Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Thunder78 válasza cortez25 (#247) üzenetére


Thunder78
senior tag

Vegyé egy 80-ast, félbevágod, aztán lesz két 40-esed :D Na? :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#252) Coyot válasza Thunder78 (#250) üzenetére


Coyot
őstag

Ki már nem vágnak, sőőt már annyi kreditem van h úszkálok benne :Y :)) , persze ez csak vicc, szeretném mind a 49 et megcsinálni,igaz h két fél év alatt elég karcsú, de örülnék ha még ezis meglenne, mostmár van 42:)

Má' nem

(#253) helkis válasza cortez25 (#247) üzenetére


helkis
addikt

nézni privi? jönni msn?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#254) G@ben válasza Coyot (#252) üzenetére


G@ben
addikt

Kitartás, már nincs sok hátra! ;) Én mondjuk 2 hete befejeztem az utolsó vizsgaidőszakomat is, úgyhogy most állás után kéne kajtatni. Na meg anyagot kéne szerezni a diplomámhoz. :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#255) Dryman válasza Coyot (#252) üzenetére


Dryman
aktív tag

Honnan lett AN7, és mennyiért ha nem vagyok indiszkrét....?

(#256) Coyot válasza G@ben (#254) üzenetére


Coyot
őstag

áá, már csak 3 év:D
Neked meg sok sikert a melókereséséhez,meg a diplomamunkához(márha az jön most,mer én nemtom ám:) )

Má' nem

(#257) Coyot válasza Dryman (#255) üzenetére


Coyot
őstag

11k ért lett, és az ország másik feléről(honnan máshonnan),a jó az h pesten lesz egy talink vizsagidőszak után, ugyis mennem kéne így legalább gazdagab leszek egy lappal, és persze szegényebb 11k val:)

mod.: jah és akkor eladó a jókis a7v880, még másfél év garival asszem,de lehet, h kevesebb, minden szir-szarjával.

[Szerkesztve]

Má' nem

(#258) Jazzos


Jazzos
tag

A rák egye ki a Pinnacle szívét, nem tudok regisztráció nélkül PCTV Pro drivert lehúzni, nincs valakinek kéznél egy? :D

(#259) Balinov válasza Jazzos (#258) üzenetére


Balinov
félisten

hát,ha BT878A-s chip van rajta akkor az iuvcr honlapjáról,vagy a btwincap honlapjáról kapjál le egy universal bt878 wdm drivert.
[link] első két találat :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#260) z0ty


z0ty
tag

üdv !
Érdekelne vkit egy Inno 6600 128mb pci-e vga 12k-ért ???

z0ty bazárja : ! http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=43736 !

(#261) Thunder78 válasza Jazzos (#258) üzenetére


Thunder78
senior tag

drivers.hu
Hátha :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#262) G@ben válasza Coyot (#256) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi!
Az jön, sajna nem lettem kész vele anyag híján, így a következő félévben nem lesz tárgyam, de megírom a diplomát és utána államvizsga. Legalábbis most ez a terv. :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#263) Coyot válasza z0ty (#260) üzenetére


Coyot
őstag

ágépében méénincs :O
nem tok írni:D

[Szerkesztve]

Má' nem

(#264) Jazzos válasza Balinov (#259) üzenetére


Jazzos
tag

lehet bejön, de akkor még egy tunerprog is kéne hozzá :R

(#265) Balinov válasza Jazzos (#264) üzenetére


Balinov
félisten

TheFlyDS,TheFly2000,Dscaler,K!TV,ezeket merem ajánlani.ChrisTV-is,csak abból a free elég butuska,a prof-hoz meg nemtalálni működő megoldást. :O :O :O Felvételhez IuVCR

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#266) Jazzos válasza Balinov (#265) üzenetére


Jazzos
tag

Dscalert néztem eccer, de az nekem túl bonyolult volt. Bár nekem már a százas szög is többrégetű nyomtatott áramkör. :D

(#267) Balinov válasza Jazzos (#266) üzenetére


Balinov
félisten

build 4.1.15-tel simán össze tudtam lőni a Cinergy TV200-amat,csatornakeresés is hótegyszerű,kb 3 perc alatt megtalálta az összes vidranyetes csatit.teletext is van benne,meg capture mód is,bár az kezdetleges,semmi scheduled,meg satöbbi.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#268) Dryman


Dryman
aktív tag

Megyek már kávézni, lyan nyügös volt a napom, hagyjanak mán békén itt bent a cégnél :O

(#269) Balinov válasza Dryman (#268) üzenetére


Balinov
félisten

10perc és én meg már haza megyek!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#270) thaler2


thaler2
senior tag

Dejó ez az ausztrál - japán meccs!!!!!

