Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Dexar007 válasza tixem (#850) üzenetére


Dexar007
veterán

Bunda-macirol hallottal-e mar? ;]

Give me your cum,bull!

(#852) tixem válasza Dexar007 (#851) üzenetére


tixem
addikt

Hallottam bizony, de most éppen téli álmot aludt ;]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#853) mijos


mijos
senior tag

Ma estére mit tippeltek? Én szerintem az argentínokat behúzom tippszmikszen :))

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#854) Nite válasza mijos (#853) üzenetére


Nite
őstag

argentinok mennek a brazilok utan :))

Paid my dues!

(#855) spammer válasza mijos (#853) üzenetére


spammer
veterán

Remélem normális meccs lesz, hollandokat várom tovább, de nem tenném rájuk a pénzem :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#856) Dexar007


Dexar007
veterán

Erdekesen alakulnak az odds-ok.

En azt hittem,hogy legalabb annyira hozzak ki mint a nemeteket,azaz 33-33-33% szinte hajszalpontosan.De ugy latszik az argentinokat hoztak ki eselyebbnek.

Give me your cum,bull!

(#857) Cartevo


Cartevo
őstag

özil miatt lett 7-1 a 8-0

(#858) Superhun válasza Cartevo (#857) üzenetére


Superhun
addikt

És Neuer miatt nem 7-4... lehet itt variálni, de a végeredmény a lényeg. A brazilok történelmi vereséget szenvedtek, amit nagyon sokáig nem fognak tudni kiheverni.

(#859) spammer


spammer
veterán

Elég gyér meccs, jó lenne, ha belehúznának a hosszabbításban...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#860) kukinyo


kukinyo
addikt

Idáig talán ez a legsz@rabb meccs a VB alatt.

(#861) maximilian4 válasza kukinyo (#860) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem egy rossz meccs. A 2 csúcs csatárra nagyon figyel a védelem. Argentina nyerni fog.

Maxi

(#862) szami777


szami777
addikt

Kb ez megy már 2 órája.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#863) maximilian4 válasza szami777 (#862) üzenetére


maximilian4
addikt

Azért nem..főleg most így a végére elég jó lett.

Maxi

(#864) kukinyo


kukinyo
addikt

Hollandok meg is érdemlik.
Játékidőben focizni kell és nem a felezővonalon keresztbe adogatni.

(#865) pityaa23 válasza kukinyo (#864) üzenetére


pityaa23
senior tag

Én örülök az eredménynek, már Mexikó ellen sem érdemelték meg a győzelmet. Így meg lesz egy jó kis kontinens csata.

(#866) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Remélem a Németek ugyan abban a cipőben fognak focizni amiben a Brazilok ellen, mert akkor Argentínának semmi esélye. Látunk megint egy jó gólzáporos meccset, nem ilyen 0 - 0 -ás unalmas szaladgálást.

Alister from Hell

(#867) spammer


spammer
veterán

Baromi unalmas meccs volt. Pedig a Belgium - USA is hosszabbításos volt, aztán mégis az egyik legjobb (ha nem a legjobb) meccs volt. Én már a döntőtől sem várok sokat. :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#868) Alastair' válasza spammer (#867) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nem hinném, hogy a döntő ilyen gyenge szinvonalú lesz.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#869) Alg válasza kukinyo (#864) üzenetére


Alg
veterán

:F

Játékidőben focizni kell és nem nézni ahogy az ellenfél a felezővonalon körbe adogat ;] :P

Egyébként ezen a VB-n hány gól esett rendesen felállt védelem elleni akcióból? Nem hinném, hogy túl sok...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#870) Cartevo válasza Superhun (#858) üzenetére


Cartevo
őstag

Akkor a bronzmeccs deja vu lehet.

Messi a szépítő brazil gólból meríthet reményt.

