Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

húúú végre egy ilyen topic:)
én 10 évesen ültem először gokartban(westend tetején), és kb amikor 3. alkalommal mentem le, akkor volt ott egy kb 20 éves srác, aki elhívott a kesjár gokartiskolába, hogy nagyon tehetségesnek talál, és menjek oda versenyszerűen.
egyből rohantam haza, anyáméknak meséltem, de sajnos nem engedtek avval a címszóval, hogy nagyon drága, félnek, hogy balesetem lesz, meg, hogy elvenné a figyelmem a tanulástól.
most - 15 évesen - még mindíg nagyon vágyom a gokart felé, egyszer lementűnk nyíregyházára, láttunk egy pályát, bementünk, futottam pár kört, egyből megdöntöttem a pályarekordot(:D), aztán horvátországban voltunk egy nagyon jó, és olcsó helyen, egy domboldalba volt építve egy hatalmas és jó gokart pálya, kb 15-en indultunk, gyors gépek, és 10 perc 60 kuna(1 kuna akkor 36 ft volt), szóval nagyon élveztem, főleg, hogy a nagymenő németeket magam mögé kényszerítettem:D (ott villogtak verseny elött, hogy mekkora gizdák és ők ott a profik, aztán 2-t magam mögé küldtem, az egyik idegességében kicsúszott, aztán elkezdett csapkodni meg ülvöltözni, és kitiltották a pályáról:D)
mint látom, van pár ember aki jár gokartozni, ha lenne kedvük a társaságomhoz, akkor szívesen jönnék pár alkalommal velük, egy kis tudásegyeztetésre:D
amúgy tényleg sokkal jobb, mint egy pc-s játék, de az autóvezetéstől is elég távol áll...:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.