Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) animatrix11 válasza akika111 (#1400) üzenetére


animatrix11
őstag

itt pl: [link] , de ha megy két lépésből hajrá

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1402) animatrix11


animatrix11
őstag

Erről ki mit hallott? Lighthouse nevű app, downgrade nélkül telepíthető a google módosított Microg, csak egy baj van vele, csak akkor működik, ha Malajziában vagy Thaiföldön vagy ilyen helyeken vagy, P50 pro-n próbáltam, app galleryből le lehet tölteni, ha a régiót átállítod Malájra, de nem működik sajnos
Itt van róla egy videó: [link]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1403) akika111 válasza animatrix11 (#1401) üzenetére


akika111
csendes tag

Na erre gondoltam pont. A 3. a GMS, úgy valóban 3, én a downgrade ra gondoltam két lépést. :)

De köszi, ez lesz az!!!

a GMS felrakásra ez jó lehet? Vagy melyik a legstabilabb most? Illetve nekem nem szokott lenni google fiókkezelő, nem raktam sosem fel a system hack es emberke videója alapján. az hiányozhat valamiben?

(#1404) animatrix11 válasza akika111 (#1403) üzenetére


animatrix11
őstag

Mindent rakj fel, ha nincs fiók kezelő nem szinkronizálja a címjegyzéket, gmailt, meg egyebeket, utána csak fagyasztás kell és kész

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1405) laczkaba válasza akika111 (#1400) üzenetére


laczkaba
tag

Jó megoldás,úgy csináld.

(#1406) akika111 válasza animatrix11 (#1404) üzenetére


akika111
csendes tag

És ha fagyasztom utána működhet az NFC fizetés is?

Köszi!

(#1407) animatrix11 válasza akika111 (#1406) üzenetére


animatrix11
őstag

Nekem nem ment a simple payel, de ha sikerül megoldali érdekelne hogyan

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1408) akika111 válasza animatrix11 (#1407) üzenetére


akika111
csendes tag

hát ezaz, hogy nekem is ez egy fájó pont, hogy nem megy vele. :( és sehogy nem tudom működésre bírni...

(#1409) IOX


IOX
tag

Sziasztok! Melyik modell óta nincs google?

(#1410) siskad válasza IOX (#1409) üzenetére


siskad
őstag

A P szériánál a 30-as volt az utolsó ami még kapott, a Mate-nél a 20-as.

Xiaomi 13

(#1411) stefi68 válasza IOX (#1409) üzenetére


stefi68
addikt

Ezt találtam gyorsban: [link]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#1412) IOX


IOX
tag

Sziasztok! Vann arra megoldás, hogy agmail üzikről is kapjak hang jelzést? Jelenleg csak úgy működik a gmail, ha kinyitom és megnézem mi történt rajta.

(#1413) FingR86 válasza IOX (#1412) üzenetére


FingR86
Topikgazda

Anno én macrodroid-al csináltam rá egy rutint, hogy fél óránként frissítse a google fiókokat és úgy jöttek a gmail ertesitesek is.

(#1414) IOX válasza FingR86 (#1413) üzenetére


IOX
tag

Rosszul fogalmaztam. Ki kell nyitnom a gmailt ahhoz, hogy tudjak az üzenetekről. Más telefon jelzi, hanggal is ha jött oda valami.

(#1415) FingR86 válasza IOX (#1414) üzenetére


FingR86
Topikgazda

En is erre válaszoltam.

(#1416) laczkaba


laczkaba
tag

Feltettem a Harmony OS 3-ra való GMS-t.Videót követve 30 perc,nem kell fagyasztani.Értesitések azonnal jönnek minden alkalmazásnál.Ennek 2 hete,hiba nincs.A device APK is működik.Ami érdekes az egészben ,hogy amikor a device id kiossza a framework új sorszámot,ezt be kell regisztrálni a googlenál.

(#1417) siskad válasza laczkaba (#1416) üzenetére


siskad
őstag

Ehhez tudsz esetleg valami linket adni?

Xiaomi 13

(#1418) IOX válasza laczkaba (#1416) üzenetére


IOX
tag

Nova 9 SE- re tudsz vmi megoldást az értesítések érkezésére , ha gmail-re érkezik vmi? Nem vagyok egy nagy varázsló ilyen téren

(#1419) laczkaba válasza siskad (#1417) üzenetére


laczkaba
tag

https://youtu.be/Fb3j0B7v2SQ.Sokáig tart,de minden működik10.1.0.121-re tettem fel.

(#1420) laczkaba válasza IOX (#1418) üzenetére


laczkaba
tag

Próbáld meg a Bluemailt.Ez tökéletesen kezeli a gmailt,értesitések is jönnek.

(#1421) IOX válasza laczkaba (#1420) üzenetére


IOX
tag

Köszi. nem akarom már eladni a telót :Y

(#1422) siskad válasza laczkaba (#1419) üzenetére


siskad
őstag

Köszi!
Kommentekben írják, hogy a push értesítések nem mennek, és hogy egyelőre nincs is erre megoldás. Neked azt hogy sikerült megoldani hogy működjön?

