Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azt nem értem hogy Deschamps hol a bánatba hagyta Nasrit? :U

All→M8

(#702) szami777 válasza callmeakos (#701) üzenetére


szami777
addikt

A City kispadján ;]

Kelleni fog még Nasri ennek a válogatottnak.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#703) callmeakos válasza szami777 (#702) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

De a francnak kell egymásnak beugatni egy VB előtt. Ezt sose értettem :D
Kelleni fog bizony. Főleg most hogy nincs Ribéry, és mindent Benzemára akarnak terhelni. :U

***

A vérző fejű srácot biztos szabad engedni játszani? :U

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#704) spammer


spammer
veterán

Vérző fejjel visszaengedik. Beszarás. Fejeljen még egyet, aztán még jobban felszakad a feje. :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#705) Nite


Nite
őstag

hat a franciakban is csalodnom kellett :( nameg a penztarcam is csalodott kisse :(((

Paid my dues!

(#706) Deck válasza Nite (#705) üzenetére


Deck
titán

Szintúgy :(

PS5

(#707) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Na, akkor hajrá Németország! :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#708) Deck válasza V.Stryker (#707) üzenetére


Deck
titán

Nem ;]

PS5

(#709) callmeakos válasza V.Stryker (#707) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

No No, inkább usákok :D
Bár ahogy nézem eddig nem igazán jut nekik nagy szerep.

All→M8

(#710) Alg


Alg
veterán

Borzasztó gyenge ez a portugál csapat :(

Szerk: és Veloso ha jó látom 5 percen belül másodszor maradt le, szerencséjük hogy csak az egyikből lett gól

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#711) Alg


Alg
veterán

Te jó ég, valaki lője le ezt a kommentátort, ha még pár ilyen "poént" elsüt, magam megyek oda és fojtom meg :W

(BEL - KOR)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#712) spammer


spammer
veterán

Algéria kb. minden lehetséges módszerrel húzta az időt. Ahogy a hosszabbításban a kispadon ülő játékos elbombázta a halál faxára a labdát, az már a hab volt a pofátlanság tortáján. De megért nekik egy sárga lapot. :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#713) Dexar007 válasza Alg (#711) üzenetére


Dexar007
veterán

Ezerszer inkabb o,mint Gundika.

Give me your cum,bull!

(#714) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Suarez kapott 4 hónapot.

(#711) Alg: Kritikán aluliak azok a kommentátorok. De így illenek ehez a VB-hez, mert ettől az egésztől nem nagyon vagyok elragadtatva :( Szerinem ez egy gyenge VB eddig nagyon.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#715) Sirandrish válasza .LnB (#714) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért gyenge?
Ha jól tudom gólok tekintetében elég jól áll ez a VB. Ráadásul tele van meglepetésekkel, és még unalmas meccsek sem nagyon vannak. Persze vannak, de szerencsére nem sok.

Mitől gyenge ez a VB? Attól hogy nem papírforma szerint alakul?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#716) .LnB válasza Sirandrish (#715) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Inkább az unalmas meccsek, bár igazad van, lehet csak én futok mindig ilyen meccsekbe bele. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#717) Sirandrish válasza .LnB (#716) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor durván jó beosztásban melózhatok, de én még tényleg alig-alig láttam unalmas meccset :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#718) .LnB válasza Sirandrish (#717) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó azért hozzá tartozik a nemtetszésemhez, hogy

1 - Spanyoloknak szurkolok
2 - Annyira nem szeretem a focit, de ez még is csak egy VB, szóval nézem :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#719) Atlantis válasza Sirandrish (#715) üzenetére


Atlantis
veterán

Egyetértek, szerintem sem olyan rossz. Gólok is vannak, meglepetések is, némi botrány (Suarez esete), bírói tévedések bőven, f@szkarika kommentátorok, szóval minden a szokásos.

Pártatlannak kell lenni, úgy könnyebb, nekem pl.: mindegy, ki nyeri...persze azért Deutschland, Deutschland über alles! :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#720) Sirandrish válasza .LnB (#718) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én egy ideje egyáltalán nem nézek focit, csak EB és VB. :K
Mondjuk én a Hollandoknak szurkolok elsősorban. Bár a Spanyolokat azért én is sajnálom :K

Atlantis Pontosan..tökmindegy hogy melyik csapat nyer de Robin van Persie legyen a csapat tagja ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#721) .LnB válasza Sirandrish (#720) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na az jó mert félve írtam le pont ide, hogy nem szeretem a focit ;)

