Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dryman


Dryman
aktív tag

Tisztelt Topiktársak!

Ismét elkövetkezett hogy előző topikunk elérte a 5000 hosszászólást, így boldogan jelenthetem be hogy utjára indítom a 7. topikunkat.
Ha jobban belegondoltok, és leszámítjuk a 5000 hsz-en felüli tulcsordulásokat, akkor is túlvagyunk a 6x5000 hosszászóláson. Szép szám az a 30.000 hsz, nemdebár! :R

Bízva a társaság egymás iránti elkötelezettségében, és mellőzve az olykor-olykor
kipattanó parázs vitákat, és hirtelen véleménnyilvánítsokat , kívánok Nektek sok kellemesen eltöltött órát és percet topikunk beszédes hasábjain!:)
Na azért az alku és az üzlet sem nélkülözhető, ugyhogy rajta!
Vásároljatok, és alkudozzatok [kép], de csak módjával!
Dry

Archívumok:
Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek Archívum VI.: [link]
Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek Archívum V.: [link]
Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek Archívum IV.: [link]
Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek Archívum III.: [link]
Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek Archívum II.: [link]
( Az elso archív topic valószínűleg törlésre került ).

(#2) Thunder78 válasza Dryman (#1) üzenetére


Thunder78
senior tag

Előző topikbeli #4931-re:
9-17 itt vagyok májsztró, de előtte csörrenyj rám :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3) Grafiqs válasza Dryman (#1) üzenetére


Grafiqs
őstag

Már többször több helyen el lett mondva, hogy topikfolytatást mod nyit.
Ugyanis csak mod tudja zárni, átnevezni stb. az 5k hsz.-t elérő topikot. Megkérlek Te is ehhez tartsd magad!

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#4) Dryman válasza Grafiqs (#3) üzenetére


Dryman
aktív tag

Volt egy kis nézeteltérésem, meg egy kis gőz az agyamban, de hát ha ez a szabály! :R
Mégsem fogadom el a továbbiakat is én szeretném nyitni! :)

(#5) helkis


helkis
addikt

hamar bezárták a régit.. :(

Thunder - 1988-ban gazdag nagybácstól kaptam egy ilyet: [link]
monitor nem volt hozzá, csak tv-kábel, és 2 Joystick.. :D
akkor elég horror ára lehetett :F 1997-ben adtam el 20k-ért az egészet 100db DS-HD-s lemezzel és fincsi játékokkal + 2 joyal együtt.
tényleg később volt a robbanás: '95-ben vett fater P1-233MMX-et 350k-ért .. :Y
módosítom a kijelentésem 90-es évek közepére! :D

szombati röffenéssel, hogy állunk srákok? nekem sajna nem 100% már a szombat, mivel holnap haza kell csorognom Siófokra (Cortez, ha kell valami a bontóból most szólj! :R) és utána jön csak a meló 1000-rel, de lehet pár órára be tudnék ugrani, hova is? :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#6) thaler2


thaler2
senior tag

Jazzos: Überkirály megafasza a nyomtató, nagyon szépen köszönöm. :R

(#7) helkis válasza Grafiqs (#3) üzenetére


helkis
addikt

ez valami új szabály? az előző 6 alkalommal nem vettem észre, hogy így lenne..
általában úgy szokott lenni, hogy 5k hsz fele nyittatunk nagyrabecsült klubtársunkkal egy újat, és mikor a x-1-es topic eléri az 5k-t automatikusan áttérünk az x-edikbe amit majd zár a mod. azért csináljuk hamarabb meg, hogy ne keljen keresgetni semelyik fórumtársunknak az új topicot, amit sokszor más névvel, esetleg más helyen nyitnak meg a modok.
gyakran az 5000-dik hszért verseny is szokott indulni pár üveg sör feldobásával, amit a topic-zárás alkalmával megrendezett helyi PH!arty-n szoktunk magunkbatölteni! :R
ez az eddigi modoknak nem fájt, sőt szerinem élvezték is a pezsgést.. :) (max a fórummotor nem örült annyira.. :Y )
egyébként nem értem egyáltalán miért kell átnevezgetni a régieket, ha valaki arra emléxik, hamarabb megtalálja, mint egy átnevezettet, szvsz. viszont ha már bezártok valamit, akkor egy linket dobhatnátok a végére, hogy az éppen nem aktív user is tudja hol keresse az új topicot.. peace! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8) Jazzos válasza thaler2 (#6) üzenetére