Xiaomi 13

(#1423) laczkaba válasza siskad (#1422) üzenetére


laczkaba
tag

Követtem a videót,fész-messengen-gmail-telegram-próhardver jönnek értesitésk.Hang és az alkalmazás icon is jelzi.A Google fotókról pont most jött.

[ Szerkesztve ]

(#1424) laczkaba válasza siskad (#1422) üzenetére


laczkaba
tag

[ Szerkesztve ]

(#1425) siskad válasza laczkaba (#1424) üzenetére


siskad
őstag

Akkor lehetséges hogy Harmony 3.0 specifikus probléma lesz, azért nem megy náluk.
Jónak néz ki, hétvégén teszek vele egy próbát. :)

Xiaomi 13

(#1426) laczkaba válasza siskad (#1425) üzenetére


laczkaba
tag

Arra figyelj,hogy minden lépést telepíts.A végén a legújabb play árúházat is telepiteni kell,ez a videóban is szerepel.Most frissítettem a legújabb romra,minden működik.

(#1427) laczkaba válasza siskad (#1425) üzenetére


laczkaba
tag

itt van az a kép amikor a framework azonositót regisztrálni kell,és írja hogy regisztrálva van.Ez bizonyiték a push üzenetek működésére.

[ Szerkesztve ]

(#1428) laczkaba válasza siskad (#1425) üzenetére


laczkaba
tag

Ez a lényege az egésznek

(#1429) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok.
Most került hozzám egy P40 lite, próbálkoztam GMS felrakással, de amiket találtam megoldások egyik sem működött már.
Tudnátok linket, vagy leírást adni ami aktuálisan működik? 12.0.0.274 van fent a telón, gondolon downgrade kell ugye?

(#1430) laczkaba válasza Repsol600 (#1429) üzenetére


laczkaba
tag

Igen downgrade kell.Itt a link:Huawei P40 Pro Install Google Manually100% DONE 10 Minutes

[ Szerkesztve ]

(#1431) Oldman2


Oldman2
veterán

Tavaly májusban egy P40 Lite-ra feltettem a Google Hack-et, EMUI10 volt a telón.

Eddig minden szépen működött (a lányomé a telefon), erre most ezt írja:

"Meg akartam nézni a Chrome-ban a mentett jelszavamat, ehhez kérte a Chrome, hogy frissítem a Google Play Protect-et, lefrissítettem de azt mondja nincs tanúsítványa a telefonomnak a használathoz.

No nekem ezzel nem lenne problémám nem olyan lényeges az a jelszó de most nem tudom megnyitni a Chrome-ot mert kiléptet, hogy nincs tanúsítvány.

Mit lehetne csinálni? Most semmit nem enged használni ami Google alkalmazás."

Ez még helyrehozható vagy ez mostanra valami olyan Google módosítás, ami ellehetetleníti a Hack-et a továbbiakban?

(#1432) laczkaba válasza Oldman2 (#1431) üzenetére


laczkaba
tag

Igen,javitható.How to Fix This Device Isn’t Play Protect Certified | Error By Google Play Services 2021.

(#1433) illjo válasza Oldman2 (#1431) üzenetére


illjo
Topikgazda

Tölts le egy régebbi verziójú google play services apk-t és tedd fel azt.Pl Apkpure-ról. Nekem is volt ilyen problémám utóbbi időben. A 23.07.14 verziót tettem fel

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1434) Oldman2 válasza illjo (#1433) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi mindkettőtöknek, holnap elhozza a lányom a telót, megnézem...

Megvan a tavaly felrakott apk csomag is, lehet hogy csak abból kell feltenni az akkori verziót.
:R

(#1435) illjo válasza Oldman2 (#1434) üzenetére


illjo
Topikgazda

Szívesen. Akár az is jó. De ez újabb verzió.És nem akarta eddig semmi, hogy ennél újabb verziójú gps kell neki. Nekem sem ment sem chrome, sem gmail stb. De ezzel jó lett. És persze nem szabad engedni, hogy frissüljön.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1436) Oldman2 válasza illjo (#1435) üzenetére


Oldman2
veterán

És persze nem szabad engedni, hogy frissüljön.

Jah, ezt nekem mondhatod, ha a csajszika ráfrissít (dehát azt mondta a telefon, hogy frissíteni kell...).

(#1437) illjo válasza Oldman2 (#1436) üzenetére


illjo
Topikgazda

Ha fagyasztva van a telefon és Auroraból megy a telepítés, frissítés, akkor ott, ha nincs, akkor a play áruházban is le lehet tiltani az automatilus frissífését az appnak.Auroraban hozzá kell adni a fekete listához,play áruházban meg talán az app oldalára menve a jobb felső sarokban a3 pontra bökve egyedileg lehet letiltani az app auto frissítését. De ha ottnem is engedi, mert rendszer app, akkor ki kell generálisan kapcsolni szintén play áruházban,a beállításoknál az appok auto frissítését és akkor ki lehet választani kézzel, hogy mi frissüljön. Utóbbiban nincs sok gyakorlatom,mert fagyasztás miatt régen láttam play áruházat😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1438) Oldman2 válasza illjo (#1437) üzenetére


Oldman2
veterán

Tisztában vagyok ezzel, de mint írtam, nem én használom a készüléket.

