Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) G@ben válasza Jazzos (#700) üzenetére


G@ben
addikt

Na ja! Csak ha egyszer nem jön össze, akkor van gebasz! :D
Na meg néhányan biztos kihívják a rendőrt is, azoknak meg gyanús lehet, hogy már megint téged ütnek el! :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#702) Jazzos válasza G@ben (#701) üzenetére


Jazzos
tag

Hát de akkor mi van? Ha nem adja meg, hát jogilag nem lehet nagyon megtámadni. Kiváltod a vállalkozóid, aztán amint elütnek, mondhatod a szöveget: ''Na kérem, ez akkor 24.000 Ft lesz, de ha nem kell számla, az áfát elengedem.'' Fel kell venni a tevékenységi körök közé:
TEÁOR
6331 Utazási ügynöki tevékenység
6603 Nem életbiztosítás :D
9305 Máshova nem sorolt egyéb szolgáltatás
Valamelyikbe biztos belefér! :DDD

(#703) G@ben válasza Jazzos (#702) üzenetére


G@ben
addikt

Te mindenre gondolsz! :DDD
Csak arra kell vigyázni, hogy lassan menő autó elé menjél be vagy nagyon jó legyen a protektorod! Bár te elpusztíthatatlan vagy, ezt állandóan bizonyítod itt is, mert lelőni sem lehet! :DDD

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#704) Jazzos válasza G@ben (#703) üzenetére


Jazzos
tag

ja :DDD

(#705) Jazzos válasza Jazzos (#697) üzenetére


Jazzos
tag

:R

(#706) Supr@


Supr@
senior tag

Jazzos, alighanme láttalak ma este, marcal 2-n tekert egy narancssárga rucis bringás állat, sisakban, mintha te lettél volna az:D legalább tudom kit nem szabad elgyúrni:D

(#707) #35685120


#35685120
törölt tag

Jóreggelt...

Mi ez a pangás, kihaltság?:D

(#708) G@ben válasza #35685120 (#707) üzenetére


G@ben
addikt

Korán van még! :D
És dögmeleg, kéne is vennem egy szobaventit, mert ez így nem állapot. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#709) VW


VW
aktív tag

Albatron PX845PEV PRO dobozos alaplap eladó! (Móvár)
Intel 845PE, ATX, Socket478, DDR333, USB 2.0, 6 Channel Audio, LAN
occsó,gyere-gyere... :DDD

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#710) Jazzos válasza Supr@ (#706) üzenetére


Jazzos
tag

Én nem narancssárga vagyok, ''vaze''! :D Nem láttad még? :D [link]

(#711) knifemaster válasza G@ben (#708) üzenetére


knifemaster
tag

Van faxa Ipari ventim150x150 es 220V.Érdekel?:D

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#712) G@ben válasza knifemaster (#711) üzenetére


G@ben
addikt

150x150 az kicsi, meg a 220V is! 380V alatt nem hajtok semmit! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#713) Thunder78 válasza G@ben (#712) üzenetére


Thunder78
senior tag

Tudok neked szerezni USB-ről hajtható ventit is :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#714) G@ben válasza Thunder78 (#713) üzenetére


G@ben
addikt

Egyszerűbb lenne a házban levő 10 ventiből kitenni párat az asztalra, de akkor a gépnek lenne melege. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#715) Jazzos


Jazzos
tag

Jó volt a meccs! :R

(#716) thaler2 válasza Jazzos (#715) üzenetére


thaler2
senior tag

pü ment.

(#717) cortez25


cortez25
aktív tag

Nem döglött meg a vinyóm!! :D

Tápkábel volt lelazulva ezért nem indult....a kattogás meg a hangszóróból jött, valszeg az alaplap generálta, csak még nem tudom hogyan :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#718) knifemaster válasza cortez25 (#717) üzenetére


knifemaster
tag


beépített funkció,a tápkábel lelazulását hivatott ellenőrizni,egy microchippen keresztül.Azért kattog,mert így különbözteti meg az általános hibajelzésektől...

