Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) animatrix11 válasza Keny. (#1500) üzenetére


animatrix11
őstag

ha ez fent van és működik, akkor tudod frissíteni a gpst a legújabbra
25$-ért találtam konvertálást, még nincs kész

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1502) Oldman2 válasza animatrix11 (#1501) üzenetére


Oldman2
veterán

Mi ez a "konvertálás"?
:F

(#1503) siskad válasza Oldman2 (#1502) üzenetére


siskad
őstag

A P50 Pro-n csak HarmonyOS-re lehet felrakni a gms-t, ezért EMUI-ról Harmony-ra kell áttérned ha natív gms-sel szeretnéd használni.

Xiaomi 13

(#1504) animatrix11 válasza Keny. (#1500) üzenetére


animatrix11
őstag

Konvertálás kész mókot még nem telepítettem, linkeltek egy videót az alapján fogom csinálni, elvileg kéne mennie a értesítéseknek, de a kommenteknél panaszoknak, hogy nem megy, nálatok mi a helyzet

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1505) Keny. válasza animatrix11 (#1504) üzenetére


Keny.
tag

Sajnos az értesìtések nem mennek

(#1506) laczkaba válasza Oldman2 (#1502) üzenetére


laczkaba
tag

EMUI-t cserélik Harmóniára,fizetös.

(#1507) Keny. válasza animatrix11 (#1504) üzenetére


Keny.
tag

Sikerült?

(#1508) animatrix11 válasza Keny. (#1507) üzenetére


animatrix11
őstag

Kész van a mók, ugyan az a helyzet, mint korábban írtam az emiunál az értesítettekkel szenvedek, nem működnek, már nem tudom, hogy javult meg múltkor.
Pár idegesítő dolog van benne még pl van valami app guard nevű rendszerbeállítás amit nem tudok kikapcsolni egyenlőre, minden telepítésnél jelszót kell megadni, le tudom tiltani a rendszerprogramokat, de itt nem tudom melyiket kéne

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1509) animatrix11 válasza animatrix11 (#1508) üzenetére


animatrix11
őstag

ja és néha lassú amit emuis telefonoknál soha nem láttam

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1510) animatrix11 válasza animatrix11 (#1508) üzenetére


animatrix11
őstag

A telepítés az appgallery-n keresztül megy, ha aurora storból telepítem akkor is, szóval letiltottam az appgalleryt azóta nem kér jelszót :D

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1511) Keny. válasza animatrix11 (#1510) üzenetére


Keny.
tag

Hányas verzióju google play servicest használsz? Harmony hányas verzió?

[ Szerkesztve ]

(#1512) animatrix11 válasza Keny. (#1511) üzenetére


animatrix11
őstag

legfrissebb harmonyos, a gps változó, azt használom amivel lehet frissíteni, de nem jó egyenlőre

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1513) Erwinke


Erwinke
aktív tag

Hello!

Valakinek vlmi ötlete, h a telefon miért nem irja ki, h engedélyezi a számitógépnek, h kezelje a telefont?
Mikor hisuitkor rászúrom a telót és kéri, h fogadjam el, de nekem a telefon nem dobja ki a teló igy nem is látja a Hisuit.
Próbáltam törölni is az engedélyeket meg resetelni is a telefont, de akkor sem. Gépen próbáltam újra rakni a Hisuitot és az USB szoftvert is.

(#1514) animatrix11 válasza Erwinke (#1513) üzenetére


animatrix11
őstag

hisuitnál van egy usb gomb azt nyomd meg, persze az adb legyen engedélyezve

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1515) illjo válasza Erwinke (#1513) üzenetére


illjo
Topikgazda

Pc-n amikor rá van dugva usb re a teló , menj az eszközkezelőbe, távolítsd el az eszköz illesztőprogramját az usb vezérlők részen (jobb egérgomb, tulajdonságok, fent illesztőprogram fül, majd alul eszköz eltávolítása). Húzd le, majd fogd vissza usb re a telót.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1516) Keny. válasza Erwinke (#1513) üzenetére


Keny.
tag

Nekem mikor a srác átvariálta a P50 prot Harmony OS re azután az a laptop nem látta a P30 pro mat. Töröltem a HiSuitot, újraraktam, azután sem. Aztán újra töröltem és az eszközkezelőben minden olyan drivert töröltem ami megjelent mikor rádugtam a telót, meg azt is aminek huawei neve volt. Újraindìtottam a gépet, hisutet telepìtettem és már jó volt.

