Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21751) ssolitude válasza Dryman (#21713) üzenetére


ssolitude
őstag

Thx :R

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#21752) Balinov válasza Szuperboci (#21749) üzenetére


Balinov
félisten

megneztem. Valoban az. Ezt a kerdest mar tobben feszegettek, bar idaig csak olyan szemszogbol, ami bushek es bin laden kapcsolatat (Michael Moore) taglalja (911). Epp a heten fejeztem be a Hulye feher ember c. konyvet most meg ez a Zeitergeist filmet. Elgondolkodtato, es akkor meg finoman fogalmaztam. Meg regen olvastam egy Toke Peter (ex Reform foszerkeszto, azt hiszem) konyvsorozatot, a magyar gazdagokrol (olajos, Kordaxos idok),meg az orosz maffiarol.na annak a 3ik koteteben sejlett fel ugyanez a gondolat, hogy par, szuk erdekcsoport kezeben oszpontosul az igazi hatalom, manipulalvan a tomegeket.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21753) Balinov válasza Balinov (#21752) üzenetére


Balinov
félisten

akit erdekel.tobb info,jobb minoseg,subtitles,hattercuccok

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21754) Szuperboci válasza Balinov (#21753) üzenetére


Szuperboci
senior tag

Ezt az oldalt megjegyzem ,thx :R

Music!!!

(#21755) Balinov válasza Szuperboci (#21754) üzenetére


Balinov
félisten

nincs mit.most jott le 500k-val az elso film, szedem a masodikat is. Feliratok nincsenek fenn, de a jobb feliratos oldalakon fennvan a magyar felirat is.kulon.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21756) Balinov


Balinov
félisten

Potgeltnapt!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21757) ssolitude


ssolitude
őstag

Keresek PCI-E VIVO-s kártyát, 3D-s teljesítmény nem számít, lehetőleg passzív hűtéssel. Kizárólag Győrben, illetve személyes átvétellel.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#21758) MR_Joe válasza ssolitude (#21757) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Üdv! Van egy vivo-s 6600-am, 256mb ramos, passzív hűtésű. Érdekelne? :R

mod : Amúgy joe reggelt mind1 kinek.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#21759) Dorien válasza MR_Joe (#21758) üzenetére


Dorien
veterán

Joe reggelt neked is! :D
Tegnap este betoltam egy sonkás pizzát, 500Ft-ot igazán megér. :))

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#21760) MR_Joe válasza Dorien (#21759) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Hüderég ettem pizzát :D honnan is rendeltél? asszem holnapi ebéd az lesz :D

infot kérek : szerintetek mit ér meg egy bontatlan csomagolású 1év garis pinnacle dual hybrid pciexp. tunerkártya?
http://www.arukereso.hu/tv-tuner-c4027/pinnacle-pctv-hybrid-pro-pci-p9595819.html ennek a dual verziója asszem..

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#21761) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

grr. sorry

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#21762) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

http://www.ivpicture.hu/pic.php?id=18599
Kép acuccról

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#21763) Coyot válasza MR_Joe (#21760) üzenetére


Coyot
őstag

pinnacle-t NE :D
annak a szoftverje valami borzalom, vagy feltelepül vagynem, ha megy akkor fagy, szobatársamnak is van, de leginkább csak dísznek van a gépbe :DDD

Má' nem

(#21764) MR_Joe válasza Coyot (#21763) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

:D Nekem is vannak pinakell cuccaim és nekem beváltak.. igaz ez nem tv tuner :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#21765) Coyot válasza MR_Joe (#21764) üzenetére


Coyot
őstag

olvastam több helyen is h szopnak a sw-el, mondjuk ez régen volt, azóta biztos csináltak vele valamit :K

Má' nem

(#21766) DelArco válasza MR_Joe (#21681) üzenetére


DelArco
aktív tag

nostehát
kicsit foglaljuk össze a dolgokat

ha sokat akarok noymatni akkor megéri lézert venni. az nem baj ha fekete fehéret tud csak a lényeg hogy multifunkciós legyen tehát szkenner és másoló is legyen benne.
pl amit mondtál 30K-ért az egészen jó lenne.

tintasgarasho tudsz valami jó konkrét tipust mondani?