(#871) flash-


flash-
veterán

Csak én érzem azt hogy a média inkább a Brazilokat sajnálja, nem pedig örül a Németek nagyszerű játékának? :F :F :F

stream:
többen szidták a telesport streamot,igen nekem is fos.
megtaláltam a megoldást:
windows 8 vagy 8.1 ha van nektek,telepítsétek a mindigtv appot.
azzal nagyon szépen megy.

[link]

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#872) Piftuka válasza Superhun (#858) üzenetére


Piftuka
veterán

"És Neuer miatt nem 7-4..."

Na, azért a 7:4-től messze volt ez a mérkőzés! :) Egy kicsit nagyobb elánnal támadó német válogatott esetén lehetett volna ez még 10-15:0 is a végére.

A braziloknak gyakorlatilag végig köze nem volt a mérkőzéshez.

Persze nem az eredmény számít, mert a vereség tényleg "történelmi" így is, viszont attól nem tartok, hogy nem tudják kiheverni gyorsan. Scolari-nak semmi keresnivalója itt, Brazilia pedig valóságos "kincsesbánya" volt mindig is, ha tehetséges, profi labdarúgókat akartak kinevelni.

Belőlük kinézem, hogy 3-4 éven belül ismét CSAPAT-uk lesz. (A mi válogatottunkból nem.)

"Aquila non captat muscas."

(#873) Piftuka válasza capulet75 (#824) üzenetére


Piftuka
veterán

"A cserekapus direkt a crc 11-esekre készűlt. Kielemezték a görögöket és meg is lett az eredménye. Van Gaal egy zseni."

Jól összerakta a csapatot, ez tény, azért én sokkal finomabban fogalmaznék. A 11-es rúgásokon nincs mit "kielemezni".

Megnézték 5 játékos egy-egy rúgását, és azzal "váltották meg a világot"? Nem egy túl releváns statisztikai adat az, hogy "XY egyszer ide rúgta a 11-est".

A labdarúgás egyik örök igazsága, hogy a 11-eseket nem lehet védeni, csak rosszul rúgni azokat.

Ha egy játékos erővel megrúgja a labdát kapufa belső fele mellé, vagy pontosan a felső sarokba, akkor a világ egyetlen kapusa sem védi ki azt.

(Más kérdés, hogy a "pszichológiai hadviselésben" nagy szerepe van egy ilyen, a 11-es rúgások előtti kapuscserének. Egy-két tapasztalatlanabb rúgó játékosnak ilyenkor könnyen megindog az önbizalma.)

"Aquila non captat muscas."

(#874) Piftuka válasza Alastair' (#868) üzenetére


Piftuka
veterán

"Nem hinném, hogy a döntő ilyen gyenge szinvonalú lesz."

Pedig sajnos jó esély van arra, hogy az argentinok ugyanezt a förtelmes, deffenzív antifutballt fogják játszani. Velük azért a németeknek nem lesz ilyen könnyű dolga.

(És én még attól tartottam, hogy a görögök az EB menetelésükhöz hasonlóan itt is majd antifutballal fognak VB-t nyerni. Hát kiestek. Helyettük viszont az argentinok játsszák ugyanazt. :((( )

"Aquila non captat muscas."

(#875) máyköl válasza Piftuka (#874) üzenetére


máyköl
veterán

Elküldtem ezt a hozzászólásod a 36 éve argentín drukker haveromnak, hívott utána 1 percre rá, hogy nem tudom ezt ki írta, de hülye ehhez a sporthoz, és soha nem látott még meccset... :DDD

(#876) spammer válasza máyköl (#875) üzenetére


spammer
veterán

Lényegtelen, hogy ki hány éve milyen szurkoló. '98-ban, 2002-ben Brazil szurkoló voltam, ott volt igazi brazilos foci. Aztán meg lehet nézni ezt a mostani brazil válogatottat. Megszeppent kisfiú az összes, ég és föld Ronaldo/R.Carlos/Rivaldo és a többiek csapatához képest. Az argentín csapat sem olyan, mint "régen".

