Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22451) Flow válasza v.tom (#22446) üzenetére


Flow
senior tag

Kábelnet van itt is, de nálunk minden rendben (Révfalu).

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#22452) v.tom válasza Flow (#22450) üzenetére


v.tom
őstag

Szimpatikus a d70s is. Ha jól sejtem akkor az egy régebbi darab. Decemberben szeretnék vásárolni. Addig femérek minden lehetséges ajánlatot:) Egy árat küldhetnél privibe. Érdekelne hozzá esetleg valami objektív is Ha van eladó hozzá arra is írhatnál árat, ha nem gond. :R

(#22453) Flow válasza v.tom (#22452) üzenetére


Flow
senior tag

Ok. Most kaja, utána kikalkulálunk valamit... ;)

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#22454) v.tom válasza Flow (#22453) üzenetére


v.tom
őstag

Köszi szépen. :R Valószínűleg csak este fogok tudni reflektálni. Akkor leszek legközelebb gép előtt.

(#22455) Füleske válasza v.tom (#22446) üzenetére


Füleske
addikt

Nálam jó minden. Nálad lesz a gond. Hívd fel őket.

(#22456) Supr@ válasza gs20 (#22444) üzenetére


Supr@
senior tag

hali!
engem a 400-as samu vinyó és a ház érdekelne. házról kép esetleg, link? és persze árak:)

(#22457) Supr@ válasza v.tom (#22446) üzenetére


Supr@
senior tag

nekem otthon tökéletesen üzemel a kábelnet, 7 helyett 8mbittel:)

(#22458) v.tom válasza Supr@ (#22457) üzenetére


v.tom
őstag

Hát nekem alapból 5 lenne, addig menni szokott többet átlagban, de mostanában sszarakodik. Hol megy hol nem. Néha olyan szar, hogy még az msn is kijelentkezik. Nem tudom mi okozza. Átnéztem itthon a kábelezést, annak nem nagyon lehet baja. Már írtam a vidanet-nek, de basznak rá. Remélem csak valami átmenet szarság. Annak nem örülnék, ha a azért lenne, mert le van a hálózat terhelve a környékünkön. Akkor tuti viszamondom a szerződést. Már ugyis lejárt a hűségnszerződés. Pedig most egész jó ár/érték aránya van a netemnek.

[ Szerkesztve ]

(#22459) Jazzos válasza v.tom (#22446) üzenetére


Jazzos
tag

Okt. 23-án írtam ide (visszakerestem :D):
"Csanaki kábelnetesek, nincs problémátok a nettel? Nekem 2-3%-os pingveszteségem van, meg elég sokszor beakad, amióta sávszélemelés volt. Nem hinném, hogy most ment volna tönkre a routerem, de ki tudja, talán az is lehet.
Érdekes, hogy neten ha az MR2-t hallagom, a Winamp simán bufferel annyit, hogy a zene sosem akad be..."

Azóta nálam javult jelentős mértékben, de nagyon néha azért megakad. Napi 1-2-szer max. Sztem hamarosan ez is megszűnik...

(#22460) v.tom válasza Jazzos (#22459) üzenetére


v.tom
őstag

Nálam is csak a sávszélemelés óta van ez. Lehet hogy az az oka ezek szerint. Remélem akkor itt is vége lesz ennek. Nagyon idegesítő. Köszi hogy visszakerested. :R

(#22461) Flow válasza v.tom (#22454) üzenetére


Flow
senior tag

Este már inkább reflektorozni kell... :D Ment privát!

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#22462) gs20 válasza Supr@ (#22456) üzenetére


gs20
tag

pűűűűű ment...

E=MZ²

(#22463) thaler2 válasza v.tom (#22449) üzenetére


thaler2
senior tag

Touch 3G alsókategória, Touch HD meg irreális összegbe kerül.

(#22464) Borokafa válasza Jazzos (#22459) üzenetére


Borokafa
őstag

Sajna nálam is tapasztalható.

(#22465) Dorien válasza helkis (#22439) üzenetére


Dorien
veterán

Fear Factory rulez :)

Archetype video (Equilibrium)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#22466) v.tom válasza thaler2 (#22463) üzenetére


v.tom
őstag

Hát azért az erős, hogy a touch 3g alsó kategória.... Egy hátránya van, ami esetleg zavaró lehet, az pedig a kijelzője, mert ugye QVGA. Van benne gps vevő, hsdpa, 528 MHz-es proci. Tény, hogy nem 4 giga nem bővíthető rom van benne, de annyi baj legyen. És legalább gyorsabb, mint a Diamond.
A HD tényleg drága, de meg kell hagyni, nem sok telefon van, ami übereli.

[ Szerkesztve ]

(#22467) Balinov


Balinov
félisten

Szepjoreggelt Uraim!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22468) thaler2 válasza v.tom (#22466) üzenetére


thaler2
senior tag

Pont az ilyen "apróságok" különböztetik meg az alsókategóriát a csúcsmodelltől. Megjelenése sem csúcs a touch 3g-nek,kis kijelző, fényképezője szörnyű.

