Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14901) Cole86 válasza ETOM (#14900) üzenetére


Cole86
senior tag

Hát nem is sokkal.. főleg nem full hd körül:DDD de 2xannyiba kerül min :P

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#14902) Robi BALBOA válasza Cole86 (#14868) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nálam vga tesztnél van külön szintetikus teszt sor és vannak gamék.
3DMark06/vantage/11, Heaven ezeket többször lefuttatom és nézem, hogy nincsenek e apró képhibák vagy bármi féle anomáliák, a Heaven szokott menni egy-két órát.
Játékok (mindegyikkel minimum 1 óra) Metro2033, L4D, Crysis1/2/WH, Dead Space1/2, CoD4/MW2/BO, FEAR2 és néha egy kis Diablo Hellfire/The Hell és Dio2 :DDD , ha mindezt túléli hibázás/anomália/fagyás nélkül akkor én azt mondom, hogy stabil a szerkezet.

(#14901)Cole86 : Ha így vesszük akkor játékok alatt főleg FullHD-ban egy 3,4-3-6GHz-re tuningolt Q6600-tól sem nyújtanak sokkal többet, az meg már 20K körül(inkább alatta) van. :D

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#14903) ETOM válasza Robi BALBOA (#14902) üzenetére


ETOM
addikt

Nálam F1 2011-be vannak apró hibák azzal szoktam nézni. :)

[ Szerkesztve ]

(#14904) Robi BALBOA válasza ETOM (#14903) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nálam a Crysis1/WH szereti magát eldobni, nagyon érzékeny mindenre, proci/MCH/memória(órajel/késleltetések)/feszek/vga.
Nem szeretek Eco engines játékokkal tesztelni, még a Drit2 az oké, de a 3 :( .

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#14905) ETOM válasza Robi BALBOA (#14904) üzenetére


ETOM
addikt

Hát jah DiRT3 az sz@r lett.. az F1 2011-be a shader villogásokat lehet jól megfigyelni nálam.

[ Szerkesztve ]

(#14906) Fail3D! válasza Cole86 (#14896) üzenetére


Fail3D!
addikt

legyen full hd:D de pls jatek bench legyen biztos van legalabb 2010 jatek aminek van benche is. es hogy picit emeljuk a tetet legyen 800 ra huzva a kartya, amugy haver az i5 750 rol valtott 2500 k ra es 4.4 re huzva azmondta durvan erezheto fps kulonbseget vett eszre mondjuk cf-e van ami valszeg ki is hasznalja mar a jobb procit.. de szerintem egy tuningos 480 is meg meg lehet kicsit lokni.... szerintem min fps ben lehetne erezni valtozast nalunk. amugy a procira visszaterve 35k volt az enyem is... szoval 1 suly csoport:DD

(#14907) Erdei88 válasza ETOM (#14900) üzenetére


Erdei88
veterán

és tényleg :D

(#14908) Cole86 válasza Fail3D! (#14906) üzenetére


Cole86
senior tag

25 és 35k mióta 1súlycsoport?:)

Ennyi erővel akkor te alapon hagyhatod én meg felrántom 4200ra.. akkor mondanám talán ,h egál.. :DDD :DD

Az új ára 50felett van.. ez az érdekes.. nem tudom hol "Kukázhattad" 35ért :DDD :N

Na mi van, már félünk ,h alap 480asnál nem lenne semmi differentó?:) :P

LCD-m 1680at tud és pár nap múlva jön meg a gari szervízből.. (cserélték a képcsövét)

Tehát lesz ennyi előnyöd ,h nem full hd felbontáson lesz kipróbálva, de így ne húzzuk a karikat elsőre. :N

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#14909) Taifa Díaz válasza ETOM (#14903) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Shader villogás? Ha csak az lenne...Nézd csak meg Catalunyában a felhős égbolt anomáliáit. Először azt hittem - vezetés közben csak épphogy a szeme sarkából látja az ember egy-egy pillanatra - hogy villámlik, de baró...aztán rájöttem, hogy néhol ilyen kékes bomlások villannak át az ég szövetén ;]

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#14910) Fail3D! válasza Cole86 (#14908) üzenetére


Fail3D!
addikt

a lenyeg az hogy az amd nem tud kihajtani ugyan ugy mindent mint 1 2500k:) es termeszetes a kulonbseg nem egy low kartyanal fog kijonni es termeszetes minne lerosebb a kartya/k annal erezhetobb a kulonbseg:) gondolom ha lesz sli d azert nem mind1 hogy akar a min fps-d 20 tobb v sem:D ezert is mondtam a huzast... viszont mivel a kartyat nem akarom legyilkolni nem akarok elmereszkedni tul messzire:) a tesztet csak kov heten fogjuk tudni osszehozni holnap elutazom ma 24-m es utana utazom el szegedre bar talan szombat du megejthetjuk a tesztet csak legyen valami ertelmes jateknak bench resze ahol latszodik a minimum maximum fps. nagy szerencsevel kifogtam 1 hirdetest ami olcso volt de nem erre iranyult rakerdeztem es telibe talaltam:D 3 ev iphon garival nagyon megerte:D hat jo lenne a full hd, de te tudod:)