(#271) DummyBoy válasza Balinov (#269) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Bahhh ... nekem még 2 és fél óra ... de utánna 3 nap szünet :) :)

Végre pihi :)

Life is shor...

(#272) helkis


helkis
addikt

Bugus nemtudod véletlenül LKW-nek megvan még a 7900GT-je? találtam rá vevőt!!
mivel hogy sehol sincs errefelé jelenleg ilyen kari..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#273) tekeyagd


tekeyagd
tag

szerdán fellövöm magamat Budapestre. Ha valakinek kell vmi, vagy vmi nyűgje van, megoldjuk,ha nem esik nagyon ki az útvonalamtól, ami pontosan a Keletinél ér véget...

(#274) BRob válasza Balinov (#240) üzenetére


BRob
tag

A 40-es vinyó nem eladó. A héten akarok rárakni oprendszert.
Ez viszont nagyon eladó Győr környékiek előnyben. [link]

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#275) #35685120 válasza helkis (#272) üzenetére


#35685120
törölt tag

Megvan még neki, mivel még nála sincs! :Y Szerdán megyek Sopronba, vasárnap jövök haza, akkor el is tudnám hozni...

(#276) helkis válasza #35685120 (#275) üzenetére


helkis
addikt

a srác pont szerdán érkezik Győrbe aki venné, este 6 körül, addigra hazaérsz?
40km-re lakik, szóval ha később rész haza akkor nem tud megvárni..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#277) #35685120 válasza helkis (#276) üzenetére


#35685120
törölt tag

Szerdán megyek és vasárnap jövök!!!!

Szabadságon leszek és Sopronba fogunk lakni, és onnan fogunk menni Ausztriába csavarogni... De mondom nem is tudom, hogy megvan e már neki a kari vagy mivan vele...

(#278) helkis válasza #35685120 (#277) üzenetére


helkis
addikt

dejó neked!! :R rendben, megmondom a srácnak mizujság, aztám majd eldönti mit akar..
akkor a leghamarabbi időpont vasárnap délután?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#279) #35685120 válasza helkis (#278) üzenetére


#35685120
törölt tag

Nem tudok pontos időpontot, lehet hogy vasárnap éjjel érek haza, lehet hogy hétfőn vagy kedden vagy akár 1 hétig Sopronba leszek, lehet hogy 3 nap... Majd meglátjuk... :D

(#280) helkis válasza #35685120 (#279) üzenetére


helkis
addikt

na jólvan ám.. :D
(akkor nem lesz karija aztán kész..)

ki tud 75k környékén 7900GT-t szállítani nekem ezen a héten!! help!!! kpban fizeti a vevő!
egy kikötés: noinno! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#281) helkis válasza Dryman (#242) üzenetére


helkis
addikt

a József Attila utcában is elkélne pár ATX-es alaplap az útalapba!
ha a csatornafedők síkbahozására kitalálsz valami okosat ami megvalósul, akkor polgármesternek foglak jelöltetni! valamint ellenállásokból meg tranzisztorokból csinálok neked/rólad mellszobrot! :R :R :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#282) #35685120 válasza helkis (#280) üzenetére


#35685120
törölt tag

LKW :Y

(#283) knifemaster válasza #35685120 (#282) üzenetére


knifemaster
tag

Buga Úr:),holnapi napját tudja már,vagy megint nem lesz délután?:)

[Szerkesztve]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#284) LKW válasza helkis (#280) üzenetére


LKW
tag

Szia. A Héten, ha kell akkor megkapod. Még a Postán van valahol, de holnap letámadom a feladót.

[Szerkesztve]

Minden hepe után jön egy hupa

(#285) CuKoR


CuKoR
senior tag

A győrieknek nem kell egy hibátlan és gyönyürű HP noti ?? [link]

[kép]

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#286) helkis válasza LKW (#284) üzenetére


helkis
addikt

kérd el a küldemény azonosító számát ez egy RL-el kezdődő számsor, amire lehet hivatkozni a postán, hogy keressék meg de azonnal, de gondolom 101000x csinálál már ilyet.. :))
de azért pár kérdést engedj meg: milyen forrásból jön a kari? hova szól a garancia? kinek a nevére szól? garipapír és számla megvan-e hozzá. bontatlan-e a csomag?
ez utóbbiaknak feltétlenül meg kell felelnie, ez a vevő kérése... újat akar.

