Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Thunder78 válasza Balinov (#3999) üzenetére


Thunder78
senior tag

Azé gyalog nem, de szvsz bringával fogok menni, hogy ne legyek időhöz kötve :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4002) Balinov válasza Thunder78 (#4001) üzenetére


Balinov
félisten

tényleg bácsa melyik részén sikerült lakhatást szerezned? kisbácsa,nagybácsa?
Laciékhoz el lehet jutni hátulról is,így a mayerig,meg mégutánna egy jó darabot a bácsai utból ki lehet kerülni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4003) Thunder78 válasza Balinov (#4002) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nagybácsán sikerült :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4004) Balinov válasza Thunder78 (#4003) üzenetére


Balinov
félisten

majd készüljél fel a 11-es buszon,hogy a sok diák mellett a nyugdíjas öregasszonyok is a reggeli órákban ill. koradélután,mikor vége a sulinak,na akkor támad buszozhatnékuk. :DD :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4005) Thunder78 válasza Balinov (#4004) üzenetére


Thunder78
senior tag

Biciklivel járok :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4006) Balinov válasza Thunder78 (#4005) üzenetére


Balinov
félisten

b+,azt kihagytad,hogy most iskolaszünet van... :))

ma semmi nem jön be. :O

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4007) Jazzos válasza Balinov (#4006) üzenetére


Jazzos
tag

Mondtam már, hogy a házas emberek lúzerek? :DDD

(#4008) Balinov válasza Jazzos (#4007) üzenetére


Balinov
félisten

jé,kijött a hiénka a katagombából.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4009) Balinov


Balinov
félisten

[link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4010) Thunder78 válasza Jazzos (#4007) üzenetére


Thunder78
senior tag

:C :C :R :R :C :C

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4011) Thunder78 válasza Balinov (#4009) üzenetére


Thunder78
senior tag

Bali! Ez ütött, mint téged az ipari áram szokott :D :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4012) Jazzos válasza Thunder78 (#4011) üzenetére


Jazzos
tag

Jaja. Dúlva volt. Naon dúlva. :DDD

(#4013) #35685120 válasza Jazzos (#4012) üzenetére


#35685120
törölt tag

''Bicajjal jársz? Buzi e vagy?'' :D :)) :C

(#4014) G@ben


G@ben
addikt

Bali!

Tudom, hogy most hülyének fogsz nézni, de az elmúlt pár hét eléggé kimaradt nekem a PH-n meló miatt. Te most megházasodtál? :Y Ha igen, akkor gratulálok! :C Ha nem, akkor megint csak Jazz beszél hülyeségeket! :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#4015) #35685120 válasza G@ben (#4014) üzenetére


#35685120
törölt tag

Laci vagyok nem Bali, de Bali utólagos engedelmével válaszolok, hogy igen megházasodott...

(#4016) Thunder78 válasza #35685120 (#4015) üzenetére


Thunder78
senior tag

Jaja ... átkonvertálta a particióját egy erősebb változatra. S-NTFS-nek neveztük el :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4017) knifemaster


knifemaster
tag

Nősüljetek,nősüljetek,majd megtudjatok mi az a boldogság:)

....Csak akkor már késő lesz ;]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#4018) G@ben válasza #35685120 (#4015) üzenetére


G@ben
addikt

Szóval megházasodott. De attól Jazz még beszélhet hülyeségeket! :D

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#4019) Jazzos válasza #35685120 (#4013) üzenetére


Jazzos
tag

Letekertem gyorsan egy 40km-es sprintet! :)) Egyébként meg te kefíret iszol? :DDD

(#4020) Supr@


Supr@
senior tag

srácok, dry, bocsi, de lehet nem tudok holnap elmenni este, mha netán mégis akkor majd odaérek majd vmikor:D ha netán mégsem, akkor jó szórakozást nektek!!!:))

(#4021) BRob válasza Supr@ (#4020) üzenetére


BRob
tag

Autóval mi a helyzet?

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#4022) cortez25 válasza Jazzos (#4019) üzenetére


cortez25
aktív tag

Mit eszel? minyont?!

