Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Solfrutta válasza geprombolo (#547) üzenetére


Solfrutta
tag

High School Musical, gondolom hogy erre gondol Zefír. Ilyen gagyi rózsaszín tinisorozat aminek mindhárom része lemegy kétnaponta a tévében...

[ Szerkesztve ]

(#552) Pttypang válasza geprombolo (#549) üzenetére


Pttypang
veterán

nem..de olyannal igen hogy a nero8 egy NMindexing store nevű alkalmazása 100%ban lefoglalja a procit indulás (bejelentkezés)után:D ki kell lőnöm minden indításnál:S

Everybody lies.

(#553) pee13


pee13
senior tag

[link]
a kép címe: F@SZOM A FOLYAMATOS FELÚJÍTÁSOKBA!!! :W

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#554) 3.Aragorn válasza Pttypang (#552) üzenetére


3.Aragorn
addikt

msconfig ???

Nem minden vándorút céltalan...

(#555) Badman 4ever válasza geprombolo (#549) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én igen, a NERO Express az csinál néha(nálam összesen egyszer) hibákat.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#556) Pista0001 válasza Badman 4ever (#555) üzenetére


Pista0001
addikt

Magkerestem kyrabaybee usert... lol :Y :W

(#557) geprombolo válasza Badman 4ever (#555) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nekem a sima (nem Express) Nero csinálja az eszét. Érdekes, első lemez olvashatatlan volt, a frissek olvashatóak, igaz, dvd videjók, az első meg fullHD avi volt. Lehet, hogy ezek se jobbak, csak a dvd-nek jobb a hibatűrése a másféle kódolás miatt. Ma vagy holnap letesztelem az írást Cdburner XP Pro-val, az is visszanézi a lemezt írás után, így kiderül, hogy ki a ludas valójában.
Hogy valami ON is legyen már, 3.Aragorn felvetette a selejt-PC ötletét, ami azt jelenti, hogy összerakni egy házat hibás alkatrészekből, mint alaplap, videókari, hangkari, stb. Belegondoltam, állatul nézne ki. :C Megspékelve gyorskötözővel, igazi GSZK-gép lenne. Persze lehetne belül is minél több bontott alkatrész, ventik például. Van már hozzá 3 alaplapom, tápok, szóval összejön előbb-utóbb. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#558) Pista0001 válasza geprombolo (#557) üzenetére


Pista0001
addikt

Munkatársamnál olyan hiba volt hogy a Nero nem "látta" az írót, az Expressz viszont igen, megírta azzal a CD-t, nem jelzett hibát de semmi nem olvasta be azt a lemezt.

(#559) Pista0001


Pista0001
addikt

Kávéfőzés:

(#560) 3.Aragorn válasza Pista0001 (#559) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Ilyen kávéfőzője van volt-szobatársamnak is. Állat! :DDD

Nem minden vándorút céltalan...

(#561) Pttypang válasza pee13 (#553) üzenetére


Pttypang
veterán

Hát..ha tehetném illetve ha lenne elég erős hangfalam akkor a kissebséget akik fölöttünk verekednek éjjel nappal..de főként éjfélkor..na őket meglepném egy kis rockal:D(habár ált dance-ben utazom:D)azért egy kis divíziót csak nekik belőnék:DD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#562) Pttypang válasza 3.Aragorn (#554) üzenetére


Pttypang
veterán

Megvolt..tegnap este..csak azért írtam hogy mondjam..csak a win újratelepítése miatt megint ki kellett lőni:DD
(az autóómatice indításban..:D)

Everybody lies.

(#563) Pttypang válasza Pista0001 (#559) üzenetére


Pttypang
veterán

Így készül az építkezésen a munkás kávé:DD
Na meg tesóméknál is volt ilyen debrecenben:S csak elkobozták..mert hogy tűzveszélyes:D:D

Everybody lies.

(#564) 3.Aragorn válasza Pttypang (#562) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Értem

Nem minden vándorút céltalan...

(#565) geprombolo


geprombolo
senior tag

Na, még mindig az íróm körül forgok. Most a Cdburner XP Pro-val írtam valamit, ez visszaellenőrzéskor nem talált hibát (a fájl olvasható), de aztán, hogy biztos legyek, a kiírt videót visszamásoltam a winyóra egy másik könyvtárba és nyomtam egy CRC ellenőrzést mind az eredeti, mind a visszamásolt fájlon és eltér. Megtenné valaki, hogy egy újraírható lemezre kiír valamit, aztán tol egy CRC-t? :R Kíváncsi vagyok, hogy egy megbízható íróval eltér-e a crc összeg, vagy egyezik? Utóbbi eset nálam jelentene hardverhibát, szóval lehet, hogy poros a lencse, vagy behalt az író. :W

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#566) geprombolo


geprombolo
senior tag

Hétvége. Síri csend és kriptaszag...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#567) Badman 4ever válasza geprombolo (#566) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Vagy még az se.... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#568) Pista0001 válasza geprombolo (#565) üzenetére


Pista0001
addikt

Nálam egyezik.

