Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum VIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37) myrra


myrra
senior tag

Janesz: te annyra okos voltál már megint :R :R
:C :C
napi 20 gramm kreatintól meg akarsz halni.

hát ennyit tudsz. erre csak annyit tudok mondani hogy vaze.

komolyan mindjárt belinkelem neked a feliratokat a dobozon.
30 kilónként egy teáskanál naponta!!!! feltöltési időszak alatt 15 kilónként.
persze te mint őzsgyúrós zseni aki mindent kurvára tud olyan okos vagy hogy folyamatosan minden egyes írásomra valami kurvatudományos baromságot idenyomsz nekem. vaze mégegyszer. szerencse hogy nekem több eszem van és nem minősítelek folyamatosan. lehet ez a baj hogy hiányolod. engem meg ez nem érdekel. akkor sem teszem.

ha valaki évekig pl 3,4,5 évig folyamatosan orrbaszájba zabálja a kreatint akkor elhiszem hogy esetleg megindulnak a vese mály problémák. de nehogy megmagyarázd nekem hogy 2 hónap kreatintól szedésétől, ami ráadásul előírás szerint történő használat mellet zajlik szétrohad a veséd. vagy szerinted a kreatin veszélyesebb mint a szuri amivel az imádott profi testépítőitek aztán fullra tele vannak. még ott semtúl gyakori. nemhogy 20 gramm kreatintól 2 hó alatt. olyanról hallottál már hogy ÓÉTI?


persze tudom én annyira tájékozatlan vagyok. ha te a főokos valahol olvastál valami nagy baromságot azért itt még nem kéne hirdetni

[Szerkesztve]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum VIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.