Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) robinhugy válasza laczkaba (#1600) üzenetére


robinhugy
csendes tag

Újra próbáltam minden telepítést, most éppen belép a play áruház.

[ Szerkesztve ]

(#1602) robinhugy


robinhugy
csendes tag

Többször kellett megcsinálni bizonyos lépéseket, de most épp működik.
Ezt használtam, mikor hibát dobott: https://xdaforums.com/t/fix-this-device-isnt-play-protect-certified-chome-not-sync-w-google-account-tested-feb-2023.4558811/

Olyan kérdésem van még, hogy tudom frissíteni, hogy minden megmaradjon?
Melyik verzióig szabad frissíteni?

(#1603) Luzsi04 válasza robinhugy (#1602) üzenetére


Luzsi04
csendes tag

Nekem minden a legfrissebb verzión, play store is megy (gsf deaktivalassal), drukkolok hogy jöjjön jövőre Emui13, de nem sok esély van rá állítólag.

.131rol én usb-c / usb-c kapcsolattal tudtam hisute -al felmenni 10.176ra, onnan ment a EMUI12re a telefon SW update menüből.

(#1604) robinhugy válasza Luzsi04 (#1603) üzenetére


robinhugy
csendes tag

Frissítem valahogy 176-ra és utána simán ráengedem menüből?
Programok frissülhetnek a play áruházban? Van valami egyéb dolog amit tiltani kell?

Sajnos nincs olyan c/c kábelem, amivel felismerné a gép a telefont :/

(#1605) robinhugy


robinhugy
csendes tag

Most a telefon felkínálja a .154-es verziót.
Lehet belőle gond ha rányomok a frissítésre?

(#1606) laczkaba válasza robinhugy (#1605) üzenetére


laczkaba
tag

Play árúháznál ne engedd az automatikus frissitést,és a rendszer irását(beállitások-alkalmazások-play áruház)itt tiltod a rendszer irását.

(#1607) bagyulus


bagyulus
tag

Szép napot! Szeretném megkérdezni hogy Huawei metepad T10s-re tudnátok-e valami google play-os megoldást előre is köszönöm.

(#1608) animatrix11 válasza bagyulus (#1607) üzenetére


animatrix11
őstag

e szerint lehet ha van hozzá downgrade akkor lzplay, ha nem akkor emulátorral

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1609) bagyulus válasza animatrix11 (#1608) üzenetére


bagyulus
tag

:R

(#1610) Medvus


Medvus
csendes tag

Sziasztok,
Jelenleg p40 prót használok amire natívan sikerült playt raknom, p50 pro-ra is megoldható már a nemzetközi verzióra? (Mert szeretnék erre a készülékre váltani.)
Ez alapján a videó alapján mennie kéne: [link]
Sikerült már valakinek? Ha igen pontosan melyik leírás alapján?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#1611) animatrix11 válasza Medvus (#1610) üzenetére


animatrix11
őstag

nekem konvertált van azon megy a g app és a google, de kíváncsi vagyok ez működik e rendesen, nálam a messenger üzenetek, sokszor késnek

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1612) Medvus válasza animatrix11 (#1611) üzenetére


Medvus
csendes tag

Erről a konvertálásról már hallottam, de csak fél füllel. Ez pontosan hogy megy? Mindenképp kell fizetni valakinek aki táv segítséggel csinálja meg a gépeden? Vagy hogy is megy ez? Magadnak sehogy nem tudod megoldani?
Mik a konkrét lehetőségek erre?

(#1613) animatrix11 válasza Medvus (#1612) üzenetére


animatrix11
őstag

20$ért csinálják, én először a helyedben kipróbálnám az emuis változatot, ha nem válik be akkor lehet konvertálni, itt csináltattam: [link]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1614) Medvus válasza animatrix11 (#1613) üzenetére