(#569) geprombolo válasza Pista0001 (#568) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszi. Ez xar nekem. Holnap, ha ráérek, szétkapom az írót... :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#570) geprombolo válasza geprombolo (#569) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem az író a hibás, nyomtam egy tesztírást win7 alatt, a crc egyezett. Neróval. Megpróbálok majd egy IDE driver cserét (vagy valami hasonlót, de sztem újra lesz a win téve és kész. Ja, létezik Nero Lite és Micro azoknak, akiknek a Nero kinőtte a bőrét. Ezt tettem fel a win7-re és ezzel teszteltem az írást.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#571) geprombolo válasza geprombolo (#570) üzenetére


geprombolo
senior tag

Letöröltem a Nerót, meg az összes IDE, ATA meg mittomén mi drivert az eszközkezelőben, már másodszor, mert elsőre nem lett tökéletes, de sokkal kevesebb hiba lett, mint eddig. Most tesztelem az írást újra, mindjárt jön az eredmény... ja, meg az írót is kitöröltem mindkét alkalommal...öööööööööö megjött az eredmény. WINFOSREINSTALL lesz k*rva hamar! Ikszpé! Bleee! Szóval a backup driverek is fosak, ez nem túl meglepő a redmondiaktól. Náluk hatványozottan érvényes Murphy törvénye, hogy ami elromolhat, az el is romlik. És nincs három hónapja, hogy újratettem a rendszert! Hogyan csinálják egyesek, hogy egy évnél is tovább tart a win? Nálam soha nem bírta fél évnél tovább, sőt, legtöbbször csak azért nem tettem újra 3 nap után, mert "jó az falun!" felkiáltással, meg "tele a faxom vele" alapon hagytam élni egy kicsit

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#572) Pista0001 válasza geprombolo (#571) üzenetére


Pista0001
addikt

Nekem még semmi gondom nem volt az ikszpével. Eddig csak alaplapcsere vagy vinyóbedöglés miatt kellett újra telepítenem. :K

(#573) geprombolo válasza Pista0001 (#572) üzenetére


geprombolo
senior tag

Van más is így. Nekem valahogy mindig összevesznek a dolgok a winben, egyik progi üti a másikat aztán magukraontják az egész hóbelevancot. Csak lemezírásra 3-4 progit használok alapból és akkor még hol a többi funkció? :Y

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#574) Pista0001 válasza geprombolo (#573) üzenetére


Pista0001
addikt

Hát, én ilyesmikkel nem sokkolom a vindózt. Egy funkció egy program.

(#575) Solfrutta válasza geprombolo (#571) üzenetére


Solfrutta
tag

Hát igen, májkrémszaft... Olyant is megfigyeltem már az XP-nél, hogy akkor fogja sokáig bírni, ha az első 1-2 hét problémamentes. Volt egy bő 3 hónapja kifogástalanul működő telepítésem, akkor kipróbáltam a Win7-et, és most megint xp, talán 3 hetes, de újra kell valamikor raknom, mert egyszerűen szrul sikerült felrakni... teljesen ugyan azokkal a progikkal, ugyan azokkal a driverekkel, beállításokkal olyanokat akad a HL2 hogy nem igaz... és nem csak játékban, hanem például kitömörítésnél is érezhetően lassabb.

(#576) pee13 válasza Solfrutta (#575) üzenetére


pee13
senior tag

ja, régen amikor még asrock lapom volt, nem igazán csipázta az xp.. hol meghalt pár héten belül, hol fél évet bírta..

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#577) Pttypang válasza pee13 (#576) üzenetére


Pttypang
veterán

:D nálam olyan majdnem1év szokott lenni:D
eddig a rekord az méga régi házban..8évig nem kellett reinstall..na ezt csináljátok meg!:D:D:D

Everybody lies.

(#578) geprombolo válasza Pttypang (#577) üzenetére


geprombolo
senior tag

A laptopomat csipázza rendesen, 8 hónap után csak azért raktam újra, mert egy rootkit elsz@rt valamit a beállításaim között és indítás után percekig nem volt netem, utána egyszercsak bejött és minden szép. Hiába irtottam ki, a hiba maradt, így egy idő után meguntam és újrapakoltam a wint. Azonkívül hiba nem volt vele, elment volna még sokáig. És fog is szerintem az új install. A feleségemnek tetszenek a szmájlik, főleg ezek: :C :W :Y

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#579) Pttypang válasza geprombolo (#578) üzenetére


Pttypang
veterán

:D és így lőn a házastársi ph!:D

Everybody lies.