nyomtatni attól függően nyomtatnának vele soakt hogy miylen drága a patron. ha pl olcsón kijönne akkor többszáz oldalakat is de ha drága akkor úgy havi 100 oldal kb.

plussz előny ha van pl kártyaolvasó meg usb csatlakozás a gépben,

Flow:
mikor hol köszöntél rám? nemvágom :Y

[ Szerkesztve ]

Youth hides the key to salvation

(#21767) Dorien válasza MR_Joe (#21760) üzenetére


Dorien
veterán

Giovanni's Pizza

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#21768) Coyot válasza Dorien (#21767) üzenetére


Coyot
őstag

nah asszem rendelünk tőled, mikor dolgozol? tetszik a 2 pizza 1000ér ajánlat :K :K

Má' nem

(#21769) MR_Joe válasza DelArco (#21766) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

tintasugishoz..hm..hp officejet j5780. Régebbi típus, de relativ olcsó a fenntartása.(utángyártott nagy kapacitásu fekete patron kb 6k és 1000 oldalra elég). tud szkennelni,nyomtatni,faxolni...bár kártyanyílás nincs rajta. az ára pedig szintén 30k körül van.
Valamivel drágább mint a lézer fenntartásilag is, de cserében :
-színes
-gyors
-faxol
-fotót nyomtat

Ha kell még info vagy készülék csak írj :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#21770) MR_Joe válasza Dorien (#21767) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Hja..asszem holnap kereslek éhenhalás elleni ügyben... :))

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#21771) ssolitude válasza MR_Joe (#21758) üzenetére


ssolitude
őstag

Küldtem PÜ-t. :R

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#21772) Dorien válasza Coyot (#21768) üzenetére


Dorien
veterán

Hétfő-kedden 10:30-14:30, szerdán 10-22h.
Mindig a diszpécsert hívjátok (vezetékes vagy mobilszám), ne engem.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#21773) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

minekfőzni.hu ez kurva jó ;] GIovANNI's Pizza ;] Nem birok ma magammal :D

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#21774) Dorien


Dorien
veterán

Jut eszembe, ma délelőtt összefutottam Dryman és Lapi kollégával a lomis piacon. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#21775) helkis válasza Dorien (#21774) üzenetére


helkis
addikt

biztos OkiDokinál voltak csomagtartó viziten! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#21776) Dryman válasza helkis (#21775) üzenetére


Dryman
aktív tag

Én gyakrabban megfordulok kint a lomin mostanában, igazi fílingje van..áruljuk filléres áron a nem igazán jól működő portékát....félreértés ne essék, ez nem átßaszósdi, azért annyi amennyi, mert a kedves vevő a vásárlás időpontjában mérlegeli a hallottak után hogy megveszi e vagy sem a használt, legtöbbször kishibás terméket!
Érdekes dolog ez a magyar virtus...nem kell 2-3 ezerért jól működő alaplap a piaci érdeklődőnek, nézelődőnek, de nem ám, Ő a kihívások embere, és az 500 forint / darab áron túrható lomis kupacból választ magának, igyekszem a kupac tartalmát mindíg frissíteni, mert a xar fogy a legjobban...
A mai nap a 32MB-os ProSavage AGP-s kártya fogyott, eddig nem raktam ki egyszerre a műanyag vödörnyi tök egyforma kártyát, mert minek, ugyis egy-két darab kopik el 200Ft/darabáron,most meg egy kedves vásárló rögtön 10-et vett belőle, miután kipakolás közben meglátta a suzuki hátuljába betámasztott 20l-es diszperzites vödörnyi tök egyforma kártyát....aztán 10-20-30-40GB-os hangos, zajos, kattógós, szektorhibás vinyókból 500pénz/db áron ma is elvittek vagy 20-at...
Lomi az lomi, ha ennyiért bevállalja, hát legyen valami kis megnyugvás a lelkében, garancia semmire sincs, viszont visszahozhatja a következő alkalommal és túrhat helyette másikat, vagy levásárolja más termékben, de pénzt azt nem adunk vissza!