A múltkor jártam úgy samsunggal, hogy nem ismerte fel a gép ott a teló usb csatija tele volt szösszel. Takarìtás után jó lett.

(#1517) Erwinke válasza animatrix11 (#1514) üzenetére


Erwinke
aktív tag

Hisuit kidobja, csak maga a teló nem dobja ki a kódot amit engedélyznem kéne.

(#1518) illjo válasza Erwinke (#1517) üzenetére


illjo
Topikgazda

Akkor töröld a telón a hisuite ot. És elvileg ha a pc felismeri telót, hs meg csatlakozik hozzá, akkor felteszi telefonra is újból

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1519) Erwinke


Erwinke
aktív tag

Nincs rajta.
Próbáltam az USB drivert is törölni és újra rakatni, de igy is semmi.

(#1520) illjo válasza Erwinke (#1519) üzenetére


illjo
Topikgazda

Csak a tisztázás kedvéért: teló csatlakozik a pc hez? Ott van a meghajtók között és megnyitható? (Mivel azt írtad, hisuite pc-n már kódot kér, akkor csatlakoztatva van elvileg)
Akkor viszont fent kell lennie valahol a hisuite-nak.a telón, ezt érzékeli a pc-s hisuite, azért kéri a kódot,nem pedig a hs telepítését kezdi telóra. Telón Beállítások/alkalmazások-ban rákerestél?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1521) laczkaba válasza Erwinke (#1517) üzenetére


laczkaba
tag

Azt neked kéne beírni.

(#1522) Erwinke válasza illjo (#1520) üzenetére


Erwinke
aktív tag


Nah nekem ezt az engedélyezést nem dobja ki a telefon.
Hiába megyek rá, h elfogadtam már v meg arra, h nem jelenik meg, akkor sem csinál semmit sem.

(#1523) illjo válasza Erwinke (#1522) üzenetére


illjo
Topikgazda

HDB engedélyezve van a telefonon?
ADB, HDB, USB hibakeresés legyen bekapcsolva

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1524) Erwinke válasza illjo (#1523) üzenetére


Erwinke
aktív tag

Minden megvan jah. Ezert is furcsalom. Mert van az a novemberi vidi. Amit Roland csinalt. Es ott Neki sem ismwri fel a telot eloszor es ugyan ugy jarok el mint O. Neki megy nekem nem... :(

(#1525) illjo válasza Erwinke (#1524) üzenetére


illjo
Topikgazda

Kifogytam az ötletekből.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1526) Keny. válasza animatrix11 (#1512) üzenetére


Keny.
tag

Szia, sikerült végül megoldani? Láttam a fb-on, hogy a srác már a Mate 50 prot is átalakìtotta Harmony os re és 23.24.14 verziót használ hozzák. Ha már meg van " okosìtva" akkor ha ezt a verziót leszedem az apkpure ról elég frissìteni, vagy van más trükkje?

(#1527) animatrix11 válasza Keny. (#1526) üzenetére


animatrix11
őstag

P50 pro harmony os értesítések sikeres!
Mostanában még emuin is gond van az pushokkal, vagy egy szisztéma ami szerint csinálom és akkor működik hibátlanul
Harmony osnél először a hozzá való videókkal próbáltam telepíteni a googlet, a pushok sehogy sem mentek, most annyit csinálok, hogy a backupot felrakom innen: [link]
De csak azt és továbbiakban hagyományos emuis módszerrel telepítem a mókot, jó a Roland féle videó vagy ami az összefoglalóban van.
Innentől már csak a pusht kell megoldani, régebben annyi volt, hogy fagyasztottam és kész, de
most mók után most a System Hacks féle videót használtam és dobálta utána a hibaüzeneteket szóval először felraktam ezt: [link] utána felrakom ezt a verziót: [link] - másik fajta push módszer, amikor kész, ha megfelel akkor maradhat, nekem lassú emuin volt illetve a harmonyosnél nem működött és visszaraktam a sima 10-es gsft fagyasztottam és onnantól kezdve működik. Gyors, szép, jó :C
Még annyi, hogy a contack syncet töröljétek le és használjatok ami ebben van: [link] a 4-es verziót, utána jó lesz az is

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1529) Keny. válasza animatrix11 (#1527) üzenetére


Keny.
tag

Köszi az infókat!