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#877) aizen92 válasza spammer (#876) üzenetére


aizen92
addikt

Majd Kína!!! :DDD
Nagyon kemény amúgy!!! :Y

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#878) Dexar007


Dexar007
veterán

Dancing Müller :C

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#879) feka007 válasza aizen92 (#877) üzenetére


feka007
nagyúr

Még csak azt kéne, hogy Kína, én nem kérnék belőlük. Argentínát jobban szeretem, de remélem őket is elkenik a németek. :K

(#880) capulet75 válasza máyköl (#875) üzenetére


capulet75
addikt

Ezt kár volt mert van igazság abban amit írt.Egy szem Messire volt építve a támadás és volt 9 védő meg a kapus. Én elhiszem hogy a haverod 36 éve argentin drukker de ez nem tesz szakértővé senkit. Ha nem csak nézted hanem láttad is volna a meccseket, nagyon sok mindent leszűrhettél volna.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#881) capulet75 válasza spammer (#876) üzenetére


capulet75
addikt

Az a brazil csapat szvsz minden idők legerősebb válogatottja volt hazai tekintetben. De talán abszolút értékelésben is. Esetleg az Aranycsapat mérhető hozzá teljesítményben. ( A VB címet hagyjuk, tudva levő hogy bunda volt.)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#882) aizen92


aizen92
addikt

Hétegy brazilok nélkül :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#883) máyköl válasza capulet75 (#880) üzenetére


máyköl
veterán

Annyiban azért igaza van, hogy argentína ellen senki nem mert még teljesen nyílt, támadó fociz játszani.

(#884) Viktoár


Viktoár
addikt

A maradék két mérkőzés mikor lesz?

Üdv:Viktor

(#885) spammer válasza Viktoár (#884) üzenetére


spammer
veterán

Holnap 22 órakor bronzmeccs, vasárnap 21 órakor döntő.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#886) Viktoár válasza spammer (#885) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi :)

Üdv:Viktor

(#887) capulet75 válasza máyköl (#883) üzenetére


capulet75
addikt

Mi az a "teljesen nyílt, támadó foci"? Amit a barzilok toltak a németek ellen? Ők sem bátrak voltak hanem hülyék. Majd meglátod hogy elkalapálják a németek a kék-fehéreket.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#888) Dexar007 válasza capulet75 (#887) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem lesz itt kalapalas,csak valami csoda folytan.
Ez itt a donto,mindenki bunkerfocizni fog.

Give me your cum,bull!

(#889) Piftuka válasza máyköl (#875) üzenetére


Piftuka
veterán

"Elküldtem ezt a hozzászólásod a 36 éve argentín drukker haveromnak, hívott utána 1 percre rá, hogy nem tudom ezt ki írta, de hülye ehhez a sporthoz, és soha nem látott még meccset..."

Bizony szomorú amikor a fanatizmus elvakítja a tisztánlátást! Sajnálom a barátodat, mert a fentiek alapján ő az, aki valójában nem látja a mérkőzéseket.

"Aquila non captat muscas."

(#890) máyköl válasza Piftuka (#889) üzenetére


máyköl
veterán

Én csak tolmácsolok... :DDD
Most épp ezt írta a hozzászólásodra:

"Aki összehasonlítja a görög labdarúgást az argentinnal akar a múltjával vagy a jelenével akar az itt mutatott játékával illetve játék felfogással azzal nincs kedvem vitatkozni ugyanis aki nem tud olvasni az ne tanítson se olvasni se írni ....hm
Borzasztó hogy emberek fogalmatlanok nem ismerik a labdarúgást amit en mondok az argentin labdarúgásról az nem fanatizmus gyanítom o nem olvasott ezen a területen en ezt teszem kb 35 éve nemileg képbe vagyok"

(#891) Piftuka válasza Dexar007 (#888) üzenetére


Piftuka
veterán

"Nem lesz itt kalapalas,csak valami csoda folytan.
Ez itt a donto,mindenki bunkerfocizni fog."