[Szerkesztve]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#4023) Supr@ válasza BRob (#4021) üzenetére


Supr@
senior tag

nem tom, muterék ma mentek el 5napra, szerelő nem tom telefonált e, az is lehet hogy már kész :F majd kövhéten, mikor muterék hazajönnek kiderül:)) addig is marad a lábbusz+busz kombó:D

(#4024) #35685120


#35685120
törölt tag

Bazzeg ez a mai nap... Hihetetlen mik történnek velem... :Y

Meló után megbeszéltük egyik barátommal, hogy kimegyek hozzá miklósra, megcsinálom notebookját, meg fürdünk egyet birtokukon, meg eszünk egy pizzát... Elindultunk párommal tőlünk, bemegyek tesco kútra telenyomom gépsárkányt, pályamatrica (holnap pestre megyünk anyám diplomaosztója 2ik :D ) minden indulok faxán, felmegyek pályára jó kedvem van minden, nézem vízhőfokot, mondom kurván melegszik, sose szokott nem baj max fűtünk egy picit, oszt mikor már 3/4 nél járt a vízhőfok mondom megállok autópályafelhajtótól kb 2kmre... Kinyitom motorháztetőt mintha qrván értenék hozzá látom a víztartály elfáradt a műanyag egy helyen szétnyílt ilyen hajszálvékonyan és spriccel a víz... Megjöttünk... :Y Havernak teló jöjjön értem... Autószerelő ismerősök körteló, Ásványrárón tudnak is fogadni, azonnal meg is nézi de nem hiszi tud vele valamit kezdeni hétvégére meglesz.. Ismerősnek teló kell kocsi holnap pest, szombat zene lett is egy új passat kombi... Megjön haver Ő is passat de nem kombi elhúzat ásványra. Soha életébe még nem huzatott. Zsír... Elindulunk minden oké abdai lehajtónál fékezget balfaxoskodik elszakad a kötél... Másik elővesz minden azzal elhúzatnak öttevényen megállunk elmegyünk bontóba 7óra fele van de hátha adnak. Lett is víztartály 4k -ért... Kaptunk hozzá 1 üveg vizet is. Öcsém (autószerelőnek tanul) út mellett faxán ki is cserélte a tartály minden oké minden műxik.

AZért elvittem autószerelőhöz megnézte mitől lehetett, venti is jó, cső se keménykedik, nem is levegős úgyhogy minden faxa. Elmentünk haverék ''birtokára'' fürdés, pizzarendelés, aztán most értem haza... Szóval faxa kis nap volt...

Holnap 1ig meló utána pest, majd pest után megyünk kajázni ünnepelni, barátomnak névnapja is van úgyho jó lesz...

Áááá mik történnek mindig...

(#4025) Dryman


Dryman
aktív tag

Hát soroljam mi történt velem...inkább nem, majd holnap......

Aki jön az jön!
Balinov, Helkis és Viki, Thunder, Jazzos, talán még Supra is ideér......nagyon remélem!
Buga Laci megjelenésére is számítanék, de hát ha ütközik a program........

Kollegáim: Varga Tibi, Ősze Árpi, Kapui Robi, Krankovits Úr, Kékesi Tomi, Fülöp Robi...


Ugye nem csesztek ki velem és eljöttök mindannyian!

Kis nyálcsorgatás:
40szelet Tarja finoman bepácolva, 10 szelet pulykamell, sohasem lehet tudni hátha valaki olyan kákabelű:)....friss kenyér és savanyúság

Itallap!
Jim Beam, Uniqum, Jager, Vodka, Vilmos Körte
Egri Bikavér, egy spanyol édes vörösbor a hölgynek, egy fűszerezett szintén valami olaszos borféle
Sopron ászok sör 20 liter , 8 üveg alkoholmentes Stella, üdítők meg Balfi ásványviz....

van még némi ropogtatni való is.....


Ez így megfelel az uraknak?

