Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48201) jamba válasza stairmaster (#48200) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Nézd meg a vinyót egy HDS-sel,a gubanc valószínűleg a vinyó lemezfelületén rejtőzik.

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#48202) stairmaster válasza jamba (#48201) üzenetére


stairmaster
tag

Én arra gondoltam, hogy az aktiválás nem futott le teljesen és lett nyomva egy reset, de viszont most nem bootol be csak villog egy kurzor állítólag, igy le lelehet valahogy menteni az adatokat? Aztán egy újra rakás megoldaná szerintem...

(#48203) jamba válasza stairmaster (#48202) üzenetére


jamba
csendes tag

Milyen vinyóról van szó mert le tudnám menteni az adatokat.

Más:

Digitális fényképezőgépet vennék olcsón újat nem tudtok Győrben olcsó boltot?

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#48204) stairmaster válasza jamba (#48203) üzenetére


stairmaster
tag

Sata 2 noti vinyó, azt hittem meg lehet oldani, hogy nem kell kiszedni...

Amúgy Extreme digitalban lehet van olcsó fotómasina.

(#48205) Balinov válasza stairmaster (#48202) üzenetére


Balinov
félisten

csokkentett modban sem indul el a win7? esetleg csak parancssorral elinditani es tolni ra egy chkdsk-t

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#48206) stairmaster válasza Balinov (#48205) üzenetére


stairmaster
tag

csökkentet módban sem.. az utóbbi az hogy működik? :D

(#48207) jamba


jamba
csendes tag

Ezt találtam valakinek van ilyesmi gépe ? Esetleg tapasztalata róla,esetleg a márkáról?

Pentax optio RS1000

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#48208) jamba válasza stairmaster (#48202) üzenetére


jamba
csendes tag

Rakd újra Mester és megjavul.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#48209) Balinov válasza stairmaster (#48206) üzenetére


Balinov
félisten

rogton POST utan rafekszel az F8-ra. de sanszos hogy az lesz, amit Jamba ir, reinstall...hiaba a buheralt OS-nek van ez a hatranya

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#48210) Balinov válasza jamba (#48207) üzenetére


Balinov
félisten

anyamnak van hasonlo belepokategorias Pentax kompaktja, nem egy nagy szam, de ami ra van irva azt tudja becsulettel. Speckojara nem emlekszem, de ahogy ezt elnezem ez azert lenyegesen jobb, tobbet tud

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#48211) cellpeti válasza jamba (#48207) üzenetére


cellpeti
veterán

Pentax-val nem nyúlsz mellé. Mondjuk 30ért már lehet venni újba jobbat is.

Illetve Lithium akkumlátoros, szóval, ha lemerül lőttek a dolgoknak(ha nem viszel magaddal töltőt), míg elemesnél ugye, csak kiveszed és teszel bele 2 feltöltöttet. Persze kérdés, hogy mire kell. Otthoni fényképezésre, vagy kirándulásra.

Ez egy 10k-val olcsóbb gép. De ugyan azt tudja.

Illetve a Pentax 14 MP-s és 4x zoom-os míg a Fuji csak 12MP,de viszont 5x zoom van rajta és elemes, ami a hordozhatóság szempontjából jobb, mint a Lítium akkumulátor. HD videót tud mind a két gép és ami még nem mindegy, hogy a Fujira 2év garancia van. Én a Fujit venném. Ennyi pénzért jobb, mint a Pentax

Tigris, tigris, csóvafény...

(#48212) Balinov válasza cellpeti (#48211) üzenetére


Balinov
félisten

Khm.. Pentax-szal

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#48213) cellpeti válasza Balinov (#48212) üzenetére


cellpeti
veterán

...

Tigris, tigris, csóvafény...

(#48214) Balinov válasza cellpeti (#48213) üzenetére


Balinov
félisten

:DDD
amugy +1 savazat a Fuji melle, bar en a litiumos akksit nem vennem annyira negativumnak.

Oly MJU820-ban is az volt, megis siman kibirt nem egy egesznapos varosnezest

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#48215) jamba válasza cellpeti (#48211) üzenetére


jamba
csendes tag

Kösz ez a fuji megfogott ezt még ma megnézem. kösz :R

Főleg azért mert csak itthon hevernek az AA-s akkumlátoraim

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#48216) zsigee válasza Balinov (#48214) üzenetére


zsigee
tag

Hi all!
Akku...senkivel sem szeretnék vitázni, de a lítiumos akksi miért nem jó? Nekem csak egy kompakt Sony W35-öm van, 2007 nyarán vásároltuk, saját Stamina akksival, a gyári üzemideje 192óra, non-stop...Sosem próbáltam ki, de még olyan nem volt, hogy ne tudtam volna fényképezni, jelenleg pedig elég jól nyüstölöm.
Ez egy dolog, csak vélemény.
Második: Ha tölthető akksit veszel, ceruzát, bizony vegyél jó minőségűt! Egy szett ára, amivel normáslisan tudsz fotózni, bizony a 10k-t eléri, és lehet keveset mondtam. Ha pedig pót akkut is akarsz, akkor több is lehet. És itt térnék ki a következő gondolatra->
Harmadszor: A fuji jó gépeket készít, de ami tényleg jó, az 4 akksis, a kettesek elég "fapadosak". És ebből következik negyedik gondolatom: Azért egy Pentaxot ne hasonlítgassunk össze egy Fujival, mert még kompakt kategóriában sem lehet egy lapon emlegetni!
Szóval ne legyen sértődés, de bizony +1*es optikai zoom nem sokat jelent, még ha olcsóbb is. A képminőség tutira a Pentax javára szól!
Üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#48217) Balinov válasza zsigee (#48216) üzenetére