(#1530) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Ennel helyenvalobb topikot nem talaltam hozza(a teljesen halott 50 hsz-eseket leszamitva), szoval remelem valakinek van otlete.

Huawei watch 3-ra erdekelne yotube music app... :U Van ennek barmilyen formaja? Alapvetoen tudom kezelni a zenet jelenleg is, de csak play/stop/volume/next/previous van, igy a dedikalt app nelkul. Be kell ernem ennyivel, vagy van jobb is?
Lattam pl. spotify-hoz nagyon jo app van, valami hasonlonak nagyon orulnek.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1531) animatrix11 válasza Keny. (#1529) üzenetére


animatrix11
őstag

update még aznap este ráraktam a legfrissebb gpst, elvileg egész nap jól működött, reggelre nem jöttek az értesítések, se gmail se messenger, semmi, és hiába csináltam meg újra, először úgy tűnt megy aztán nem jön semmi, még masszírozni kell, ha nem megy akkor meg eladom

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1532) Keny. válasza animatrix11 (#1531) üzenetére


Keny.
tag

Én a 23.24.14 et raktam fel, azóta működik. Értesìtések, sőt a raipay sem indult el, most megy vele az érintéses fizetés. Fagyasztottam gsf-t

(#1533) animatrix11 válasza Keny. (#1532) üzenetére


animatrix11
őstag

én is azt raktam fel először ez [link] vagy hasonló videó, majd frissíteni a legújabbra, de szerintem nincs köze hozzá, mert most 21-es van fent és nem megy, vagy először frissíted és utána fagyasztod?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1534) Keny. válasza animatrix11 (#1533) üzenetére


Keny.
tag

Először fagyasztottam a gsf et és azután frissìtettem a gps t . A gps 23.24.14 et a p30 prom ról szedtem le, és azt raktam fel

[ Szerkesztve ]

(#1535) animatrix11 válasza Keny. (#1534) üzenetére


animatrix11
őstag

de pontosan mik a lépések? elvileg ha csak simán updateled meghülyül legalábbis az emiun, p30 proról hogy mented le? Ha updatelem aurora storeból az más?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1536) Keny. válasza animatrix11 (#1535) üzenetére


Keny.
tag

A srác aki átalakìtotta Harmony -ra ő rakott rá googlet aminél nem jöttek az értesìtések, aztán egyszer összeomlott. Akkor újra keztem a bakup ot visszaraktam meg követtem egy youtube os leìrást, de dobálta a hibaüzeneteket. Majd ez [link] és ez [link] ezek után még volt hiba de aztán megadtam az összes engedélyt a Google Acces Manager nek azután jó lett, ez március 26. án volt, ìgy már halványak az emlékeim. Az értesìtések nem jöttek meg a crome jelazókezelő ìrta, hogy régi a gps. Ekkor a tőled szerzett infók alapján fagyasztottam a gsf et, meg frissìtettem a gps-t. A P30 pro ról az APK Extractor al szedtem le a gps apk ját. Nem tudom miért ìgy csináltam és nem az aurora ból

[ Szerkesztve ]

(#1537) animatrix11 válasza Keny. (#1536) üzenetére


animatrix11
őstag

Google Access Manager? Az mi?
Nálam annyi van, hogy egy ideig megy, aztán leáll nem jön semmi értesítés, újraindítás után megint megy, aztán elromlik, a push tester jó, más a probléma, mindegy melyik gps van fent
most ráadásul lassabban működik, mint a p40 pro

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1538) Keny. válasza animatrix11 (#1537) üzenetére


Keny.
tag

Bocs elìrtam, Google Account Manager

(#1539) animatrix11 válasza Keny. (#1538) üzenetére


animatrix11
őstag

Milyen verzió van fent neked? Mert van két jogosultság az enyémen, amit nem enged megadni azonnali üzenetek üzenetek olvasása és írása

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1540) LeMarci válasza persil (#1530) üzenetére