Jaj a lényeg, aki utálja a műanyag evőeszközt az hozzon magával tányért és kést-villát:)

És még valami!
Műanyag székre lenne szükségem meg egy asztalra, mert holnapra nem kaptam meg a szabimat, és had ne kelljen már ezzel is foglalkoznom.....kb 4-5 szék és egy kisebb asztalka is jó lenne.... de lehet kollegámtól tudok hozni.....
Ha gondoljátok kártyát hozhattok, DARTS-ozni akar valaki? mert megoldhetó!



Bocs hogy csak most irogatok, de haza is kellett érni ma valahogy!
Holnap délelőtt azért kérnék egy megerősítést hogy mi a pálya !

(#4026) Thunder78 válasza Dryman (#4025) üzenetére


Thunder78
senior tag

Akarod írni ... ma :)
Nálam tiszta a délután, de jelentem kákabelű vagyok :)
Persze azért meg fogom kóstólni a tarját is :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4027) helkis válasza Dryman (#4025) üzenetére


helkis
addikt

megint én vagyok legkorábban? :D
Viki nem tud/akar jönni, úgyhogy single chanelben megyek..
a cuccokhoz adj hozzá egy tálca sopronit!
darts jó ötlet (milyen tábla?), számítógépedet vidd le a pincébe, mielött nekilátunk ''megjavítani!'' :DDD

Bali - nem tudom mikor végzek a dolgaimmal, de ha kész vagyok felhívlak, lehet hogy csak 18h után tudok odaérni Drymanékhez, de valszeg tovább is maradok. ;) igyekszem azért.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4028) Balinov válasza G@ben (#4014) üzenetére


Balinov
félisten

Üdv Gaben,

hát,mitagadás tényleg lemaradtál...Amugy tényleg, 15-én 17.30-kor megnősültem. Hálistennek sikerült egy jó,zökkenésmentes esküvőt és lakodalmat összehoznunk.

Köszi a draukációt

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4029) Balinov válasza Dryman (#4025) üzenetére


Balinov
félisten

Dry,tökéletes lészen a buláj.
Darts yo 5let,viszem a tűimet,max a szunyogokat dobáljuk vele...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4030) Balinov válasza helkis (#4027) üzenetére


Balinov
félisten

Csabi,

Párom tuti nem tud jönni. qrva húzós lesz mai napja is,tegnap is negyed hét után tudták csak elkezdeni az átadót és majd' háromnegyed volt mire kiért,annyian vannak.

Ne aggódj,ha 18h után tudsz csak odaérni,az sem baj,sőőt...nagyon köszönöm,hogy leszel Jean. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4031) Thunder78 válasza helkis (#4027) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nem nyert! Megelőztelek ... bibiiii :D :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4032) helkis válasza Thunder78 (#4031) üzenetére


helkis
addikt

bizony, bizony.. bár én már melóhelyről írtam.. :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4033) cOxeR


cOxeR
Ármester

Reggelt!

(#4034) Thunder78 válasza helkis (#4032) üzenetére


Thunder78
senior tag

Én meg nem :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4035) Thunder78


Thunder78
senior tag

Skacok! AMD Thoroughbred Socket-A-s 1700+-os XP mennyi idős procc lehet? ... Csak úgy saccra! 2 éves? Vagy több?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4036) Balinov válasza Thunder78 (#4035) üzenetére


Balinov
félisten

van az több is. amugy OPN elmond sokmindent... :DDD :DDD :DDD :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4037) helkis


helkis
addikt

még pár óra és viszik az IT-sek a gépemet az asztalomról.. (én meg majd az asztalt viszem.. :B)
onnantól már csak otthonról fogok tudni netezni.. :( (bár ez lenne a lagnagyobb problémám..)
tegnap voltam üzemorvosi vizsgálaton : vérnyomásom 100/60-volt, azt mondták igyak valamit! :Y :DDD


más: kellene nekem egy egér: paraméterei: 1 görgő, optikai, usb+ps/2 csatlakozás! ajánlatokat várom! előre is köszi! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4038) cOxeR válasza Thunder78 (#4035) üzenetére


cOxeR
Ármester

Szerintem picit több! 2.5 év

(#4039) Thunder78 válasza cOxeR (#4038) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nem emléxem, azét kérdezem :D
Nekem az 1333MHz-es Athlon után a 2500+-os Barton jött :D :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4040) Thunder78 válasza Balinov (#4036) üzenetére


