Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) bul07 válasza hevizms (#14700) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem csak akkumulátor kell ám hozzá hanem egy töltő is :)

Mondjuk egy LiitoKala Lii - 100

GB nem szállít hozzánk aksit, trükkel kijátszató de

PM ment egy alternatív megoldás miatt ami PH fórumokon tiltott

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14702) sambenez válasza UHHH (#14696) üzenetére


sambenez
addikt

Az, hogy a te kameráid közül az a legjobb nem jelenti azt, hogy jobb mint a YI. :D

(#14703) Andrasz


Andrasz
csendes tag

Sziasztok,

vettem a GB-n egy Teclast Tbook10-et. 4 hónapig ment rendesen, míg egyszer csak megadta magát. A szerviz szerint BIOS problémája van. A GB-n a kici kínai küldött egy szoftvereket frissítésre, hogy próbáljam meg. Már akkor gyanakodtam, hogy csak az időt húzza, de megpróbáltam. Nem fogta fel, hogy az ESC-ig nem tudok eljutni... Na mindegy..., azóta nem válaszolnak semmire... Vissza akarnám küldeni nekik BIOS frissítésre, de nem megy a kapcsolatfelvétel. Új ticketet nem tudok nyitni, új üzenet a meglévő tickere nem megy át. Verify code is incorrect üzenet jön fel. A beírt 4 számos ellenőrző kód tuti jó, már ezerszer próbáltam. Azóta írtam e-mailt is a support címre, de a vissza igazoló e-mailen kívül, amiben esküdöznek, hogy 24 órán belül válaszolnál más nem jön.
Van valakinek valami pozitív tapasztalata garancia ügyben ezzel a retkes céggel?
Valami ötlet? Stresszeljem még magam vagy vessek keresztet a 60 rugómra...?

Esetleg itthon valami szerviz aki próbálkozna ilyesmivel (BIOS frissítés?)?

Köszi a választ előre is!

(#14704) Vertigo18 válasza hevizms (#14700) üzenetére


Vertigo18
addikt

Bocs, de az sem volt mellé írva, hogy nem jár hozzá két repjegy a Kanári-szigetekre!

Elemlámpát vettél, nem szettet. Szerintem teljesen egyértelmű! De mutasd, melyik az a hirdetés!

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#14705) hevizms válasza Vertigo18 (#14704) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm az építő kritikát. :R
Nem vártam repjegyet,de hogy őszinte legyek én nem vagyok egy nagy lámpa szakértő fan sem,nekem még az sem tűnt fel hogy ezekbe nem ceruzaelem megy.
Elnézést kérek ha ilyen balgaságot feltételeztem hogy egy lámpácskát megveszek,akkor azzal tudok világitani.
Ja és szoktak általában egy elemet csomagolni ilyesmi dolgokhoz. :R
Ha veszek egy távirányitót pld,a többségében ott van zsugorfóliában a kis elem is,miért ne feltételezhettem volna hogy ehhez is van?

De amúgy írtam is hogy újra elolvasva ott van hogy nem tartozék.Most már látom én is.Nem háborogtam szerintem annyira,vagy igen?Csak annyit hiányoltam hogy kissé jobban is kihangsúlyozhatnák(mondjuk pirossal)

[ Szerkesztve ]

(#14706) qqzs válasza hevizms (#14705) üzenetére


qqzs
őstag

18650 akku megy bele, a lampa neveben is benne van, arukereso megmondja hol lehet kapni ugyanott van tolto is

Eladó: GTS450

(#14707) qqzs válasza Andrasz (#14703) üzenetére


qqzs
őstag

be se kapcsol mintha aramellatasi problemaja lenne?

Eladó: GTS450

(#14708) RedCactus válasza Andrasz (#14703) üzenetére


RedCactus
senior tag

Mi a hibajelenség pontosan és mit jelent, hogy az ESC-ig sem jutsz el. Lehet, hogy egyszerűbben is helyre lehetne hozni, mint visszaküldeni garanciában kínába. Az legjobb esetben is minimum két hónap, plusz az idegeskedés és az sem biztos, hogy reszelnek rajta valamit.

(#14709) wentworth válasza üszök (#14693) üzenetére


wentworth
tag

Jah bocsi, azt elfelejtettem hogy GB.