LeMarci
tag

Most olvasom éppen a topicot, nekem watch 3 Pro van, ha rákeresel akkor van apk telepítés a watch 3as szériára(Gt-re nincs), mivel konkrétan egy rommá modolt androidot használ, szerintem megoldható, hogy youtube music vancedet+ microg-t rárakj és így be is tudsz jelentkeni, a használhatóságáról nem tudok. Ha még benne vagy akkor éppen megpróbálhatom. Én böngészőt modoltam rá, döcögős de fut rajta

(#1541) persil válasza LeMarci (#1540) üzenetére


persil
nagyúr

Erteni ertem, de "ennyi" vackolast nem feltetlen erne meg a kerdes. :U

Tudom nem nagy melo egy apk-t telepiteni, de mivel csak annyira kellene az egesz, hogy egy fokkal kenyelmesebben tudjam az epp hallgatott zenet kezelni, a bare minimum meg vegul is megy jelenleg is.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1542) animatrix11


animatrix11
őstag

Még mindig küzdök a P50 pro értsítésekkel, általában azt csinálja, hogy fagyasztás után vagy másnap elkezd működni, de egy idő után leáll, párhuzamosan van egy P40 pro lehetséges, hogy összeakadnak?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1543) LeMarci válasza animatrix11 (#1542) üzenetére


LeMarci
tag

Van egy módszer amivel nem kell fagyasztani és úgy is jönnek az értesítések. A p40 Pro fórumon van bent link hozzá ilham módszer a neve. Ha még nem a belakás műveletében vagy benne akkor egy próbát megér.
Ui. A hibamentes működéséhez kb az ország összes szerencséje kell

(#1544) animatrix11 válasza LeMarci (#1543) üzenetére


animatrix11
őstag

A P40 proval nincs baj, megnézem az ilham módszert, egyet ismerek amivel nem kell fagyasztani az a macrodriod, de az szívja az akkut csak gmailt sikerült beállítani rajta és valamiért nem működik most, pedig próbáltam már más telón

Az a fura hogy a push teszter meg hibátlanul megy

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1545) LeMarci válasza animatrix11 (#1544) üzenetére


LeMarci
tag

Ha a push teszter megy akkor próbáldd meg a problémás alkalmazásokat(amiken nem jön push) újratelepíteni/frissíteni mert nem mindig frissítik maguktól a push címet

(#1546) Keny. válasza animatrix11 (#1544) üzenetére


Keny.
tag

Az xda n olvastam: "Levelezésre a Yahoo mailt használom (Yahoo és Gmail fiókok), és microG beállításokkal azonnali értesítéseket is kapok (Mate40 pro-n).
2 fájlt teszek fel, nem tudom, melyik a felelős ezért..."
[microg_services_core_base]

[microg_services_framework_proxy_base]

(#1547) animatrix11 válasza Keny. (#1546) üzenetére


animatrix11
őstag

Köszi
ezek szerintem azokra van amin nincs gps.

Továbbra is ugyanaz a helyzet, 5-15 percig működik a push, aztán vagy egyáltalán nem vagy nagyon késik, ha kicserélem a google contact sync appot akkor előadja ezt, messenger hívás egyből jön, gmail szintén, eltelik pár perc és már nem jön be a hívás...

Nem az pushal van a gond a tester gond nélkül megy, hanem a szinkronizálással, egyszer működött egy fél napig, amíg nem frissítettem fel 23-asra a gpst, azóta sem érzékeny szar a harmony os
Eddig 3-as harmony volt fent, most megpróbáltam úgy, hogy visszatekertem 2.0.1-re, de akkor más hülyeségeket csinál, az icebox nem megy, felraktam a gpst felfrissítettem 3-ra, de ua.

Nálad hogy volt a teljes folyamat? Gondolom 2-es harmonyról indult ott is,

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1548) Keny. válasza animatrix11 (#1547) üzenetére


Keny.
tag

Harmony 3.0.0 került rá először.

(#1549) Angelotti


Angelotti
tag

Sziasztok!

P Smart S-nél az alábbi művelet működhet?
Az első, amivel a GMS-t lehet felrakni.
[link]

Fura, hogy nem ír verzió váltást visszafelé.

Köszönöm, üdv, Zoli.

[ Szerkesztve ]

(*)(*)

(#1550) LeMarci válasza Angelotti (#1549) üzenetére


LeMarci
tag

Gondolom azért nem ír mert olyan régi a cikk, hogy nem kellett. Emui 11re az ilyen megoldásokat patchelték

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.