Jazzos
tag

köszi én is a vásárlódást :DDD

(#9) Kidus válasza helkis (#7) üzenetére


Kidus
őstag

Ez egy egyszerusegi es hatekonysagi meg persze logikai jellegu szabaly, de ezesetben kicsit el lett nezve a dolog, tekintve hogy nem neztem utana a tetemes szamu topicok kozul pont erre, hogy ennel mashogy megy ( arrol vegkepp nem volt fogalmam, hogy egy masik moddal mar lebeszeltetek a menetet ).
Az otezredik buvos postrol sem tudtam, viszont Dryman-nel beszeltunk azota telefonon, igy sok minden kiderult, igy ezek utan tiszteletben tartom a dolgot.
Megfelelo megoldaskent azt javasoltam, hogy legkozelebb a topic vegehez kozel jarva szoljatok be a modkerbe, esetleg irhattok ram privit is, onnantol figyelem a topicot, es az 5000. post utan egybol zarom, Dryman pedig nyithatja az ujat. Ha esetleg nem lenne elerheto epp, nyitnam en ( vagy egy erre megbizast kapott tartalek jatekos :) ).
Ha en nem lennek epp elerheto, akkor a modkerben roviden vazoljatok a helyzetet, hogy ilyen felreertes ne forduljon elo tobbet.

Az atnevezes minden lokal topicnal megtortent, egysegesites volt a cel a nagy osszevisszasagban. Igy az uj topicoknak nincs szamuk, csak az archivumoknak.
Ez egyebkent a keresot nem befolyasolja ;)

Remelem, nem lesz tobbet ilyen gond, igyekszunk resen lenni :)

Assuming Control

(#10) helkis válasza Kidus (#9) üzenetére


helkis
addikt

köszi a kimerítő és gyors reakciót! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#11) thaler2 válasza Jazzos (#8) üzenetére


thaler2
senior tag

Azt mond meg nekem hogy hogyan lehet, hogy a bitboltban ugyanez a nyomtató 22ezer ft? :F

(#12) CuKoR


CuKoR
senior tag

A győri ingyen Wlanról tudna nekem vki info-t adni ?
Hétfőn és kedden is próbáltam, de nem ad ip-t gondolom ki van lőve a dhcp, sőt kézi beállítgatással se tudtam semmit csinálni!

Regelni kell valahol v mi a szösz? :O

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#13) Kidus válasza CuKoR (#12) üzenetére


Kidus
őstag

Mi is igy jartunk vele, szaroztunk meg egy ideig, de nem talaltunk megoldast.
Aztan kottettunk be netet, amire kb masfel honapot kellett varni :U

Assuming Control

(#14) Jazzos válasza thaler2 (#11) üzenetére


Jazzos
tag

Passz. Ügyesek. Legalább tudod, kihez kell járni! :DDD

(#15) Jazzos válasza CuKoR (#12) üzenetére


Jazzos
tag

Szia Márklár!
Ezt inkább a Márklároktól kellene megkérdezni, ők biztosan tudják. Mi, márklárok ezt sajnos nem nagyon. Bár Márklár lehet tud róla valamit, bár ő sztem csak késő este fog ide benézni, vagy holnap. Addig is kitartás!
Üdv: Márklár!

(Southpark rulz :R :DDD)

(#16) helkis válasza Kidus (#13) üzenetére


helkis
addikt

hallom meg lettél hívva győri-PH!-talira!! :R szeretettel várunk! :R
bár még nem tudom mikor lesz, mert nem nagyon jelentkezek be az emberek.. :F

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17) Kidus válasza helkis (#16) üzenetére


Kidus
őstag

Koszonom a meghivast, meglatjuk meg, mikor tudok arra jarni.
Szuleim laknak mar csak Gyorben, viszont ok most epp verik szet a lakast, igy inkabb tavol tartom magam, amig nagy felfordulas van. :)
Jovo het vegen lehet, hogy ott leszek, ha akkorra esik a tali, es nem tiltakoztok nagyon, benevezek :B

Assuming Control

(#18) helkis válasza Kidus (#17) üzenetére


helkis
addikt

a kiváncsiság nagy késztetőerő, szerintem jövő hét is ok! :))
látogasd többet a topicot, általában gyorsan történnek az események! :D

de nem tagadhatom meg hijjéna mivoltom! :DDD
ha számítógép kellene csak szólj! :R [link]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#19) Thunder78 válasza helkis (#18) üzenetére


Thunder78
senior tag

Jövő hét nekem is egy fokkal jobb lenne :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#20) Dryman válasza Thunder78 (#19) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nekem is jó a jövő hétvége, ha addig nem történik itthon semmi!:)
nézzünk meccset a Laposon söröcske mellett! nincs is sok szunyi mostanában!


Cortez Nagyúr!
A megbeszélt helyre vittem a szajrét, be van zacskózva:) na jó dobozolva, ha gondolod kinyitod, és meg is nézheted mielőtt elsunnyognál vele haza:)

(#21) DON Z válasza helkis (#18) üzenetére


DON Z
újonc

Szia ! annyira árulod ezt a 17 '' MONITORT ,hogy megesett a szivem rajtad! adsz 3k és én elviszem !! üdv Zé :C :C :C

''gépet csak használom ,többihez nem értek , ezért kérdezek.''