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#287) LKW válasza helkis (#286) üzenetére


LKW
tag

Akkor vesz máshol. :O Kifejezetten csak letesztelt karit kértem. Ez azt jelenti, hogy természetesen kivan bontva. Én mégegyszer nem akarom gariztatni, ha nem muszály.
Nem probléma, majd eladom másnak. Egy garpapir jár hozzá természetesen. Számla nincs. Ugyhogy sajnos a Vevőd által megkövetelt kritériumoknak én nem felelek meg.
Már megint eltévedtem. Többet nem teszem. :DD Azt hittem a Vevőnek kártya kell. :Y

Minden hepe után jön egy hupa

(#288) Thunder78 válasza helkis (#286) üzenetére


Thunder78
senior tag

Gigabyte NX79T256DB-RH (nVidia 7900GT) 256MB PCI-E: 85k
Ilyent tudok neked szerdára szerezni, ha kedd 11-ig leadod nálam a rendelést.
Gari Konkoordba szól, számla akire akarod :) Forrás: hivatalos beszállítón keresztül :)

Szerk.: Viszont jövő hétre lehet hogy lesz Gainward, az 80k és asszem 512MB-vel :))

[Szerkesztve]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#289) helkis válasza LKW (#287) üzenetére


helkis
addikt

természetesen kell neki egy noninno7900GT, ami új! az az új kártya, amit Thunder ajánl.
nem tévedtél el, csak mondjuk ki a te 7900gt-d használt, de az ára az új! :DDD
nincs ebből semmi probléma, mindenki ítélje meg maga, mit szeretne! személy szerint nálam ez még a belefér kategória lenne! ;) de mindenki másképp csinálja..
+5k és ha van is problem=noproblem, vagy ha nincs gáz akkor -5k, de ha gáz van akkor gáz van!.. :F
sokszor ki lett már tárgyalva ez dolog erre-felé, nemegyszer ifju titán Buga Leslie is J master malmára hajtotta a vizet, ezzel az álláspontal, 100%-osan jogosan! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#290) helkis válasza Thunder78 (#288) üzenetére


helkis
addikt

jegyeztem, holnap beszélek a skaccal! :R jelentkezem mindenképp..

hogy vagytok mostanában particióógyileg? ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#291) LKW válasza helkis (#289) üzenetére


LKW
tag

Felőlem mindenki azt vesz amit akar, és úgy ahogy jónak tartja.
Én nem azért teszteltetem le, mert probléma a gariztatása. Egyszerűen nem akarok Postára mászkálni, ha mégis gond lenne vele ''használt'' újkorába.
Azt meg, hogy hol hogyan gariztatnak, arról meg ne nyisunk vitát.
+5K ide -5K oda, idáig garancia érvényesítő problémáim csak a hivatalos kiskerekkel volt.
Volt olyan kártyám, amit 2 HÓNAP múlva cseréltek. A kisker a nagykerre mutogatott. A nagyker meg letojta magasról mindenki pofáját. Erre, ha beleolvasol akármelyik garis togyikba, számtalan példát találsz.
Ellenben az ilyen módon vett cuccokkal soha nem volt semmi nyűgöm, ha probléma volt.
Volt olyan, hogy a hibás cucc még nálam volt, a csere darab meg már megjött helyette. És nem pár ft-os holmiról volt szó.
Természetesen én is azt ajánlom, hogy Thunder kolléga motyóját vegyétek meg.
Valószínű, hogy ha gáz van, Neked egyszerre cserélni fogja.
Énnálam sajnos megkell várni amig a Posta ide-oda cipeli. :C

Minden hepe után jön egy hupa

(#292) Thunder78 válasza LKW (#291) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nálunk meg a cég autója cipeli, de mivel hetente kétszer járunk, elég időbe le szoktak zajlani a garis dolgaink. :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#293) Balinov válasza helkis (#289) üzenetére


Balinov
félisten

khm...nekezdjük már megint.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#294) helkis válasza Balinov (#293) üzenetére


helkis
addikt

sosem hagytuk abba! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#295) Balinov válasza helkis (#294) üzenetére


Balinov
félisten

:DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#296) Balinov


Balinov
félisten

mi ez a kihaltság,uraim?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#297) Thunder78 válasza Balinov (#296) üzenetére


Thunder78
senior tag

Reggel van :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#298) Jazzos válasza Thunder78 (#297) üzenetére


Jazzos
tag

ja :D

(#299) Thunder78


Thunder78
senior tag

Csabi!
Van még 2-3 órád, hogy ha holnapra kell a Gagyibájt kari. Dél körül fog kollégám odaérni, most van Bp-en. :)
Ráadásul még van is a nakker raktárában belőle, most néztem :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#300) helkis válasza Thunder78 (#297) üzenetére


helkis
addikt

akkor induljon jól a reggel, beszéltem a sráccal 80k-ért jöhet az 512Mb-os Gainward 7900GT! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.