Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Google Pixel topik

Hozzászólások

(#2201) L4mie válasza grizlisandor (#2194) üzenetére


L4mie
veterán

yettel...én 2020 óta szívok emiatt a p30 al, és nem lehet kikapcsolni a volte-t, betelefonáltunk és 1 hét múlva visszakapcsolta az automata, telefonáltunk megint, megismétlődött... :W

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2202) zzola válasza grizlisandor (#2194) üzenetére


zzola
félisten

Vodafone-nál is problémás a Pixel mobilokon a VoLTE.

(#2203) MC Pite válasza zzola (#2202) üzenetére


MC Pite
veterán

És samun més szifonon is.

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#2204) harom.14 válasza ghiottone (#2199) üzenetére


harom.14
tag

Köszi, ezt láttam én is, de nekem nem működött :(

Hi! I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

(#2205) Csepy válasza zzola (#2202) üzenetére


Csepy
őstag

Vodás vagyok, Pixel 8-on mindenféle mókolás és beállítás nélkül hibátlanul megy és ment mindig is a VoLTE

Regards: Csepy

(#2206) zzola válasza Csepy (#2205) üzenetére


zzola
félisten

Ez jó hír, korábbi Pixelekkel probléma volt...

(#2207) Csepy válasza zzola (#2206) üzenetére


Csepy
őstag

Mely korábbi pixelekre gondolsz?

7 és 8. szérián a 2023 Decemberi QPR update óta köztudomásul minden tökéletesen megy, VoLTE és 5G is.

Regards: Csepy

(#2208) zzola válasza Csepy (#2207) üzenetére


zzola
félisten

6 és 7. De ha volt frissítés, akkor nem szóltam... :)

(#2209) L4mie válasza Csepy (#2207) üzenetére


L4mie
veterán

Vodánál lehet, hogy köztudottan megoldotta,
de egy Pixel 7a frissítés + yetteles kártya kombó utáni problémája indította a beszélgetést.
Ami amúgy sok droiddal előfordul, mint tudott.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2210) dragon1993 válasza MC Pite (#2203) üzenetére


dragon1993
őstag

Én nem halottam Samsung volte panaszról.

(#2211) tomboy0013 válasza dragon1993 (#2210) üzenetére


tomboy0013
veterán

Anyósomnak az S22 beüzemelésnél elég durván előjött mennyire használhatatlan VoLTE nélkül.

(#2212) MC Pite válasza dragon1993 (#2210) üzenetére


MC Pite
veterán

Hang darabos, nem cseng ki.néha se ki se befelé, sms késik órákat, stb (A52,A52,A72). Voda.

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#2213) L4mie válasza MC Pite (#2212) üzenetére


L4mie
veterán

Dobjuk mellé az A51-et is, szintén voda.
P30-at meg voda és yettel hálón is.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2214) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Megjött a Pixel kamera frissítés a manuális szenzor váltáshoz a Pro telók esetén. És egyből egy okosságot találtam: Éjszakai mód esetén nem lehet manuálisan kiválasztani a lencséket. :DDD Még jó hogy pont ez is lényege lett volna hogy este ki tudjam választani az 5x zoom-ot manuálisan mert általában ott vált nehezen a főkameráról. Komolyan mondom kezdem azt hinni a retardáltak dolgoznak a Google-nél.

(#2215) laskr99 válasza tomboy0013 (#2214) üzenetére


laskr99
addikt

Nekem a közeli cuccoknál csinálja inkább. Este annyira nem fotózom, arra ott a kamera :DDD

De közelinél úgy ugrál a szenzorok közt, hogy öröm nézni.

(#2216) tomboy0013 válasza laskr99 (#2215) üzenetére


tomboy0013
veterán

Jah hát igen ott is, de én azért sokszor sötétedéskor is használom és ott is ugrál, ráadásul ugye sokkal jobb egy éjszakai módos fotó minősége mint a sima.

(#2217) Thom! válasza tomboy0013 (#2214) üzenetére


Thom!
veterán

Googlenál minden egyre szarabb...

(#2218) Csepy válasza Thom! (#2217) üzenetére


Csepy
őstag

Érdekes, én pont nem ezt veszem észre.

Regards: Csepy

(#2219) PACSA75 válasza laskr99 (#2215) üzenetére


PACSA75
őstag

Én akkor érzem, hogy elvérzik a kamera, ha a PC / laptop monitoráról kell egy képet csináljak (meló), ha fehér a háttér. Egyszerűen nem bír fókuszálni (P7a). Nálatok is ez van?