Talán az a bajom, hogy a meglepetéseket én leginkább csalódásnak fogom fel. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#722) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No pár napja nem követem VB-t, volt valami érdekesség? :)

Live-Die-Respawn

(#723) darál0w válasza oriic (#722) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez a VB olyan, mint a Game of Thrones...

minden főszereplő idő előtt "kiesik" :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#724) oriic válasza darál0w (#723) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Touche, ment aranyköpésekbe. :DDD

Live-Die-Respawn

(#725) Sirandrish válasza .LnB (#721) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát olyat nem szabad. Majd ha egyszer a mieink is kijutnak akkor már lehet kicsit komolyabban venni, de addig csak...addig csak nézzük :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#726) Meggyi001 válasza darál0w (#723) üzenetére

Ja, ez jó volt....de ettől függetlenül izgi a vb, jó lesz a hétvége is nagyon...

#725 Sirandrish: hát én 86-ban láttam még őket focizni, de tartok tőle, hogy lehet nem fogom látni őket többé...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#727) Deck


Deck
titán

Végre ma meccs :D Hajrá Chile :DD

PS5

(#728) Sirandrish válasza Deck (#727) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mintha hetekig várni kellett volna :C

Meggyi001 Én akkor születtem...élőben sosem láttam Magyar csapatot ilyen bajnokságokon :(

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#729) Meggyi001 válasza Sirandrish (#728) üzenetére

Jó, hát én is csak 12 voltam, de láttam őket és emlékszem rájuk....a fene egye meg múlnak az évek basszus..... :)

https://gamergep.hu/

(#730) Sirandrish válasza Meggyi001 (#729) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az első VB-m a 94es volt(már amit néztem) és abból sem emlékszem nagyon sokra. De valami olyasmi rémlik hogy talán a Svédek valamelyik meccsükön az első 5percbe vertek vagy 4 gólt :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#731) Deck


Deck
titán

Szerk

[ Szerkesztve ]

PS5

(#732) mouzrr


mouzrr
őstag

Tudtok holnapra valami jó helyet ahol meccset vetítenek Budapesten?

(#733) callmeakos válasza mouzrr (#732) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Westend tetőkert?

All→M8

(#734) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hajrá valaki! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#735) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Még a végén Brazilia megy haza..
Hjaa..ők már otthon vannak ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#736) mouzrr válasza callmeakos (#733) üzenetére


mouzrr
őstag

Picit messze van, de erre is gondoltam már, köszi az ötletet azért:)

(#737) Dexar007


Dexar007
veterán

De nagy poen lenne ha kiesnenek a brazilok. :DDD

Give me your cum,bull!

(#738) Deck válasza Dexar007 (#737) üzenetére


Deck
titán

Igeeen :DD

PS5

(#739) Sirandrish válasza Dexar007 (#737) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mekkora sírás rívás lenne.
De figyeld..mindjárt kapnak egy 11est :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#740) spammer


spammer
veterán

Ez a nejmár elég langyinak tűnik. ;] Csak a Hulkot fel ne hergeljék, mert vége lesz a bírónak, ha átváltozik. :))

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#741) aizen92


aizen92
addikt

Na HULK mindjárt bezöldül és széttépi a bírót ;]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#742) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lassan jönnek a 11esek :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#743) kukinyo


kukinyo
addikt

Pfejjj....
Undorító amit ezek csinálnak foci címszóval.

(#744) spammer


spammer
veterán

Ez a brazil válogatott harmatgyenge. :( Sehol nincsenek ezek a Robi Carlos/Ronaldo/Rivaldo és a többiek csapatához. Sehol.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#745) spammer


spammer
veterán

Kapufaaaaaaaaaabazzmeg.... :Y :W

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#746) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Boooooom Heccsát! :C

Brazilok becsókolhatnak a kapusnak :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#747) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez a brazil csapat elképesztően vicces, élen a bongyorhajú hátsófertállyal meg Hulkkal... szerencsétlent ez után a meccs után rehabilitálni kell, mert úgy szét volt esve, hogy az már nekem volt kínos. Meg úgy unblokk ez a meccs kínos volt. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#748) kukinyo


kukinyo
addikt

Ezt a továbbjutást nagyon nem érdemelték meg.
Szégyen amit a mai meccsen csináltak.

(#749) Sirandrish válasza kukinyo (#748) üzenetére


Sirandrish
legenda

Chile sem érdemelte volna meg jobban szóval tökmindegy szerintem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#750) kukinyo válasza Sirandrish (#749) üzenetére


kukinyo
addikt

Persze, ők sem.
De a braziloktól többet vártam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.