Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-25 13:45:40

LOGOUT.hu

A topic lényege, amire való:
-jól sikerült fotók bemutatása, hogy mások is megnézhessék, örömüket leljék benne és tanulhassanak belőle
-kevésbé jól sikerült fotók bemutatása, hogy a készítője is tanulhasson belőle
-egymás képeinek megtárgyalása, melyik miért jó/nem jó, mit lehetne rajta változtatni és ahhoz mi kell

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#697) kiskornel válasza koxkids (#696) üzenetére


kiskornel
addikt

Ez egy jó kép lenne. De a HD tévék korában annak mindig oka van, ha valaki ilyen picibe teszi fel... Pl. csak ekkorában élvezhető, mert bemozdult (szigorúan csak példa).
Szerintem alul túl sok a sötét rész. A kép háttere rendben van, de nincs előtere, így érdemes lenne megkurtítani azt a részt, hisz onnan hiányzik a téma.

(#677) Eperkutyus: egyetlen pici észrevétel. Kicsit túl lett élesítve. Valószínű másik leméretező algoritmus jobban muzsikálna. Érzésem szerint a sárga szín világossága túl nagy. Kicsit visszavéve jobban érvényesülnek a szemet vezető elemek.

(#671) m3ss: még mindig szép ez a táj.

(#660) nesa: sajnos nem emléxem milyen volt eredetileg... ha úgy gondolod, akkor még1 pici telitettséget elbír, de az már tényleg csak hajszál lehet. Viszont ezeken a képeken a fekete rész nagyon sok részletet tud tartalmazni. Ilyenkor én egy kicsit vissza szoktam venni a kontrasztból, úgy a sötét részeken jobban kirajzolódnak a részletek. Persze ez up to you alapon megy.
Ha van rá lehetőséged, akkor még próbálkozz. Aranyosak. :)

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.