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#14710) Vertigo18 válasza hevizms (#14705) üzenetére


Vertigo18
addikt

Átnéztem én is a Gb-n található S2+-okat (nem volt nehéz) és mindnél megtaláltam a "not included" kifejezést. Bocs, ha rádhörögtem emiatt! :D

Ha sima, AA-elemes lámpára vágysz OLCSÓN, akkor vedd meg bármelyik SK-68-ast, vagy a klónjait, nem fogsz nagyon csalódni, az összes "Topik Lackónak" van pár darab otthon szerintem. Persze a fénye meg se közelíti pl. az S2+-odét, dehát nem is ahhoz kell hasonlítani. HA megmarad az S2+ (ami meleg szívvel ajánlott), akkor bizony kell bele venni 18650-es akkut. Ha lehet, akkor mindjárt kettőt és akkor jó ideig nem lesz gondod átlag felhasználás mellett. Aztán mgé ott van Bul07 barátom által felhozott probléma, ugyebár újféle akku, új fajta töltő. Erre a legegyszerűbb, ezen az áron a legmegbízhatóbb megoldás a Liitokala Lii100-as töltő kb. 1200 pénzért.

Vagy, ha Baranyában jársz, eljössz hozzám és adok 2 akkut! :) De ha van a környékeden olyan, akinek lenne rossz laptop-akksija, azt kérd el, bontsd meg, csodákat lehet belőle kiszedni (18650-es akkuk vannak benne és pl., ha az elektronikája szart be, akkor már laptop akkuként használhatatlan, a benne lévő 6-8-9 cella viszont tökéletes!).

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#14711) wocsok17 válasza bul07 (#14701) üzenetére


wocsok17
tag

Mióta nem szállít akksit?
Én többet is rendeltem már gb-ről, és mindig megjött.

(#14712) gyuri81 válasza wocsok17 (#14711) üzenetére


gyuri81
veterán

Nekem is kb 2 hete jött meg egy akksi

(#14713) hevizms válasza Vertigo18 (#14710) üzenetére


hevizms
addikt

Tudsz te értelmezni is mondatokat?
Már 2X leirtam hogy én is megtaláltam a Not included kifejezést utólag,most elolvasva.Nem azt irtam hogy nincs odairva !!!!!
Igen nem voltam figyelmes erre,de most sem azt irtam hogy GB átvágott volna vagy ilyesmi.
Azt írtam hogy kicsit jobban kiemelhetnék ezt a dolgot.
Átsiklottam felette ennyi.
Plusz nekem a nevében semmit nem mondott ez a szám:(1X18650),mert ahogy irtam is nem érdekelnek a lámpák,nem vagyok lámpabuzerátor,egyszerűen annyian ajánlották itt hogy gondoltam nekem is kell,egy háznál elkél egy jó kis lámpa.Nem figyeltem én hogy abba mi kell akku gyanánt.Most már tudom. :)

Nem kell másik lámpa,ebbe meg már kaptam privátban tippet hogy honnan szerezzek bele és már meg is rendeltem.
De azért kösz a felajánlást. :R

(A Lidlben a múlt héten vettem egy ledes szerelőlámpát és mellé volt csomagolva a 3 db ceruzaelem,szóval nem ördögtől való feltételezés amúgy hogy egy lámpához mellékeljenek elemet/akkut :) )

Laptop akku ilyenekből áll össze?Na hogy miket megnem tud az ember.Jó ez a kis topik :) Kösz a tippet

[ Szerkesztve ]

(#14714) Vertigo18 válasza hevizms (#14713) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, tudok értelmezni, köszönöm a kérdést. É éppen azt írtam, hogy "Én is átnéztem...", pont nem azt, hogy te vajon átnézted-e!? Azért írtam így, mert abból indultam ki, hogy lehet, neked van igazad és nincs odaírva, ezért nekem is meg kellett kukkantanom, holott már 5 db. S2+-t vettem Gb-ről a többi lámpa mellett. Tehát magamnak szólt az a rész, nem neked...

És csak hogy tudd, igazat is adok neked, mert pl. Aliexpressen ugyanaz a Convoy S2+, ugyanazzal a "felszereléssel" (értsd: semmivel, magában...) van eladó és vastagon, pirosan beírják, hogy nincs benne 18650-es akku.

Plusz nekem a nevében semmit nem mondott ez a szám:(1X18650),mert ahogy irtam is nem érdekelnek a lámpák,nem vagyok lámpabuzerátor

Maradj még egy kicsit a topikban, meglátod vannak páran, akik majd azzá tesznek! ;) Tapasztalat! :)

Annyi még az akku vásárlásához, hogy ha ennyire nem vagy benne a dologban, akkor kérd ki több ember véleményét, esetleg linkeld ide, hogy mit ajánlottak, mert van, nem kevés, kifejezetten kerülendő termék, márka! Ha viszont itteni fórumtárs ajánlotta, akkor biztosan jó lesz, viszont szerintem Ő sem bánná, ha bevágnád ide az ajánlatot, hogy körberágjuk többen is.