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#719) Thunder78 válasza cortez25 (#717) üzenetére


Thunder78
senior tag

Késesnél a pont. Valószínűleg ez volt a kattogás oka :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#720) Pampolini


Pampolini
csendes tag

Sziasztok

Továbra is a nettel szenvedek. Olyan szolgáltatót keresek akik vezetéknélküli internetet szolgáltatnának nékem de ne úgy hogy bekábelezik az egész társasházat feltéve ha van 10 érdeklődő.
Bekábelezés sehogy se megy mert Inszol közös képviselővel nem tudtam megeggyezni mert.....
Tehát Kiss János utca és a Pállfy M utca keresztezésénél lévő Kiss János utcai házat szeretném ha valaki megszórná nékem internettel. Int-air net belépésként 30.000 szeretne meg havonta 7500-at de olyan sávszélességért hogy az siralmas.
Várom az ötleteket!
Beltávos is bekábelezné a házat!

Tisztelt Buga úr kültem egy pü-t s reméltem válaszol ha van ideje tegye meg kérem :)
Üdv.

(#721) Thunder78 válasza Pampolini (#720) üzenetére


Thunder78
senior tag

Mr. Buga nyaral, de néha ránéz a fórumra. Ne sürgesd! :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#722) okiDoki


okiDoki
tag

Beszarás!
10 nap alatt nyamvadt 700 hsz... :))
Mindenki nyaral, alszik, beteg, focit néz? Vagy neadjisten kerékpározik? (Ó, azok a tuskók, hogy fel vannak néha háborodva! Ugye, autóstársak?) :DDD


Bár, ha Mr. Buga nyaral...





[Szerkesztve]

0,0

(#723) Thunder78 válasza okiDoki (#722) üzenetére


Thunder78
senior tag

Ugye hogy úgy már nem is olyan kevés az?
Amúgy végigolvastad? :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#724) Jazzos válasza okiDoki (#722) üzenetére


Jazzos
tag

Nah ezek után minden Passatot elütök! :DDD Felkenődsz a bukósisakomra! :P

[Szerkesztve]

(#725) tekeyagd válasza Jazzos (#724) üzenetére


tekeyagd
tag

remélem azért nem fogod hagyni elvérezni mindet! :DDD

(#726) Supr@ válasza okiDoki (#722) üzenetére


Supr@
senior tag

egyet értek veled, a minap is majdnem elütött egy biciklis a teleki-bajcsi körforgalomban, még jó hogy kocsival voltam, így ő jobban megijedt és fékezett, mive lén nme lassítottam egy picit sem:) majd máskor körülnéz a marhája:)

(#727) Thunder78


Thunder78
senior tag

Csak finoman ... lassan én is beszállok biciklisnek.
Tudjátok mekkora kárt tud tenni 100+ kg mozgó teher egy kocsiban? :D :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#728) Hideyoshi


Hideyoshi
tag

Elsején indulunk a haverokkal bicajjal a Balcsira, kíváncsi leszek mennyi jön össze ezalatt :))

Egy nap 24 órából áll, egy rekeszben 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!

(#729) LeG3Nd válasza Jazzos (#724) üzenetére


LeG3Nd
tag

Hello,
512mb-os XD kártyát mennyiér' mérik? Van esetleg raktáron is? :U

shorter of breath and one day closer to death

(#730) okiDoki válasza Thunder78 (#727) üzenetére


okiDoki
tag

Főleg, ha még szarva is van! :D

0,0

(#731) okiDoki válasza Thunder78 (#727) üzenetére


okiDoki
tag

Egyébként, lehet, nekem is ezért hosszabb a fékutam! :DDD

0,0

(#732) G@ben válasza Jazzos (#724) üzenetére


G@ben
addikt

Ma fél egy körül nem láthattalak Marcal 2 közelében tekerni kék-fehér pólóban? Ha nem te voltál, akkor az ikred. :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#733) #35685120 válasza Pampolini (#720) üzenetére


#35685120
törölt tag

Jóreggelt...

Belvárosban sajnos mi nem szolgáltatunk, Int-Air net egy nagy fos, nem szabad foglalkozni velük, ADSL-en kívül mást oda nem tudsz intézni...

(#734) #35685120


#35685120
törölt tag

Jazz...

Ma megyek szerintem Hozzád nyitás után de max ilyen 10 óra körül... 6600GT-re még nem lehet számítani mi? Kőne az a webkam amit beszéltünk, meg viszek mikrofont a gépemhez melóhelyre is, meg talán más nem köllik...