(#22) #35685120


#35685120
törölt tag

Jóestét!

Hazaérek Sopronból, oszt egymás torkának estek, új totyik van ennyi történést nem tudok feldolgozni.

Azt hiszem nem szólok hozzá a dolgokhoz, csak 2 mondatba, hiszen szerintem mindenki lezárta a dolgot. Pontokba szedem nem személyeskedek, mindenki tudja mi szól hova, engem is lehet szidni millió dolog miatt, azt hiszem ki nem baxtam senkivel, akinek tudtam segítettem, én is kaptam segítséget, meg ezt ezután is szeretném így megtartani.

1. Itt a fórumon alapvetően mindenki a cuccait aranyáron akarja eladni (énis) és nagyker nettó - 50% -on venni. Ez alapvető emberi tulajdonság, ennyi zsidóság mindenkibe benne van, csak akkor ezen ne akadjon fenn senki!

2. Ahogyan LKW is megírta fax nélkül nem lehet baxni. Én is álmodozom az Ő 32'' tftjéről de ha csak nem török be hozzá és nem hozom el (nem én voltam! :D ) akkor nekem mostanában nem lesz olyanom, mert nem van rá keret... Így nem is kérdeztek róla semmit, nem is kérek róla árakat...

3. Kinek mennyi pénze van senkinek semmi köze, de az üzlethez ahogy a 2 be is megírtam az is kell, meg lom is jó, ha elfogadja az eladó.

4. Szerintem ezt a kioktatást mindenki részéről meg kéne szüntetni. Mivel sokan nem ismerik a másikat (speciel LKW-t) ezért tök fölösleges itt posztokba irogatni, hogy mit hogyan kell csinálni mert semmi értelme így hogy nincs személyes ismerettség. Cortez leírta LKW-ról hogy mizu ezt csak 100%ig megerősíteni tudom. Szerintem itt a fórumon egyik legkorrektebb ember, legegyenesebb, legszókimondóbb szvsz. Személyes példa elhoztam tőle 1 ft nélkül a tft, azóta már kifizettem csak akkor nem volt nálam, és maximálisan jól állt hozzám...

5. Mindegyikőnk valamilyen szinten egy egyéniség, másfajta élettapasztalatta, anyagi háttérrel, életúttal, tulajdonságokkal. Most sorolhatnám hogy Jazzos milyen fasza csávó, én milyen szétszórt vagyok, thunder milyen faxa csávó, vagy akármelyikőnk... Nem lényeg. Mindenki más ezért szép az emberiség, ezt a dolgot vagy tudjuk tolerálni, vagy nem. Én sem mindent tudok, akkor ahhoz vagy nem írok hozzá, vagy nem foglalkozok vele. Pont. Ezt tudni kell tolerálni azért vagyunk emberek.

Végülis röviden ennyi, a többit ph! talin elmondanám, ha elmennék de nem tudok majd 1x megbeszéljük vagy örökre magamba tartom.... :Y

(#23) Dryman válasza #35685120 (#22) üzenetére


Dryman
aktív tag

:R :R :R Gratula a fentiekhez! :R :R :R

Kedves Laci!
A vásárllási dolog részemről rendezve 30K értékű Sodexo jegy rád vár Jazzosnál!
Üdv!
Dry

(#24) G@ben


G@ben
addikt

Jazzos bá!

Tetszett olvasni az MMC kártyás kérdésem? Ha igen, akkor választ várnék, ha nem, akkor itt van nocheinmal: 512-es MMC kártyát tartasz-e és ha igen, milyen árban? :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#25) helkis válasza #35685120 (#22) üzenetére


helkis
addikt

szinte hihetetlen, hogy nem említettél meg, pedig nagyon csuklottam ma este! :DDD

szumázva a szónoklatod: akkor megkapom azt a kis biszbaszt, amit elhagytál valahol? :R :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#26) helkis válasza DON Z (#21) üzenetére


helkis
addikt

hát a monitort már rég elvitte bibimad.. :R
az aktuális lista mindig a legutolsó hsz felé van, érdemes figyelni! :D
tényleg nem akarsz P4-re váltani? most van bőven! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#27) knifemaster válasza helkis (#26) üzenetére


knifemaster
tag

P4-ről?:))

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#28) Thunder78 válasza #35685120 (#22) üzenetére


Thunder78
senior tag

Hogy lehet ilyen hosszút írni? :)
Nagyjából egyetértek veled, csak nem akartam belefolyni, mikor késhegyig ment a vita :D :R

