formán alakítottuk ki, úgy, hogy azok a többség érdekeit, valamint a fórum legjobb, legáttekinthetőbb működését szolgálják.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#58) z0d1AK


z0d1AK
veterán

biztos ami biztos, legyen szó gépekről, átörökítek pár alkotást az szakmaiból:
RasHaN, #33. hsz:
huhú :DDD Killhates kolléga szólt hogy az életművemet osszam meg itten ;]
nyári géphűtés, a hibás AMD korszakból: [link]
s3 virge hűtés: [link]
és a tartalék gép [link] lanpartyk kedvence ;]
LANos megoldások [link]
vegyetek 8800gts-t szigorúan G80, kiváló chipset hűtő! [link]
egyenlőre ennyi, de a lista még közelsem teljes, évek alat sok eretnekséget követtem el ;]
UI: a cipősdobozkonfig működik, néha házi mini szerverként :DDD

mycso, #46. hsz:
A nyák megsértése és utána megpatkolása miatt iszonyatosan melegedett a GPU, így ráfaragtam egy bazinagy Titan D5TB coolert: (jól tette a dolgát)
Inno Ti4200 szintén...
Vmod, meg nyár is volt, így kapott egy nagy p3 bordát: (így passzívban is mehetett)
Inno 7300GT szintén...
Hát igen vettem egy GT NP1000-es VGA hűtőt, csak hát nem teljesen passzolt a VGA-ra így át kellett alakítgatni: (nagyon jól hűtött, szép eredményeim voltak a vga-val)
Eagle 6600 szintén...
Hangos volt a 12-ese így kapott egy GT silentblade-ot:
Chieftec 400w szintén...
9600 + mx440 cooler:
S9600

PPeter, #52. hsz:
Barkács és tákolás témában nem feledkezhetünk meg a jó öreg RGB kollégáról, aki hosszú időn keresztül adott munkát a moderátoroknak szinte minden jelentősebb magyar hardveres

Kombat, #92. hsz:
Nyáron úgygondoltam készítek egy NB bordát, mert a gyári iszonyat forró volt!
kép1 kép2 kép3 kép4 kép5 kép6
Nem ért szinte semmit úgyhogy nem is volt használatban túl sokáig! :)
Ja és egy egyszerű drót darabbal volt felfogatva! :DDD

Folyt. köv.!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#59) z0d1AK


z0d1AK
veterán

kész az új, #1. hsz is!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#60) KillHates válasza z0d1AK (#59) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszi! :R Így remélhetőleg kevesebben fognak öngyilkos vállalkozásokba kezdeni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#61) kételkedem válasza z0d1AK (#1) üzenetére


kételkedem
addikt

Várható volt, hogy a sok off és egyszavas hsz írásnak nem lesz jó vége. :((

A topic címét szerintem rövidíteni kellene. Pl a "Gányszakkör" kifejezné a kötetlenséget és azt is, honnan indult a topic. :R

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#62) geprombolo válasza kételkedem (#61) üzenetére


geprombolo
senior tag

A Gányszakkör kifejezés az 5000-ik hsz után született, és szerintem nem végleges, a végső stádium a Modtechhallt Porig Alázók Klubja, az MTHPAK!
Addig is éljen a GSZK!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#63) pee13 válasza kételkedem (#61) üzenetére


pee13
senior tag

nálam könyvjelzőbe úgy van hogy gányszakkör-baráti és gyányszakkör-szakmai :)

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#64) bandi210 válasza pee13 (#63) üzenetére


bandi210
aktív tag

..2totyikba írni kényelmetlen..mint írom a másikba is..
de amit mondasz nem is akkora hülyeség...
na de a gányszakkör visazont az tuti ötlet!
...legalább tudnák hogy okosan jáccá az éáleteddel mert leölünk egy dremel-el:D ;] ;]

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#65) KillHates válasza bandi210 (#64) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mi legyen? Rakassuk át ide a topic-ot? :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#66) RoyalFlush válasza z0d1AK (#58) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ez a kép már akkor is sokkolt, mikor először megláttam :D

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#67) geprombolo válasza KillHates (#65) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szerintem jöjjön ide a másik, ezt meg süllyesszük el, vagy hagyjuk meg a totál off témáknak, mint terefere sarok. Tényleg fárasztó két helyre írogatni, ráadásul voltak és lesznek, akik véletlenül (vagy kevésbé véletlenül) a nem megfelelő helyre posztolnak valamit, vagy a remekművüket, vagy az off szöveget. Ha ez valakinek jó lenne, szóljon! A vége totál káosz és átláthatatlanság lesz, szóval nem jó két topic szinte azonos névvel. A Gányszakkör, mint új topicnév nekem megfelel, bár a régivel sem volt bajom. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#68) sly105 válasza KillHates (#65) üzenetére


sly105
tag

Szerintem is át kéne rakni mert ez így teljesen leült mind a két helyen. Mi van zefír kollégával??