(#735) Balinov válasza Dryman (#683) üzenetére


Balinov
félisten

:DD :DD :C

azt a fodrászatot,ami a pneutrade utáni saroknál,egyből jobbra van azt ismerem. jó frizurát tudtak nekem csinálni,ami nagy szó,mert ez még nemsok fodrásznak sikerült.Párom is odajár,sőt a menyasszonyi frizuráját is ottfogják csinálni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#736) Supr@ válasza Thunder78 (#727) üzenetére


Supr@
senior tag

és azt tudod hogy az 1.4t mennyi kárt tud tenni a 100+kg-os biciklisben? ;]

(#737) Balinov válasza G@ben (#693) üzenetére


Balinov
félisten

én tegnap láttam két akkora birkát...elkerülő,város fele,belső sávban 2-es GTD golf,idős faszival,külsősávban egy kék astra caravan.golfos meg egyszercsak ,nanáhogy minden index nélkül ki akart a jobbsávba menni,persze az astra meg még ott ment mellette.
a másik meg egy xara,béke hid fele a kapaszkodósávban gyökketővel ment,de ahogy elmentem mellette a buxa visszakettő padlógáz,azt még a híd előtt visszavágott elém,persze minden index nélkül,aztán abdáig 70-el előttem,de úgy,hogy felezővonaltól-záróvonalig,cikkcakkba...mondjuk én sem vezettem nyilegyenesen,mert szerintem 7 óra alvás után az 5-6sör,meg annak a 7dl-es viszkinek a fele,ami rámeső rész volt szombaton,még javában dolgozott...hihetetlen mennyi birka van mostanság.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#738) bibimad


bibimad
aktív tag

Barton 2500+
Gygabyte KT600 lap/SATA,8X AGP/
ATI 9200,
160-as winchester
512/400 ram
LG DVD író
floppy
ATX ház
Irányár 65 ezer


IS7
2,4 cel.D
ATI 9200 128/128
40 giga winyó
2x256 ram
1,44 floppy
LG CD író
ATX ház
Irányár:50 ezer


Gygabyte Titán533 alaplap
1,7 celeron
256/333 ram
40 giga winyó
cd rom
1,44 floppy
GF2 videókártya
Atx ház táppal
Irányár:35 ezer


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#739) Jazzos válasza G@ben (#732) üzenetére


Jazzos
tag

Hááát, engem nem. Valahol a Sokoró dombok között csalingáztam akkor épp. :D

(#740) Jazzos válasza LeG3Nd (#729) üzenetére


Jazzos
tag

Hát olyan 10.200, polcon most viszont csak 256 van. De még megnézek egy olcsóbb helyet, de annak most nem megy a weblapja. :D Lehet ezért olyan olcsók, nem költenek semmire. :DDD

(#741) Jazzos válasza #35685120 (#734) üzenetére


Jazzos
tag

Jah. VGA-t próbálok ma intézni, 10-kor nyitnak...
A többi cuccerság ok.

(#742) G@ben válasza Jazzos (#739) üzenetére


G@ben
addikt

Akkor a klónod volt. Úristen, több is van belőle! :Y :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#743) Jazzos válasza G@ben (#742) üzenetére