Balinov
félisten

en inkabb preferalom a sajatakksis cuccokat. Fentebb emlitett oly kompakton kivul a D5000 litiumos akksija iszonyatosan jol birja, tavaly nyaralaskor kb 3 naponta kellett toltenem, pedig lottem napi 3-400 expot legalabb.

Akksi: enerdzsajzor,stb. vackokkal nem erdemes baszkolodni. Ami jo pl. a Sanyo Eneloop, de abbol egy 4db-os szett gyari Sanyo toltovel van vagy 6k

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#48218) zsigee válasza Balinov (#48217) üzenetére


zsigee
tag

Ez elég baráti ár.... Vannak drágábbak is, és bár jók, nagyon is, főleg a linkelt termék, bizony eg jó saját akksi többet tud.
Vannak olyan ceruza akksik full töltött állapotban el sem indul a masina...
És egy apró megjegyzés csak: ez csak 2000mAh... Pl a 2400as már nagyságrendekkel drágább.
Magyarul, amit spórolsz a gépen, azt betolod akkura... :))

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#48219) Balinov válasza zsigee (#48218) üzenetére


Balinov
félisten

aposom pana kompaktjaba kapott tolunk ilyen eneloop-okat, imadja. A milyen akkut vegyek topikban ajanlottak a sanyo eneloop-ot ill. minden hasonlo alacsony kisulesu-t (GP ReCyko, meg meg 1-2 gyarto modelljet)

szerk: na az meg a masik; Pl. a Pentaxhoz valo D-LI108 eredetibe beszerezheto 7.3k-ert de utangyartott is van 3k.

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#48220) zsigee válasza Balinov (#48219) üzenetére


zsigee
tag

Egyetértünk Bali, de nem olcsóak. Ha vettél volna valami olcsó cuccot, kb 10 fotó, és lemerült. Nekem is van otthon egy marékkal, de bringa lámpába használom csak. Arra jók, másra nem.
Az eneloop-ok nagyon jók, fotós kollégám is használja. Neki 4db megy a Pentaxba, 2400as, ha jól tudom, de kb 3k volt darabja. (Ha jól emlékszem)
Na most abból egy csere szett... Természetesen Ő másképp fotózik, nagy és komoly gépe van.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#48221) Bobrooney válasza cellpeti (#48211) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Hát azért a kép minősége nem mind1 ám, hiába van meg a megapixel....

(#48222) Balinov válasza Bobrooney (#48221) üzenetére


Balinov
félisten

megapixelhaboru = ePenisz :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#48223) mobal válasza cellpeti (#48211) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

csak lumix. fuji, pentax semmi ehhez képest ilyen árban.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#48224) Kis Joe válasza Balinov (#48222) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Ezt én sem értettem soha hogy miért mindenki csak azt nézi....
Megnézheted hogy a 3Gs 3 megapixeles kamerája milyen képet csinál. Jobbat mint az 5 megapixeles kompakt samsung fényképezőm :DDD

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#48225) Balinov válasza Kis Joe (#48224) üzenetére


Balinov
félisten

ne is mondd, teflonyfenykepedzo...Imadom a HTC Legendemet, de az 5MPx-es kameraja kb egy sohajtasnyit er csak. Olyan fasza kamerat, mint ami a D(K)750-es SE-mben volt, azot a se lattam, pedig "csak" 2mpx

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#48226) cellpeti válasza Bobrooney (#48221) üzenetére


cellpeti
veterán

Fujinak is szép a képe, még az AX200-nak is.

Mobal: oclsón kellett fényképező.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#48227) Jazzos


Jazzos
tag

Samsung P2270HD 2 év garanciával 38.000-ért eladó!

(#48228) Speeedfire válasza cellpeti (#48226) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Szerintem a belépő fuji annyira nem jó! Itthon egy A850 van, de iszonyat zajos 1:1-ben...

A digit topicban ezt szoktál ajánlani!
Vagy ez. [link]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#48229) McKane válasza G@ben (#48197) üzenetére


McKane
senior tag

köszi szépen,megtaláltam, még működik az üzlet.. 800 ft volt a 4 db igazolványkép.

(#48230) cellpeti válasza Speeedfire (#48228) üzenetére


cellpeti
veterán

Az AX200-nak jó képe volt. Olcsón kellett emberek. 30-40k nem az olcsó kategória :W

Fujinál nincs jobb ár/tudás arányban.