(#21777) Jazzos válasza ssolitude (#21757) üzenetére


Jazzos
tag

Video in miatt kell? Van egy PCI-os tv tunerem,a tuner része rossz, de a video in az tökéletesen megy. :))

(#21778) helkis válasza Dryman (#21776) üzenetére


helkis
addikt

tök ász! :R hogy is van akkor? megveszi tőled 500-ért a rosszat, aztán elviszi hozzád megjavítatni 3k-ért? :DDD
csak nehogy egy "."pech-es legyen "a" vásárló.. :O

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#21779) MR_Joe válasza ssolitude (#21771) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

repü :)
Fiam keresztelője ma megesett.. ennyi tortát enni egy nap alatt.. :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#21780) MR_Joe válasza Dryman (#21776) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Ahám.. akkor már láttalak valószínű kint :) valahogy vonzanak a régi xarok :D
Ha kell készletbővítés, van itthon egy rakás régi cuccom :D alaplapok.. edo ramok kilóra. IBM asszem 486-os működő gép 80Megás vinyóval...szóval lehet kutatni itt is :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#21781) Dryman


Dryman
aktív tag

Mindenkinék sok a régi cucc elfekvőben, de mégsem elegendő abból a szempontból, hogy kimenjen árulni a motyót...
Pentium 2-es szint sem megy már, sőt a Pentium 3-as alaplap is ugy megy el 2,5K-ba hogy rakunk bele valami Celeroncsot kedv-fakasztónak...
aztán majdnem minden 500..:)-ért szöveggel lehet árulni a dolgokat
turis dobozból kábelek, alaplapi ez-az, sata egyéb, svideo satöbbi 100-as/db
128/100-133MHz SD ram 500/db, mindenféle PCI-os kártya, modem, usb, hang stb szintén 500pénz, aztán alkudni is lehet ám, mert 300 már vihető a hálókártya is.....
nagy turis dobozból a zsákbamacska alaplap szintén 500 pénz, na jó egy 500-asért többször is huzhat a delikvens, és azt viszi amelyik tetszik:)

Az a tutti mikor látom a juzeren hogy alkudni készül, de nem mer belevágni...pl sata kábelt 100-ért akarom adni, és alkudni akar 80-ra...hát ne tudjátok meg, micsoda pejaci kofának kell lenni hogy tartani tudd az árat.....a végén meg adok neki grátiszba egy PS2/USB átalakítót a valamire ugyis jólesz szöveggel...:)
a múlt heti ködben meg ugy éreztem tolnom kell egy kávét, mert megesz a fene a hidegben...mivel nem volt más motiváló erő, eladtam egy 128-as SD-t egy fószernek presszókávéért....nemtudom honnét hozta de közel fél órába telt neki a dolog, valszeg sorban állt a kocsmában érte...:)
Ja és av 20% PH-s kedvezmény is működik, de ez esetben kérem kivágni a PH. különösen ajánlott kupont, és felmutatni a vásárlás során. :))

Igy megy ez, aztán néha engem is elkap a vásárlási vágy és LGA775-ös cuccot veszek reggeli 7 órakkor a szemközti barnabőrű honpolgártól jó kis friss osztrák ájerrel átitatva, csak a friss lomis holmi címke hiányzik róla....:)
Egy dolgot viszont bánok, a múltkorában egy komplett gyermek dobszerelés volt kint eladó, 9K-ért árulták de 6-ért már hozható lett volna, nem ám ilyen humbuk cucc, ez echte ugy szólt mint egy nagy dobcucc, a kis romagyerek meg olyan szólót nyomott rajta 5 évesen hogy lepadlóztam....

[ Szerkesztve ]

(#21782) jamba válasza Dryman (#21781) üzenetére


jamba
csendes tag

Éljen a lomi kolléga tudnék mesélni :DDD de ismersz csak szerénnyen :K

Mint PL Ma 100Ft :D

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#21783) MR_Joe válasza Dryman (#21781) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

:D én unokaöcsém (most másodikos) nagy dobszerkón tanulgat.. apja meg (a bratyóm) élvezi hogy van aki a nyomdokaiba lép :D
amúgy igen.. a vásárban sok érdekes dolog van és tudom hogy nehéz meggyőzni az embereket a vételről... de ez a ram2kv konverter se semmi :D
Anno amúgy lehet hogy én is alkudoztam Veled egy számgépházról meg a benne levő talán p2-es lapról :D mindenesetre jó tudni, hogy van még valaki aki üzletet lát a "régiségekben" :) további jó 8 :R