Medvus
csendes tag

Köszi

(#1615) Vig Attila


Vig Attila
csendes tag

Sziasztok, a napokban csináltam frissen P40 Pro mókot. Gondoltam 2-3 óra alatt mindennel meg leszek. :) Szóval azoknak, akik most frissen kezdenek bele. Egyből az elején mikor EMUI 11-re downgradeltem volna, azonnal hiba üzenetet kaptam a HISUITE-től: NEM SIKERÜLT. Ez 99%-nál történt. Mindig ugyanaz. Végül az egyik angol oldalon írták, hogy előtte a dátumot vegyük vissza, én 2023.08.30-ra tettem, innentől már rendben volt.
Illetve először egy lépést kihagytam a MÓK lépései közül, sztem a vége felé csak 1x volt adat törlés, és lényeg, hogy dobált hiba üzeneteket, harmadszorra már mindenre figyeltem, amint be tudtam lépni a PLAY Áruházba, azonnal letiltottam a frissítéseket, így a Play szolgáltatás nem frissül, nincs Play protect hibaüzenet. :) Egyenlőre még EMUI 10 en maradtam. Illetve nem minden push működik, de az még folyamatban, melyik megoldást válasszam. Ahogy néztem, az MVM Next app nem működik egyedül, miután az email címet és jelszót beírom, kilép. Erre valami ötlet? köszi.

(#1616) stefi68 válasza Vig Attila (#1615) üzenetére


stefi68
addikt

Akkor csak sikerült, gratula hozzá. :C
Ez a dátum dolog a visszaminősítésnél kellett? Mert amikor nekem írtál, én úgy értelmeztem a GMS felrakásnál. Ott ugye van dátum visszaállítás, majd újra beállítás...
A pushra legegyszerűbb a fagyasztás.
Ennek korábban az lett a következménye, hogy a Play Áruház nem működött többé.
Nos nálam valami rejtélyes okból fagyasztás mellet is van működő Play, ami fissül is folyamatosan.
Nem tudom az okát, lehet az újabb Play verziók már mennek fagyasztás mellett is...
MVM-mel én is szenvedtem korábban. Úgy emlékszem, annak kaotikus működését is mintha a fagyasztás oldotta volna meg.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#1617) stefi68 válasza stefi68 (#1616) üzenetére


stefi68
addikt

Ja, és nálam még mindig a GMS-mók csomaggal felrakott 21.24.57 verziójú szolgáltatás fut. Nem frissítettem.
Korábban írták itt egyesek, hogy frissítették manuálisan. Nem tudom azoknál mi a helyzet.
Melyik az a verzói amelyik nem cseszi szét a GMS-t?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#1618) animatrix11 válasza stefi68 (#1617) üzenetére


animatrix11
őstag

[link]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1619) stefi68 válasza animatrix11 (#1618) üzenetére


stefi68
addikt

Ezt Te megcsináltad?
Csak mert a videó alatti hozzászólásokból nekem nem egyértelmű, hogy hosszú távon jó megoldás volt...

100% Working For Now On My Huawei P40 Pro Lets See In a day or two & Also All Yours Videos Are Very Helpful mate...Thanks
3 válasz
@dfdfwffwu45551 évvel ezelőttDoes it work now? Why my P40 show"the device is uncertificated" after a day
@Sergio_ssierra1 évvel ezelőtt dfdfwff wu Me too
@user-wh6iv8nq9z7 hónappal ezelőttIs the update still working? Cannot get mine to stay for a few hours. Reverted back to 21.

Szóval amíg valamelyik alkalmazás nem rinyál, addig maradok 21.24.57-en...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#1620) Luzsi04


Luzsi04
csendes tag

Pár hónapja csináltam előről és most sikerült a legjobban. 😊
Az itt leírt mód megy nálam, minden működik, nincs semmi mellékhatás, probléma,.minden frissül store-bol.(kivéve a szokásos nfc, work profil dolgokat).
https://xdaforums.com/t/guide-how-to-update-google-play-services-fixing-play-certification-with-push-notifications-working-on-the-p40-pro.4588455/

Volt hogy elcsesztem (work profile-al szorakoztam) és nem indult a store, jöttek a cert hibák.
Ideiglenesen engedélyezte a gfs-et aztán megint a link lépései és megjavult. (bamania szerint ha lehet emui12 érdemes megoldani a hibákat és nem újra kezdeni a rollback-el)

(#1621) Medvus válasza animatrix11 (#1613) üzenetére


Medvus
csendes tag

Most nézem hogy az emuis változat csak a 13.1es hez jó, viszont lett most egy mate 50 prom, de ez csak 13.0 ig frissül. Úgy néz ki kelleni fog a harmony OS-re való átállás.
Miután felraktad Harmony Os alatt a Gms-t, tudod frissíteni a telefont? Érkeznek rá a security, és nem security updatek is?