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#48231) sagesz93


sagesz93
addikt

hp530 eladó: [link]
ha lenne vevő a laptopra, egy zte blade is eladó. :))
esetleg egyben 70k-ért :K

[ Szerkesztve ]

(#48232) jamba


jamba
csendes tag

Na megnéztem a gépeket, azaz megnéztem volna ha lett volna mit senkinek sem ajánlom az edigitalt ami a weblapon feltüntetve volt hogy van az sem volt egyik gép 2hét múlva :Y :W
a másik 3 napon belül a 3. már nem is biztos hogy rendelhető .Az egésznek volt egy féélingje: (na már megint bejött valaki mér nem megy inkább valahova máshová innen)
Na mentem is gyorsan beballagtam a Saturnba hatalmas választék és hirtelen felindulásból vettem egy ilyet: Olympus VR-310 egy darabig jó lesz. (persze nem ennyiért)

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#48233) G@ben válasza McKane (#48229) üzenetére


G@ben
addikt

Nincs mit!
Mondjuk én arra gondoltam, hogy este 6-kor nyitva van-e még. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#48234) McKane válasza G@ben (#48233) üzenetére


McKane
senior tag

jaa,hogy hatkor.. :D
azt nem tudom, mert én délelőtt voltam ;]

(#48235) Speeedfire válasza cellpeti (#48230) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Relatív kinek mi az occó! Nekem nem occó az biztos, de mindenki a samut ajánlja a topicban. :K


jamba: Ja hát ez ilyen, ami kell az nincs. :))
Jónak tűnik.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#48236) jamba válasza Speeedfire (#48235) üzenetére


jamba
csendes tag

Még egy Pentax volt ami tetszett hasonló tudással de a 2-év gari az 1évvel szemben, inkább a drágább gép mellett döntöttem.

Köszönöm mindenkinek a hasznos információkat :R

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#48237) Bobrooney válasza cellpeti (#48230) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Hát fényképezőbe ne is haragudj, de nem is drága kategória!

[ Szerkesztve ]

(#48238) zsigee válasza cellpeti (#48230) üzenetére


zsigee
tag

Az AX200-at konkrétan nem ismerem, ezt most leszögezném. És én is írtam, hogy a fujiék jó masinákat készítettek-készítenek.
2007ben én is Fujit akartam venni, akkor amit kinéztem A****valami, nem emlékszem, 40k lett volna. Akkor az nem egy drága kategória volt, inkább az elérhető az embereknek. Ami ennél olcsóbb volt az elég gagyika volt.
Azt mondta a boltban a csávó, mutatna egy jobbat 6k-val több, de a minőség érezhető. Ez lett a Sony w35. Néztük a képet az lcd-n, stb, ki lett próbálva, hát lehet megkövezel, de a fujinak olyan zajos sz@r képe volt, hogy nem volt kérdés... pedig elvileg többet tudott.
És még az akksikat is meg kellett volna venni külön...
Szóval nálam a Fuji itt véget is ért, ha gépet veszek újra, az vagy Sony, vagy Olympus lesz, esetleg Samsung. Komolyabbra pedig nincs szükségem, ezért nem fogok 100ezreket ilyesmire költeni. A 40k pedig egy fényképezőgépért egyáltalán nem sok, egy normális kompakt gépet lehet érte kapni! Bár igaz 15ért a teszkóban van technika gép, 15mpx-lel...
A vásárlási lehetőségekbe pedig ne menjünk bele, mert felesleges. Mindenki saját maga döntse el, mennyit költ bizonyos dolgokra.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#48239) cellpeti válasza zsigee (#48238) üzenetére


cellpeti
veterán

ezt teljesen megértem. Csak kritérium volt az olcsósság, azért linkeltem a Fujit.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#48240) mobal válasza cellpeti (#48239) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

30 ezerért a Lumix nem drága, a Fujit hülyeség megvenni éppenséggel. Jobb, szerintem sokkal, mindenhonnan csak jót hallok utánuk.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#48241) McKane


McKane
senior tag

:C :C :C

(#48242) Weaver válasza McKane (#48241) üzenetére


Weaver
senior tag

ez de komoly :DDD

(#48243) Kis Joe válasza McKane (#48241) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Ez beteg... :DDD

jamba: Majd nézz erre, lehet van olyan fet-em amit tegnap említettél...

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#48244) jamba válasza Kis Joe (#48243) üzenetére


jamba
csendes tag

Ok

Küldök róla fényképet ( most már végre van mivel).

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#48245) McKane


McKane
senior tag

na, jön az zivatar, újra... már dörög,villámlik.

(#48246) Kis Joe válasza jamba (#48244) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

OK, várom őket

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#48247) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Lenne pár s775 gyári intel hűtő:
-13 darab alacsony profilú
-25db normál profilú

Akit több darab is érdekel, annak extra olcsón tudom adni :))


[ Szerkesztve ]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#48248) zsigee válasza Kis Joe (#48247) üzenetére


zsigee
tag

Honnan van ennyi hűtőd??? :C

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#48249) Balinov válasza zsigee (#48248) üzenetére


Balinov
félisten

Kis Joe hutogepszerelo kisiparos

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#48250) zsigee válasza Balinov (#48249) üzenetére


zsigee
tag

:DD

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.