Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) szami777 válasza oriic (#99) üzenetére


szami777
addikt

jó hogy linkelted, el is kezdtem tolni :) :R
Múltkor még az iwiwen volt hasonló az jó móka volt.

(#100) itouchfan
Spanyol, mexikói és chilei győzelmet. (2-1,1-0, 3-0)

igen x is benne lehet. Én jobb meccset várok pl egy Mexikó-Kameruntól, mint a Spanyol-Hollandtól. Mindig ezek a középcsapatos meccsek a legjobbak :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#102) itouchfan válasza szami777 (#101) üzenetére


itouchfan
senior tag

Én is valami ilyesmit, bár a mexikó meccsben benne lehet egy X..

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#103) Sirandrish válasza szami777 (#101) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ma nem csak 2 meccs lesz?
Miről maradtam le?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#104) szami777 válasza Sirandrish (#103) üzenetére


szami777
addikt

0 órakor kezdődik a harmadik :)
Mivel még lefekvés előtt van, ezért az nálam mának számít.
[link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#105) Sirandrish válasza szami777 (#104) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az már holnap lesz :D
de mindegy..már értem :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#106) oriic válasza itouchfan (#100) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mexikó-Kamerun - 2-0
Spanyol-Holland- 1-0
Chile-Ausztrália- 1-2

Tippre. :D Utolsó azért necces lesz, egyiket sem láttam még focizni. :D

szerk: Na van 5 pontom, helyezésem még nincs :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#107) Sirandrish válasza oriic (#106) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hollandoknak és Spanyoloknak szurkolok és pont azt a meccset nem látom :(
A fjanc essen beje :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#108) Sirandrish


Sirandrish
legenda

RIP Grosics!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#109) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Mexikó szépen nyerjen csak.. Spanyol Hollandon meg csak szerezzen mind2 csapat gólt.:D A Többi mind1 :D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#110) kukinyo válasza Sirandrish (#108) üzenetére


kukinyo
addikt

Bizony, sajnos Ő is elment.

(#109) BigBlue69: Mexikó? Hmm...

[ Szerkesztve ]

(#111) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Tippmix Tippek oldalról idézet:

"074 - H - Mexikó - Kamerun
Mexikó elég jó csapat. Kamerun meg nemtudta megfizetni az A keretet, ezért csak a fele megy ki a VB-re. a másik fele a csapatnak B keretes játékos. Nem kérdés a meccs."

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#112) Sirandrish válasza BigBlue69 (#111) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor HAJRÁ KAMERUN! :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113) BigBlue69 válasza Sirandrish (#112) üzenetére


BigBlue69
őstag

Tudtam én h rendes gyerekek járnak erre. ;]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#114) vimes


vimes
senior tag

Látom Kamerunt sokan leírják :)

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#115) tiv83us


tiv83us
veterán

Ez a VB kezd emlekeztetni a 2002-es del-koreai VB-re... Ami nem les azt befujjak, ami les azt nem, megesznek minden dive-ot, hihetetlen tevedesek. De fuck the videobiro, ugye Blatter?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#116) spammer válasza tiv83us (#115) üzenetére


spammer
veterán

De legalább egy rohadt challenge lehetőség lenne, hogy az olyan kamu 11-esek ne eshessenek meg, mint tegnap. Legalább olyan helyzetekben, de neeeeem... Röhej, 2014-es VB és a foci még mindig ezen a nyilvános csalás szinten van.

Ja és hajrá Kamerun! ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#117) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez a bíró sem vezet VB döntőt az életében :C

BigBlue69 Vagyunk egy páran :C :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#118) Alg


Alg
veterán

Egyébként itt miért is nincsenek az alapvonalon bírók? Azt csak az UEFA vezette be?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#119) spammer válasza Alg (#118) üzenetére


spammer
veterán

Nincsenek (mert így könnyebb csalni ;] )

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#120) tiv83us válasza spammer (#116) üzenetére


tiv83us
veterán

Valoban rohej, hogy meg mindig nincs videobiro...2010-ben peldaul nem kizart, hogy az angoloknak a tovabbjutasukba kerult, amikor egy meterrel a vonal moge csapodott Lampard lasztija es a barom tovabb engedte.
Ez a mexikoiu szoglet-gol pedig szerintem megoldhato volt, a mekka igaz lesen volt, de vetlen lesen, dehat nem kell ide videobiro, challange, whatever!