(#1622) animatrix11 válasza Medvus (#1621) üzenetére


animatrix11
őstag

P50 pro olyan szinten működik, hogy még a play áruház is működik fagyasztott gsf mellett :C
minden frissül a harmony os és mindíg a legfrisebb gps van rajta, viszont a messenger üzenetek hajlamosak késni, emuis p40 pronál soha nem volt ilyen probléma

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1623) Medvus válasza animatrix11 (#1622) üzenetére


Medvus
csendes tag

Köszi az eddigi infókat is.
El tudod mesélni ez a konvertálás hogy történik? Távoli asztal, vagy hogy? Köszi.

(#1624) animatrix11 válasza Medvus (#1623) üzenetére


animatrix11
őstag

igen kell hozzá teamviewer vagy hasonló, kb 1-1,5 óra

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1625) Medvus válasza animatrix11 (#1624) üzenetére


Medvus
csendes tag

Könnyen elérted őket? Éjszaka közepén válaszoltak 3 órakor, előtt utána nem érem el őket..

(#1626) animatrix11 válasza Medvus (#1625) üzenetére


animatrix11
őstag

aki én linkletem gsm install kb egyből válaszolt

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1627) mcs10


mcs10
tag

Sziasztok, gms mokot ki vállal? P40 liter az alany

mcs10

(#1628) Vig Attila válasza stefi68 (#1616) üzenetére


Vig Attila
csendes tag

A GSM móknál, ott van, hogy 2015 - re vissza, ez alap.
Nekem a downgrade nem akart menni, sehogy sem, hiába csináltam mindent úgy ahogy a leírásban volt, 99%-nál meg állt, és el sem kezdett telepíteni, ki írta, hogy "nem sikerült" Kínomban állítottam vissza már a sokadik próbára a LAPTOP ÓRÁJÁT 2023.08.30 ra, és úgy tudtam Emui 11-re, majd onnan 10-re lemenni. Az ötlet pedig tőled jött Stefi68, te akkor tájt írtál ide, hogy épp csinálod. Nem láttam ötletet rá, illetve Badmania írta talán egyik oldalon, ha nem megy csináljuk így, hát az esélytelenek szerencséjével gondoltam, hátha, és úgy rendben volt. Legvégén még a Gmail nem szinkronizált, arra Stefi68 ajánlására le szedtem a 10 verzió számú Google címtár szinkronizálása nevű appot, és lecseréltem az 5.1.1-re. Azóta is működik szépen, bár még mindig maradtam Emui10 - en. Kérdés, mert nem világos teljesen, hogy:

1, play szolgáltatás ne frissüljön, ehhez mit kell beállítani? (nálam a rendszer írása van nem - re állítva a beállítások - - > alkalmazások - - > alkalmazások alatt.
A play áruházban a beállítások - - > hálózati beállítások - - > automatikus frissítésnél "ne frissítse automatikusan az alkalmazásokat"? Ha így hagyom, nem frissülnek a play áruházból letöltött appok, de ennek van hatása a play szolgáltatások frissülésére is? Szóval maradjon így, majd menjek be, ha az appoknak van új frissítése, majd manuálisan frissítsem őket?

2, ha szeretném magát az Emui - t 10-ről 11 re, majd 12-re frissíteni, úgy simán a beállítások, rendszer és frissítések, szoftver frissítés alatt fel kínálja a 10.1.0.154 et, majd utána hozza a többit, és előbb utóbb lesz ismét Emui 12 belőle?

3, Google jelszó tárolóban sok mindenem van7, ez most így mobilról nem elérhető, ha bele szeretnék menni, írja, hogy ehhez frissíteni kell a play szolgáltatásokat. Ez ugye az alapja, hogy maradjon a 21.24.57, vagy láttam egyik videót, hogy ennél eggyel frissebbre cserélték, azon menne, vagy ahogy Stefi68 írta, utána gond lehet, nem ér annyit?

