Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-23 10:49:32

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7721) slice14 válasza vacs (#7718) üzenetére


slice14
veterán

Inkább a Google használja az adataim, mint valamiközösségi fejlesztésű vacak, aminél nem tudod hogy hol kötnek ki az adataid.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#7722) instantwater válasza slice14 (#7721) üzenetére


instantwater
addikt

Inkább egy nyílt forráskódú app ne küldje sehova az adataid, mint egy zárt forráskódú applikáció egy felhasználói profilt építő reklám rendszerbe amit egy olyan cég készít ami nyíltan az adataidból profitál.

A SmartTube egy nyílt forráskódú, bárki által megvizsgálható forráskódú alkalmazás.
Felhasználó által lefordítható kód, amiben így garantáltan nincs elrejtve semmi váratlan.

Természetesen lehet alapja a "nem tudod hogy hol kötnek ki az adataid" feltételezésnek, de pontosan ezért nyílt forráskódú, és bárki lefordíthatja magának aki nem bízik a letölthető binárisban.

[ Szerkesztve ]

(#7723) petymeg válasza vacs (#7709) üzenetére


petymeg
addikt

Igen, ez volt a gond, de csak 2,4 ghz-en megy.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#7724) tuto558


tuto558
aktív tag

Sziasztok,

CCwGTV-n tapasztalt esetleg más is akadást-fagyást mostanában? Content lejátszással semmi baj nincs, youtube, hbo max, netflix, stb, minden oké, viszont a menüben navigálásnál nagyon sokszor beakad 1-2 másodpercre. Kb december óta tapasztalom ezt a viselkedést, előtte ilyen nem volt.

T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

(#7725) Biga123 válasza tuto558 (#7724) üzenetére


Biga123
addikt

Utolsó frissítés óta nálam is akad menüben, és megmaradt a lejátszás közbeni akadozás is , uh minden egyre jobb lesz :(

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#7726) Balinov válasza tuto558 (#7724) üzenetére


Balinov
félisten

Nekem akkor csinált hasonlót amikor a belső, 4gb tarhelybol már nagyon kevés maradt szabad

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7727) tuto558 válasza Balinov (#7726) üzenetére


tuto558
aktív tag

Kerek 1 gb van még.

T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

(#7728) Balinov válasza tuto558 (#7727) üzenetére


Balinov
félisten

Akkor nem az a gond

Nálam tivimate ts rögzítés miatt volt egy elfekvo 1gb+ fájl, amit nem vettem észre és ilyen 100-200 mbyte szabad hely maradt

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7729) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Meg is érkezett az emagos akciós Chromecast :C Egyenlőre nagyon tetszik, igaz ritkán lesz használva, de jó, mennyire szervesen be tud épülni a rendszerbe. Gyors, teszi, amit kell, és közben nem lesz tűzforró, mint a Xiaomi TV stick (amit vissza is kellett küldenem, igaz kaptam újat). Tetszik ez a Google TV rendszer is. De tényleg csak úgy tudom jellemezni a lz eszközt, hogy sallangmentrsen teszi a dolgát, és ez több mint elég.

Egyetlen szépséghiba, hogy nem eu csatlakozóval kaptam, de annyi baj legyen.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#7730) Patice válasza Rigormortiis (#7729) üzenetére


Patice
nagyúr

Nem EU csatlakozó…
Akciós volt… :))

Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

(#7731) Rigormortiis válasza Patice (#7730) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem panaszkodom, igazából bármiről elmegy, úgyis hurcolászom magammal :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#7732) Rigormortiis válasza Rigormortiis (#7731) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mondjuk az gáz, hogy nincs benne magyar nyelv, és ami programot leszedek rá, abban sincs. Ez nem nekem rossz, hanem annak, aki a családból használni szeretné.

Direkt megnéztem az emagon, sehol nem írták, hogy nem eu régiós. Azt sem tudom, hányadik generációs :U

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#7733) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Sziasztok!

Mostanában a CCwGTV elkezdte azt csinálni, hogy kikapcsoláskor nem viszi magával CEC-en a TV-t, csak ha mégegyszer megnyomom a kikapcs gombot. Másnak nem csinál ilyet? :/

Köszi!

(#7734) Patice válasza sszemtelen (#7733) üzenetére


Patice
nagyúr

Nálam két példány van, egyiknél sem tapasztaltam ilyesmit.

Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

(#7735) zsolt501 válasza sszemtelen (#7733) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nálam sincs gond a CEC-el.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#7736) Ka999 válasza sszemtelen (#7733) üzenetére


Ka999
tag

Nekem volt, hogy egyáltalán nem kapcsolta a tévét. 10 percre áramtalanítsd a tvt és Chromecastot is.

(#7737) sszemtelen válasza Ka999 (#7736) üzenetére


sszemtelen
őstag

Köszi a választ Srácok! :R

Ka999: Ez most épp segített, talán így is marad. :D

(#7738) fery02 válasza Rigormortiis (#7732) üzenetére


fery02
addikt

Érdekes, hogy írod a magyar nyelv hiányát, mert nekem van kettő darab régi ChromeCast II-esem is, mindegyik alapvetően más nyelven indul factory reset után (egyik biztosan német nyelven), de amint bármelyikhez hozzányúlok Home app-on keresztül és látják a közös hálózatot, automatikusan vált is mindkettő magyarra, de legalábbis a német nyelv az tuti váltódik minimum angolra.

(#7739) Rigormortiis válasza fery02 (#7738) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Érdekes, mert habár óceánon túli tápcsatlakozója van, az első nyelv, amit felajánlott a dán volt :D Fogalmam nincs, hogy az eMag honnan bugázta...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#7740) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Azt hol tudom megnézni, hogy hányadik generációs a készülék? Annyit látok a dobozán, hogy 2022 októberében gyártották...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.