Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) CuKoR


CuKoR
senior tag

Vegyetek tőlem laptopot !!! [link]

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#202) Dryman


Dryman
aktív tag

Szia Cortez!
Azt elfeledtem mondani hogy feltelepítve vagyon a kis gép és csak annyi a dolgod hogy uccu nekiálj , bekapcs és már tolod is a 3dmarkot, mert azt is rajta hagytam!
Ja és a lényeg, ha ujrarakod az XP-t, akkor az felismeri valaminek az integrált videóvezérlőt, de csak akkor tudsz 3D-salkalmazásokat futtatni, ha leszeded az ecs honlapról a K7SOM int videódrivert és fejbevágod az XP által felrakott kakit......
Utána már hozza is a megszokott 1309pontos 3dmark2001 eredményt:) micsoda teljesítmény, csak szét ne szakadjon rajta a szemed:)

(#203) Balinov válasza Coyot (#198) üzenetére


Balinov
félisten

azér azt a 2600+-os semót nem köll ám szidni (8x200def) mert sokaknak megy 8x3xx-as fsb-vel,ami azért egy ilyen olcsóságtól nem rossz.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#204) Dryman


Dryman
aktív tag

Egy kis chat....
mindíg tanul az ember:

>> Tiberius: tegnap teleportal jöttem haza
>> RULZ: :D
>> RULZ: teleportal?
>> RULZ: mi a fasz?
>> Tiberius: hát
>> Tiberius: mar olyan részeg voltam
>> Tiberius: hogy tudtam nem birok hazamenni
>> Tiberius: ilyenkor kell teleportálni
>> Tiberius: legjobb
>> Tiberius: megiszol még egy felest és otthon ébredsz

vagy ez:
>> <SWIFTY> Milyen játékokat szoktál tolni???
>> <Jackassbomb> dömpert meg kisautót!

(#205) thaler2


thaler2
senior tag

Gyerekek a tököm tele van ezzel a hülye vb-vel meg a tippmixel. Nem elég, hogy a noname csapatok megcsavarják itt a menetrendet, veszítek több ezer ft-ot, és még tanulni sem hagyják az embert :DDD

(#206) Jazzos válasza thaler2 (#205) üzenetére


Jazzos
tag

Jól kell tippelni. És eddig még csak a svédeket buktam be! :DDD A többi ok, mondjuk a holland meg a mexikói meccsre nem mertem kockáztatni. :)

(#207) Coyot válasza Balinov (#203) üzenetére


Coyot
őstag

nem nagyon ismérem ám ezeket a nú tekninkákat, csak a nevéből kiindulva, nem biztos h az kell nekem :U, amit írsz meg kurta jó az tény.

Má' nem

(#208) Dryman


Dryman
aktív tag

Jazzos!
Ma mész tekerni, vagy megvárod a boltban míg beborul az ég?:)
Csak azért kérdezem, mert ma ilyen kérdezőbiztos kedvem van, és lehet bemennék egy kávéra......

(#209) thaler2 válasza Jazzos (#206) üzenetére


thaler2
senior tag

Tippmixelsz, vagy v.melyik online fogadóirodánál fogadsz?

(#210) Jazzos válasza Dryman (#208) üzenetére


Jazzos
tag

Gyere csak, sztem ma én leszek hosszús, már beizzítottam a tunert, megnézzünk az Ausztrália-Japán örökrangadót! :DDD

(#211) Jazzos válasza thaler2 (#209) üzenetére


Jazzos
tag

iwiw :D , meg tippelj.hu. Pénzben nem szeretek játszani, max. pontban! :DDD

(#212) Balinov válasza Coyot (#207) üzenetére


Balinov
félisten

az a 300+-as FSB azt Motion_Blur érte el egy nf8-v2-ben.
amugy 8x250 az garantált ezeknél a 2600+ és 2800+ semóknál.igaz,a64 s754 semókban 3100+-tól van csak cnq

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#213) thaler2 válasza Jazzos (#211) üzenetére


thaler2
senior tag

Ááááhhhh, úgy végigaludnám a meccseket :DDD

(#214) Jazzos válasza thaler2 (#213) üzenetére


Jazzos
tag

Én tényleg el szoktam rajtuk aludni, pl. tegnap is mindig lelettyent a fejem. :DDD

(#215) thaler2 válasza Jazzos (#214) üzenetére


thaler2
senior tag

Eddig a legunalmasabb meccs, az 1.nap 21órás meccse..with polska...Hát az valami szörnyű volt, ráadásul az orf1en kellett nézni, valami hülye kommentátorral, szörnyű volt...

