Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) neduddgi válasza Petike168 (#800) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Hát őszintén, ha én választhatnék, akkor Erdélyben forgatnék. Gyönyörűek a tájak. :U :U :U

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#802) mayerlaci válasza neduddgi (#801) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Én pedig Írországban:)

Azért gondolj bele milyen jo lenne ha Magyaroszágon lenne a forgatás biztos mennék autogrammot kérni csak ugyse kapnék sajna.

(#803) neduddgi válasza mayerlaci (#802) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Erdély szebb. :)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#804) Harrylles válasza mayerlaci (#802) üzenetére


Harrylles
aktív tag

Miért ne kapnál?

(#805) mayerlaci válasza Harrylles (#804) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Hát biztos vannak nagyobb fanatikusok akiknek vannak kapcsolataik.

(#806) neduddgi válasza mayerlaci (#805) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Meg bemutatkozhatnál Emma Watsonnak is... :P :P :P

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#807) Petike168 válasza neduddgi (#806) üzenetére


Petike168
aktív tag

És mit mondana? I'm Mayerlaci! I love you!:DDD

(#808) Necrolyte


Necrolyte
tag

Simán kaphatna mindenki. Csak sokan kéne, hogy menjünk, akkor le tudjuk kapni a biztonsági őröket, utána már sima. ;)

[Szerkesztve]

To die, to sleep...

(#809) Petike168 válasza Necrolyte (#808) üzenetére


Petike168
aktív tag

:DDD:C:R

(#810) mayerlaci válasza Petike168 (#807) üzenetére


mayerlaci
senior tag

And plz autogramm :D

(#811) neduddgi válasza mayerlaci (#810) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Nem hiszem, hogy beérnéd ennyivel. :U :U :U

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#812) Necrolyte válasza neduddgi (#811) üzenetére


Necrolyte
tag

Tenne egy kis látogatást a női öltözőben, vagy éppen Emmánál.

To die, to sleep...

(#813) Caesarion válasza neduddgi (#811) üzenetére


Caesarion
aktív tag

mintha a gondolataim közt turkáltál volna, én is pont ezt akartam mondani. :U

egyébként meg mi ez a pangás? oké, akkor dobok föl témát... olvasta már valaki a HarryPotter sorozat kifigurázós részeninek valamelyikét? érdekelne a dolog, mert matrix és starwars paródiát már olvastam és jók...

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#814) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Már csak 4 nap a megjelenésig hajrá.

(#815) Harrylles válasza mayerlaci (#814) üzenetére


Harrylles
aktív tag

A 6. kötet 4 nap múlva jelenik meg? És magyarul mikor fog?

(#816) ngabor2 válasza Harrylles (#815) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ha kicsit (néhány oldal) visszaolvasol, akkor láthatod, hogy jövő év végefele (ha jól emlékszem, október, mert én se lapozok vissza...). Mint a kiadó mondja: fontosabb, hogy jó fordítást adjanak ki, mint az, hogy hamar. És ezzel az érveléssel egyet tudok érteni. Annak ellenére, hogy legszívesebben az angol megjelenés napján olvasnám magyarul...

(#817) neduddgi válasza mayerlaci (#814) üzenetére


neduddgi
aktív tag

De itt még egyelőre angolul sem lehet majd kapni... :O

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#818) mayerlaci válasza neduddgi (#817) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Mért itt mikor lehet angolul kapni?

(#819) neduddgi válasza mayerlaci (#818) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Szvsz minimum 1 hónap.

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#820) Petike168


Petike168
aktív tag

Kinek mint mond a 6. könyv borítója?

[Szerkesztve]

(#821) Necrolyte válasza Petike168 (#820) üzenetére


Necrolyte
tag

Ki látta már a 6. könyv borítóját? Mert ha van neten, akkor légyszi linkeljetek már egyet!

To die, to sleep...

(#822) Harrylles válasza Necrolyte (#821) üzenetére


Harrylles
aktív tag

Ez az angol könyv borítója:

Bővebben: link

(#823) Petike168


Petike168
aktív tag

Ez a rendes borító
Bővebben: link


[Szerkesztve]

(#824) Petike168


Petike168
aktív tag

Meghalt a topic?

(#825) Caesarion válasza Petike168 (#824) üzenetére


Caesarion
aktív tag

nem , csak vakáció eleje van...
addig te is mazsolázz vmit: pölö Bővebben: link

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#826) neduddgi válasza Caesarion (#825) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Ja vakáció jön. Topic el. :O

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#827) mayerlaci válasza neduddgi (#826) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Miket beszélsz?:D

1 honap és Magyarországon lehet kapni 5000FT-ért a Félvér Herceg-et angolul.