Thunder78
senior tag

Azt mi a tököm az az OPN? :F

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4041) Balinov válasza Thunder78 (#4039) üzenetére


Balinov
félisten

hát,az elég nagy ugrás.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4042) Thunder78 válasza Balinov (#4041) üzenetére


Thunder78
senior tag

Anno nem siettem el a fejlesztést. Úgyhogy a közte lévő időszak nagyjából kiesett. Ezért kérdezek :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4043) Balinov válasza Thunder78 (#4040) üzenetére


Balinov
félisten

pontosan nem tudom minek a rövidítése,de amd oldalán a procin található számsorból, pl. AXDA vagy JIHUB után van olyan számsor,hogy pl. 0335.ez a gyártási év + hét számát jelöli. biztos emléxel rá,hogy pl. a 2500+-ös barciknál a 2003.39-ik hét után gyártottak lockosak voltak,semmilyen módon nem lehetett őket locktalanítani.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4044) Balinov válasza Thunder78 (#4042) üzenetére


Balinov
félisten

[link]
hmm.ezen még énis meglepődtem.2001.10.09--én volt a hivatalos AMD-s announcement. :Y :Y kb akkor vettem a 750-es durcimat..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4045) Thunder78 válasza Balinov (#4043) üzenetére


Thunder78
senior tag

Igen ... és arra is emléxem, hogy az enyém 38. heti volt :)
Lehetett tekerni rajta ezerrel :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4046) cOxeR válasza Thunder78 (#4045) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nekem még mindíg 2500+ os barcim van :)) előtte meg 750-es duron azelőtt meg 166MMX :DDD :DDD :DDD Nektek mik voltak?

(#4047) Balinov válasza cOxeR (#4046) üzenetére


Balinov
félisten

no,majdnem ilyen lépések voltak nálam is.
először 286@12mhz,utána 486 dx2 66@80,majd 5x86@150,oszt P166mmx egy VX-es lapban,húzva,majd P233mmx TX-ben,azután a 750es durci,majd 1.33-as Tbird míg meg nem sütöttem,majd 2200+thorton@13,5x166,majd 2500+@3200,azóta meg a 2800+A64

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4048) Thunder78


Thunder78
senior tag

Nekem a legelső gépem egy 4MHz-es XT volt '93-ban.
Aztán 386 (VGA monitorral), aztán 486DX, P166MMX, de ez gyári hibás volt, így cseréltettem 200MHz Cyrix-ra, aztán ez elég sokáig elment (inkább a monitorvezérlők cserélődtek alatta ... Voodoo1 + S3Trio, Voodoo2 + S3Virge, Voodoo Banshee), 1333-as Thunderbird volt a következő, aztán a barci, most meg a 3500-as Venice :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4049) cOxeR válasza Thunder78 (#4048) üzenetére


cOxeR
Ármester

Akkor segítsetek nekem, volt egy olyan gáma, ami a voodoo2 környékén jött ki, és autóversenyes volt. Menni kellett egy tereppályán, és voltak ilyen kis buborék szerű extra cuccok és felvetted kaptál turbót meg miegymást, 3D-s játék volt nem software randerer..emléxem s3trion-szaggatott.

(#4050) helkis válasza cOxeR (#4046) üzenetére


helkis
addikt

primary:386dx40 AMD! :R (1994)>> ip166 1996>> ip233mmx s3 + voodoo1 (1997) :R >> duron700@1050mhz + tnt2 (2000jan) >> v7700T-GF2GTS (2000feb :D) >> Axp-2000+ (2001) >> 2500+@3200+ +radeon8500(2002) >> radeon9800xt (2003) >> p43.0@3.75 + x800provivo@xtpe (2004) >> A64 3200+@3800+ + 7600gs (2006) >> core2duo E6600 + dx10 highend vga (2007 :)))
secondary: sokfajta volt és mindig változó, néha még jobb is volt mint a primary.. :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.