[ Szerkesztve ]

(#14911) Cole86 válasza Fail3D! (#14910) üzenetére


Cole86
senior tag

Igen jó lenne, de ha nem tudja a monitorom?:D

Na majd lezsírozzuk a tesztet :K

AZ nem kis szerencse volt akkor .... :DDD ;] :N

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#14912) Fail3D! válasza Cole86 (#14911) üzenetére


Fail3D!
addikt

nem szeretnek meselni az eddigi szamitogep alkatresz vasarlasos szerencseimrol, mert kiderulne hogy ez mar profizmus...:D

(#14913) Cole86 válasza Fail3D! (#14912) üzenetére


Cole86
senior tag

Ilyen táphoz amúgy miért nincs még SLI-d? tiszta pazarlás :DDD

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#14914) Pala válasza Cole86 (#14913) üzenetére


Pala
veterán

Mi már ráuntunk a 480SLI-re. :D

(#14915) Fail3D! válasza Cole86 (#14913) üzenetére


Fail3D!
addikt

az volt:) ill meg van most ujra csak nincs bekotve...:DDD a masik hogy olcson jutottam a taphoz... legalabbis viszonylag. amugy nezzel mar 1 benchet mit toltsek majd le...:) lehet holnap letesztelem mielott elutazok... csak kene hozza jatek:D az csalas ha lehet felhuzom 5 ghz re arra a kis idore a procit?:D

(#14916) Cole86 válasza Fail3D! (#14915) üzenetére


Cole86
senior tag

Csalás... mivel nem 1kategória:)

A tied alapon ,enyém meg húzva szolidan :DDD és akkor még jó fej voltam mert a 2proci között 2xes árszorzó van,sőt mivel ez egy phenom x2 555 15k-s árral, így inkább 3,5x v 4x es szorzó van, loooooooooooool :DD .. :K

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#14917) Fail3D! válasza Cole86 (#14916) üzenetére


Fail3D!
addikt

nem csalas, mert a lenyeg hogy azt lassuk mennyivel jobb... nem azt hogy 1 tunigos proci milyen alapon...:) amugy meg fps be nagy elteres nem lesz ne aggodj mivel 1 kartyanal nagyon mar nincs mit kihajtani:) 2 kartyanal mar tuti leesne az allad:D

(#14918) Fail3D! válasza Cole86 (#14916) üzenetére


Fail3D!
addikt

amugy az sli jelen jatakaim kozul majd a bf3 nal tudnam ertekesiteni, de addigra meg ha minden igaz ujra nem lesz sli-m:) de elkepzelheto hogy akkor meg vizzel kicsit jobban fogom biztositani a 480 kihajtast:P

(#14919) Cole86 válasza Fail3D! (#14918) üzenetére


Cole86
senior tag

Hát nekem 1680as felbontáson a gtx 480asom alapfeszültségen (1,025v) 850et megy..
Ehhez nem lenne elég egy phenom x4 B55ös 4200on hajtva? :D :DD :DDD :C ??

Szerintem a gtx 580as-t 830 gpu mellett éri be a 480 és 845ön fogom használni 4000mhzes memóriával 1680as felbontáshoz csak elég lesz ,h ne nagyon essen le 60fps alá ultrán.. ;]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#14920) Fail3D! válasza Cole86 (#14919) üzenetére


Fail3D!
addikt

hat szeretned elszabadulhat a pokol es tesztelhetsz szaba bealitasok melett olyan gpu beallitassal ami a csovon kifer red bizom csak szolj elotte:) mert akkor en is csak kov heten tesztelek mikor atkoltozok az uj hazamba...:) es akkor megprobalok en is mindent beallitani maxra ahogy tudok:) amugy ultran min 60 fps hat betaban ez lehetetlen:) caspian 64 player eseten, a veglegest meg nemtudom... es milyen jatekrol tudsz aminek van bench resze? inkabb nem szoltam most jut eszembe full hd teszteltem de hbao meg akar 4x 4x elsimitas melett valhogy akkor is a min 60 fps tul irrealisan hangzik

[ Szerkesztve ]

(#14921) Cole86 válasza Fail3D! (#14920) üzenetére


Cole86
senior tag

Most így hirtelen a LOST Planet 2 ugrott be!!! Annak van benchmarkja! :DD :DDD

De ahogy néztem az inkább az intel felé húz.. nincs külömbség az x4 athlon és a phenom x4 között e szerint :DDD :N

Akkor mennyi a reális fps bf3 alatt 1680as felbontáson ilyen configgal?