És az utolsó: bizony, laptop akkumulátor ilyenekből áll össze, sőt, pl. egy elektromos kerékpár akkuja is, de még sorolhatnám. És igen, sokunk bontogat ilyeneket, az első pár darab kicsit szenvedés, meg csúnya is lesz, utána viszont kifejezetten élvezetes egy-egy laptop akksit szétbuherálni és rámérni, mi mennyi!

Peace!

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#14715) WestBam válasza hevizms (#14713) üzenetére


WestBam
senior tag

Gyere át az elemlámpa topikba és többet fogsz megtudni mint szeretnél ezekről :DDD
Olvasd el a blogom és többet tudsz meg mint valaha is gondoltad volna, hogy lehet elemlámpákról.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#14716) hevizms válasza Vertigo18 (#14714) üzenetére


hevizms
addikt

Itteni fórumtárs ajánlotta,de nem ő árusitja.
A PH szabályai nem engedik ide beirni,mert hirdetésnek számít.
A Jófogáson árusit egy eladó ilyen akkukat,amik a leirása szerint új kerékpár akkukból van kiszedve.
Ha ezt a laptop akkut előbb tudom,akkor nem is rendeltem volna sehonnan,mert az egyik barátomnak számtech boltja van és biztos hogy tudott volna adni nekem ingyen akkukat.

WestBam köszönöm az invitálást,de mint mondottam engem nem érdekelnek a lámpák,ezt azért rendeltem,mert amúgy már akartam egy jobb lámpát a háztartásba és itt ajánlották.Ennyi.

Bevallom ha tudom hogy a végén ez mennyibe fog fájni(+akkuk+töltő),nem is veszem meg,annyira nem használok amúgy lámpát :)

[ Szerkesztve ]

(#14717) Vertigo18 válasza hevizms (#14716) üzenetére


Vertigo18
addikt

Akkor az bizonyára Bul07 fórumtárs volt és igen, feltehetően ugyanonnan vettük akkor az akkuinkat! Én is rendeltem 10et, nekem bevált. Bul viszont precíz, az egyik akkuját leszarta egy légy, így már neki nem olyan édes a szájíze! De ezért imádom! :R

Akkor viszont, ha tudsz szerezni akkukat, nézz egy youtube videot a szétszedésről és már tele is leszel akksival...

Más: Eu store-ban Tablet jóáron, vagy kupon van-é? :)

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#14718) azbest válasza Vertigo18 (#14717) üzenetére


azbest
félisten

ez az eu warehouse tablet kínálat [link]
hogy mi számít jó árnak az meg rajtad is múlik :)

(#14719) Vertigo18 válasza azbest (#14718) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszi, ennyi azért megy nálam is! :D

Inkább valami jó kis kupon érdekelne. Eu store-os tabletre.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#14720) Andrasz válasza qqzs (#14707) üzenetére


Andrasz
csendes tag

Bekapcsol, tölt is. A nemzetközi fórumokon is hasonló jelenségekről olvastam, és mindenki a GB-n vásárolta.
Valami memo dologhra gyanakodnak.
Letöltöttel a Win-t meg az Androidot, megfelelő sorrendbe fel is akarnám tenni, de már az Android telepítés során nem nagyon akar futni a telepítő.
A szervízben is valami BIOS frissítésről beszéltek, amit a fórumokon is elég kétes kimenetelűnek írtak le...
A BIOS bejön el is jutok a telepítőig , de amikor az Androidot kellene feltennie, akkor nem jut el sokáig, valahol a felénél az 1/3-nál leáll.

A szervizben valami olyasmit mondtak, hogy a memoria sérülhetett meg, mert nem látja az egész tárhelyet. De a nemzetközi fórumokon is azt írják. Valaki szétszedte és valami programmal meg "chip csipesszel" valamit baherált rajta, de ez a szint nekem már magas...

(#14721) Andrasz válasza RedCactus (#14708) üzenetére


Andrasz
csendes tag

Azóta már eljutottam az ESC-ig :)
Hamarabb kellett már megnyomni, még mielőtt feljött a Teclast logó, így eljutottam a BIOS-ig.
A jelenség az volt, mint sokaknak, hogy előbb behalt a Win. (Már azt is írták, hogy Win frissítés tett be nekik.) Aztán mikor újra akarta bárki rakni az egész rendszert, akkor beállt az egész gép kb, mint az enyém.