Köszi szépen, ha valami eszembe jut még írok 🙂
Egyébként hálás köszönet Stefi68, a leírással tényleg jóval egyszerűbb volt.

[ Szerkesztve ]

(#1629) animatrix11 válasza Vig Attila (#1628) üzenetére


animatrix11
őstag

play szolgáltatás frissítése a legújabbra
emui frissítés simán rendszer frissítések
P50 pron így raktam fel a 3. pontban leírtak alapján a microg-t nálam fagyasztott gsf mellett is megy a play áruház: [link] kb 100%-ra meg lehet csinálni, a google pay nem fog menni soha, ha nagyon kell arra ott az emulátor

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1630) Luzsi04 válasza Vig Attila (#1628) üzenetére


Luzsi04
csendes tag

Melyik EMUI verzióra mentél?
Nekem 10.176ig engedte (ELS-n29-c432-R5), de se onnan (se 11.202-ről) nem sikerült 10.131-re menni, már a proxy írta hogy ez nem támogatott.
Korábban is belefutottam hasonlóban, de végül sikerült, de most csak nem akarja.

(#1631) Vig Attila válasza Luzsi04 (#1630) üzenetére


Vig Attila
csendes tag

Állítsd vissza a laptop / számítógép óráját 2023.08.30 ra. 10.131 en van jelenleg is, de viszont az enyém R6, és a 2. Proxynal meg külön adtam meg a fájlokat, nem csomagban, ezt stefi68 így mondta, különben neki sem ment.

(#1632) Luzsi04 válasza Vig Attila (#1631) üzenetére


Luzsi04
csendes tag

Köszi!
Úgy csináltam én is, óra visszaáállít, 131 a fő oldalról, a másik 2 a downgradesből, de nem megy valamiért.
Megpróbálom megint 11.202ről.

(#1633) Luzsi04 válasza Luzsi04 (#1632) üzenetére


Luzsi04
csendes tag

Régi kommentem alapján korábban se ment a . 131re váltás, még. 176rol se az én telommal.
Valami olyasmi rémlik hogy keverni kellett a rom-okat de most nem találom a leírást vagy lehet hogy. 176rol már hivatalos úton kellett rollback-elni.
Keresgélek még.

(#1634) stefi68 válasza Vig Attila (#1628) üzenetére


stefi68
addikt

1. Nekem csak az automatikus frissítés van kikapcsolva a Play-ben. A szolgáltatások 2023. augusztus óta nem frissült.

2. EMUI automatikusan frissült nálam mindig, ezzel nem volt problémám. Másnál volt ahogy itt írták.

3. Nem használok Google jelszó tárolót. Bitwarden megy nálam telefonon, PC-n évek óta...
Most, hogy még friss az élményed és a tapasztalatod GMS mókban, próbálkozz frissíteni Play Szolgáltatásokat a leírt módon. Majd kiderül hogy viseli a rendszer....

Én az elején jó párszor kísérleteztem, főleg addig míg a telefont nem fő készülékként használtam. Már nincs kedvem kísérletezni, főleg amíg minden általam használt dolog működik vele.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#1635) stefi68 válasza Luzsi04 (#1633) üzenetére


stefi68
addikt

Az, hogy "nem sikerült 10.131-re menni", az pontosan mit takar, mert ez nem egy konkrét infó.
Neked is megáll 99%-nál? Vagy el sem indul?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#1636) Luzsi04 válasza stefi68 (#1635) üzenetére


Luzsi04
csendes tag

Mikor a Hisuite letolti a SWt a gépre, feldobo a proxy egy üzenetet hogy ez a SW nem lesz jó, akár le is állíthatom a telepítést.
A telepítés végén valóban probléma lesz, telefon írja hogy upgrade failed.
Akár 11.202rol vagy 10.176rol próbáltam lemenni.

Tervezek telot váltani, még a work profile akartam megnézni előtte emui10en, de így mindegy.

(#1637) stefi68 válasza Luzsi04 (#1636) üzenetére


stefi68
addikt

Leellenőrizted a telefonod a telfonod Típus/Régió/Preload adatait?
Ezek nálam ELS-N29/C432/R4 (A preload egyesek szerint lehet más is)

Neked is belinkelem a Bank Roland féle videó saját gyártmányú írásos kivonatát: [visszaminősítés]
Ezzel egyszerűbb lesz mint a videót megállítani, tekergetni.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#1638) Oldman2 válasza stefi68 (#1637) üzenetére


Oldman2
veterán

A cikk elején lévő drive link nem létező...

