Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) nagyx válasza snooze (#12700) üzenetére


nagyx
kezdő

Köszönöm.

(#12702) nagyx


nagyx
kezdő

Nem tudom mit rontok el, de nekem ez nem jön össze. Csak akkor működik, ha a telefonon mind a két gmail-fiók rajta van. Dehát akkor semmi értelme a csatolásnak. Hiszen akkor már megnyithatom a küldő gmail-fiókot is. Akkor meg mi szükség van a csatolásra.
Szóval amit én szeretnék azt úgytűnik nem lehet megcsinálni. :(

(#12703) nfsu17 válasza nagyx (#12702) üzenetére


nfsu17
veterán

Meg lehet, mivel nálam is így van.
X fiók van telón betéve, de Y fiók levelei át vannak irányítva X fiókra. Y-ra meg néha ránézek pc-n.
Ha kell, Y fiók nevén is tudok írni X fiók (teló) alatt

(#12704) nagyx válasza nfsu17 (#12703) üzenetére


nagyx
kezdő

Az "A" fiókban van minden cím, minden jelszó. Nem szívesen tartom a telefonomon.

(#12705) pn4hvq válasza nagyx (#12702) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Biztosan működik, mert nálam is egy cím van a telefonon és a többi fiókról átirányított összes levél látszik benne.
Az átirányításhoz az A fiókban ennyit kell beállítani:

Az "átirányítás ide" részhez kell a B gmailes címed, ami a telefonon van.

(#12706) ledgeri válasza nagyx (#12691) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Fenti, vagy
A fiókba szabály, hogy B fiókba küldje az összes beérkező levél másolatát.
Telóba félévente ismétlődő emlékeztető, hogy azért A fiókba is legyen direkt belépés, és le van tudva.

(A B fiók szívja A fiókot, ha jól tudom életben tartaná az A fiókot... Ha még meg van a múlt év végi "2 éves be nem lépett fiókok" levél tartalma, és linkjei leírják, hogy mi számít belépésnek!)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12707) ledgeri válasza snooze (#12694) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Miért jó ezt 5 fiókkal megoldani, VS pl egy simpleloginnal 5 címmel és egy fiókkal?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12708) nagyx válasza pn4hvq (#12705) üzenetére


nagyx
kezdő

:R :R :R

(#12709) nagyx válasza ledgeri (#12706) üzenetére


nagyx
kezdő

Köszönöm!

(#12710) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Olyan probléma merült fel hosszú ideje, hogy ha kapok egy mailt a gmail egyáltalán nem jelzi. Csak akkor ha belemegyek és kézzel frissítek. Ha küldök valamit várólistára helyezi ott is frissíteni kell kézzel, hogy elküldje. Minden amit tudtam szinkronizálás, értesítés bekapcsolva és egyszerűen tanácstalan vagyok mert rohadt bosszantó...
Valakinek valami ötlete? A telefon amin használom egy realme 8as. Gmail a legfrissebb verzió.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12711) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

bejelentkezett gmail fiókkal kitöltöttem egy google alapú űrlapot, hol tudom ezt megnézni a profilomban?

(#12712) ledgeri válasza Sanyi.mTs (#12711) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szerintem Drive, és velem megosztva, bár nem vagyok biztos.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12713) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Van egy kis gondom amibe a segítség kellene.
Van egy gmail fiókom ahol jelszót változtattam és a belépéshez a jelszó megadása után a 8 számjegyű biztonsági jelszót kéri.
Volt ilyen kódom jó pár, de nem tudom hol vannak...ezt valahogy ki lehet játszani, vagy ebbe a fiókba már többet be sem fogok tudni lépni? :Y

(kétlépcsős azonosítás asszem ez) :U

Segítséget előre köszönöm! :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12714) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#12713) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Közben megoldottam.
Kikapcsoltam és mobilszámra jön a kód amit meg kell adnom és minden rendben is. :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12715) Flowtation válasza ledgeri (#12659) üzenetére


Flowtation
őstag

Szia!
Az összes levélnél sem látszódik semmi. Hiába rakom át, pl. a promóciókba, majd vissza nem történik semmi. De a keresés az jó...nem értem.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#12716) ledgeri válasza Flowtation (#12715) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Így passz...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12717) Flowtation válasza ledgeri (#12716) üzenetére