Megjegyeztem, hogy kisbetüvel írtad a nevem :O

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#29) Thunder78 válasza helkis (#26) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nem szeretnéd kicserélni az Asus A8N-SLI Deluxe lapomat egy Asus A8R-MVP-re, vagy egy A8R32-MVP Deluxe-ra? :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#30) Balinov


Balinov
félisten

94'-ben 35k-ért vettem első pc-met egy 12Mhz-es Intel 286-ost,40-es MFM Conner vinyóval,nagyflopyval,1MB rammal,meg isa hercules vga-val 14'' ződ hercules moncsiva,amit egy ISA 256kbyte-os Realtek VGA-ra cseréltem ill egy 14'' monoVGA phillips moncsira cuzammen 9k-ért. ezért 2 hónapig melóztam a zöldségessoron folyamatosba,hogy megtudjam venni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31) Balinov válasza Kidus (#9) üzenetére


Balinov
félisten

egy nagy Respect,Kidus a hozzállásért. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32) Balinov válasza helkis (#16) üzenetére


Balinov
félisten

he? Dry,Thunder78,jómagam és te is visszajeleztél.+ akkor már Kidus is. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#33) Balinov válasza Dryman (#23) üzenetére


Balinov
félisten

tegnap én is ledepóztam az Eagle gf6600-odat a tandsban,Buga_Lacus.Anyagi részét mikor tudjuk elrendezni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#34) knifemaster


knifemaster
tag

Nekem az első Pc-m 91-ben volt egy ZX spectrum,mert azok voltak az első Personal Computerek..;):) Utánna 2000-ben volt az első tanulópénzes vásárlásom:D
Ezt csak úgy leírtam,ph!addikt-ra gyúrok...

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#35) Balinov válasza Thunder78 (#29) üzenetére


Balinov
félisten

mi az Thunder kolléga CF-ben gondolkodsz? :R :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36) Jazzos válasza G@ben (#24) üzenetére


Jazzos
tag

4800-ért van rendelésre 1 nap, de ilyen külföldi szavakat ne. Nem tudok norvégül! :DDD

(#37) Jazzos válasza Balinov (#30) üzenetére


Jazzos
tag

És mennyiről alkudtad le? :DDD :R

(#38) knifemaster válasza Jazzos (#37) üzenetére


knifemaster
tag

Zoli,mikortól leszel bent ma?

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#39) Jazzos válasza knifemaster (#38) üzenetére


Jazzos
tag

Már bent vagyok!

(#40) Balinov válasza Jazzos (#37) üzenetére


Balinov
félisten

hát,mivel akkoritájt még a használt cuccokra is jóval nagyobb volt a kereslet,mint a kínálat,semennyit.nadekérem,voltam vagy 15éves... :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#41) Thunder78 válasza Balinov (#35) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nem feltétlenül, viszont a lehetőség ott lesz, plusz az Ati chipsetnek passzív a hűtése :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#42) Balinov válasza Thunder78 (#41) üzenetére


Balinov
félisten

láttam ám az x1600-as topikban,hogy igen tetszett a CF,amit teszteltél..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#43) Thunder78


Thunder78
senior tag

Esetlegesen hajlandó vagyok egy az egyben elcserélni az Asus A8N-SLI Deluxe-omat egy Asus A8R-MVP-re. Szerintem jó üzlet, mert az SLI-s még használtan is többet ér, mint az xPress1600-as újan :)
Hétvégén van időtök gondolkozni, aztán hétfőn vagy kedden megrendelem én, ha addig nem lesz jelentkező :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#44) Thunder78 válasza Balinov (#42) üzenetére


Thunder78
senior tag

Bakker már hogyne teccett volna, mikor lenyomott egy x1800gto-t :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#45) Balinov válasza Thunder78 (#44) üzenetére


Balinov
félisten

:DD :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#46) Jazzos válasza knifemaster (#38) üzenetére


Jazzos
tag

Már ne gyere, mert eladtam a lapodat! :DDD

(#47) #35685120 válasza Dryman (#23) üzenetére


#35685120
törölt tag

Oksa ma elviszem, valamikor 7végén elhasználom aztán Zoltánhoz viszem a maradékot (ha marad :D ) + elhasználtért a kp-t! :R

(#48) #35685120 válasza helkis (#25) üzenetére


#35685120
törölt tag

Nem személyeskedek...

Azt a kis bizbaszt elmegyek veszek valahol ha Te nem találtál oszt megkapod, mivel mint mondottam vala itthon nálam nincs... :R

(#49) #35685120 válasza Thunder78 (#28) üzenetére


#35685120
törölt tag

Jóvan THUNDER kollega bocsánatért esedezem...

Én se akartam belefolyni, csak nem bírtam szó nélkül... PONT :D

(#50) #35685120 válasza Balinov (#33) üzenetére


#35685120
törölt tag

Ma odamegyek érte elhozom a karit, a lóvét, meg odaadom Jazzosmesternek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.