(#216) Balinov válasza Jazzos (#214) üzenetére


Balinov
félisten

mondjuk a portugál-angola második félidőn nem csodálom...

apropó VB.nem játszik itt vki Fifa 2006 World Cup-pal? Van valami csavarás az irányításban,legalábbis a 2001/2002-höz képest. szégyen,de tegnap kikaptam tunéziától 5-1-re,pedig brázilokkal voltam. :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#217) thaler2


thaler2
senior tag

Nem kell valakinek occsóér egy samsung cd-író?Ír mindnet, brutális. nagyon király. kell a pénz fogadni! :DDD

(#218) bibimad válasza thaler2 (#217) üzenetére


bibimad
aktív tag

:DDD winyód nincs?

[Szerkesztve]

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#219) Dryman válasza thaler2 (#217) üzenetére


Dryman
aktív tag

Corteznek biztos hogy kell, múlt héten keresett cd pörkölőt, akkor nem olvastál topikot?
privátba keresd meg, hátha még aktuális az igénye......1,5-2K-t kínált az enyémért is, az meg nem rossz ár.

(#220) Dryman


Dryman
aktív tag

109 darab hibás, szétszedett, belegányolt alaplap P2-től AMD 754-ig jelképes összegért vagy pelenkáért eladó.....
egytől egyig javíthatatlan, az alkatrészek is hiányosak, úgyhogy max betonvas helyett lábazati betonba, vagy betonfödémbe javaslom....
ha ügyesen összeakasztgatod a pci slotoknál, még a csavaró/húzó igénybevételnek is remekül ellenáll, így elmondható hogy üvegszálerősítésű, inteligens siliciumchipes, betonalapod lehet a ház alatt:) néhol integrált audio és videókimenettel megspékelve hogy a vakond se panaszkodjon...:)


Fogalmazhattam volna úgy is: Dry lomtalanít!:)


[Szerkesztve]

(#221) Balinov válasza Dryman (#220) üzenetére


Balinov
félisten

:Y :Y :Y :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#222) helkis válasza Dryman (#220) üzenetére


helkis
addikt

na vazz, látom nem kell a szomszédba menned ihletért! :DDD :R
ilyet sok lapot apránként lehetne eladogatni, szvsz..
vagy továbbvinni távolkeletre, hátha recycling-elik a gyártók, tényleg ha visszaviszed a gyártónak kötelességük visszavenni nem?

szerk: mégegyszerübb megfogalmazás: ''alaplap töltelék alapba'' :))

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#223) BRob válasza Dryman (#220) üzenetére


BRob
tag

Régebben olvastam egy hírdetésben, hogy valaki keresett hibás alaplapokat 300Ft/Kg. áron.

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#224) Dryman válasza helkis (#222) üzenetére


Dryman
aktív tag

asszem elhajtanának a pi**ába alaplapostúl meg mindenestől, ha meg otthagynám a kapualjba, csuklana az egész felmenő rokonság hetekig.....
vagy egyszerűsítsük a dolgot győri kiskerekre:)
Jazzosnál a bejáratba otthagyok vagy 20-at, a bitbót is kapna ennyit, a compex se maradna ki, aztén fefo is részesülne, majd pcabc, majd europc,aztán nehogy megsértődjön zoty kollega boltja elé is vinnék néhányat, mondván kezdjen a kereskedő a holmival valamit, mert tőle származik :D :D :D

vagy zsákbamacskát jáccunk a szökőkutnál...nagy kartondoboz, benne csomagolt alaplapokkal.....
a játék lényege 50Ft egy húzás, de csak otthon nézheti meg a paraszt mit is kapott a énzéért:)

[Szerkesztve]

(#225) helkis válasza Dryman (#224) üzenetére


helkis
addikt

egyből lehetne fogadásokat kötni a teleki utcai meccsre, kihez kerül a legtöbb alaplap egységes kiosztás után! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#226) Balinov válasza helkis (#225) üzenetére


Balinov
félisten

aztán menne a guglinyaggatás,lábkiosztások után...konkrétan pics*nrúgáshoz lábkiosztásért :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#227) Jazzos válasza Balinov (#226) üzenetére


Jazzos
tag

:DDD
te is tudsz vicceset mondani?! :DDD :R

(#228) helkis válasza Balinov (#226) üzenetére


helkis
addikt

de szerintem az sem rossz ötlet, ha a szuzival reggel 4:30 fele elmész pár újságosbódé mellett és óvatosan becsúsztatod a cosmo-ajándékai közé!! :DDD
szerk: drynak címezve.. :B