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#14922) Cole86 válasza Fail3D! (#14920) üzenetére


Cole86
senior tag

Talán AVP ben van benchmark rész, nem?

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#14923) Fail3D! válasza Cole86 (#14922) üzenetére


Fail3D!
addikt

nem ismerek 1 jatekot sem:) de ha tudsz ird le mond honan tudom letolteni es megteszem lemerem es belinkelem majd a kepet, fogalmam sincs... csak azt hogy mikor a 6950 ala phenom 4 helyett intelem lett min fps ben kb 15 fps kulonbsegre emlexem full hd ben.

[ Szerkesztve ]

(#14924) Cole86 válasza Fail3D! (#14923) üzenetére


Cole86
senior tag

Hát a phenomok alapon gyengécskék kicsit ilyen karikhoz már alacsony felbontáson..viszont 4200on már nem nagyon lesz különbség, főleg nem FULL HDban:)

Főleg nem BF3 alatt!! :D :DD :DDD :N

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#14925) Fail3D! válasza Cole86 (#14924) üzenetére


Fail3D!
addikt

mondjuk en a phenomot nem igazat tuningoltam foleg nem 4 ghz-re, ezen a szinten mar nemtudok nyilatkozni... de szerintem azert az jo alap lehet, mint irtam haver 750 rol 2500k ra valtva erezte 2 kartyanal a kulonbseget... eroteljesen... es en vegig full hd ban nyomtam. ha kulonseget knee latni hat bf3 alat meginkabb eltudnam kepzelni a kulonbseget:)

[ Szerkesztve ]

(#14926) Wukiwo válasza Fail3D! (#14925) üzenetére


Wukiwo
senior tag

menj bele,használd alapon a sandy-t és Ő pedig húzza ameddig bírja az AMD-t :)

Hidd el nálam volt mindkét konfigból egyszerre és végig zongoráztam minden alternatívát.

azzal a procival érinteni sem tudja a sandy-t .Talán majd BF3 -ban de ez 1db játék aminek az AMD többet fizetett mint a bulldozer fejlesztőinek :) Azért lett ilyen kis harmatos :)

[ Szerkesztve ]

(#14927) Fail3D! válasza Wukiwo (#14926) üzenetére


Fail3D!
addikt

oks, de abban mi a poen?:D mondjuk 3.9 megy akkor is az enyem szoval el nem hagyja:) de en mar csak az ara miatt sem banom a valtast... igy meg inkabb kijon az ar/teljesitmeny mutato... amugy senki nem vitatja hoyg ar telejsimtenyben az amd odabasz... de ha csak a teljesitmenyt nezzuk sb for ever:) es ha mar valakinek csucs kartyaja van akkor mar csucs processzoral hatjsa...idezjolben a csucsot mind2 esetben...:)

[ Szerkesztve ]

(#14928) Erdei88


Erdei88
veterán

Próbálom értelmezni, de igazán értem. Miről megy itt a vita?

(#14929) Wukiwo válasza Erdei88 (#14928) üzenetére


Wukiwo
senior tag

aszem arról ,hogy a kolléga állítja ,hogy az ő B55 procija u.úgy teljesít mint a másik kolléga Sandy-ja :)

Bármilyen VGA-t u.úgy megdolgoztat mint a Sandy :)

(#14930) Erdei88 válasza Wukiwo (#14929) üzenetére


Erdei88
veterán

Játékfüggő, de van ahol nagyon elmarad.
De miért nem csinálnak 1-2 tesztet?

(#14931) szab.tam válasza Erdei88 (#14930) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mert így egyszerűbb elméletben megvitatni.
én már rutinból görgetek át néha 30-40 hsz-okat.....

-v1.0 elég-e a táp. (ez már nem is n+1, hanem n+2...) :DDD
(újaktól még megértem, de olyanok képesek vergődni a témán, akiknek legalább fél éve van gtx480-uk...
-v1.2 kihajcccsa-e 4.0 vs. 4.2-n....
-v1.231 és a jó öreg 1.0785 vs 1.085 kell-e a 857mhz-hez.

konkuzió: táp is elég, proci is elég, mert 1.1v-on a fet is elég....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#14932) Speedhs


Speedhs
őstag

Valakinek van/volt vizezett gtx 470e ?