Flowtation
őstag

Tegnap végülis sikerült megoldani. pedig már egyszer eltávolítottam a fiókot majd vissza, de az nem oldotta meg. Most annyit csináltam pluszban, hogy a gmail app-ból töröltem minden adatot (mármint a fiók eltávolítás után) és utána vissza, aztán jó lett. Ki érti ezt.... :F

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#12718) chris0000


chris0000
őstag

hi.
ha egy levél még nincs megnyitva (feketével kiemelve), de megnyitom, azzal még nem lehet gond igaz?
ami benne van link arra nem szabad rámenni?
arra gondolok, ha esetleg egy adathalász, vagy egyéb levelet kapnék. thx. üdv.

[ Szerkesztve ]

(#12719) ledgeri válasza chris0000 (#12718) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez sokrétű:
-Alapból nem sok mindent lehet csak így, megnyitással benyelni, általában vagy linket kell megnyitni, vagy letölteni a csatolmányt. (Számomra ezért is neccesebb az emailkliens használat [ott a mail már a gépedre kerül]... bár nem próbáltam, de elméletileg is már.)
-Ha olyan, lehet, hogy szólna a gmail is. (nekem pl beállított másik emailacc-ból való átszivatásnál volt email amit megtagadott, mert "ismert vírus" volt benne, mindez történtkb 5 éve, gondolom ma fejlettebb ez a tech...
-Ha sok elemet tölt be, akkor lehet, hogy tracking pixeleket is, amik jeleznék vissza, hogy megnyitottad, így az problémás lehet, de ahogy most észrevettem, hogy a google az proxy-zik, ami azt jelenti, hogy az emailek tartalma, még ha külső oldalas is lenne alapból, hozzád már google szeról érkezik és nem külsős webes szeróról. Pl outlook az nem ilyen, de sok más igen.
- Ha biztos akarsz lenni, akkor töröld a cache-t, meg a sütiket, és nézd át a rendszered valami ellenőrzővel. (Időnként talán még ajánlott, friss adatbázissal friss eredmény, és meg is nyugodsz).
-Ha elég lenne csak a megjelenítés, és nem kellene linkek fájlok megnyitása, jobban zengene attól az internet. Általában kell fogadófél oldaláról valami extra akció! (De bármikor jöhet valami új!

#12717 Flowtation :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12720) chris0000 válasza ledgeri (#12719) üzenetére


chris0000
őstag

hi. thx a helpet. ez gmail.hu-ra jött, amit nem írtam, de azt hittem, h ez a topic vegyes esetleg.. ahogy a végén írtad, nagyobb gond lenne, ha annyi is elég lenne, h csak belenézel a tartalmába.. thx. üdv. :R

(#12721) ledgeri válasza chris0000 (#12720) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát a gmail.hu csak egy jókor megvett domain meglovaglása...
A belső biztonságáról nem tudok mit mondani, az alap dolgok azért érvényesek maradnak, de pl a proxy nem. Ilyenkor ajánlom a ublock origin-t, hard mode-on: sok irányba lefogja a lekérést, még webmailen is!
Emellett bármikor jöhet egy új hullám, amikor elég, hogy csak megjelenjen a mail ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12722) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
Már hónapok óta azt írja ki a gmail,h betelt a 25 gb tárhely és vegyek többet,kúlönben nem kapok emaileket stb. Sejtésem h azért is telhetett meg,mert a fényképek videok is auto mentek fel tárhelyre v nem tudom. A tárhelyfelszsbsfításnál kitöröltem 1 gb videot,de ugyanúgy visít,h betelt és vásároljak. Mi lehet a probléma szerintetek? Lehet még csak vmi kulába dobta és 3 hó múlva törlődnrk? A kukát amúgy üresnek találtam.
Fizetni nem akarok semmit,inkább akkor új emailt csinálok. De hátha van ötletetek mit tehetnék?

(#12723) ledgeri válasza Remekelek28 (#12722) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Drive-on keresztül is nézd meg a tárhelyet, és ha be van állítva az automatikus backup akkor az kapcsold ki (és old meg másképp), mert oké, hogy te kitörlöd az adott anyagot, ha a telefonod, vagy ami be van állítva egyből visszatölti azt ami nincs mentve.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12724) Remekelek28 válasza ledgeri (#12723) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nincs beállítva megnéztem.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.