(#1639) stefi68 válasza Oldman2 (#1638) üzenetére


stefi68
addikt

A videó alatti linket használtam, úgy tűnik megváltozott.
Javítottam...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#1640) Hoes


Hoes
aktív tag

Sziasztok!
Ismertek idehaza olyan embert aki Mate 50 Próra tudna akár Anydesken keresztül Harmonyt és GMS-t telepíteni? Nyílván nem ingyen!

Köszönöm!

(#1641) animatrix11 válasza Hoes (#1640) üzenetére


animatrix11
őstag

itthon nem, külföldön megcsinálják: [link]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1642) Hoes válasza animatrix11 (#1641) üzenetére


Hoes
aktív tag

Őt ismerem, fel van véve ismerősnek de nem tudom mennyire rizikós! Mi van ha elmegy az áram vagy az internet? Akkor lesz egy papírnehezékem!
Idehaza ha gond van még mindig el tudnám vinni személyesen.

Igazából elvagyok GMS nélkül de érdekelne milyen a HarmonyOS.

Köszi!

(#1643) animatrix11 válasza Hoes (#1642) üzenetére


animatrix11
őstag

ez nem pc :DDD , legyen feltöltve

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1644) Hoes válasza animatrix11 (#1643) üzenetére


Hoes
aktív tag

A folyamat nem úgy néz ki, hogy laptopra le kell tölteni az Anydesk programot, a laptophoz kábellel csatlakoztatni a telefont és laptopon keresztül telepíti a telóra a Harmonyt?

(#1645) animatrix11 válasza Hoes (#1644) üzenetére


animatrix11
őstag

kb, de ha legalább 50%-ra fel van töltve, akkor sikeres, meg azért csinál még pár dolgot 1 óra kb

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1646) Hoes válasza animatrix11 (#1645) üzenetére


Hoes
aktív tag

Köszönöm!

(#1647) deadofgamers


deadofgamers
csendes újonc

Sziasztok!
Nemrég találtam egy Dload os Firmware-t aki tervezi felmókolni a gms-t az ki próbálná hogy feltelepűl e ?
(hamarosan tervezem újra telepíteni a telefont de ahogy olvasgatok a dolgoknak már nem olyan egyszerű vissza állni szóval keresgéltem egy picit és ezt az 1 legrégebbi pendriveos firmware-t találtam

Verzió:
els-nx9-10.1.0.121(C432E8R5P2)

Firmware:
https://drive.usercontent.google.com/download?id=1rvJw-VayslLxRT8IKtId8kixfnjbIOj8&export=download

(#1648) rolika52 válasza Luzsi04 (#1636) üzenetére


rolika52
csendes tag

Hali. Én vagyok a tag Roli aki csinálta annak idején youtubera a p40 pros mókolós vidit, napokba csináltam megint egy p40prot gms-el és ugyanebbe a hibába futottam bele mint Te, de van rá megoldás.
https://professorjtj.github.io/BaseArchive/ innen kell letölteni a ELS-LGRP4-OVS 10.1.0.131 fájlt, a többit pedig a https://professorjtj.github.io/ oldalról...
Vagy egyszerűbb ha megnyitod a https://professorjtj.github.io/ oldalt, és jobb felső sarokba "database", "base firms" és onnan töltöd le az ovs fájlt.
Utána működni fog, nem kell a dátumokkal szórakozni ha a "HISuite.Proxy -- HiSuite_10.1.0.550_OVE" kombót használod.
Ellenben ha Emui 12-ről akarunk visszaváltani és a "HiSuite.Proxy.V3.3.0 -- HiSuite_11.0.0.650_OVE" kombót használjuk, akkor (eddig nem kellett) csak akkor fog 99%-on hibaüzenet nélkül túljutni a Hisuite, ha a laptopon/pc-n a dátumot 2023.08.30-ra állítjuk. Remélem tudtam neked/nektek segíteni :) Pacsi, jó mókolgatást nektek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.