(#828) neduddgi válasza mayerlaci (#827) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Ezt honnat tudod? :DD

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#829) mayerlaci válasza neduddgi (#828) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Felülről 6. hír

Bővebben: link

(#830) Bikerman


Bikerman
aktív tag

Az osztálytársam teljesen úgy néz ki mint ő: Bővebben: link
Aki éppen eszik. (szemüveges)

ragazzi della curva...

(#831) Petike168 válasza Bikerman (#830) üzenetére


Petike168
aktív tag

HÁt azért ezt nem mndanám

(#832) neduddgi válasza Bikerman (#830) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Mármint úgy mint kicsoda...??? :F :F :F

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#833) Bikerman válasza Petike168 (#831) üzenetére


Bikerman
aktív tag

Amikor kisebb volt teljesen úgy nézett ki, mint [neduddki]: Harry Potter.

ragazzi della curva...

(#834) neduddgi válasza Bikerman (#833) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Mármint 3 napos korában talán. Spermiumkorában meg aztán mint egyik tojás a másikra úgy hasonlított rá...!
:DDD :DDD :DDD

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#835) neduddgi válasza neduddgi (#834) üzenetére


neduddgi
aktív tag

UP!

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#836) Harrylles válasza neduddgi (#835) üzenetére


Harrylles
aktív tag

Úgy látom meghalt a topic. :( Senkit sem érdekel már a Harry Potter téma? :(

(#837) Caesarion válasza Harrylles (#836) üzenetére


Caesarion
aktív tag

én rendszeresen ellenőrzöm a topicot, de sehol senki... :(

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#838) Caesarion


Caesarion
aktív tag

jol van srácok, arra nincs energiám/lelkierőm hogy a magam történetét folytassam, elvégre nem érdeklődött senki szal ugy vettem mintha nem tetszett volna nektek. :O

Ám a topic-ot szeretném életben tartani :U, s annyi ''friss'' hír nincs HP-ékről hogy minden napra jusson. Viszont eBook-ok közt van nekem Harry Potter verseny felnőtt-kategóriában indult írók díjazott rerdményei, azt ''népszerűsíteném'', sima ''UP''-olgatás helyett. :C egyébként megvan a gyermek-kategória is

na szóval a felnőtt-kategóriából közölgetnék párat...

