Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Google Pixel topik

Hozzászólások

(#2301) Dare2Live válasza Thom! (#2300) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem kell sokat vánod elörébb hozták Pixel 9et.

[link]

Az exynos amire épül is exnoshoz képest elég jól sikerült de majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2302) Varoz válasza Rommel6600 (#2295) üzenetére


Varoz
őstag

Én Pixel 6-ról tudok nyilatkozni, harmadik évet taposom vele, végig Yettel. Soha, sehol nem volt problémám vele, Horvátországi nyaraláson se.
Nem béta és nem custom ROM, full gyári.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2303) Csendeske válasza Varoz (#2302) üzenetére


Csendeske
aktív tag

+1

(#2304) MC Pite válasza zssas (#2278) üzenetére


MC Pite
veterán

Többtucat tesztet nézek meg, ismerősi körben csaklizok el készüléket, yt videókat nézek és mobilfotóstopikotnkövetem (az ottani 1:1 összhasonlításokkal kb bő tíz éve).
Köszi, nem kell egyiket sem bemutatni, a legtöbb jól fitózó készüléket, algoritmust ismerem, és otthon rendes fényképezőgépet is be szoktam dobni közéjük.

Nem sorolom mit nem szeretek a szifon képeinél, maradjunk annyiba, nem én vagyok a célközönség (sok sok éve sok modellen át a halo effekt/ca erős kontraszt ál, a mindig gyengébb dinamika, a valóságnál 'gazdagabb' színvilág mindig zavar, plusz egyes modelleknek is megvannak a saját dolgai).

A pixelek sem hibátlanok, de azok hibáznak anlegkevesebbet szerintem. Meg a legtöbbször a vaktesztek is ezt az eredményt hozzák, lásd MB tesztjei). Pl ezekből aki ismeri a fentieket, hamar megmondja melyik a I13, P6a, esetleg P8 képeit is megmondják a rutinosabbak: [link] Ez nem 1:1 teszt volt, csak összeröffenés, és anyám 6a-ja ellenében a 13 szokás szerint elvérzett, holott sokan az ellenkezőjét igyekeznek bizonygatni sokszor.
:R

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#2305) Rommel6600 válasza grizlisandor (#2297) üzenetére


Rommel6600
őstag

Beázott és hamar meghalt az előző telefon, a 3 év gyári garancia épp, hogy lejárt, és az egy dolog, hogy se kedvem nincs az ilyen flasheléses kísérletezésekhez, de a garit elbukni nem szerettem volna. Ígyis kétszer kellett gariztatni a készüléket. ☝️

(#2306) Rommel6600


Rommel6600
őstag

Köszönöm a magyar hálózatokkal kapcsolatos tapasztalatokat. Nem erőltetem akkor egyelőre a szolgáltatóváltást. :R

(#2307) volandy válasza Thom! (#2290) üzenetére


volandy
senior tag

Mióta használod a Pixel 4-t?
Én 4 éve.

(#2308) Thom! válasza volandy (#2307) üzenetére


Thom!
veterán

Kb. Fél éve ez már a harmadik P4...kb 1.5évet használtam összesen

(#2309) vacs válasza vacs (#2080) üzenetére


vacs
veterán

Két hónapig ingyen adja az 5G-t a Vodafone.

Korábban a Telekom is így tett, a Yettel-nél pedig alapból elérhető mindenkinek!

Így most nyáron minden Pixel 7/8 tulaj élvezheti az 5G-t. :D

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(^)(>.<)(^)

(#2310) Blamazs válasza vacs (#2309) üzenetére


Blamazs
senior tag

Pixel 6a akkor most 5G képes már voda hálózaton vagy sem ?