Touch HD? Hm, majd jön a Samsung OLED-es kijelzővel, és beolt mindenkit, addig elleszek az i900al :D

[ Szerkesztve ]

(#22470) Supr@


Supr@
senior tag

milyen vga-hűtőt ajánlotok egy hd 4850 karira? sajna ez a gyári hűtő elég hangos, nekem legalábbis. amikor 6%-on forog a venti, akkor elviselhető, de aztán amikor rákapcsol, mintha turbina lenne a gépben. egy zalman vf 900 cu megbírkózna vele?

(#22471) v.tom válasza thaler2 (#22468) üzenetére


v.tom
őstag

Ha jól sejtem te nagyon szereted a Samsung-ot igaz? ;) Nekem sincs vele bajom, de a HTC-ben még nem kellett csalódnom, most is az van, igaz hogy nem egy mai darab már, és éppen a lecserélésén gondolkodom. Az, hogy kinek mi a szép, szubjektív. Szerintem ez azért nem ronda. A kijelzője a méretéből adódóan kicsi, de nem igazán a mérete számít, hanem a felbontása, ami az egyetlen igazi gyengepontja a telefonnak. 320x240. De ilyen kis méreten ez nem igazán zavaró tényező.

(#22472) Balinov válasza Supr@ (#22470) üzenetére


Balinov
félisten

en azt olvastam, hogy a vf900 keves hozza. Accelero s1 rev 2.0 egy halk ventivel..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22473) Balinov válasza v.tom (#22471) üzenetére


Balinov
félisten

hat,de nem is valami szep, be kell valljam,legalabbis nekem nem az..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22474) v.tom válasza Supr@ (#22470) üzenetére


v.tom
őstag

(#22475) v.tom válasza Balinov (#22473) üzenetére


v.tom
őstag

:)Hát, akkor egyszerű. Samsung I900 :DD

(#22476) Dorien


Dorien
veterán

Balinak:

Index - Nem is volt csoda az ír csoda

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#22477) Supr@ válasza v.tom (#22474) üzenetére


Supr@
senior tag

emellett elfér majd mégegy 4850 crossfire-ben?:) ebben a lapban? ha elfér úgy, h levegőt is kapjon, akkor megvan mit veszek majd:)

(#22478) Supr@ válasza Balinov (#22472) üzenetére


Supr@
senior tag

erről szintén az a lényeg, h ventivel együtt elférjen majd mégegy 4850 alatta:)

(#22479) Coyot válasza Supr@ (#22470) üzenetére


Coyot
őstag

Accelero S1, aztán tóhatod passzívan neki :K

akkor ez nem jó neked:))

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#22480) v.tom válasza Supr@ (#22477) üzenetére


v.tom
őstag

Jó kis lapot szedtél össze. A hűtő magassága ventikkel együtt 30mm, szóval ha van kb 4 centi hely a két pce-e port között, akkor be fog férni a felsőbe a kari. Az alsónál ugyanez a helyzet.

Tegnap sikerült megszerezni a 3. helyet. :( Bakker, egy meccset veszítettünk, az elődöntőben, pedig simán hoznunk kellett volna. Ha az megvan, akkor simán nyertünk volna, mert a másik döntős csapatot elvertük csoportban 3x is. Áhhh.

(#22481) thaler2 válasza v.tom (#22471) üzenetére


thaler2
senior tag

Én nagyon szeretem a Samsungomat, és nem a Samsungot. Windows op.rendszert imádom. Jók is a htc-k, és nem szóltam le, csupán azt mondtam, hogy a touch 3g, egy alsókategória :) Külsőre pedig egy mezei, semmi extrát nem tartalmazó készülék. Omia rulez és kész :DDD

(#22482) Coyot válasza thaler2 (#22481) üzenetére


Coyot
őstag

ez az omnia nem olyasmi mint a samu F460? ez az érintőkijelzős csoda? mert olyant nyomkodtam, de valami eszetlen szar volt :D egy sms-t megírni vele maga volt a kín...

Má' nem

(#22483) v.tom válasza thaler2 (#22481) üzenetére


v.tom
őstag

Én sem szóltam le a Samsungot, nekem nincs vele semmi bajom. :)

(#22484) Coyot válasza Coyot (#22482) üzenetére


Coyot
őstag

énse leszólom ám, cask érdekel az omnia is kényelmetlen é sms írás szempontjából :K :D

Má' nem

(#22485) helkis válasza Balinov (#22473) üzenetére


helkis
addikt

egyébkét tényleg kajak az omnia és nem csak azért, mert a kedvenc kv-m! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#22486) thaler2 válasza Coyot (#22482) üzenetére


thaler2
senior tag

Írj az Omniával is egyszer :) ...