Jazzos
tag

remélem nincs mindegyiknek boltja... :DDD

(#744) Balinov válasza G@ben (#742) üzenetére


Balinov
félisten

hiénafalka.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#745) Jazzos


Jazzos
tag

Egyébként az autós-bringás vitához. mindkét táborban akad sok marha, sajnos ez nem attól függ, mivel közlekedik. Ma reggel nem történt sok minden, pl. Csanakon nagy ívben akart rámkanyarodni egy kisbusz, sikító fékcsikorgások közbe ''simán'' meg tudtam állni. Győrben gurulok a belváros felé a Baross hídon, előttem 3-4 bringás még szépen sorban. Böszme platós nemtommilyen teherautó simán rá a bringásútra a jobb oldalon, szegény bicós asszonykát majd összenyomta, neki is a satufék segített. Én mikor elmentem mellette egyik lábammal a járdán, a bringa kereke pont elfért még beszóltam az anyósülésen ülőnek, hogy ''bringaút volna ez vazze'', de már meg is bántam, mert olyan magasan volt a vezetőfülke, hogy simán le tudott volna köpni, mikor állok a pirosnál, ő meg elgurul mellettem. De aztán nem tette. :D
Bringásokról: 90%-uk nem bírja kirakni a kiskacsóját, hogy merre megy. Pedig én csinálom mindig és elhihetnék: egyáltalán nem fájdalmas :DDD. Viszont az autósnak segít, ha látja merre megy. Aztán pl. Baroos-híd után gurulunk-gurulunk (Fittikém :DDD), Barros út előtt bringaút vége tábla, elsőbbségadás kötelező, de ezek a birkák spriccelnek össze-vissza a szélrózsa minden irányába körülnézés nélkül, majd' fellökik a gyalogosokat, az autóra b***nak rá, ott úgyis lassan mennek. Hát az ilyeneket tényleg el kéne ütni egy kicsit néha. :D Jah, az összes birka-bringás a piros lámpáknál való tömörülés után a lehető leggyorsabban akar elindulni, és nem egymásután mennek, hanem egy vonalban, kb. mintha lerohanásos támadást játszanának. Jazzos bácsi ilyenkor már csak vigyorog, és a sor végén elracsniz a többi birka után.
Visszatérve az autósokra, a Kálvária úti iskola környékén ha a város felé megyek, bringautat 100 méterenként keresztezi út, itt folyamatosan a biciklisnek van elsőbbsége. Úgy 10 autósból jó ha a fele tudja ezt, életveszélyes arra a közlekedés. Rádfordulnak jobbra kis ívben, vagy kihajtanak (b)eléd úgy, hogy nem is tud róla, hogy marhaságot csinál.
Megint egy bringás móka: jövök haza kedden autóval a Pápai úton, úgy 70-80 környékén. Fertűnik egy kivilágítatlan bringás előttem... úgy 5 méterrel... hát nem ütöttem el, hanem elmentem mellette, de baromi nagy mákja volt. Nem volt időm meglepődni, pár másodperccel később kezdett el csak dobogni a szívem.
Hú, vazze mennyit írtam, nem is folytatom! :D

(#746) Balinov


Balinov
félisten

tényleg,urak,milyen volt a meccsnézés?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#747) Dryman


Dryman
aktív tag

Na itten vagyok én is!
El kellene vinnem egy lapitopit a jokai utcába, de nem tom hol tudok parkolni suzuval.....
nem ismerős arra valaki? a parkolóházat 10percért inkább hanyagolnám, szóval valahol az egyirányú utcákon kéne parkolni, de ott meg tumultus van.....


Meccsnézésre nem sokan, pontosabban 3-an verődtünk össze: Jazzos, Helkis, és jómagam.......
igazságos eredmény született Olasz-USA golarány 1:1 kiállítások aránya 1:2 :)
a meccs jó volt, közben lecsúszott 3 sör, ennyi, ja meg az a baszottsok szunyog :(
szóvalszokni kell a Lapos hangulatát, meg kellően iszogatni hogy a szunyog érezze messziről nem érdemes megcsapolnia meg még a végén nem tud felszállni.

[Szerkesztve]

(#748) Balinov válasza Dryman (#747) üzenetére


Balinov
félisten

legegyszerűúbb és legolcsóbb,ha a petőfi hidnál leparkolsz a rakparton.amugy cémester utca (nemtudom,hogy kell leírni :F )ott már talán nem 180Ft/óra.vagy az árpád út,annak is az eleje,ami a munkácsitól a jókai-ig terjed,mert az már más körzet,így ott olyan 100Ft/h körül van,ha meg már átmész az árpádon a jókain,ottmár belváros 180ft/óra vagy tbb

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#749) Dryman


Dryman
aktív tag

Hu vazz!
Jazzos!
Elfeledtem a tuás alaplapot!

(#750) Jazzos válasza Dryman (#747) üzenetére


Jazzos
tag

Dry! Ha jól tudom a Komszolosok előtt várakozni tilos van csak, így egy 5 percre ott meg tudsz állni. Én 2hetente ott állok meg, mikor büntit megyek stornóztatni, mert elfelejtem kirakni a parkolóbérletet!

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.