(#2311) Varoz válasza vacs (#2309) üzenetére


Varoz
őstag

Pixel 6, Yettel, hogy lesz 5G-m? :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2312) szabeska


szabeska
addikt

Aki beta 3-on van, nem tapasztalta a következőt?
Ha bekapcs gomb dupla klikkel készítenék képet lezárt képernyőről, ugyan a fotó elkészül, de minden kép után kéri a jelszavamat :W Ki kell suhintanom gesztussal belőle minden egyes kép után, tök zavaró :(((

F1

(#2313) grizlisandor válasza vacs (#2309) üzenetére


grizlisandor
addikt

Pixel 6 széria csak root+"okosság" után tudja a 5G-t, rosszul emlékszem?!

(#2314) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Múltkor valahogy kirakott két gyakran használt alkalmazást a kezdőképernyőre, de én nem akartam, így leszedtem azokat, utána feldobta, hogy ne is ajánlja fel őket, rányomtam az igenre. Azóta az alkalmazáslista ablakban a tetején az utoljára használt alkalmazások közé nem rakja be azokat. Pulsar(zenelejátszó) és a Fotó alkalmazásokról van szó; sok podcastet hallgatok offline és printscreenelni szoktam hol tartok. Kerestem már hol lehetne ezeket visszaállítani, de nem találom. Az alkalmazáslista tetején tök jó helyen volt, de a kezdőképernyőre nem akarom ezeket. Van valami ötletetek? :B

(#2315) laczkaba válasza grizlisandor (#2313) üzenetére


laczkaba
aktív tag

Jól emlékszel.

(#2316) Varoz válasza grizlisandor (#2313) üzenetére


Varoz
őstag

Kolléga állítja, hogy élvezhetjük. Remélem igazolja is, nem csak kommentelget. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2317) vacs


vacs
veterán

lendületben voltam a sörtől és az rémlett, hogy a P6 is kapott 5G-t!
Javítva lett!

(^)(>.<)(^)

(#2318) floratm


floratm
senior tag

Német amazonon most 720 ojro a P8 pro
Spanyol amazonon meg 518- a P8

(#2319) kerxy válasza floratm (#2318) üzenetére


kerxy
senior tag

Szerintem ezek használt darabok, csak egy darab van belőlük.

(#2320) ghiottone válasza kerxy (#2319) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, mind a kettő link alatt használtak vannak most. De lehet az eredeti linken a megosztáskor még nem ezek voltak. Amazonnál előfordul, hogy ha elfogyott az adott link alatti termék, akkor berak alá egy árban hasonlót.

Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

(#2321) floratm válasza floratm (#2318) üzenetére


floratm
senior tag

A használtak még ennél is jutányosabbak voltak.

[ Szerkesztve ]

(#2322) Rommel6600


Rommel6600
őstag

Érdemes nézni az Amazont, mert én ~3 hete vettem spontán 587EUR-ért új, 256GB-os P8-at közvetlenül a német Amazontól. Mivel hirtelen kellett új telefon, így nem volt sok összehasonlítási alapom, utólag jöttem csak rá, hogy ez eléggé jó deal volt.

(#2323) TomiLi


TomiLi
addikt

Sziasztok!
Pixel 7Pro-nál is "normális", hogy napsütésben kb. 5 perc aktív kijelző használat után leveszi a fényerőt úgy, hogy a fényerő csúszka maximumon marad? Gondolom a túl melegedést hivatott megakadályozni ez a újítás (túl jól, mert egyáltalán nem meleg a készülék), mert amikor vásároltam még nem így működött.
Valamint futottam már bele többször is olyan hibába, hogy elkezd recsegni torzítani a hangszóró akár ki van hangosítva akár nincs. De ezt nagyon rendszertelenül csinálja, mert van hogy 5 perc beszélgetés után jön elő, van hogy fél óra után, de van hogy egyáltalán nem csinálja...
Abban szeretném a segítséget kérni, hogy ezek most hibák, vagy "tulajdonságok"? Ergo kezdjek bele egy garanciális ügy intézésbe, vagy fogadjam el, hogy ez ilyen.
Köszönöm előre is a segítséget! :R

Bogyorisz

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Google Pixel topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.