ps: Egyebkent en is Kamerunt favorizalom :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#121) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Látom nem maradtam le sok mindenről csak egy meg nem adott fejesről. :D

(#122) darál0w válasza SzlobiG (#121) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

2

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#123) SzlobiG válasza darál0w (#122) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja, az még jobb. A lényeg, hogy jók a bírók idáig. :W

(#124) Sirandrish válasza Alg (#118) üzenetére


Sirandrish
legenda

legutobb sem ertek szart sem (emlekezees magyar baki), igy ugy dontottek hogy nem perkalnak ertuk :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#125) tiv83us válasza SzlobiG (#121) üzenetére


tiv83us
veterán

Meg egy meg nem adott tizirol :))

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#126) Alg válasza Sirandrish (#124) üzenetére


Alg
veterán

Csak azért nem értem, mert elvileg pont az említett angol VB meccs miatt vezették be őket anno :F

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#127) darál0w válasza SzlobiG (#123) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jah...megint ők lesznek a főszereplők

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#128) tiv83us


tiv83us
veterán

Amugy van most kinn magyar biro?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#129) Sirandrish válasza Alg (#126) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tudom miért nincsenek egyébként.
De az tuti hogy ez a bíró+partjelző trió nem megy komolyabb bajnokságokra a jövőben :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#130) darál0w válasza tiv83us (#128) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nincs

de ilyen teljesítmény mellett nem logtak volna ki a sorbol ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#131) szami777


szami777
addikt

Kifejezetten jó kis meccs. A bírókra nem térek ki, mert felmegy bennem a pumpa, de nem unatkozok legalább.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#132) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez még csak a második találkozó, de a játékvezetés eddig nem áll a helyzet magaslatán.

(#133) BigBlue69 válasza szami777 (#131) üzenetére


BigBlue69
őstag

Hát elmehetnének.. Mondjuk ásni.. Azt talán tudnak.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#134) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Épp dolgozok, mi a helyzet eddig?

Live-Die-Respawn

(#135) SzlobiG válasza oriic (#134) üzenetére


SzlobiG
félisten

0:0

(#136) Ricardo válasza oriic (#134) üzenetére


Ricardo
félisten

0-0

A játékvezetés elég gyenge. Eddig két gólt nem adtak meg les címén a mexicoi csapatnak.

[ Szerkesztve ]

(#137) BigBlue69


BigBlue69
őstag

1:0 Mexikonak!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#138) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Végre Mexikó gól. :K

(#139) tiv83us


tiv83us
veterán

Na most lesz igazan izgi a meccs!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#140) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Lehetne többet Mexiconál a labda.: :U

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#141) tiv83us


tiv83us
veterán

Jol lattam, hogy bevezettekna goalvonal technology-t? Nem lesz tobb Lampard-fele "nemgol"?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#142) Alg válasza tiv83us (#141) üzenetére


Alg
veterán

Csak a visszajátszásban, bírói döntésre nincs kihatással :(

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#143) BigBlue69


BigBlue69
őstag

1:0 Mehico WIN! :C

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#144) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát a második félidőn majd elaludtam, de Mehikó megérdemelten nyert.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#145) BigBlue69 válasza Sirandrish (#144) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én nem. Mondjuk nem láttam az elsőt , nincs viszonyítási alapom.. meg a Mixem is múlt rajta.
A végén volt pár szép Kamerun helyzet! :R

Este Spanyol - Hollandia.. Remélem mind2 csapat rúg gólt! :U

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#146) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Jó sz@r meccs volt ez, remélem a spanyol-holland pörgős lesz pl a spanyol tiki-takit már várom. :))

(#147) kukinyo


kukinyo
addikt

Kamerun nagy csalódás eddig.
Ezt a sz@r mexikót le kellett volna mosniuk.
Remélem összeszedik magukat. A második félidőben 1 "pontos" beadásuk volt.

(#148) Alg


Alg
veterán

Miért, miért kel kámerunnak mondani könyönyrgöm? :W :W

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#149) Sirandrish válasza BigBlue69 (#145) üzenetére


Sirandrish
legenda

AZ első félidő klasszisokkal jobb volt a másodiknál..
De lehet az is közrejátszott hogy éjszakás vagy a héten és vagy 4órát aludtam, de már készülök a mai estére :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#150) oriic válasza BigBlue69 (#143) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Karaly ezt buktam. 2:0-t mondtam, de mindegy két pont az két pont. :)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.