Memoria sérülésre (?) gyanakodnak. BIOS frisstésről beszélnek, de sehol nem találok ilyesmit.

(#14722) Surci1 válasza Andrasz (#14721) üzenetére


Surci1
tag

Mostanában olvastam a chuwi Hi10 topikban (#1247) , hogy valaki megszenvedett a tabletjénél a win frissítéssel, mert a memóriát telenyomta és ettől nem működött. Lehet, hogy annak a problémának semmi köze tiédhez, de szerintem egy próbát megér, hogy felvedd a kapcsolatot a fórumtárssal.

[ Szerkesztve ]

(#14723) bul07 válasza bul07 (#14681) üzenetére


bul07
nagyúr

Ma összeraktam a Millennium Falcon 3D Puzzle-t[link], hát eltartott egy ideig, olyan 4-5óráig
Egy két helyen hibásan volt ütve szám, de rá lehetett jönni melyik hova
[link], [link], [link], [link], [link] , [link], [link]

Elkövettem egy két hibát, de elég jól sikerült
Másodjára már biztos jobban sikerülne mert ehhez is kell egy kis rutin mi hogy

lehet ezt a helit is berendelem [link]

Amúgy megint rossz a pont rendszer, a helinél is 50pontott ír hogy annyit lehet, de nem, paypal fizetésnél már rendesen hozza az árat hogy 43 pont használható hozzá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14724) Criminal017


Criminal017
őstag

Aki mostanában EU raktárról EU expressel vásárolt, neki milyen időt futott a csomag? Rákerestem itt a topikban, azt láttam, hogy 2-3 nap kellett neki, hogy megérkezzen hazánkba, onnan meg 1-2 nap a kezében volt. Mostanában is így megy körülbelül?

Hatodikai csomag, egyelőre ennyit látok az angol felületen: "06 Feb 2017 06:00 Oldbury Your parcel is on its way"

Magyar felületen: "06.02.2017 07:19 DPD adatközpont A megrendelési adatok továbbitva a DPD felé."

Köszi!

(#14725) jansi válasza Criminal017 (#14724) üzenetére


jansi
csendes tag

Legutóbbi 7 nap volt. 19-én rendeltem, 26-án kaptam meg.

(#14726) Criminal017 válasza jansi (#14725) üzenetére


Criminal017
őstag

Értem, köszi! Majdnem jól saccoltam.

(#14727) Silent77 válasza Criminal017 (#14726) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nálam 2-5 nap volt eddig.
Igaz tavaly rendeltem utoljára eu raktárból.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#14728) Criminal017 válasza Silent77 (#14727) üzenetére


Criminal017
őstag

Köszi! Akkor ideje lenne, hogy ideérjen, már használnám a cuccot... :D

(#14729) z2solti


z2solti
tag

Sziasztok !

Kis segítséget kérnék! Nagyon új vagyok még ennél a boltnál és a második rendelésem máris nem jó.
Rendeltem egy 10 dolláros mp3 lejátszót amiben elvileg 8 Gb tárhely van . Elvileg, mert az enyémben 0
azaz 0 van. Hogyan kell ezt meg reklamálni. Előbb "érkeztessem be " és akkor nyillik valamilyen gomb ahol reklamálhatok, vagy ne a rendeléseknél keressem. De akkor hol ? Írjak rögtön a szupportnak?
Ezt a gearbesten használatos tickettet hol lehet megnyitni? Bocs de most kicsit dühös vagyok :W
Előre is kösz a segítséget!

(#14730) Castell


Castell
aktív tag

Akit érdekel az infó. Maláj postával küldött csomag (free opció) ideje 31 nap volt. Ez volt az eddigi leghosszabb szállításom... A rendelések kézbesítése nálam továbbra is 100%.

(#14731) 206 cc válasza z2solti (#14729) üzenetére


206 cc
senior tag

Esetleg linkelhetned azt a lejátszót....hatha kiderül a turpissag?!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#14732) Silent77 válasza z2solti (#14729) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Linkeld már be. :R
Jobb felső sarok, live chat, after sales, és legalul SUBMIT TICKET>>

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#14733) z2solti válasza Silent77 (#14732) üzenetére


z2solti
tag

Kösz!
Közben visszaolvastam és már elindítottam a tickettet. Csatoltam mellé egy képernyő printet is, amin látszik hogy az összes tárhely 313 Mb.
De tessék a link hátha én néztem be valamit:
http://www.gearbest.com/mp3-mp4-players/pp_391371.html?