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#21784) Flow válasza DelArco (#21766) üzenetére


Flow
senior tag

üveges? de már nem emlékszem én sem. :F

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#21785) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Mi ez az új aprohirdetés style :)) nekem bejön :K

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#21786) ssolitude válasza Jazzos (#21777) üzenetére


ssolitude
őstag

Mennyi az annyi? :)) Ha nem publikus, jöhet PÜ-be ;]

[ Szerkesztve ]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#21787) Supr@


Supr@
senior tag

alakulgat az új proci+lap páros:[link] remélem megy ez még feljebb, jó lenne elérni a 4ghz-et:))

(#21788) Jazzos válasza ssolitude (#21786) üzenetére


Jazzos
tag

Tökön is bökném magam, ha nem mernék árat írni :))
999 Ft :DD

(#21789) Coyot válasza Supr@ (#21787) üzenetére


Coyot
őstag

toljad neki mégcsak 400as fsb :K :))

Má' nem

(#21790) Supr@ válasza Coyot (#21789) üzenetére


Supr@
senior tag

azt tom, most mhz-re mentem:) fsb-vel asszem eddig 450ig jutottam, de VinoRosso szerint ezek a 7es procik nem szeretik annyira a magas fsb-ket, azért használta ő is 9.5*400-on. de majd vhogy kicsikarom az 500as fsb-t (remélem, szét feszelem a lapot és a procit:D)

(#21791) Balinov válasza Supr@ (#21787) üzenetére


Balinov
félisten

na,nem is rossz. de feles szorzo nem annyira nyero, nem?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21792) Balinov


Balinov
félisten

Joreggelt fiatalok!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21793) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Jóreggelt mind1kinek. :R

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#21794) Supr@ válasza Balinov (#21791) üzenetére


Supr@
senior tag

aztat nem tudom, megnézem akkor 9essel meddig megy:)
amúgy 500as fsb-t nem bírja, kapott 1.3v-ot, a lap 1.24->1.32v-ot, se 6-os se 7es szorzóval:( azért még próbálkozok, de ez sme rossz tejesítmény, közben a zalman hűtő 37.5%-on forog, így terhelve a magok 52fokosok, fejenként:)

(#21795) Supr@ válasza MR_Joe (#21793) üzenetére


Supr@
senior tag

jóreggelt, én tegnap 11óta fentvagyok, reggel fél7kor hazaértem munkából, azóta meg gépezek, most iszogatom a "reggeli" red bull-omat és szívom hozzá a cigit:)

(#21796) Balinov válasza Supr@ (#21794) üzenetére


Balinov
félisten

en nem tudom, csak tippeltem, hogy a feles szorzo bibi lehet vegeredmeny szempontjabol. Anno meg S754/S939 idokben voltak ilyen hirek,hogy az IMC nem csipazza a feles szorzot.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21797) MR_Joe válasza Supr@ (#21795) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Kellemes elfoglaltság... :) utoljára én egy lanparty miatt éjszakáztam :) (leszámítva a babát...) hál'Istennek éjszaka nem dolgozom már, de együtt tudok érezni veled...
bár red bull helyett én Bumm pezsgőtablettát nyomtam (energiaital pezstab.. teljesen jó cucc) érdemes kipróbálni :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#21798) Supr@ válasza MR_Joe (#21797) üzenetére


Supr@
senior tag

nah, kipróbálom majd, talán olcsóbb is lesz, egy red bull most 300ról indul boltban:)

(#21799) Dryman


Dryman
aktív tag

Szép napot!
Mi a stájsz mostanában?
Bizonyos megerősített forrásokból származó információk szerint tegnap nagyon fontos leletre bukkantak a Széchenyi téri ásatásokat végző régészek.

A jelenlegi felszín alatt közel 3m mélységben egészen a kőkori rétegekbe jutottak, és az alábbi képen látható tárgyat találtak, ami mindent megcáfolandóan bizonyítja hogy a tér közelében már a Kőkorszak idején is működött a T&S nevű kazamatából nyíló áruda!

[ Szerkesztve ]

(#21800) ssolitude válasza Jazzos (#21788) üzenetére


ssolitude
őstag

Telefonon hogy lehet benneteket elérni? :F

[ Szerkesztve ]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.