Bándi Noémi: Piros, Kék

Ki gondolta volna, hogy a Nyugati pályaudvarnak is van 9 és 3/4. vágánya? Ez ugyanis — mint később Harry Péter megtudta — mágikus egyezmény a világ minden országában és táján (persze csak ahol van pályaudvar). Így, ide érkezett meg Harry egy szuper és gondtalan hétvégét eltölteni két elmaradhatatlan barátjával, s háziállataikkal. Mivel az állatok nem lelkesedtek az ötletért, hogy idejüket ''zajos'' és ''kétes'' helyeken töltsék, ezért Harryék elhatározták, hogy leadják őket Kovács néni (nyugalmazott boszorkány) Mágikus-Ezoterikus, és Közönséges Házi Kedvencek Panziójába, ami a Skála Metró legfelső emeletéről volt megközelíthető. (Egy kis barátságos bárányfelhő közlekedik félóránként, és szállítja az utasokat a muglik számára láthatatlan panzióba. A viteldíj egy kis marék fűízesítésű harmat csepp. Ha ez nincs kéznél, barátságos fülvakarás is megteszi.) Miután ezt elintézték, jöhetett a városnézés. — Hová menjünk először? — kérdezte barátaitól Harry Péter. — Talán nézzük meg először a Városligetet. Így is tettek. Felszálltak egy kutyaközönséges 79-es trolibuszra, s így jutottak el a Hősök terére. Megcsodálták a két múzeumot, a félkörben álló hősöket. Utána pedig a csónakázó tóhoz sétáltak. Kibéreltek egy csónakot, majd elkezdtek evezni a tó belseje felé. Vidáman beszélgettek az előttük álló maradék másfél nap jövendő élményeiről, amikor mellettük elkezdett burjánozni a víz. Előbb csak kis buborékok, aztán egyre nagyobbak, végül a csónak mindegyik oldalán megjelent egy tapogatókorongokkal teli csáp. — Te jó ég! — kiáltott fel Harry. Ez tuti, hogy az óriáspolip rokona. De mit akar?
Nem kellett sokáig várni a válaszra. A polip megpörgette a csónakot, s az az örvény sodrásával lesüllyedt a víz alá. Azzal kezdődött, hogy egy óriási vízipókhoz hasonló bogár légbuborékot fújt a fejük köré. Így aztán tudtak levegőzni, és nézelődni is. Egész víz alatti város tárult a szemük elé. Ha a pesti muglik sejtenék, hogy mi rejtőzik a Városligeti tó alatt! Sellők úszkáltak kart-karba öltve, vagy moszat kávéházakban ették az algakrémet. Apró vízi démonok fröcskölték a gyanútlan tündéreket. Aranyhalakkal vontatott csigaházakon közlekedtek az előkelőbb lakósok. S a tó közepén az óriáspolip irányította a forgalmat. Harryéket is ő terelgette egy meghatározott irányba, ami nagyon úgy tűnt, hogy a Vajdahunyad-várnak a pincéje. Így is volt. Felbukkantak a felszínre, s a buboréksapka eltűnt, s egy kedves, kék arcú manó várta őket. — Legyetek üdvözölve a VH.-várában. A nevem: KÉK-oda-vissza. Nevetgélt a manó. Én vagyok itt a recepciós. Van már szállásotok? — Még nincs — felelte Harry. — Nagyszerű. Akkor itt a legjobb helyetek lesz. Azzal már vezette is őket egy fáklyákkal kivilágított folyosón. Miután lepakoltak, elhatározták, hogy mivel már esteledik, bekapnak valami harapnivalót, aztán irány a budai vár. Így is történt. Az egyik utcai árusnál vettek 3 hamburgert, aztán elindultak. Amire a Lánchídhoz értek, már teljesen besötétedett, alig lézengett valaki az utcákon, és a Lánchíd lánca sem volt a helyén, csak a két kőoroszlán. — Te jó ég, hol lehet a lánc? Ekkor hangos kurrogás, mormogás ütötte meg a fülüket, ami bizony az oroszlánok felől érkezett.
— Hát, ti mit akartok itt? Nem látjátok, hogy itt ma nem lehet átmenni? A Lady táncmulatságba készül, és elvitte a láncokat. — morogta az egyik sörényes. — Ki az a Lady? — és mekkora lehet? — hüledeztek a gyerekek. — Ne ijedezzetek! — mordult rájuk a másik állat. — Ő a Duna nagy vízi asszonya, s legszebb ékszere ez a hídon található lánc. Csak 100 évenként veszi fel, amikor is a környező folyók, s tavak, vizek urai és úrnői táncmulatságot csapnak. Ez a mai este pont egy ilyen alkalom. Ha válaszoltok egy kérdésünkre, lehívjuk nektek az öreg Turult. Igaz vén már, de néha még vállal fuvarokat. — Áll az alku? — kérdezték az oroszlánok. — Áll — vágták rá a gyerekek. Nagyon szerettek volna turul háton érkezni a várba. — Melyik testrészünk hiányzik? — tették fel a kérdést az állatok. — Hát ez igazán nem nehéz — derült fel Harry. A nyelvetek. Így van? Az oroszlánok összenéztek, majd bólintottak. — Így van. Az a kerge tervező. Na mindegy. Hívjuk a Turult. Kb. fél óra múlva érkezett meg, mivel már kissé vaksi volt, és kétszer is eltévedt. Végül azonban sikerült épségben landolniuk a várnál, ahol egy piros arcú manó várta őket. — Áh, szép jó estét, a Kék tájékoztatott, hogy jöttök, a nevem piros. Szerencsétek van, ugyanis pont ma tartják a várban a XLIV. Szellem-Igazság Bírósági Nagygyűlést, amit maga Mátyás, az igazságos vezényel le, vagyis ő a főbíró. — Hűha. Látni Mátyás királyt szemtől szembe, nem semmi. Így követték Pirosat a várba egy titkos folyosón. Bent már nagy volt a nyüzsgés. Mindenféle szellem beszélgetett, lengedezett, csörgette láncát, vagy hasonló dolgot művelt. Nemsokára azonban elcsendesedtek a lelkek, és a
középen álló, szépen faragott fatrónus felé fordították fejüket. Akinek nem volt feje, az a törzsét vagy más meglévő részét. És íme belibegett maga Corvin Mátyás, a magyarok szeretett királya. Helyet foglalt, s elkezdődött a tárgyalás. Nagyon sok ügy volt aznap este, hiszen ilyen ülés minden 3 évben egyszer van. Harryék a vége felé úgy gondolták, hogy eleget láttak, már amúgy is reggel lett, úgy eltelt az idő; a bíróság is köddé vált a reggeli nap sugaránál. Mivel nagyon fáradtak voltak, visszamentek a szállásukra, és pár órát aludtak. Délután még haraptak valamit, ellátogattak az Állatkertbe, Harry váltott pár szót a hazai kígyókkal, majd elérkezett az indulás pillanata. — Gyertek el máskor is — mondta Kék —, hiszen annyi minden szép látnivaló van itt Budapesten; egy hétvége alatt képtelenség végigjárni. — Úgy lesz, válaszolták a gyerekek, és elindultak, hogy elhozzák az állatokat kovács néni (nyug.bosz.) birodalmi panziójából. Irány a Nyugati. Átevickéltek a 9 és 3/4-ik vágányra, ahol a Pestfort Express a maga égszínkék valójában már várta őket. Felszálltak, s miközben a vonat robogott velük, ők az állatoknak meséltek a csodálatos kalandokról, és Budapest szépségeiről.