(#14933) Fail3D! válasza szab.tam (#14931) üzenetére


Fail3D!
addikt

most nem csak a kihajtasrol van szo mert kihajtani az is kitudja az 1 gpu-t viszont meg a proci telejsitmenye onmagaban is fontos tenyezo amit az amd nem tud elerni...:)

(#14934) Laraxior válasza Speedhs (#14932) üzenetére


Laraxior
titán

orichalcos-nak volt a GPUja vizezve. Mondjuk az 465.. de az majdnem470 :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14935) Speedhs válasza Laraxior (#14934) üzenetére


Speedhs
őstag

Köszi, de nekem 470ről kellene pár infó. :R

(#14936) Cole86 válasza Fail3D! (#14933) üzenetére


Cole86
senior tag

Na majd kiderül mit nem tud elérni a 4x kevesebbe kerülő x2 phenom 555 :DDD ;]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#14937) Robi BALBOA válasza szab.tam (#14931) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Már nem mai karik ezek, így nincsen nagyon sok új dolog amit meg lehetne vitatni, ezért már csak ilyen apróságokon megy a vita/agyalás.

A tápos kérdést meg azért nyomatják, mert mostmár elég olcsó lett a kari és magyar halandó ember is meg tudja venni, akinek azelőtt a legerősebb karija egy HD3850/4850 vagy GF9600/9800GT volt, ami valjuk be nem egy súlycsoport a Fermikkel, és sok helyről ide küldik őket, hogy kérdezd meg a kari totyikjában és jön és kérdezget, ez így is lesz míg teljesen ki nem fut és még azután el nem telik vagy 1-2év.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#14938) Erdei88 válasza szab.tam (#14931) üzenetére


Erdei88
veterán

:D
és tényleg
Úgy látom még mindig nem futottak le a tesztek

Srácok linkeljek pár programot/játék benchmarkot, hogy el tudjátok kezdeni?

(#14939) Fail3D! válasza Erdei88 (#14938) üzenetére


Fail3D!
addikt

linlkej mar be letolheto jatek bencheket:D es akkor holnap megprobalom megcsinalni

(#14940) Laraxior válasza Fail3D! (#14939) üzenetére


Laraxior
titán

guru3d.com

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14941) Fail3D! válasza Laraxior (#14940) üzenetére


Fail3D!
addikt

hmm szoktam ott teszteket nezni, de le is lehet tolteni a jatek benchet?
(#14942) Cybertrone heaven,3dmarkt nem jatszik:) csak jatek bench:) akar bf2,crysis, vagy mas ujabb, komolyabb game

[ Szerkesztve ]

(#14942) Cybertrone válasza Cole86 (#14919) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hol is éri be az 580-at 830mhz-en? Ha jól látom Heavean-t szeretnétek futtatni esetleg arra gondoltál? :R

Failed:
Értelek... mire vagytok kíváncsiak? :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#14943) Laraxior válasza Fail3D! (#14941) üzenetére


Laraxior
titán

[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14944) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Én is beszállnék a benchmark háborúba :B :B :DDD 3D Mark 11-et szedjem le ? Vagy valaki tud egy teljeset megköszönném ha linkelné is :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#14945) Erdei88 válasza Fail3D! (#14939) üzenetére


Erdei88
veterán

S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat benchmark
Resident Evil 5 PC Benchmark
Tom Clancy’s H.A.W.X. 2
Lost Planet 2
Aliens vs. Predator DirectX 11

Továbbá:
Mafia 2-ben van beépített bench, Crysis összes részéhez is. Lehet válogatni.

BTW: Tesselációban jóval erősebb a 580, felesleges Heaven-ben versenyezni, sosem fogod beírni.

(#14946) Laraxior válasza Erdei88 (#14945) üzenetére


Laraxior
titán

alapórajelest simán lenyomja bármelyik 480 :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14947) Cole86 válasza Cybertrone (#14942) üzenetére


Cole86
senior tag

Talán itt 820on megy.. gameknél nézd meg mekkora a diff!

értem? :DDD

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#14948) Cybertrone válasza Laraxior (#14946) üzenetére


Cybertrone
veterán

Most nem az a kérdés hogy rommáhúzva utoléri e, mert utól persze... de gondolom C to c már nem :R Vagy most az a cél hogy megnézzétek hol éri utol... annyira nem olvastam vissza :DDD

Cole86:
Húúúúúúú ;)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#14949) Laraxior válasza Cybertrone (#14948) üzenetére


Laraxior
titán

800-810MHz-et bármelyik tudja alapfeszen. Ennyit a rommáhúzváról.
only write. Kutya nem kíváncsi itt az 580ra. Egyszerű teszteket keres az arc. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14950) Fail3D! válasza Erdei88 (#14945) üzenetére


Fail3D!
addikt

thx.

(#14947) Cole86 avp, lost planet, resident evilt futtasd le screenshot, es olyan gpu illetve procin csinalod a tesztet amin jol esik, es meglatjuk mit tudsz kihozni belole. nem igerem hogy holnapra megcsinalom a tesztet, de 1 heten belul biztosan megkapod az en eredmenyem is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.