Sajnos ez így van! Megváltozott a világ labdarúgása, és egy - mondjuk ki - mocskos üzlet lett.

A totális eredményorientáltság gyakran szinte teljesen figyelmen kívül hagyja a játékot. Pedig a "futball egy nagy család, egy csodálatos játék", ahogyan Pelé mondta az imént a "Puskas Hungary" című filmben.

Az argentínoknak voltak kiváló csapataik, játszották a focit, de nyerni továbbjutni, vagy döntőt nyerni nem mindig nem tudtak. Most van egy a középszerűnél is szürkébb csapatuk, amelyet két játékos (Messi, Di María) cipel a hátán, ölik a focit, agyontaktikázzák, és könnyen lehet, hogy idén VB győzelmet ünnepelnek majd.

Mert bizony a németeknek nem lesz könnyű dolguk az ismét, teljes csapat szintjén védekezésre beálló argentínok ellen. Mindazonáltal, ha a németek inkább mégis a "totális támadófoci" mellett döntenek, és "odaszegezik az argetnínokat a kapujukhoz, akkor azzal sikert érhetnek el. (A hollandok az elődöntőben késve kezdték alkalmazni ezt.)

A nagy számok törvénye alapján 1-2 lövés be fog akadni.

Persze ezen a VB-n a németek is csak akkor játszották a "lehengerlő" focit, ha az ellenfél (különböző okokból) engedte.

Meglátjuk, mire mennek ezúttal.

"Aquila non captat muscas."

(#892) Piftuka válasza máyköl (#890) üzenetére


Piftuka
veterán

Nem tudom eldönteni, hogy a barátod arrogáns hozzáállása a szánalmasabb, vagy a te "tolmácsolásod".

Én viszont a továbbiakban egyikre sem vagyok kíváncsi!

"Aquila non captat muscas."

(#893) Ricardo


Ricardo
félisten

Kíváncsian várom a döntőt. Az Argentinok ezen a VB-n nem meggyőzőek.

A Hollandok elleni találkozó elég harmatosra sikeredett.

Szrek:

A ma esti bronzmeccset mindenképpen hozniuk kellene a Brazil csapatnak.

[ Szerkesztve ]

(#894) máyköl válasza Piftuka (#892) üzenetére


máyköl
veterán

Ne haragudj, velem mi a problémád? Egy rossz szót nem szóltam rád...

(#895) máyköl válasza Ricardo (#893) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem a Hollandok hozzák ma...
Becsület ide vagy oda, túl nagy pofont kaptak a brazilok.

(#896) capulet75


capulet75
addikt

Na igen, látom itt mindenki "ért" a focihoz. Majd a meccs (döntő) után megbeszéljük.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#897) Dexar007 válasza capulet75 (#896) üzenetére


Dexar007
veterán

Mindenki ert a focihoz nem tudtad? VB idejen meg a nagymamak is bekapcsolodnak a szakertokhoz. ;]

Give me your cum,bull!

(#898) aizen92 válasza Dexar007 (#897) üzenetére


aizen92
addikt

9 millió politológus és futball edző hazája vagyunk

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#899) Viktoár


Viktoár
addikt

Én nem vagyok fociszakértő,de ha a család is úgy akarja akkor ma leülök a tv elé és megnézem a meccset. :)

Nekem mindegy melyik nyer csak szeretnék egy izgalmas,fordulatos összeccsapást látni.Az hogy melyik csapat hogy/miként jutott el idáig nem érdekes,viszont most győzzön a jobb. :K

Üdv:Viktor

(#900) Dexar007


Dexar007
veterán

A brazilok azt hittek,minel hangosabban kiabaljak el a himnuszukat,annal inkabb nekik fogjak itelni a vb trofeat.
Persze mar nem akkora volt a lelkesedes mint a nemetek ellen. ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.