[ Szerkesztve ]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#69) Pista0001 válasza geprombolo (#67) üzenetére


Pista0001
addikt

Mint már korábban is írtam szerintem is egy topic lenne az ideális, lehetőleg abban a kategóriában elhelyezve ahol a kialakult stílusba nem tudnak belekötni.

KillHates: Megjött a pakk, köszönöm szépen. :R Holnap ha lesz időm fusizni (márpedig a fontossági sorrendet betartva tuti lesz :))) akkor estére már a gépben lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#70) KillHates válasza Pista0001 (#69) üzenetére


KillHates
nagyúr

KillHates: Megjött a pakk, köszönöm szépen. :R Holnap ha lesz időm fusizni (márpedig a fontossági sorrendet betartva tuti lesz :))) akkor estére már a gépben lesz. :D

Szuper, használd egészséggel!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#71) KillHates


KillHates
nagyúr

Írok akkor a moderátor kerestetik topic-ba.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#72) KillHates


KillHates
nagyúr

Írtam

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#74) Foglalt név válasza KillHates (#71) üzenetére


Foglalt név
addikt

A chatelős topik él. Itt kedvetekre beszélgethettek bármiről. Természetesen, ha szakmai hozzászólást írtok ide, szívetek joga. A szakmai topik viszont nyitva marad, hiszen a fórum 200 ezer felhasználója közül bárki írhat oda szakmai hozzászólást. Ez a lehetőség előttetek is nyitva áll, a kérés továbbra is az, mint eddig volt, hogy ne chateljetek a topikban és szorítsátok minimálisra a teljesen off hozzászólások számát.

(#75) geprombolo


geprombolo
senior tag

Most akkor mi van? Marad minden ahogy most van? Nagyon xar lenne. :O :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#76) bandi210 válasza KillHates (#65) üzenetére


bandi210
aktív tag

aha...ez nem hülyeség...mert így ha téleg kiváncsi vok az alkotásokra akk 2őt kell nézegetnem:S az meg nem optimális:S
ühüm az nagyon xar ahogy most van...joo volt a régi rend is...
kivéve az hogy nem én kaptam az 1000enkénti ajánjdlékokatDD :C :C

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#77) Maximinus válasza bandi210 (#76) üzenetére


Maximinus
csendes tag

Én azt mondom "bútorozzunk" át ide, és így nem kell 2 külön helyen kutakodni a jobbnál jobb gányok után. Persze aki akar az ír a másikba is, de ez az egyszerübb. :K
nem kell megszüntetni a másikat, majd elsülyed magától ha nem posztol senki oda.

Csak egy javaslat, de szerintem ez az egyszerübb.

Érdekes, hogy a balhé után igencsak megcsappantak a Hsz-ek. Vagy senki nem alkotott semmit? :F

A bombázó repülőgép találati pontossága nagyon jó. Mindig eltalálja a földet.

(#78) geprombolo


geprombolo
senior tag

Srácok! Azon a véleményen vagyok, hogy, mivel a modik nem tették át ide a GSZK-t, fogadjuk el a helyzetet és nézzük a jobbik oldalát: a GSZK megmarad a témábavágó dolgoknak, szépen, átláthatóan, így mindenki látni fogja, hogy ez itt nem egy csürhe, hanem egy rendes csapat. A baráti kör, vagy csevegő, mindenki nevezze, ahogy akarja, meg lett, hogy széddumcsizzuk az arcunkat mindenről, ami nem gány, ha úgy tartja kedvünk. Mutassuk meg a modiknak is, meg a világnak is, hogy képesek vagyunk a szabályokat betartva működni. Szerintem senki nem fog nekünk beszólni, ha eltérünk a témától és azt írja valamelyikőnk, hogy "folytatjuk odaát". Így még valamilyen szinten ez is követhetővé válik, ha valakit érdekel, hogy egy téma hová bír elfajulni. Mindehhez csak az kell, hogy ide nem teszünk gányokat, oda meg nem offolunk. Olyan ez, mintha innentől kétszobás lakásunk lenne a munkásszálló helyett.
Ezen véleményemet kifejtettem KillHates kollégának priviben is, kicsit részletesebben, elvégre ő a GSZK házigazdája. Remélem újraéled a szakkör jelenlegi tetszhalotti állapotából, mert kár lenne értünk...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#79) jenei92 válasza geprombolo (#78) üzenetére


jenei92
senior tag

"Mutassuk meg a modiknak is, meg a világnak is" :F

Szerintem kicsit túlreagálod a dolgot.. :U

(#80) z0d1AK


z0d1AK
veterán

jóvanna, tessék lassan visszatérni a hétköznapokba, itt aztán írni is!
csak hogy legyen is valami itt:
itt a ma szerzett venti szabályzóm: [link] [link]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#81) Solfrutta válasza geprombolo (#78) üzenetére