[ Szerkesztve ]

(#2220) gulb válasza tomboy0013 (#2214) üzenetére


gulb
senior tag

Nyugi ott is csak azok dolgoznak.. ( de van szar voice emoji 🫣🤣)

(#2221) Picco


Picco
addikt

valaki ossze tudna foglalni par mondatban a 8 es 8pro kozotti kulonbsegeket?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2222) ghiottone válasza Picco (#2221) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Itt meg tudod nézni: [link]

Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

(#2223) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Két problémám is van, amiben segítséget kérnék.

Pixel 8, Vodafonnal, állandóan eldobja a hívást, elnémul.

Meg akartam nézni , hogy a Volte aktiválva van-e, de az Ims nincs regisztrálva , azt írja a telefon.

Tapasztalt ilyet valaki? Másnak is ezt írja ki?

köszi szépen

(#2224) K82 válasza Cyborg (#2223) üzenetére


K82
őstag

Máshogy kifejezve, de pont azt írja h nincs VoLTE. Hívdd a 1270-et h kapcsolják be és megoldódnak a hívásproblémáid.

Pixel / OnePlus Pad

(#2225) Picco válasza ghiottone (#2222) üzenetére


Picco
addikt

my bad, nem hardveresen hanem szoftveresen gondoltam, dereng h par dolog hianyzik a 8-bol ami 8 pro excluziv

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2226) Cyborg válasza K82 (#2224) üzenetére


Cyborg
őstag

oh, akkor köszi :)

(#2227) dominating


dominating
tag

Vett már valaki "progsm"-ből pixelt? kb -10% olcsóbb mint aquában.
Megbízható bolt? Merjek onnan venni telefont?

5800x3d + 6900xt

(#2228) zombei válasza dominating (#2227) üzenetére


zombei
aktív tag

Szlovákiából küldi, valami másik cég, szóval kicsit szürke a buli, meg kérdéses a gari menne e, ha szükség van rá, de tényleg van náluk készlet, és megjön rendesen.

(#2229) Cyborg válasza Cyborg (#2223) üzenetére


Cyborg
őstag

Híváseldobálást tapasztal még valaki Vodafone alatt Pixel 8-on?
Nekem folyamatosan megszakad :(
Pixel 4A-ról jövök, azon nem volt ilyen soha.

(#2230) aldebaran válasza Cyborg (#2229) üzenetére


aldebaran
őstag

Bekapcsoltattad a VolTE-t?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#2231) Cyborg válasza aldebaran (#2230) üzenetére


Cyborg
őstag

Céges sim kártya, elindítottam a folyamatot, de a 4a nem volte képes, és mégse szakadt meg a hívás soha, ezért gondolom, hogy nincs összefüggés a 2 probléma között.

(#2232) L4mie válasza Cyborg (#2231) üzenetére


L4mie
veterán

De, sajnos van, a VOLTE itthon úgy szar ahogy van. :/

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2233) K82 válasza Cyborg (#2231) üzenetére


K82
őstag

Rosszul gondolod. A 4a is VoLTE-képes, csak nem Magyarországon (P6-tól felfelé él a 4G hívás támogatása itthon). A 4a-nál nem akkora gond a VoLTE hiánya, de a Tensor SoC-os Pixelekkel nem nagyon lehet telefonálni nélküle.

Pixel / OnePlus Pad

(#2234) Cyborg válasza K82 (#2233) üzenetére


Cyborg
őstag

Na igen, rosszul fogalmaztam, erre gondoltam én is, hogy itthon nem megy a volte rajta, ezt a tensoros galibát viszont nem tudtam.

...hát igaz, csak 1 hete használom a telefont, de a hívás az katasztrófa, halálra idegesít.

(#2235) MC Pite


MC Pite
veterán

A simnis lehet neki régi. Amúgy nem jellemző higy finnyás lenne a P8. Ellenben a voda sokmindennel produkál érdekes dolgokat.

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#2236) dominating válasza zombei (#2228) üzenetére


dominating
tag

Köszönöm a válaszod!
Esetleg a b-telről is tudnál mondani valamit?

5800x3d + 6900xt

(#2237) zombei válasza dominating (#2236) üzenetére


zombei
aktív tag

Velük nincs tapasztalatom, de szerintem az összes ilyen pár éves gsm webshop ugyan ezen az elven működik. Itthon egy székhelyszolgáltatónál bejelentve valahonnan külföldről beszerzett termékekkel.

(#2238) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Miért olyan magasak az 5a használt árai az ebay-en,! Egy évvel régebbi, mint a 6a központi proci teljesítményben is felét tudja, egy árban megy.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#2239) fokukac válasza zoltanz (#2238) üzenetére


fokukac
nagyúr

azért, mert kevés van belőle, a covid miatt a világ nagy részén nem is volt kapható...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2240) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Sziasztok!
Használ vki graphene os-t? George app, ill. revolut működik vele?

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#2241) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Helló Mindenki!