(#22487) Coyot válasza thaler2 (#22486) üzenetére


Coyot
őstag

hadd próbáljam ki :)

Má' nem

(#22488) Balinov


Balinov
félisten

Szepjoreggelt Sracok!

Izgalmas hetvegem volt, Vista aktivalas telefonon keresztul, de ez meg hagyjan. Valami homok kerult a gepezetbe. Leszedtem a Paragon PM 9-et, hogy a 750-es kulso vinyot vegre kette patricionaljam, (majd a 2ik patricio ntfsre konvertalasa es az elso patriciorol a cuccok a masodikra valo athelyezese utan az elso patriciot is ntfsre alakitsam). Szepen kivalasztottam a taskokat, kipipaltam a feladatkezelojet a PM-ne, reboot, elkezdte a szokasos reboot utani muveleteket, mondom jo, addig megfordulok a bevasarloutcabol.

hazaerek, gep off, bekapcs, nincs oprendszer!! megegyszer, ugyanaz. Kulso vinyo lehuz, reboot.detto. vista disk be, javitas, eredmenytelen. megegyszer,szinten. Reinstall,megvan, belovok mindent. kulso vinyo bedug, felismeri, de nem jelenik meg meghajtokent. Lemezkezelo, betujel megad, meghajto megjelenik a sajatgepben, orul. TC-vel ellenoriztem, hogy mi ujsag. Erre a cirka 400GB 99%-a krikszkrasz konyvtar es fajlneveket tartalmaz, masolni nem tudom,torolnise,megnyitni megugysem. Nosza, PM9 ujra indit es a recover lost patrition resz beroffent. Semmit nem talalt, amit recoverhetne.Nosza Getdataback for NTFS. Molyolt fele tegnap 7 orat, de eredmenytelenul. Mivel tudnek meg probalkozni? Lelekben mar kezdtem eltemetni a Heroes,Lost,NGC,Discovery,stb gyujtemenyt...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22489) helkis válasza Balinov (#22488) üzenetére


helkis
addikt

Particionstar, kézzek beállítod a kötetnek, hogy milyen filerendszer volt, és kész..
szerk: most látom már nem ingyenes, régebben az volt, xp-alól ment szépen..
ha kell megvan.. ;)

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#22490) Balinov válasza helkis (#22489) üzenetére


Balinov
félisten

?? vagy koran van,vagy nemertem. GDB NTFS helyett?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22491) helkis válasza Balinov (#22490) üzenetére


helkis
addikt

a GDB a maradványokat szedi össze, leszarja a filerendszert, pedig célszerübb lenne azt javítani, mint a szart lapátolni, szvsz.. ;)
ha a filerendszert javítod minden visszajön, ha a töredékeket keresteted, akkor, időben is kurvasok, ill. mindennek ő ad nevet, tehát ha sok hasonló cuccod van pl. számlák, ajánlatok, akkor mehet a levesbe, mert a dátum is ugrik.. :O

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#22492) DelArco


DelArco
aktív tag

c#-ban gazdag jóreggelt nektek emberek!
sőt
Pot Gelt Napt! :))

ajánlom mindenki figyelmébe ezt a ph-s filmes topicot és a hozzá tartozó weboldalt!
[link]

Youth hides the key to salvation

(#22493) Balinov válasza helkis (#22491) üzenetére


Balinov
félisten

aha,ertem,ezt megproszalom azert. Az nem baj, hogy eredetileg FAT32 volt es egyben a 750GB, ezt mereteztem at egy 399GB-os ill. maradek meretu NTFS-re?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22494) helkis válasza Balinov (#22493) üzenetére


helkis
addikt

azt a filerendszert válaszd, amin még minden rendben volt.. ;)
egyébként a FAT32-re csinálni 750GB-ot nagy butaság volt, ha van egy 4GB-os imagefile-od már nem is jó.. :F

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#22495) Balinov válasza helkis (#22494) üzenetére


Balinov
félisten

gyarilag volt FAT32...a 4GB-os limittel talalkoztam, ezert is akartam ketteosztani a 750gb-ot ill. NTFS fajlrendszert mindkettore.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22496) Jazzos


Jazzos
tag

6 pinről 8 pinre pci-e táp átalakítója nincs valakinek elfekvőben?

(#22497) Coyot válasza Jazzos (#22496) üzenetére


Coyot
őstag

te vagy a bótós és neked nincs? :D :))

Má' nem

(#22498) Jazzos válasza Coyot (#22497) üzenetére


Jazzos
tag

Na van vagy nincs bakke :DD

(#22499) helkis válasza Jazzos (#22496) üzenetére


helkis
addikt

ha logikusan gondolkodva lenne megalkotva, akkor csak 2x6>>8pinre-lenne átalakító..
vagy valami sufni megoldás: [link] hogy ne kelljen tápot venni.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#22500) Jazzos válasza helkis (#22499) üzenetére


Jazzos
tag

A sufnituningot akartam elkerülni. :DDD De ha nincs, marad a maszekolás, Zsugorcső van :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.