(#580) Pista0001 válasza Solfrutta (#575) üzenetére


Pista0001
addikt

Szerintem az lehet az oka, hogy a korábbi telepítés fokozatosabban lett felépítve. Nem tudom miért van így, de a legstabilabb ikszpém az volt amit még a 462-es rendszeren futott először. Rengeteg program meg driver több frissítésen esett át az idők folyamán és úgy jobban működött mint amikor kapásból a friss holmik lettek telepítve. Talán a korai verziókból benne marad valami ami jobbá teszi. Lehet hogy baromság, de nekem nagyon így tűnt.
Ja meg a P2-esen futó XP is nagyon stabil, de arra csak a VGA driver, egy torrent kliens meg egy Firefox van telepítve. :DD

(#581) geprombolo válasza Pttypang (#579) üzenetére


geprombolo
senior tag

Lehet, hogy majd egyszer az asszony is leáll ide valamit pötyögni, ha nem más, akkor a szmájlik kedvéért...vagy hogy elmondja, hogy mekkora állat kocka vagyok :DDD :DDD :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#582) Pttypang válasza geprombolo (#581) üzenetére


Pttypang
veterán

Várjuk a geprombolone nevű nick-el regisztráló és ide írogató és férjét alázó leendő PH!tagot:D:D:D

Everybody lies.

(#583) geprombolo válasza Pttypang (#582) üzenetére


geprombolo
senior tag

Megmondom neki, hogy regeljen. Ő lesz az egyetlen, aki nem ért a gépekhez semmit és nem is fog, de ilyen is kell, nem? Kakukktojás a PH!-n :D
geprombolone... így ékezetek nélkül olyan, mint egy maffiavezér neve. Don Corleone :)) :)) :)) Donna Geprombolone, az első Keresztanya, ráadásul pont itt. :F

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#584) Pttypang válasza geprombolo (#583) üzenetére


Pttypang
veterán

Várjuk!:D:D:D
Majd legalább van aki hazaküldi innen az embereket hogy húzzanak haza a csajukhoz/feleségükhöz:D:D:D

Everybody lies.

(#585) geprombolo válasza Pttypang (#584) üzenetére


geprombolo
senior tag

Meg is tenné, afelől kétségem sincs. Elzavarna mindenkit a csába az asszonyához :DD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#586) geprombolo


geprombolo
senior tag

teszteltem a picasát, nem sok sikerrel, mármint a képbeágyazást[OFF][/OFF]

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#587) kételkedem válasza geprombolo (#583) üzenetére


kételkedem
addikt

Donna Geprombolone
Oh carramba! :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#588) Pttypang válasza geprombolo (#586) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem elég arra hogy képfeltöltéls oszt jónapó:D
De várjuk a Keresztanyát!!!

Everybody lies.

(#589) Solfrutta


Solfrutta
tag

Mit találtam... [link] :Y

(#590) geprombolo válasza Solfrutta (#589) üzenetére


geprombolo
senior tag

Emmegmi? Csé? Csak mert nem tom. És mi van a képen?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#591) Solfrutta válasza geprombolo (#590) üzenetére


Solfrutta
tag

HL2, és a konténer oldalán a "flyer"... :D

(#592) Pttypang válasza Solfrutta (#591) üzenetére


Pttypang
veterán

dexar..elvileg ha van tükörképe a tócsában akk kéne lennie a konténeren is!!de low!!:D:D:D
Egyébként minnyá megfullacccc:D

Everybody lies.

(#593) geprombolo válasza Solfrutta (#591) üzenetére


geprombolo
senior tag

És mi az a flájer és mért nincs ott, ha ott van? Nem toltam a gamét, nem tudom. :F

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#594) Pista0001 válasza geprombolo (#593) üzenetére


Pista0001
addikt

Plakát. A konténeren. Illetve csak a tócsabeli tükörképén :)

(#595) geprombolo válasza Pista0001 (#594) üzenetére


geprombolo
senior tag

aham... biztos bevette a láthatatlanná tévő szert, ezért látszik csak a tükörképe...LOOOOL

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#596) geprombolo


geprombolo
senior tag

Gyerekek! Írtam egy kis cikket, rólunk szól.Várok majd minden megjegyzést, kritikát, nem halok bele.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#597) TESCO-Zsömle válasza geprombolo (#596) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nagyon jó lett a cikk. :R

Sajnos nem felhőtlen az örömöm, ugyanis megdöglött az alaplapom. Valszeg a BIOS-chip adta fel a harcot, de a TRUE-Copper alatt akár a proci-foglalat is lehetett, ki tudja... :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#598) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#597) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Meggyógyult a decka. Ki tudja miért... :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#599) geprombolo válasza TESCO-Zsömle (#597) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszi, éppen válaszoltam peenek meg kefirnek, látszik, hogy ki PH! függő, nem? Ti hárman biztos, meg én is egy ideje. Arra alapozom a dolgot, hogy ilyenkor is fent vagyunk.
Elszállt, aztán helyrejött? Nem semmi. Gondolom innentől megbízhatatlannak lesz bélyegezve, mert ami egyszer behalt...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#600) Solfrutta válasza geprombolo (#599) üzenetére


Solfrutta
tag

Énisénisénis! :DDD :DDD

Amúgy nem feltétlen lesz megbízhatatlan, van olyan lapom, amiben leégettem egy ramot, egyik ramslot kikészült, meg persze a modul is. Két hónap múlva előszedtem, és tökéletesen működnek! (illetve a ram memtestben hibázik, de sehol máshol) :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.