És egy női lélek rejtelmeit ne feszegessük...

(#1439) illjo válasza Oldman2 (#1438) üzenetére


illjo
Topikgazda

Arra írtam, hogy ha te be (le)tudod állítani az auto update-et, amikor nálad van a telefon, akkor a női lélek nem lenne tényező ebben a vonatkozásban😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1440) Oldman2 válasza illjo (#1439) üzenetére


Oldman2
veterán

Sajnos nem ilyen egyszerű a dolog.

Attól, hogy letiltom az automatikus frissítést, a Play Áruházba belépve, simán felhozza, hogy van rá frissítés. És ha a készülék gazdája rányom az "Összes frissítése" gombra, ezeket is lefrissíti.

Szóval, ezzel egy "kitartó gazda véletlen frissítését" nem tudom biztosan elkerülni.
:W

(#1441) Oldman2 válasza illjo (#1433) üzenetére


Oldman2
veterán

Végigcsináltam már vagy 4x, de a végén mindig megmarad a hibaüzenet.

(Szerintem a Play Store verzió ami nem megfelelő) azt ezek a Fix-ek nem rakják vissza.

Most ezek vannak a készüléken:

Google Services Framework v10
Google Play Store 35.6.11.21
Google Play Services 23.16.13
Google Account Manager 4.4.2.940549

Akinek még/már működik, annak melyik Play Store verzió van fent?
:W

(#1442) illjo válasza Oldman2 (#1441) üzenetére


illjo
Topikgazda

Ahogy az első üzenetemben is írtam, nem fix-el kell csinálni. Csak töltsd le Apkpure ról azt a verziót, amit megadtam és telepítsd. Én is kipróbáltam több verziót onnan és ez vált be.
Persze, mivel lehet,nekem a fagyasztás miatt nekem nem éri el a play áruházat, attól még okozhatja az is a hibát egyszerre a gsf el. Ha gsf csere nem oldja meg, akkor ugyanezzel a módszerrel play store t is cseréld le régebbi verzióra.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1443) Oldman2 válasza illjo (#1442) üzenetére


Oldman2
veterán

Letöltöttem, feltettem, a hibaüzenet megmaradt.

Mindeközben elindul minden Google alkalmazás, csak zavaró a hibaüzenet. Kikapcsoltam a Play Service értesítéseit, megnézem így hogy viselkedik.

(#1444) illjo válasza Oldman2 (#1443) üzenetére


illjo
Topikgazda

Lehet, anno én is kikapcsoltam az értesítés miután működtek az appok,már annyira nem emlékszem. Nem használom a telefontmár, csak tartaléknak van és épp ma küldtem el gyorsan akkucserére,mert pár nap múlva lejár a a plusz fél éves kiterjesztett garancia. Így nem tudom megnézni, meg amúgy is legyalultam fr el a gms t. De mintha úgy rémlene, hogy újraindítás szüntette meg talán.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1445) Luzsi04


Luzsi04
csendes tag

Nekem is mok+fagyasztás van fent és egy jó ideje már nem kell figyelni a frissítések miatt, Aurora-bol mindent lehet, play services se promlemazik friss verziokkal.
De ha a fagyasztást feloldom, akkor jönnek az error üzenetek és nem is működnek a Google alkalmazások.
Újra fagyasztás és restart megoldja.

(#1446) animatrix11


animatrix11
őstag

Sziasztok

Sikerült szereznem egy mate 40 pro-t, kinél lehet a legolcsóbban konvertálni kínai romosra?
Köszi!

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1447) laczkaba válasza Oldman2 (#1441) üzenetére


laczkaba
tag

El kellene távolitani az összes letöltött Google cuccot, és újra telepíteni Akkor jó lesz.A play áruháznál a rendszer adatok irása tiltva legyen, és a háttér folyamat is.

[ Szerkesztve ]

(#1448) Oldman2 válasza laczkaba (#1447) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, legközelebb ez lesz. Most a leányka meggyőzte magát (és engem), hogy működik minden, ami szükséges.
:C

(#1449) Ferenczi Áko válasza animatrix11 (#1446) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ezt láttam már másnál is, milyen előnye van az androiddal szemben? Érdekel a téma..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1450) animatrix11 válasza Ferenczi Áko (#1449) üzenetére


animatrix11
őstag

Pl amit már nem lehet megcsinálni tehát mate 40 pro és ami utána jött ki ha kinai rom van rajta és harmony os ugyanúgy rá lehet telepíteni a gps-t, mondjuk a mate 40 prora pont nem, mint kiderült, de p50 pro-ra simán, emuis harmony os-n nem működik

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.