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#229) cortez25 válasza Dryman (#220) üzenetére


cortez25
aktív tag

:Y :Y Azé nem gyenge :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#230) Balinov válasza helkis (#228) üzenetére


Balinov
félisten

Chipmagazin,milyen kozmó :)) :DD
Jazz: tudok...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#231) cortez25


cortez25
aktív tag

Átírattam az audit a nevemre, úgyhogy ma kicsit lenyúlt állambácsi rendesen. :((( :(((

Vegyetek szamarkát... :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#232) helkis válasza Balinov (#230) üzenetére


helkis
addikt

ja, tényleg! :R :))

csak a cosmohoz sok ajándék szokott lenni, meg a kiskegyedhez, lehet az a sok szemét így kerül bele, műanyag fröcsöntöüzemek selejtjei járják végig a vidéket reggelente! :D chiphez még nem láttam ajándékot :U

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#233) Balinov válasza helkis (#232) üzenetére


Balinov
félisten

mér a cd/dvd nem elég ajándék egy ilyen nívós újsághoz? :DD :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#234) helkis válasza cortez25 (#231) üzenetére


helkis
addikt

mai jóidő akció? csak x2-est számítasz be? lehet meg kéne vennem muteromnak.. :F

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#235) cortez25 válasza helkis (#234) üzenetére


cortez25
aktív tag

Akciózók ezerrel....hogy gondlotad :)

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#236) thaler2 válasza cortez25 (#235) üzenetére


thaler2
senior tag

repü

(#237) thaler2 válasza bibimad (#218) üzenetére


thaler2
senior tag

Van egy 4gigás mobil rackel ha érdekel :)

(#238) bibimad válasza thaler2 (#237) üzenetére


bibimad
aktív tag

Hát kicsit nagyobbra gondoltam. :DDD

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#239) thaler2 válasza bibimad (#238) üzenetére


thaler2
senior tag

rackel együtt olcsón megszámolom!:D

(#240) Balinov válasza bibimad (#238) üzenetére


Balinov
félisten

Brob ajánlkozott multhéten egy kölcsön 40-es vagy 60-as pata vinyóval az egybepatricionálásos projektemhez,nemtudom hogy eladó-e.dobj neki pü-t.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#241) Dryman válasza bibimad (#238) üzenetére


Dryman
aktív tag

Van egy kicsit hangos, IBM 60GB-os hibátlan vinyóm, olyan jó kis kvantumos sustorgással, amihez ajándékba adok egy komplett 1900+ Athlon XP-s konfigot.
Az ára fix 40K se több se kevesebb:)


[Szerkesztve]

(#242) Dryman


Dryman
aktív tag

A hibás alaplapokhoz nemleges igény esetén küldök grátisba egy köbméter betont is a kapualjba.....
Úgyhogy Tisztelt Boltos Barátok, ki veszi vissza ezeket a veszélyes hulladékokat önként és dalolva?, mert különben a hét valamelyik napján 4:30-kor viszem az alaplapokat a suzuval, mögöttem meg a mixerrel, aztán hogy ne legyen gond, ott a helyszínen el is simítom a betonkupac tetejét sőt még csúszásmentesítő mintát is hengerezek bele......:)


[Szerkesztve]

(#243) helkis válasza Dryman (#242) üzenetére


helkis
addikt

vazz, itt az utat elöttünk feltölthetnéd vele, meg végig a Kandót!!! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#244) Thunder78 válasza bibimad (#238) üzenetére


Thunder78
senior tag

Van két 80-asom meg egy 160-asom :) Újak :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#245) bibimad válasza Balinov (#240) üzenetére


bibimad
aktív tag

:R

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#246) Balinov válasza bibimad (#245) üzenetére


Balinov
félisten

ottsegít az ember,ugye ahol tud.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#247) cortez25


cortez25
aktív tag

esetleg 40 GB-s vinyóra én is vevő lennék :)

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#248) Coyot


Coyot
őstag

Nah gyerekek szereztem An7 et, most örülök:D:D:D:D
Csak a szerdai vizsga tudata nem boldogít, főleg h tanulás helyett csak PH-zok :( ;)

Má' nem

(#249) Balinov válasza Coyot (#248) üzenetére


Balinov
félisten

:C :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#250) Thunder78 válasza Coyot (#248) üzenetére


Thunder78
senior tag

Akkor nyomás tanulni!!! :Y
Nem ám aztán meg miattunk vágnak ki :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.