A publikáció nem anyagi haszonból történt, nem célom a szerzői jogok megsértése, az innen másolt szöveget csakis és kizárólag az írónő engedélyével lehet hivatalos helyeken leközölni.

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#839) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Egy hir:D

Boldog szülinapot Edward Randell!

Edward Randell ma ünnepli 17. születésnapját. Ő játszotta Justin Finch-Fletchley-t a Harry Potter és a Titkok Kamrájában. 1988 – ban született az angliai Dulwich-ban.

(#840) neduddgi válasza Caesarion (#838) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Aranyos a történet. :)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#841) Caesarion


Caesarion
aktív tag

egy kérdés: hogy hívták azokat a varázslószülőktől származókat, akik nem tudtak varázsolni? ( Roxforti portás rulez)

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#842) neduddgi válasza Caesarion (#841) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Az a baj, hogy a mugli kifejezéssel szemben ez csak egyetlen egyszer fordul elő. Mintha az 5. részben lenne róla szó, asszem nem fogom most ezért gyorsan végigolvasni... :P :P :P

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#843) Fantasy válasza Caesarion (#841) üzenetére


Fantasy
tag

Kvibli-nekk hívják. Én NAgy Harry Potter rajogó vagyok Leírom kb hányszor olvastam ki őket.
1: nyolcszor
2: négyszer
3: tizenkétszer
4: ötször
5: hatszor

UI: iszonyat várom már a hatodik rész!

Az OGC nem segít a célzásban. Csak a loosereken! Welcome to Quake III Arena!

(#844) neduddgi válasza Fantasy (#843) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Kvibli. Most már én is meg fogom jegyezni. Elismerésem. Az elolvasások száma nem semmi. Én is legalább kétszer mindegyiket, na de ennyiszer...?
:U :R :)

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#845) Caesarion válasza Fantasy (#843) üzenetére


Caesarion
aktív tag

jár érte a pirsopont. :R
...remélem tartósan maradsz itt körünkben...:B

Ha jól látom neked is a 3.dik kötet tetszett a legjobban. Legalábbis az érdekelt a legtöbbször. Neked mi volt a könyv alapján kialakult véleményed a quartettről? (Ágas, Tapmancs, Féregfark, Holdsáp)... a film azon kívül hogy erősen torzított, meg ugye nem férhetett bele minden... JamesPotter-t igencsak rossz fényben tüntette fel.

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#846) Caesarion válasza Fantasy (#843) üzenetére


Caesarion
aktív tag

jár érte a pirospont. :R
...remélem tartósan maradsz itt körünkben...:B

Ha jól látom neked is a 3.dik kötet tetszett a legjobban. Legalábbis az érdekelt a legtöbbször. Neked mi volt a könyv alapján kialakult véleményed a quartettről? (Ágas, Tapmancs, Féregfark, Holdsáp)... a film azon kívül hogy erősen torzított, meg ugye nem férhetett bele minden... JamesPotter-t igencsak rossz fényben tüntette fel.

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#847) Gregorius


Gregorius
őstag

Már csak 10 nap.
Kíváncsi vagyok, idén a kiadástól számítva hány órán belül kerül fel a netre.
Az OOTP rekordja kb. 7 óra volt...

(#848) neduddgi válasza Gregorius (#847) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Remélem most is így lesz...! :)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#849) Caesarion válasza neduddgi (#848) üzenetére


Caesarion
aktív tag

én keresni fogom, hiányzik a gyűjteményembe... :DDD

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#850) Fantasy válasza Caesarion (#846) üzenetére


Fantasy
tag

Szerintem a filmet nagyon rosszul csinálták meg. Maga a fil izgi volt de rosszul rakták össze. A Kviddics meccseket is nagyon elrontották, a Tűzvillámnak Lupin elmenetele előtt kellett volna megérkeznie. Szóval mikor láttam a filmet nagyon elvoltam keseredve és le voltam döbbenve azon amit láttam.

Az OGC nem segít a célzásban. Csak a loosereken! Welcome to Quake III Arena!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.