Írok ide is, hátha találkozott már valaki ezzel a hibával, és hátha van rá megoldási javaslat. Alapjáraton nagyon bejön a Pixel 7 Pro, de most előjött egy hiba a készülékkel. Azon már túltettem magam, hogy vásárláskor átvertek, és az előlapon a karc nyomokban kijelzőt is tartalmaz, ezzel megbékéltem.
Viszont a hiba, ami elég idegesítő, az a következő: a kijelző van, hogy kikapcsol, és nagyon nehéz visszakapcsolni. Az érintést érzékeli, de nem mutat képet. Előszőr május közepén egy melegebb vasárnapi napon jött elő a hiba, akkor zsebben volt a telefon. Egész délután kb szenvedtem vele, mert nem kapcsolt be a kijelző, vagy ha be is kapcsolt, pár mp után elsötétedett újra. Ekkor agyaltam, hogy mi lehet, eszembe jutott, hogy talán a meleg, zsebben még melegebb van, lábam felé méz, még melegebb. Akkor elkezdtem úgy hordani a zsebemben, hogy kifelé néz a kijelző. Aztán megoldódni is látszott a gond, de nem is volt már kánikula. Aztán csináltam azt is, hogy övtáskában hordtam, nem jött a hiba. Aztán egyszercsak volt olyan, hogy az autóban a tartóban ment rá a klíma is, nem lehetett melege, de csinálta, de csak párszor. Aztán jött megint a meleg, övtáskában hordva nem csinálta. Egyszer zsebben volt befelé nézve pár percet reggel, csinálta. Eszembe jutott, hogy talán a közelségérzékelő lehet, találtam egy appot, ami elvileg újrakalibrálta, bíztam benne. Tesztből zsebrevágtam, befelé nézett, meleg is volt, nem csinálta, kezdtem örülni. Egészen tegnap délutánig, amikor mentem haza melóból, kilépek a gyárból, paff, egyből előjött a hiba. Nem tudom, mi lehet ez, mi lehet a megoldás.
Ha rendelek ifixit-ről egy kijelzőt ill egy akksit, akkor ott vagyok, hogy ráment kb 110k, de mi van, ha ez nem segít? És az a bosszantó, hogy nem állandóan jön elő, hanem időszakosan. Próbáltam a kijelzővédő fóliát levenni, az sem segített.
Valaki esetleg találkozott ezzel a problémával már?


Köszönöm előre is a tippeket, és bocsánat a kisregényért. 😊

Üdv,
Tamás

(#2242) katalin888


katalin888
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Hogyan tudom távolról bekapcsolni a GPSt a Pixel 8 telefonomon?
A Find my device csak a 3 nappal régebbi adatokat látja mivel a GPS gondolom akkor volt használva utoljára.
A legfrissebb OS van rajta, állítolag még kikapcsolt állapotban is meg kellene tudja határozni az aktuális helyzetét!
Csengetéssel sokra nem megyek. A telefon kicsöng, be van kapcsolva tehát aktív csak kellene lássam, hogy kb hol keressem.
Köszönöm a segítséget!

(#2243) vacs válasza katalin888 (#2242) üzenetére


vacs
veterán

Az android szakmai topikban is kérdezd meg.

(^)(>.<)(^)

(#2244) BoB válasza katalin888 (#2242) üzenetére


BoB
veterán

Nem mindegy mire van / volt állítva:

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2245) katalin888


katalin888
aktív tag

Igazad van, de most nem tudom, hogy mi volt beállítva. :(

(#2246) zoltanz válasza K82 (#2115) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Tudna valaki egy leírást vag prezentációt a VoLte beállításához Pixel 3a esetén. (nyitott BL-es)
Köszi! :R

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#2247) vacs válasza zoltanz (#2246) üzenetére


vacs
veterán

Volte-t (4G hívás) kapcsoltasd be a szolgáltatónál (Samsung telefonod van, ha kérdezik) és utána te is a készüléken a sim kártya beállításainál, ennyi!
Telekomnál ehhez elég egy díjmentes sms!

Megfelelő a segítség? :))

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#2248) fokukac válasza vacs (#2247) üzenetére


fokukac
nagyúr

pixel 3a-nál is tud működni a volte?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2249) vacs válasza LadaLord (#2241) üzenetére


vacs
veterán

Ez mindenképpen szervizt igényel!
A hivatalos Pixel szerviz Lengyelországban van.
A mobee.hu javít Pixel telefonokat, mondjuk a 7-es szériát nem említik, de azért kérdezd meg tőlük!

fokukac:
Basszus jogos, csak Pixel 6-tól felfelé működik a volte! :B
Mondjuk ettől még be lehet kapcsoltatni ... :D

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#2250) zoltanz válasza vacs (#2247) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Köszi!
Nem jelenik meg a Sim beállításoknál (friss rendszer) az Enhanced 4G Lte opció.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Google Pixel topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.