Solfrutta
tag

:R

Jövök nemsokára gányokkal, egy teljesen saját építésű mini géppel, amibe többek között egy Scyhte Ninját is belepréselek. :DDD Amint meglesz a konfig, indul az építés. :K

[ Szerkesztve ]

(#82) pee13 válasza jenei92 (#79) üzenetére


pee13
senior tag

Jenei visszatért a kevésbé ronda fejével!!:D

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#83) KillHates válasza geprombolo (#78) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nagyon kedves Tőled, de ez tényleg kicsit szentimentálisra sikeredett. Itt csak bunkó kockák vannak (beleértve engem is). :DDD
Majd meglátjuk mi lesz, szerintem ha lecsillapodnak a kedélyek folytathatjuk a HBGMG topicban, de ésszel és odafigyeléssel. Itt meg nyomatjuk a hülyeségünket! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#84) KillHates válasza jenei92 (#79) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na, felőled is rég halottam. Üdv a csevegős-csacsogósban! :C Hallom, Zef kiborított. :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#85) z0d1AK


z0d1AK
veterán

helló!
van egy cm ventim, a következő típus: a12025-12cb-3bn-f1
nem tudja valaki, hogy mekkora a légszállítása, és hogy jó-e egy gps 350-es chieftec tápba?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#86) Solfrutta válasza z0d1AK (#85) üzenetére


Solfrutta
tag

Cooler Master A12025-12CB-3BN-F1

Size: 120x120x25mm
Noise: 19.8 dBA
Speed: 1200 RPM
Air Flow: 44.03 CFM

A tápba beszerelés jó kérdés, milyen benne az eredeti venti?

[ Szerkesztve ]

(#87) KillHates


KillHates
nagyúr

Feléledt a szakmai topic! Várunk mindenkit oda a sok érdekességgel! :C

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#88) jenei92 válasza KillHates (#84) üzenetére


jenei92
senior tag

Zef csak azért él ,mert mindig valaki időben figyelmeztet hogy nem éri meg az életet a börtönben kezdeni...

pee: TE NE! :N

[ Szerkesztve ]

(#89) geprombolo válasza jenei92 (#88) üzenetére


geprombolo
senior tag

Így van, ugyanannyit kapnál érte, mint egy rendes emberért. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#90) pee13 válasza jenei92 (#88) üzenetére


pee13
senior tag

mér, mi volt kefírrel?
még az volt jó amikor muki megvette az ac s1-et mth-n, és matt rárakta a hűtőt pofával a videókarijának a forrasztási oldalára..:Đ matt egyetlen szerencséje hogy nem történt semmi:Đ

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#91) Zefír


Zefír
őstag

Engem elfelejthettek..

(#92) Zefír válasza geprombolo (#89) üzenetére


Zefír
őstag

Nah jól van ezt megjegyeztem... :((

Jenei, Pee, Erre mindig ráértek.... ;]
Ha nagy leszek visszakapjátok a kedvességeteket... :R

(#93) pee13 válasza Zefír (#92) üzenetére


pee13
senior tag

nagy vagy te, haver! nagy f@sz :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#94) geprombolo válasza Zefír (#91) üzenetére


geprombolo
senior tag

Bocsi, ezt a poént nem hagyhattam ki... :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#95) Zefír válasza geprombolo (#94) üzenetére


Zefír
őstag

Elnézve.. :N

Pee Kihúzod még a gyufát... :DDD

(#96) pee13 válasza Zefír (#95) üzenetére


pee13
senior tag

ma is kihúztam a gyufát amikor begyújtottam a serpenyő alá.. :DDD

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#97) bandi210 válasza pee13 (#93) üzenetére


bandi210
aktív tag

...ez így vanXD

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#98) Zefír válasza pee13 (#96) üzenetére


Zefír
őstag

A megszokott tojás tej kombó?:D

(#99) pee13 válasza Zefír (#98) üzenetére


pee13
senior tag

jaja, felverve és mustárral meg zsömlével fogyasztva :) rántotta RLZ!! :D
meg a változatos étrend:D

[ Szerkesztve ]

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#100) KillHates válasza pee13 (#99) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én is képes vagyok hetekig ugyanazt enni. A feleségemet teljesen ki tudom borítani ezzel.

Én:
-kérlek csinálj nekem 5 liter padlizsánkrémet!
Asszony:
-mennyit? meg fog romlani! Nem vagy normális...
Én:
-na jó legyen 3 liter és akkor tuti nem.

Persze aztán fosok tőle mint a lakodalmas kutya, de nagyon szeretem! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.