(#14734) üszök


üszök
őstag

Lehet rendelni aksit nyugodtan a nem rég tárgyalt módszerrel, az enyém ma jött meg.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#14735) Silent77 válasza z2solti (#14733) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Jól nézted.
Ajánlott olcsó mp3 lejátszó amúgy a RUIZU X02. Érdemes lenne azt venni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#14736) z2solti válasza Silent77 (#14735) üzenetére


z2solti
tag

Ja utólag rájöttem én is ! Csak a 8 Gb-re figyeltem közben ennek a memóriáját még bővíteni sem lehet.
Amúgy meglepően jól szól. Csak én flac lejátszás miatt választottam arra meg a 300 Mb nem elég :W

(#14737) Castell válasza z2solti (#14736) üzenetére


Castell
aktív tag

Pedig ennek 8 GB memória kell, hogy legyen benne. Biztos, hogy hibásat kaptál. Próbáltad más progival megformázni? Pl. usb disk format tool

(#14738) Silent77 válasza z2solti (#14736) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Akkor RUIZU X08, ismerősnek épp nem rég jött meg. Alin 15 dollár körül megy. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#14739) z2solti válasza Silent77 (#14738) üzenetére


z2solti
tag

Megvárom, hogy mit válaszolnak, addig nem kezdek progikkal formázni.
Egyébként mivel a géppel való összekötés után két meghajtót lát valószínüleg az egyik halott vagy benne sincs :Y A win azt mondja hogy " tegyek lemezt a meghajtóba" mikor formázni akarom. Csináltam a playeren gyári beállítás visszaállítást is , de akkor sem lett jó!
Most már én is az x08-cal szemezgetek. Ha van olyan hangja mint ennek akkor már megéri ( bár szerintem
ez a P4 az X02-nek valamilyen klónja).

[ Szerkesztve ]

(#14740) z2solti válasza Silent77 (#14738) üzenetére


z2solti
tag

És mit mond milyen a hangja az X08-nak?

(#14741) Silent77 válasza z2solti (#14740) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Itt van még nálam. :DDD
Meggyőző, ennyiért jó vétel szerintem. Ő is a flac miatt választotta.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#14742) z2solti válasza Silent77 (#14741) üzenetére


z2solti
tag

Ennek a hangja is az árához mérten meggyőző! Na majd még meggondolom ha a a gearbest válaszol.

(#14743) Silent77 válasza z2solti (#14742) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Kérd vissza a pénzt, és inkább x8, vagy küldjenek újat ha ez is megfelel.
Válaszoltak már?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#14745) bul07


bul07
nagyúr

Hogy tudnám rendesen megrendelni ezt a power bankot [link]
Tehát úgy hogy a pontot is rá tudjam tolni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14746) z2solti válasza Silent77 (#14743) üzenetére


z2solti
tag

Na meg jött a 2. levélváltás után a válasz( bocs egy kicsit hosszú lesz):

"1)Keep the Item and accept refund on GB Wallet (store credit)

In this case, you can keep the item and do not need to return it to us for this time.

We can offer 9.75USD on your GB wallet and exceptionally reward you with extra points (e.g. If your refund is 1USD = 2 points ,3USD=3*2 points => get 6 points etc)

The refund will take 24 hours to process and appear in your GB wallet.

You can use both your wallet and points to purchase your future products.

Learn more about wallet benefits: http://www.gearbest.com/about/gb-wallet.html

Check out how to use point :http://www.gearbest.com/about/about-points.html?157wrew

2)Refund to your payment account

We can refund 9.75USD to your original payment account.

Please note:

- For PayPal account refund may take 48 hours to process and appear in your paypal account.

3)Resend the item for free

In that case, you will receive the item 10 to 25 working days after dispatch date."

Jól értelmezem, hogy nem kell visszaküldenem és vagy a GB vallet-ba vagy a paypal számlára visszautalják
az árát, vagy ujraküldik a terméket?
Úgy tűnik jó a vevőpolitikájuk :Y

(#14747) Silent77 válasza z2solti (#14746) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Igen, jól. :K
Ha walletre kéred, kis extra pontot is adnak.
Én mindig oda kérem.

bul07: Szerintem úgy sehogy. :(

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#14748) z2solti válasza Silent77 (#14747) üzenetére


z2solti
tag

Kösz!

(#14749) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok! Január 9 rendeltem pár cuccot RS760643616NL szerintetek ez még ide érhet? Köszi

(#14750) üszök válasza bul07 (#14745) üzenetére


üszök
őstag

Én tegnap vettem aksit nekem ment. Paypal után vissza dob a cím kitöltésre mert nincs nekem valszeg rendesen kitöltve,utána mentem chekout-ra ott már myomtam is a pontokat.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.